Opinie o PWC "ODRA" S.A. w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PWC "ODRA" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PWC "ODRA" S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PWC "ODRA" S.A. w Brzeg

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PWC "ODRA" S.A.?

Odpowiedź. Nowy wpis

Wygląda znakomicie. PWC Odra dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować atmosferę na najwyższym poziomie. Nie bez przyczyny firma jest liderem na rynku w tym względzie, o czym może świadczyć różnorodność narodowa wśród pracowników - ludzie przybywają z innych krajów, aby pracować w PWC Odra.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PWC "ODRA" S.A.?

Odpowiedź Nowy wpis

Podstawa jest w złotych polskich.

Renata

z tymi szkoleniami to sarkazm był, że ich tak dużo, że firma ma przestoje, bo trzeba douczać...? a z tych takich już poważnych to jakie tu są? co do jakiegoś wstrzymywania produkcji to często się takie sytuacje zdarzały czy pod tym względem firma śmiga jak należy? a wynagrodzenie za pracę to jak od nowego roku może tu wyglądać?

Teacher
@Renata

Jest bardzo dużo szkoleń. W zasadzie nawet więcej niż produkcji.

Czy w PWC "ODRA" S.A. są szkolenia zewnętrzne?

expracownik

Oczywiście - w Turcji przy kebabie :D

Iza
@expracownik

A tak na poważnie haha?

Ultrapracownik
@Iza

Szkoleń jest tyle, że zakład w zasadzie wstrzymał całą produkcję. Pracownicy całymi dniami nic nie robią, tylko uczestniczą w szkoleniach wewnętrznych.

Nieznany

Czy znajdzie się praca na 1 zmianę? Dziewczyna-22lata

Mond ez

Witam wszystkich. Czy dalej macie ciągle awarje i mechaników którzy nie zapobiegają i nie mogą sobie poradzić z maszynami ?

mechatronik
@Mond ez

Jak maszyny mają po 50 lat to niewiele można wskórać.

@mechatronik

Czemu ich nie ogarną? Lepiej naprawiać wiecznie te stare zamiast kupić nowe? Bez sensu

mechatronik
@Paweł

Bo kupno nowych to duży wydatek, a tak to kierownictwo myśli, że niskim kosztem i w nieskończoność mechanicy będą szminkować te trupy,co są na hali. Dopiero jak się coś spartoli na amen to może przejrzą na oczy.

Titanic
@mechatronik

Skoro maszyny mają 50 lat to jakie inwestycje przez te 50 lat były oprócz wysokich wynagrodzeń i profitów dla pracowników dokonała firma w poprzednim okresie . Musztarda po obiedzie

Jak w PWC "ODRA" S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

ehe

Wystarczy być grzeczny i pracowity, a będziesz się piąć po szczeblach kariery xD Serio, kto takie łupie pytania zadaje? Jest tak jak wszędzie - jak komuś nie wleziesz do (usunięte przez administratora) to nie awansujesz.

@ehe

Jak wszędzie? No nie wiem, w dziwnych miejscach pracowałeś skoro twierdzisz że bez wazeliny się nie obędzie przy awansie...

Roksana Kwasza

Dzień dobry chciałam zapytać czy są przyjęcia do pracy ?

ehe
@Roksana Kwasza

Jakieś tam są, ale to 4-brygadówka, więc lepiej dziesięć razy się zastanów czy chcesz pakować się w takie bagno.

Trzeba być desperatem życiowym, masochistą albo zwyczajnie mieć nie równo pod sufitem, aby iść do zakładu gdzie pracuje się na 4 brygady. Może i chałwa, kamyki i galaretki są smaczne, ale żeby tyrać świątek piątek produkując słodycze to nie można być normalnym...

A może niektórzy nie mają zbyt wielkiego wyboru? Różnie w życiu bywa niestety. Wiesz jak to z kasą tu wygląda w ogóle? Może nie jest tak źle?

Bronco
@Paweł

Zgadzam się różnie jest w życiu...

Monia

A kto jest kierownikiem produkcji ?

Ukrainiec

Żeby bylo dobrze w firmie należy pracować a nie udawać ponoć komuny w Polsce niema wiec niektórzy są przez zasiedzenie . Nikt nie przyjechał wam odebrać pracy .Pracujemy w Polsce bo sa wieksze zarobki . A to że niektórzy pracownicy stali olewaja robiąc byle jak .Chodzą po zakladzie i sie chwalą jak to puścili bubel i ze nikt tego nie zauważy .Mało tego zwalajac na nas .To wy sie przykaladacie do niskiej opinii o firmie

Mieczysław
@Ukrainiec

Możecie napisać, jak kształtują się zarobki pracowników fizycznych, którzy pracują w firmie PWC "ODRA"? Interesuje mnie to, czy jest szansa zarobić 3000 zł do ręki.

Hary
@Ukrainiec

No to teraz pracowite pszczoły z PWC pokażą na co ich stać bez Ukrainy

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie PWC "ODRA" S.A.?

a

za mojej kadencji dostałeś ,,Umowę Tymczasową'' , co tydzień.

Chałwa is the best.

Skoro prawdziwa chałwa to sezam i miód to po co cała reszta zbędnych inności? O co chodzi?

Pracownik Fizyczny

Żeby było lepiej w zakładzie trzeba wyrzucić kierowniczkę produkcji, ponieważ zniszczyła dobro zakładu oraz jakość produktów(m.in chałwa niedobra, niejadalna, a cukierki galanteryjne okropnie pozawijane). Brak poszanowania dla pracowników ( głównie starszej kadry) , ciągłe zmiany umów , w których uzasadniają, że zwiększają premie, a tak naprawdę to państwo zwiększyło w paragrafie średnią krajową. Do pracy przyjmowani są tylko wyłącznie Ukraińcy, a Polaków nie chcą. Zakład nigdy nie będzie prosperował tak jak kiedyś !!!!

@Pracownik Fizyczny

Człowieku zajmij się swoją pracą , A zanim zaczniesz się wypowiadać o tematach o których nie masz pojęcia to zwiększ swoją wiedzę. Państwo nie zwiększyło średniej krajowej ponieważ nikt jej nie ustala tylko jest obliczana przez GUS , ustala się najniższa krajowa . Nie wiesz podstawowych rzeczy . No ale cóż dlatego jesteś fizyczny . No tak kiedyś to zakład funkcjonował i za komuny w Polsce było lepiej ?????

zniesmaczony
@Pracownik Fizyczny

Kierowniczka ma większe(usunięte przez administratora) niż cała eSka w Odrze. Mocni jesteście. W gębie tylko. Tak dobrze się wiodło. Kiedy?? Czytaliście kiedykolwiek swoje raporty? Sami roszczeniowi wieloletni pracownicy niszczą firmę przez swoje nawyki. Specjaliści hehe. Przez 30 lat produkowali trufle na niewłaściwym urządzeniu. Bez UKR już dawno byście brali zasiłki z UP. Pracowałem z wami kilka lat. Czas stracony. I W OGÓLE NIE TĘSKNIĘ ZA TYM MIEJSCEM!!!

ambruchna
@Pracownik Fizyczny

kierowniczka o ktorej mowisz musi miec lub dawac bo wszystkich przed i po niej powywalali a ona dalej psuje dobro firmy

nick

Kiedyś super zakład. Dosłownie drugi dom. Rodzinna atmosfera, pracowało się rodzinami. A teraz? Doprowadzili do takiego stanu finanse firmy żeby się tylko zwróciło jak najwięcej,a teraz stoi na sprzedaż na ,tablicy, za dwanaście milionów..śmieszne

Praca_trudno
@nick

Socjalizm niestety już upadł w naszym kraju i praca to praca, a dom to dom. Jeśli firma jest spółką akcyjną to tak to wygląda, że ją sprzedają. To za ile i komu nie jest potrzebne pracownikom. Rodzinna atmosfera z tego co wiem to to nie jest, ale jakoś na gorsze chyba aż tak strasznie się nie zmieniło.

@Praca_trudno

Tia tia lepiej w pracy nie myśleć o rodzinie tylko harówce i maksymalizacji zysków nie? I kłaniać się do pasa kierownictwu - darmozjadom. W główkach wam się już poprzewracało od tego kapitalizmu przedsiębiorcy. Praca powinna być jak drugi dom, atmosfera powinna być taka że chce się chodzić do roboty a nie chodzi bo musi. A obowiązków nie za dużo być powinno. Czas pracy nalezy skrócić - 4-5 godzin i do domu, 6 to już jest maksymalna liczba godzin. Szanujcie swoich pracowników, bo bez nich nic byście nie mieli. A jak im zazdrościcie "dobrobytu" to zwolnijcie się z kierowniczych stanowisk, sprzedajcie firmy a sami idźcie na stanowisko szeregowe.

@Crx

Trzeba w końcu zaakceptować że skończyły się czasy kiedy ludzie przychodzili do pracy odpoczywać. Oczywiście że można zmienić czas pracy do 4 godzin wystarczyło by się zatrudnić ma pół etatu .

@?????

Dokładnie gdyby praca na pół etatu była powszechna to można by się zatrudnić na pół etatu. Tyle że nikt nie chce zatrudnić nikogo na pół etatu! Takiej pracy nie ma, albo jest w niewystarczającej ilości. Wszędzie te 8 godzin i więcej. Nie pisze tu konkretnie o Odrze, choć to wątek o niej, lecz w ogóle. W Polsce panuje kult pracy i jak chcesz pracować na pół etatu alb wybraną liczbę godzin to usłyszysz że "nie opłaca się robić rozliczenia" albo "szukamy tylko na pełny etat". A ja bym chętnie popracował krócej. Spotykam się jednak tylko z odmową, lub z jakąś nieprzystępną zazdrością pracowników, którzy pracują na pełen etat i mają nieuzasadnione żale do tych, którzy tak długo pracować nie chcą albo nie mogą i chcą mieć więcej czasu nawet kosztem niższych zarobków. PS. nikt nie odpoczywał w pracy, chyba mówisz o jakichś legendach powielanych od jednego żółtodzioba do drugiego, którzy w czasach PRL spędzali 8 godzin w żłobkach i mają zerowe pojęcie jak było. Albo mówisz o 1% urzędników. Inni musieli siedzieć 8 godzin i pracować. A wiek wcześniej i 12 godzin. Teraz jesteśmy wydajniejsi, mamy maszyny i możemy robić krótsze zmiany. Po 4-5 h. Ja bym po prostu chciał pracować rótko, nawet na pełnych obrotach zamiast siedzieć i nic nie robić przez 7-8 godzin.

@Crx

Dużo można by pisać na temat efektywności pracy pracowników ale nie ma to dla mnie sensu wystarczy mi że ktoś pisze że w pracy powinno być jak w domu itp. Dla mnie praca powinna byc praca przychoxze robie swoje jak najlepiej potrafie i ide do domu . W domu z rodzina czuje sie jak w domu a nie w praca to wykonywanie określonej pracy za określone wynagrodzenie bez zbędnych dyskusji.

Crx

Mam pytanie do pracowników: Czy cukierki typu Galaretki i trufle rumowe są zawijane ręcznie czy maszynowo?

Chalwa

czy ktoś ze starej kadry Odry pracuje jeszcze w Brzegu. slyszalem ze duzo jest nowych i z Ukrainy.Jakie dzialy pracuja kto jest mistrzem. co tam slyszac w ogolw na starych smieciach

@Chalwa

Tragedia, lepiej nie przychodzić do pracy????

Wypłacają dodatkowe nagrody w PWC "ODRA" S.A.?

Nie

Ktoś

@zniesmaczony co to znaczy, że pracownicy tęsknią za przeszłością?

zniesmaczony

Zła karma tego miejsca jest przyczyną niepowodzeń. Frustracje pracowników tęskniących za przeszłością nie dają szansy na rozwój. Niestety.

zaskoczona

To co ptaszki ćwierkały się sprawdziło, jest nowa kierownik , a tak naprawdę to stary Dyrektor zdegradowany z WCZ Z Otmuchowa zrobi z wami to co z Otmuchowem ,nie zna się na niczym porażka, ale ma u kogoś chody tylko za co??? i jak je zdobywa to się domyślcie

gorzkie rzale
@zaskoczona

Po pierwsze jest to pomówienie, przewidziane w art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.przewidziana w art.Zniewaga 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst. Nie jesteśmy bezkarni siedząc za kawaia turą . A niedługo ktoś zapuka do drzwi .

prawnik
@gorzkie rzale

Najpierw proszę się nauczyć języka polskiego proszę Pani. Następnie nie cytować paragrafów tylko je przytoczyć. Następnie trzeba złożyć zawiadomienie o popełnieniu czynu zabronionego w internecie i wystąpić do administratora o udostępnienie numeru IP a to kosztuje. Więc nikt nie zapuka raczej.

Rezygnuj_jakniechcesz
@prawnik

Zapukać może nie zapuka, ale zakład produkcyjny duży nie jest :) jak się trafi oczernianie szefa "miłej" pani, która obraża czyjąś matkę i żonę, zawsze się może ktoś inny osobiście zająć. (Tą co naprawdę chyba tutaj zarabia robiąc coś innego i po swoim własnym zachowaniu ocenia.) Argumenty w stylu "proszę pisać w języku polskim" to nie są argumenty prawdziwego prawnika :) Jeśli komuś się coś nie podoba w jego miejscu pracy, to może się zwolnić prawie się nie zdarza żeby pracownik fizyczny był nie do zastąpienia, kierownik i dyrektor może być. Dzisiejsza dyrektor tego zakładu poświęcała codziennie swój czas na poprzednim stanowisku. Siedziała w pracy do 19, jeździła na kilka zakładów. Tego typu oskarżenia że ktoś zarabia (usunięte przez administratora) na jej miejscu bym wyśledziła, ba nawet mam na coś takiego pieniądze :) więc jeśli jeszcze raz trafi się takie małe gówienko, które wie tyle co zje ale myśli że wie. To znajdę numer IP i pogadam z kim trzeba :) i wypytam dokładnie, znawcę tematu o jego wartość jako człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o PWC "ODRA" S.A. - Brzeg

• Jak się pracuje w PWC "ODRA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PWC "ODRA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PWC "ODRA" S.A.?

Kandydaci do pracy w PWC "ODRA" S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PWC "ODRA" S.A.