Opinie o PWC "ODRA" S.A. w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PWC "ODRA" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PWC "ODRA" S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PWC "ODRA" S.A. w Brzeg

maria

a jak to jest z pracą przedstawicieli handlowych, bo wczoraj widziałam jak przedstawicielka siedzi w aucie pod sklepem który nie istnieje w Ostrowie Wlkp. W okolicy Marketu Stokrotka, a jakoś z auta nie wyszła, może gdyby firma miała więcej kontroli w terenie to i Przedstawiciele rzetelnie przykładali by się do pracy a tak nie ma się co dziwić że wyniki idą w dół.

Aneta

@nick Czy ktoś z pozostałych pracowników mógłby potwierdzić Twoją opinię? Jak uważasz? Co według Ciebie, było główną przyczyną takich zmian w firmie PWC "ODRA"? Może istnieje jeszcze szansa na powrót do wcześniejszego kształtu firmy. Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy?

Iza

Tak dobrze się pracuje, że nie chce się wam pisać?

Aneta

@Hyhu - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w PWC ? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

Nieznany

Czy znajdzie się praca na 1 zmianę? Dziewczyna-22lata

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Aneta

@Pola - udało Ci się uzyskać odpowiedź na pytanie? Skąd sugestia, że firma miałaby nie prosperować? Wszelkie informacje na temat aktualnego stanu firmy będą bardzo pomocne w weryfikacji wątków na forum.

Pola

Co z tą Odrą. Dyszy jeszcze

Upainiec

Ponoć wycwanili się i upaińców ochoczo do roboty przyjmują.Polaczków już nei chcą bo nei robią po 12 godzin na dobę za pół darmo jak murzyni ze wschodu

Hyhu
@Upainiec

Nastepny, ktory mysli, ze Ukraincy to za poldarmo robia... ciekawe.

Aneta

Obecnie firma szuka osób na stanowisko przedstawiciel handlowy. Co możecie poradzić aplikującym? Jak wygląda praca w tym charakterze?

ktos

pracowalam tam 23 lata i zaluje potraktowali jak smiecia karkoszko

AM

Witam, wie ktoś może jak się robi ten biały karmel do chałwy?

niepokorny

witam od lat jadłem chałwe nie wazne jaki smak,ale była super teraz to takie samo g,,no ,jak te z marketu dziadostwo ,niedałbym miana chałwy tylko jakiś produkt uboczny,płakać sie chce jak mozna było spiepszyc taką chałwe nie byla sobie równej, ale pewnie chciwośc wyszych Swer w zadładzie to tyle

niezależny
@niepokorny

Pisze się" (usunięte przez administratora) quot;. Kolejny specjalista od chałwy. Fachowiec. I ekspert. 3 w 1.

lose

Hej, a wiadomo jaka panuje teraz atmosfera wśród przedstawicieli handlowych? Jest zapewniona co najważniejsze umowa o pracę, a oprócz tego odpowiednie szkolenia zawodowe, więc widać że w ten sposób chcą dbać o swoich pracowników. To dobry znak że się dobrze dzieje.

do pulkon

2.5 tysiąca ? ha ha ha brutto chyba i to po paru latach :D Na dzień dobry jeśli przyjdziesz z pośredniaka otrzymujesz minimalną jaka jest możliwa ... nie licz na premię ;D ponieważ musisz spełnić wiele warunków a to nie od Ciebie chodzi tylko wszyscy muszą się dzień w dzień wyrabiać :D Po paru latach będziesz mógł powiedzieć że zarabiasz 2500 tysiąca brutto czyli 1900 na rękę ;D pracując na 4 brygady piątek świątek i niedzielę fizycznie jak wół na starych maszynach :P

Vera

Co ze sprzedażą firmy? Czy cos wiadomo na ten temat ?

vvvvv

Tak ale sprzedaż nie odbywa się z dnia na dzień, trochę to potrwa firma musi pracować normalnie ,produkować i sprzedawać. Macie super trochę gorzej z administracją, nowy na pewno wymieni na swoją.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

zzzz

No to spełnią się marzenia kilku z was, strasznie była krzywda jak Węgierek was kupił i wyciągnął z bagna, bo inaczej nie można tego nazwać

zzzz

bbbb

Chodzi wersja w poczcie pantoflowej że znowu nas sprzedadzą , może to i lepiej

Irena

Ta firma to skansen PRL-u a nie fabryka w tym roku się wycwanili zatrudnili ludzi z urzędu pracy jak leci (nawet dwoje cyganów było długo nie robili) kto podpiszę umowę o pracę na pół roku która jest pociągnięta pod kurs na obsługę kotłów parowych co i tak w rzeczywistości jest ci niepotrzebne . Płacą 11.50 brutto czyli 8 zł na rękę plus "premia" 13 procent ,pakiet socjalny 1000 zł podzielony na dwie pule święta wakacje no i zwolnić się nie możesz bo grozi ci zwrot kosztów szkolenia w wysokości misiecznej pensji , bezpłatne chorobowe to tyle na temat zatrudnionych z UP na kurs . Są także osoby zatrudnione przez agencję które podpisują umowę o pracę co tydzień i nie otrzymują premi ani pakietu socjalnego tylko dojazd busem mają darmowy , dobra alternatywa na chwilę przed znalezieniem sobie innej pracy. Lepsze zarobki mają starzy pracownicy do których i tak się już dobrali co mogli zabrali dużo osób z długoletnim starzem odeszło i zwalniać będzie się nadal. Organizacja pracy cytuję "pracuje się wszędzie" w mojej opinii (usunięte przez administratora) w którym chcą zaoszczędzić kosztem ludzi tam gdzie powinno być 2 osoby najlepiej jak będzie 1. Suche fakty, czy się opłaca pozostawiam waszej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o PWC "ODRA" S.A. - Brzeg

• Jak się pracuje w PWC "ODRA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PWC "ODRA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PWC "ODRA" S.A.?

Kandydaci do pracy w PWC "ODRA" S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PWC "ODRA" S.A.