Opinie o NFM International w Potęgowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NFM International. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w NFM International o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NFM International w Potęgowo

sierotka

(usunięte przez administratora) panowie drastycznie spadło zużycie kawy w ubiegłym tygodniu! (usunięte przez administratora) ale miałem dwa dni urlopu.

bociuś

to wszystko prawda.

masakra

soczysta prawda

szary

ta praca jest beznadziejna, a wyzej(usunięte przez administratora) przyczyniają się do upadku tej firmy, zgadzam sie z poprzednikiem, ze od kiedy oni sa w tej firmie, jest coraz to gorzej- świadczy to nie tylko o tym, ze nie ma zamowien-zwalnija ludzi, ale tez o tym ze atmosfera jest beznadziejna, wszyscy patrzą jakby tu kogos p(usunięte przez administratora) by siebiee uratowac, naprawdę dziwi mnie fakt, że tak długo nie którzy tam potrafią wytrzymać, pieniadze smiechu warte, a stres(usunięte przez administratora) najważniejsze jest to zel (usunięte przez administratora)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
zrezygnowany

Jeżeli 17 czerwca usłyszymy jacy to jesteśmy cudowni i jakich mamy wspanałych dyrektorów wszechogarniających., to będzie świadczyło(usunięte przez administratora) wiedzę o firmie czerpie z fikcyjnych raportów tych gamoni, albo ma już to wszystko gdzieś.

dzióbek

a co na to prezesowa??? nikt nie widzi tego, że ta firma pada [usunięte przez moderatora]??? ludzie odchodza, inni mają taki zamiar!! kto tam bedzie pracował??

yy

T0o chyba magazyn pojechal z nim!

ooo tak

lepiej by było jak by został nominowany do Oskara w następny piątek bardziej by bolało ale należy mu się za to co robi z ludźmi!!!

pojechali z tym magazynem .....

szok.....

podobno dzięki temu, czekają na innych(śmiałych), bardzo atrakcyjne wakaty. :)

masakra

piątkowe zwolnionka nie są już potrzebne, ludzie sami odchodzą, heheh

niunia

oj chyba się zaczynają:(

eee

Jak tam piatkowe zwolnionka?

Zawiedziony

Wszystko prawda! Pozdrawiam zawiedzionych.

Witam! Teraz zaczęły się czarne piątki!niedługo nie będzie kto miał szyć :)

wacek

Zgadzam się z wieloma stwierdzeniami że :w R&D zarządzanie beznadzieja ocenianie pracownika jedynie czy ktoś pasuje do ich towarzystwa i jest na poziomie resztę działów to tak sobie to jeszcze zleży kto do kogo trafi bo są ludzie którzy znają się na swojej robocie ale są tylko pionkami do przesuwania i odwalania całej roboty ale zasługi są dla dyrektorów. pracowałem tam to wiem ale to już przeszły czas .

kedy

no ba, trzeba jakoś ściemniać te 8 h w pracy

andżej

Ale buty sie dobrze sprzedają?

malina

Praca w nfm na pierwszy rzut oka jest bardzo fajna!!, ale to tylko pierwsze spojrzenie, jak juz podpiszesz(usunięte przez administratora) i masz takich przełozonych , jakich masz to rece opadają, robisz za nich całą robotę, a oni siedzą i (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) nie ruszą, a póżniej się podpiszą pod tym co ktoś inny zrobil. pensje jakie mają nie którzy to jest masakra- a cała reszta- TRZON firmy dostaje jakies marne grosze, za które nie może przeżyć całego miesiąca. są tam też tacy, którzy nie nadają się na stanowisko szwaczki- a sa kierownikami- zajmuja się w ciągu dnia swoimi sprawami, prowadza swoje firmy a do nfm przyjezdzaja, bo maja za nic dobra pensję, auto, telefon z ktorego caly czas dzwonia prywatnie, i Pani prezes to widzi- to jest najgorsze, ze na to wszystko pozwala, ta firma tonie, i naprawdę to jest wina nie udolnego kierowania i złego obsadzenia kadry kierowniczej- nie kompetentni ludzi.

must be the music

Nieodpowiedzialnie obsadzają kierowników to największy grzech. W sumie robią to najgorzej z możliwych sposobów, a później zastanawiaja sie ze cos nie gra. Nepotyzm na porzadku dziennym. jestes braciszkiem, mezem, żona kogoś z góry to dostajesz bardzo dobrze platna prace w nfm. a reszta dostaje 1300zł a ludzie to widzą. Niesprawiedliwość płacowa to norma, [usunięte przez moderatora] noszenie nosa wyżej niz.... tez. Ogólnie nie polecam. Jest wiele ciekawszych firm. Rozejrzyjcie sie dookoła zanim zatrudnicie sie w nfm bo naprawde nie warto. Wiocha ogólnie. Zapomniałam wspomnieć że strasznie tną koszty na wszystkim. Oszczędzają żeby dyrektorzy dostali premie 10-15tyś na koniec roku a Pani szyjącej nie dadzą 50brutto podwyżki. Prezesowa woli zamienić wysokiej klasy auto na najnowszego jeepa wartosci pół miliona niż umotywować pracownika, ale przecież koszty trzeba ciąć prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o NFM International - Potęgowo

• Jak się pracuje w NFM International?

Zobacz opinie na temat firmy NFM International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NFM International?

Kandydaci do pracy w NFM International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NFM International