Opinie o NFM International w Potęgowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NFM International. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w NFM International o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NFM International w Potęgowo

mmmm

jezeli chodzi o brata pana J.to cos nie tak bo pracuje w NFM .

aaaaa

jeszcze go nie zwolnią bo nie chce się jeszcze bardziej kompromitować.

mmmmmm

jak narazie nic sie w nfm nie dzieje jak pisales i nic nie slychac o zwolnieniu tego pana .

mmmmmm

o kim mowa jesli mozna sie dowiedziec co?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
lala

hahaha! podoba mi się powyższy wpis. z życia wzięte - dosłownie.

toldi

Oby go wyrzucili tego (usunięte przez administratora), nie nadawał się od początku na to stanowisko, tylko ściemniać i wkurwiac ludzi umie, myślę ze nie będzie osoby w firmie, która będzie go żałować, nawet ten(usunięte przez administratora))się cieszy ze będzie miał biuro tylko dla siebie

szczęściarz

W tym tygodniu ma się wydarzyć coś co powinno wydarzyć się juz dawno. W koncu sprawiedliwość dosięgnie tego pana. A ja przyjdę do NFM i zniosę toast za tą szczęśliwą chwilę. :) Pozdrawiam.(usunięte przez administratora) buziaczek na nową drogę życia.

tołdi

w trj firmie nie wiadomo co sie dzieje, od dawna sa jakies dziwne ruchy, zwalniaja coraz wiencej osub, ale pewni to nie koniec, jeszcze maja byc zwoknienia, mam nadzieje ze ja sie tam zahowam, a jakie romanse sa... nie kce sie patrzec na to co tam sie dzieje, ale nie ma innej opcji, czekam na inna robote, na wakacje pewnie znajde , a nie kturzy to juz niech sie martwia

tołdi

nfm to od dawna (kiedy (usunięte przez administratora)) firma która pada na ryj! (usunięte przez administratora) szwaczki nie maja nic do gadania, z reszta co one powiedza... ze malo zarabiaja , ale to jest oczywiste, na premie dla gory musi byc. ten finansowy (usunięte przez administratora)udaje ze pracuje a (usunięte przez administratora)robi, firma nie ma kasy.... ale poki co bede tam siedzial, szukam nowej pracy dla siebie, ale ciezko cos znalezc, jak zwolnia to bedzie szybsza motywacja,

mimi

szczerze mówiąc to większość osób pracujących i wypowiadających się o firmie ma rację... kierownik produkcji nie potrafi zapanować nad (usunięte przez administratora)i z tego co widać to (usunięte przez administratora).. czasami są dni że jest fajnie, miło i pożartować można z brygadzistkami... ale czasem to się poczuć można tak podle, że na drugi dzień się w ogóle nie chce wstawać z łóżka nie mówiąc o przyjeździe do pracy... do (usunięte przez administratora)nawet nie ma po co iść z problemem bo wydaję mi się, że jego w ogóle nie interesuję to co się dzieje na hali tylko liczą się dla niego interesy... inna sprawa to to, że wszyscy są mili dla drugiej osoby jak chcą dla siebie coś ugrać jak to zrobią to, to mają (usunięte przez administratora)... a czasami to jeszcze wjebią ta osobą, dla której byli mili... to jest nie w porządku... a co jest najgorsze... jak ktoś im jest tzw. niewygodny w firmie to najpierw przerzucają tą osobę z jednego stanowiska na drugie a potem jak już nie ma roboty to wręczają wypowiedzenie... po prostu kierowniczka z brygadzistkami i niektórymi osobami z hali są w zmowie... to jest czyste chamstwo i nie zamierzam tego w taki sposób zostawić... prędzej czy później znajdzie się wniosek w sądzie pracy... na koniec dodam, że są osoby, które jawnie pokazują to, że praca to praca i (usunięte przez administratora) ich obchodzi to czy ty masz dodatkowy dochód czy nie i chcą wygryźć inną ale są osoby, które zgrywają miłe a za chwile (usunięte przez administratora)tak obrabiają, że to aż w oczy kole... i co jest najlepsze to wszystko widać i te osoby się później nie kryją z tym... jedno wielkie chamstwo(usunięte przez administratora)... pracuję w firmie ale to co się zaczyna dziać to po prostu porażka... jedna wielka masakra... pozdro dla dziewczyn z hali

kukielka

Uczyć... Nie którzy są bardziej wyuczeni niż cytowani,ale co z tego jak nie studiowało się z (usunięte przez administratora)... Ja bez MBA potrafiłbym zastąpić tych z akwarium, no ale co... a (usunięte przez administratora)o nie wiem w sumie czym zaskoczył (usunięte przez administratora) ze ma to stanowisko, a jak norki przyjeżdżają ro on ucieka by tylko nie rozmawiać z szefem ... Co co on moze jemu powiedzieć , człowiek siedzi i patrzy jak oni sciemniaja no i nic nie zrobi

geniusz

takie są niestety realia moi drodzy, że teraz mało kto jest zadowolony ze swojej pracy albo posady. jednakże cieszcie się, że tę prace w ogóle macie, i macie co do gara włożyć. Trzeba było się uczyć, a może teraz to Wy zasiadalibyście na miejscu malinowego, albo opalonego ;)

kukielka

jestescie chorzy zle wam a nie potraficie buzi otworzyc moze czas aby zrobic cos ? Pisanie i uwlaczanie innym nie sa mile i niemilo sie czyta jak pracownicy oczerniaja \"swoich\"

maria

Najlepsi fam są pszy (usunięte przez administratora) asy .... A takich jest mnowstwo , jak nie kavlujesz do jesteś zły pracownik, nie kturzy to nawet w (usunięte przez administratora) e whidza bez wazeliny normalnie, jak dziś usłyszałem jak się odzywają .... (usunięte przez administratora)firma, nitk normalny tam nie pracują. Zwolnienia się szykują, tak słyszałem, nie maja zamuwien, to pewnie benda wywalać. Ale(usunięte przez administratora) niw muszą się bać, oni są q akfarium gronie i, jeszcze szreka księgowości wezmą do siebie i nie utona

tajniak

zdzicha ,Ty chyba sporo zarabiasz skoro piszesz glupoty .musisz sie lepiej zainteresowac tymi szwaczkami i ich szyciem .gl(usunięte przez administratora)upolu .

kukiełka

lepiej pisac pod nickiem, jak pójśc i mówić o tym głośno- bo nas zwolnią, a tak to co na sercu to sie napisze, czy ktoś to czyta z szefostwa, mam nadzieje ze tak, ja jestem tylko zwyklym pracownikiem, wiec nikt mnie bedzie chcial słuchac, a napewno by mnie zwolnili , nie widza tego co sie dzieje, tylko zwalniaja tych co sa nie wygodni. o tychh szwaczkach co piszecie, no cóż- kazdy orze jak może i ściemnia- bo za te pieniadze co dostaejym to sie nie chce robic tylko sciemniac

kukiełka

Nie ma jak moc internetu ...można bezkarnie wyżyć się prawda ?? Śmieszne to co piszecie ,ciekawe jak to jest \\\"robić\\\" we własne gniazdo ,bo doskonale orientuje się każdy z nas że to piszą osoby związane z firmą ...szkoda że jedna z drugim nie mają na tyle odwagi żeby się oficjalnie podpisać.A \\\"oczerniać i wyzywać\\\" pod nickiem to jest dopiero klasa.Tam, gdzie kończy się głupota, powinna zaczynać się mądrość - a jednak tak nie jest. Oto podstawowy przykład na niezgodność teorii z praktyką.

lol

Zatrudniają znuw szfaczki, a roboty nie ma, podwyszki nie kca dac, tylko cicho siedzieć i (usunięte przez administratora) c . A (usunięte przez administratora) chodzą jak by w lotto wygrały, co nikt się o nic nie pyta, a one dalej nic nie robią, stary ma to w (usunięte przez administratora), co dostaje co miesiąc 10 Kola. A (usunięte przez administratora)robi ....no właśnie co jak on nic nie robi

krus

HAHAHAHA !!! Z BIURA STYLU HAHAHAHAHA !!! Trafne...

zamm

Za swoje też nie :-D można się oosniac przynajmniej z nich :-D:-D A inni to siedzą wnet godzinę na kuchni, (usunięte przez administratora). Oni to wogule śmieszni są I maja pszyzwoitke do tego jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o NFM International - Potęgowo

• Jak się pracuje w NFM International?

Zobacz opinie na temat firmy NFM International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NFM International?

Kandydaci do pracy w NFM International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NFM International