Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

rob

Warto, warto. Chłopaki ok. Łaski jeszcze bardziej ok. Majster super ok i co dobre zna się na robocie. Polecam Zarobki w zależności od doświadczenia.

lala

Ile zarabiaja slusarze narzedziowi jak atmosfera w narzedziowni

jan

moim zdaniem to jest dużo bardziej opłacalna opcja dla Form-Plast , aby zatrudniać młodych pracowników i nie płacić im tyle co specjalistom i chyba widać , że szefostwo firmy wychodzi z tego samego założenia. Wolą zapłacić mniej komuś do przyuczenia niż brać kogoś z bogatym CV i płacić mu dużą kasę ...

Aka

Dyszke Ci dadzą :D :D :D Lepiej już zamiatać ulice.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
nowy

jaki byl kierownik ktory odszedl(usunięte przez administratora)?

nowy

jaki byl kierownik ktory odszedl M.K.?

nowy

Niech ktos napisze czego mozna sie spodziewac po (usunięte przez administratora)

fachowiec

powiedzcie jak wygląda atmosfera w biurze? jacy ludzie tam pracują? Z tego co widzę, to 10 stron forum poświęcone jest pracy na halach, na wtryskarkach, kj, narzędziowniach itp. A jak jest z pracą w biurze? Ile można zarobić? Czy mają jakichś przedstawicieli handlowych? Czy często zwalniają? Czy jest duża rotacja?

@fachowiec

Owszem,mają kilku handlowców. Praca handlowca od dawien dawna wiąże się ze stresem. Zarobki są tam takie jak i wszędzie,nie mniejsze ani większe,po prostu przeciętne. Czy często zwalniają ? na to pytanie niestety Ci nie odpowiem,gdyż jest to sprawa wysoce indywidualna. Moja rada: Jeśli nie zasypują Cb ofertami to warto spróbować ; ) po okresie próbnym bd już wiedziała,czy chcesz tam dalej pracować,czy też nie,kwestia aklimatyzacji.

witek

Kto teraz rządzi stary czy młody ?

@witek

Nadal rządzi poczciwy papa : )czyli Maciej

!!
@witek

Jakoś mało wiarygodna opinia :) nie przekonująca :)

aniołek

to super firma

GalAnonim

Słuchaj,jeśli potrafisz pracować w hardcorowych warunkach(typowo autokratyczny ,,sposób" kierowania firmą,niestabilne zatrudnienie/częste rotacje) to śmiało,zapraszam : ) da się wytrzymać,tylko nie licz na wiele. Skoro ,,góra" nie potrafi zarządzać to i szeregowi(no offensive) pracownicy mają to wszystko gdzieś ; ) Pozdro

GalAnonim

podstawowe wymagania masz dość dokładnie opisane,a czy Ciebie przyjmą to już kwestia twojej konkurencji : )

aniołek

kocham form plast

!!!!

wydaje mi się że to nie firma ma problem tylko ludzie nie chcecie pracować to idźcie na kuronia nikt nie będzie trzymać takich ludzi jeden chce być lepszy od drugiego nie interesujcie się życiem innych tylko sobą !

szkoda

Nie mówię o wtryskarkach i biurach tylko o innych powodzenia mam nadzieję że firma zauważy jacy jesteście ! Życzę firmie powodzenia by stanęła na nogi a napewno będzie ok

dobra

kocham form plast niech w nowym roku wiedzie im się wspaniale tego życzę z całego serca

xxx

Ta ostatnia wypowiedź to chyba właściciel tej firmy

aniolek

to super firma a jak się nie podoba to zmień prace

xxxxxx

Form-Plast z fajnego zakładu przekształcił się w (usunięte przez administratora) Zakład ten jest strasznie zachłanny na pieniądze a pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora). tylko tyrać i tyrać a nawet na nadgodzinach cię orżną bo płacą na raty.nie mówiąc już o klimacie świąteczym gdzie w innych firmach w podziękowaniu za całoroczną współprace i owocną pracę pracownicy dostają w prezencie talony na święta lub słodkie upominki a w tej firmie pracownik jest nikim bo nawet życzeń na święta nie usłyszy. To bardzo przykre ale prawdziwe. Wszystkim pracownikom firmy Form-Plast życzę zdrowych i wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy i owocniejszy dla nas niż w ten dotychczas.A Właścicielą życzę żeby otworzyli oczy i dostrzegli że ich pracownicy którzy poświęcają swoje rodziny i zdrowie przychodąc do pracy i na nadgodziny aby zakład mógł być w dobrej kondycji finansowej to też ludzie a nie roboty do pracy.

w trakcie

[usunięte przez moderatora] Firma faktycznie w słabej kondycji ale życie rozrywkowe trwa na produkcji i w biurze w trybie hardcore umiarkowanym, tak że taki plus chociaż. Ale słaba kondycja firmy trochę utrudnia zabawę. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.