PARKIETY GRZEGORZ JANOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Toruń

Opinie o PARKIETY GRZEGORZ JANOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Były Pracownik 2014-06-04 22:01:42
Jeśli ktoś chce pracować u tyrana, pod ciągłym stresem, słuchając najgorsze wyzwiska i obelgi pod swoim adresem, jak to jest do nieczego, że zostanie wypierdolony z pracy, że wszystko ciągle jest robione źle. Dołączając do tego marne wynagrodzenie, stalking i mobbing, to naprawdę „Firma Godna Polecenia”.!!!!!!!!!!
Tyran, Wyzyskiwacz, Chamski w zachwaniu do Granic Możliwości.
exit 2015-02-23 17:04:20
Dokladnie jak ktos chce zobaczyc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko ze bez sl ynnego napisu nad brama to zapraszamy oby wiecej takich wpisow
intro 2015-12-10 15:47:51
No i wynalazł szef sposób jak nie dać pracownikom zarobić. Jak zrobisz normę wpi....olą ci kreski (za zadziorki), jak będziesz uważać - zabiorą za brak normy :)Tak czy siak premii już nie zobaczymy.
PAN CZŁOWIEK 2016-01-01 16:56:23
dorobisz się niezłej kwoty jak jesteś synem właścicieli(mali żałośni ludzie z okazji świąt składa się życzenia i daje prezenty -to do właścicieli)
nikoś 2016-01-02 00:43:29
ha,ha,ha u nich można dorobić się choroby nerwowej ,3000zł. na 3m-ce,ot logika tego zakładu.
Były Pracownik 2016-04-14 19:47:32
nikoś - racja :)
3000 w tym zakładzie hahahahahaha
Synowie właścicieli i nikt inny!!!
andrzej 2016-04-23 18:36:12
no to żle wam że zarobicie na mieisac 3000 tys złotych, niektorzy musza prawie 3 mieisac pracować by tyle miec.
Zostaw swoją opinię o PARKIETY GRZEGORZ JANOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARKIETY GRZEGORZ JANOWIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA