Opinie o CERMAG w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CERMAG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CERMAG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERMAG w Toruń

Nieprawda Cermag kocha wszystkie swoje dzieci,to wy za malo z siebie dajecie Cermagowi.Zanim cos głupiego wpiszecie zastanówcie sie komu robicie krzywdę???

(usunięte przez administratora) Nie pracujcie w firmie Cermag. Chyba ze chcecie w psychiatryku skończyć ! !

sprawiedliwy

Szanowny kliencie zawsze możesz liczyć na pomoc bardziej doświadczonych pracownikow salonu ewentualnie w trudniejszych tematach zawsze można liczyć na pomoc Pani Dyrektor Salonu.Proszę o wyrozumiałośc i cierpliwośc w końcu człowiek się całe życie uczy.

klient salonu

Od dawna robię zakupy w Cermagu. Ale z miesiąca na miesiąc obsługa coraz gorsza. Ostatnio obsługiwał mnie jakiś bałwan który nic nie wiedział o zabudowach podtynkowych a udawał zorientowanego. Widać dużą rotacje pracowników na czym najbardziej cierpi poziom obsługi, więc odnosząc się do słów optymisty, w sumie to wątpię czy bez ludzi z doświadczeniem jest lepiej. pozdrawaim

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CERMAG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
optymista

Ogólnie firma Cermag Poznań jest super, dziwię się skąd tylu niezadowolonych.Pamiętajcie że za bramą czekają tylko kied będą mogli wejść na wasze miejsce.Pozdrawiam wszystkich którzy sa anty Cermagowi ,pamiętajcie że bez was będzie dużo lepiej.

poczytajcie sobie opinie i zasanowcie czy chcecie pakowac sie (usunięte przez administratora).. bo to co tam sie dzieje szkoda opisywac

MM

czy ktoś pracował w dziale opiekun architekta, jaka jest atmosfera i czy zarobki są na jakimś poziomie

kl

nie znalazłam ich propozycji pracy ,ale chciałam złożyć swoje cv może akurat

kl

Co sądzicie o Dziale Opiekunów Architekta jest szansa na prace w tym dziale ,słyszałam że super robota.

Duża rywalizacja wśród pracowników, każdy musi siebie pilnować. Dziwaczne testy wiedzowe, które nijak mają się do rzeczywistości i pracy z Klientem. Dziwna i bardzo często nerwowa atmosfera na salonie, kiedyś było dużo lepiej. Pensja głodowa a premia to tylko na papierze - przy najmniejszej okazji ją zabierają. Praca niby zmianowa w weekendy i za to masz wolny dzień w tygodniu ale tylko teoretycznie. Jak się trafi szkolenie z jakiejś firmy to nikogo to nie obchodzi że akurat masz dzień wolny - przychodzisz do pracy. Nieobecność na szkoleniu to surowe konsekwencje - oczywiście utrata premii. Więc bywają tygodnie że pracujesz nonstop. Za byle pierdołę grożą Ci zwolnieniem, cały czas wmawiają Ci że masz niskie kompetencje itp. itd. A na wyższych stołkach siedzą sami znajomki i pociotki. Ogólnie firmy nie polecam - warto szukać dalej.

sprawiedliwy
@były pracownik

czyli samo życie i nic nowego

Pensja to podstawa, która jest najniższą krajowa, reszta to premia na "słowo honoru", bo na umowie nie ma o niej ani słowa, wiec można ją zabrać za wszystko, hipotetycznie od obrotu, ale jak masz za duże obroty to i tak Ci obetną premię, żebyś nie zarabiał za dużo, oprócz tego siedzisz w nadgodzinach za darmo, bo to nie jest w żaden sposób regulowane i przychodzisz w soboty.(usunięte przez administratora) Zero socjalu i tego typu rzeczy zapomnij.Najważniejsi są architekci i inwestycje, bo to przynosi kasę, a reszta firmy jest na ich skinienie. Jak w każdej firmie są układy, których nie wolno nawet skomentować,zresztą jest taka inwigilacja, że nigdy nie wiesz, kto podłoży Ci świnię. Ludzie tam płaczą, nawet idąc na rozmowę do innej firmy pada pytanie DLACZEGO W CERMAGU? Czyli dobrze wiedzą, że firma fajna, tylko na zewnątrz.Chcesz mieć swoje zdanie i chcesz dobrze pracować według standardowych, które się sprawdzają w innych firmach, CERMAG nie jest dla Ciebie. Bardzo duża odpowiedzialność za niewielkie pieniądze.Dlatego ludzie się zwalniają lub są zwalniani, bo nie warto, są dużo lepsze i przyjemniejsze środowiska pracy.Najgorsza firma, w mojej karierze zawodowej, na szczęście mam już to za sobą, szkoda czasu, wysiłku i nerwów.

Klakier

Co jest stresujacego???lapiej zapytaj co nie jest to bedzie prosciej- tu nigdy nie wiesz za co Ci zabiora premie-widzisz ze jest dobry obrot-to nic wazniejesze sa "inne czynniki" itd O atmosferze nie pisze bo jej nie ma...jeden drugiemu noz w plecy

Klakier

Jeśli jeszcze ktoś myśli że wie co to ciężka i stresująca praca a nie pracował jeszcze w "gułagu" Poznań... to źle myśli. A jeśli ktoś myśli że Gargamel to postać z bajki...również się myli-jest w śród nas i dobrze się ma, choć "trochę" mu się przytyło. I uważa że cała płeć piękna "gułagu" jara się nim.

Przepraszam jestem po 50-siątce szukam pracy jako magazynier za każde pieniążki ,mam uprawnienia na wózek....wiem co to cięzka praca.

NowyPracownik

Wszystkim szukającym w Ceramgu Poznań pracy doradzam - lepsza żadna praca niż tam ;)) Ilość stresu przekracza codziennie bezpieczne normy. Zarobki niskie i na dodatek za byle głupotę odbierają premię. Żyjące w obłokach szanowne prezesostwo-dyrektorstwo + inwigilator niszczą firmę od środka - można to porównać do choroby autoimmunologicznej :/ Salon piękny, brakuje tylko baterii na suficie zamontowanych :)) Co do plusów tej firmy... giną wśród minusów. Wszystkim tam pracującym ale tylko tym ,którzy nie dali się cermagowaniu mózgu - życzę dużo zdrowia, krótkich kolejek do psychologów, refundowania w 100% leków antydepresyjnych. Pracę na pewno znajdziecie lepszą:)))

No to nie komentuj, jak jesteś tak inteligentna to czemu szukasz pracy za 1300? Po drugie w cermagu większość ludzi zatrudniona jest po znajomości a nie tak jak to ty piszesz. Kierowniczką działu handlowego jest osoba która nigdy z handlem nie miała nic wspólnego i każdy tylko się domyśla w jaki sposób ten awans uzyskała ;-) Na dodatek jest wredna i woda sodowa jej do głowy uderzyła. Z tego co wiem to żaden pracownik nie jest zadowolony, no bo niby z czego? Pensja żenująca a wymagania jak by się zarabiało 4 razy więcej. I ciągły stres. W końcu nie bez powodu jest tam tak duża rotacja pracowników i większość nie przedłuża umowy po okresie próbnym. ALE JEST JEDEN POZYTYW. OBOJĘTNIE CZY KTOŚ SIĘ ZWOLNIŁ CZY ZOSTAŁ ZWOLNIONY. KAŻDY BYŁY PRACOWNIK ZNALAZŁ LEPIEJ PŁATNĄ PRACĘ.

Pozdrowienia dla Anny od byłych i obecnych pracowników firmy Cermag Poznań

Poziom elokwencji tych wpisów wskazuję iż mamy tu do czynienia z mało bystrymi magazynierami. Nie będę komentowała wpisów pod moim adresem bo nie jesteśmy na tym samym poziomie intelektualnym i mogli byście nie zrozumieć riposty, Prawda jest tak, że gdybyście się uczyli i byli bardziej zaradni to byście wiedli lepsze życie zawodowe. Obecnie na magazynie może pracować każdy kto potrafi liczyć. Jest to stanowisko, w którym można zastąpić was obojętnie jaką nową osobą i Cermag nadal będzie dobrze funkcjonował. Nie obwiniajcie wszystkich za to, że wam w życiu nie poszło. Teraz pozostaje wam służyć i siedzieć cichutko na magazynie a swoje emocje wyrażać na forach. Weźcie się jednak za lepszą pracę bo klienci narzekają na długi oczekiwanie na odbiór towaru. A to, że was pilnują na magazynie to się nie dziwię takim ludziom różne głupoty do głowy przychodzą. Pozdrawiam

L

Tak trudno zrozumieć dlaczego? Jeśli kradnie jedna osoba manko na inwenturze jest mniejsze czyli łatwiej zamataczyć a winę zwali się na tych najniżej ale najpierw należy ich ostro pilnować bo pozory muszą być a wiewiór twierdzi że wystarczy znać się z pewnym małżeństwem tak jak on i jest się nietykalnym

Anno jaka naiwna jestes.-jesli zaczynasz pracę w danej firmie i dajesz z siebie 100 % przez 10 lat a nagle zmieniają się osoby na kierowniczych stanowiskach (po układach) i zmniejszają tobie premię o kilkaset zł.traktują jak śmiecia,każą zostawac po godzinach za free,szntażują że zwolnią cię jesli będfziesz dyskutowac na zebraniach to jest ok ze strony tej FIRMY?Jesli masz na utrzymaniu rodzinę,masz kredyty to tkfisz w tym gównie bo nie masz wyjscia(kryzys).Więc nie oceniaj ludzi pracujących w Cermagu i nie pisz że na takie warunki się zgodzili bo po 10 latach dużo się zmienia.

Zostaw merytoryczną opinię o CERMAG - Toruń

CERMAG