PWC "ODRA" S.A.

Brzeg

Opinie o PWC "ODRA" S.A.

as 2011-06-15 12:45:44
Jeżeli nie posiadasz żadnych ambicji zawodowych, ani też nie zależy Ci na własnej godności, to jest praca w PWC ODRA SA może być dla Ciebie wymarzoną.
cierpliwy 2011-07-11 14:30:28
No i musisz liczyć się z tym, że w PWC na umowie na czas określony możesz spędzić kilka lat. Taka tradycja.
Ale oczywiście są też od tego wyjątki.
kociol 2011-10-05 13:20:52
Teraz będą odstępstwa.Umowy będą na czas określony,zarobki marne.Dlaczego?A dlatego że macie nowego właściciela czyli ZPC Otmuchów.Zapytajcie tamtych ludzi jak zarabiają i czy mają często wolne weekendy.I pewnie bea zwolnienia wieksze niż myślicie.
obecny pracownik 2 2012-10-05 17:03:53
Po przejęciu firmy to już jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , plany nie do wyrobienia, o premii można zapomnieć, atmosfera stresująca, brak szacunku dla pracowników, liczą się jedynie ci na wyższych stanowiskach, mogliby od nich zacząć tą słynną restrukturyzację.
2013-08-26 20:06:38
wykorzystywaniem pracowników małopłaceniem i oczywiście zwalnianiem
pesymista 2014-02-28 19:20:49
Chyba jednak nie będzie dobrze.Działy likwidowane jeden po drugim. Produkcja ledwo idzie. Z końcem listopada zwolnili wszystkich tymczasowych i od tamtego czasu żadnych przyjęć nie było. Przejęcie było zdecydowanie "wrogie" i celem było wykończenie konkurencji...
pracownik 2014-05-26 12:30:27
przyjmuja do laboratorium. Jest tam coraz więcej ludzi i maja dobudowywac pomieszczenia, bo się nie mieszcza juz i nie maja gdzie siedziec. Takbo tam się tylko siedzi.
ja 2014-05-29 16:49:41
Proszę o ujawnienie opinii jak i zarobków na stanowisku P.H jak wygląda praca .Z góry dziękuję ..
DD 2014-06-03 19:19:02
Na okrągło są ale do Otmuchowa tam się nie wyrabiają z zamówieniami przyjedz i się zatrudnij
OO 2015-02-13 00:27:08
Przeczytajcie co piszą na forum ZPC Otmuchów jak się kotłuje w Otmuchowie,macie szczęście że to was nie dotyczy na razie
11111111111 2015-02-13 21:34:49
U nas już się dość namieszało, niech się miesza gdzie indziej
BYŁY PRACOWNIK 2015-03-17 21:33:01
JA ROZUMIEM ŻE KAŻDY Z NAS RÓŻNIE POSTRZEGA POJĘCIE WYNAGRODZENIA I DLA JEDNEGO Z NAS 1 ZŁOTY TO BĘDZIE AŻ JEDEN ZŁOTY A DLA DRUGIEGO TYLKO, DLATEGO TEŻ NIE NEGUJĘ TWOJEGO PODEJŚCIA (usunięte przez administratora) ZA TAKĄ PŁACĘ CIĘŻKO ZNALEŹĆ KOGOŚ DO KOPANIA DOŁKÓW A CO DOPIERO HANDLOWCA, DOBREGO HANDLOWCA........ (usunięte przez administratora)
wesołek 2015-03-31 19:53:51
Nie przesadzaj niektóre wyroby Odry są smaczne i trochę żal byłoby się z nimi żegnać choć w sklepach ich ceny nie są najniższe.
była pracownica 2015-04-13 23:41:33
Wyroby są pyszne np. trufle, galaretka , chałwa mleczna , kamyki brzeskie pycha. Szkoda że w biedronce bywają tak rzadko. Cena jest super więc częściej powinni dawać na sklepy bo znikają jak świeże bułeczki.
sie 2015-06-28 21:10:59
Jak się zmieni kierownictwo to będzie się działo, a już nie dług ptaszki ćwierkają
zaskoczona 2015-07-12 00:20:25
To co ptaszki ćwierkały się sprawdziło, jest nowa kierownik , a tak naprawdę to stary Dyrektor zdegradowany z WCZ Z Otmuchowa zrobi z wami to co z Otmuchowem ,nie zna się na niczym porażka, ale ma u kogoś chody tylko za co??? i jak je zdobywa to się domyślcie
gorzkie rzale 2015-07-15 11:16:20
Po pierwsze jest to pomówienie, przewidziane w art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.przewidziana w art.Zniewaga 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst. Nie jesteśmy bezkarni siedząc za kawaia turą . A niedługo ktoś zapuka do drzwi .
dupa 2015-07-25 11:21:22
Ha ha ha. Mineły już czasy zastraszania. Pomowienie. Ha ha
prawnik 2015-08-24 23:24:01
Najpierw proszę się nauczyć języka polskiego proszę Pani. Następnie nie cytować paragrafów tylko je przytoczyć. Następnie trzeba złożyć zawiadomienie o popełnieniu czynu zabronionego w internecie i wystąpić do administratora o udostępnienie numeru IP a to kosztuje. Więc nikt nie zapuka raczej.
Natalia 2015-08-31 11:04:37
Odradzam pracę za takie ochłapy .Smiech ile proponują .Szukają ludzi ale nie stety nik się nie zgłasza .Popytaj starych pracowników jezeli jeszcze nie uciekli do Skarbimierza .
Irena 2015-12-22 16:20:12
Ta firma to skansen PRL-u a nie fabryka w tym roku się wycwanili zatrudnili ludzi z urzędu pracy jak leci (nawet dwoje cyganów było długo nie robili) kto podpiszę umowę o pracę na pół roku która jest pociągnięta pod kurs na obsługę kotłów parowych co i tak w rzeczywistości jest ci niepotrzebne . Płacą 11.50 brutto czyli 8 zł na rękę plus "premia" 13 procent ,pakiet socjalny 1000 zł podzielony na dwie pule święta wakacje no i zwolnić się nie możesz bo grozi ci zwrot kosztów szkolenia w wysokości misiecznej pensji , bezpłatne chorobowe to tyle na temat zatrudnionych z UP na kurs . Są także osoby zatrudnione przez agencję które podpisują umowę o pracę co tydzień i nie otrzymują premi ani pakietu socjalnego tylko dojazd busem mają darmowy , dobra alternatywa na chwilę przed znalezieniem sobie innej pracy. Lepsze zarobki mają starzy pracownicy do których i tak się już dobrali co mogli zabrali dużo osób z długoletnim starzem odeszło i zwalniać będzie się nadal. Organizacja pracy cytuję "pracuje się wszędzie" w mojej opinii [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym chcą zaoszczędzić kosztem ludzi tam gdzie powinno być 2 osoby najlepiej jak będzie 1. Suche fakty, czy się opłaca pozostawiam waszej opinii.
bbbb 2016-04-01 20:09:12
Chodzi wersja w poczcie pantoflowej że znowu nas sprzedadzą , może to i lepiej
zzzz 2016-04-03 16:41:20
No to spełnią się marzenia kilku z was, strasznie była krzywda jak Węgierek was kupił i wyciągnął z bagna, bo inaczej nie można tego nazwać
zzzz 2016-04-03 16:43:08
Ja 2016-04-16 11:55:33
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
vvvvv 2016-04-24 17:02:54
Tak ale sprzedaż nie odbywa się z dnia na dzień, trochę to potrwa firma musi pracować normalnie ,produkować i sprzedawać. Macie super trochę gorzej z administracją, nowy na pewno wymieni na swoją.
Vera 2016-06-09 22:37:09
Co ze sprzedażą firmy? Czy cos wiadomo na ten temat ?
do pulkon 2016-06-14 20:59:40
2.5 tysiąca ? ha ha ha brutto chyba i to po paru latach :D Na dzień dobry jeśli przyjdziesz z pośredniaka otrzymujesz minimalną jaka jest możliwa ... nie licz na premię ;D ponieważ musisz spełnić wiele warunków a to nie od Ciebie chodzi tylko wszyscy muszą się dzień w dzień wyrabiać :D Po paru latach będziesz mógł powiedzieć że zarabiasz 2500 tysiąca brutto czyli 1900 na rękę ;D pracując na 4 brygady piątek świątek i niedzielę fizycznie jak wół na starych maszynach :P
lose 2016-07-05 21:28:47
Hej, a wiadomo jaka panuje teraz atmosfera wśród przedstawicieli handlowych? Jest zapewniona co najważniejsze umowa o pracę, a oprócz tego odpowiednie szkolenia zawodowe, więc widać że w ten sposób chcą dbać o swoich pracowników. To dobry znak że się dobrze dzieje.
niepokorny 2016-12-05 16:44:38
witam od lat jadłem chałwe nie wazne jaki smak,ale była super teraz to takie samo g,,no ,jak te z marketu dziadostwo ,niedałbym miana chałwy tylko jakiś produkt uboczny,płakać sie chce jak mozna było spiepszyc taką chałwe nie byla sobie równej, ale pewnie chciwośc wyszych Swer w zadładzie to tyle
niezależny 2016-12-07 23:16:30
Pisze się"spieprzyć".
Kolejny specjalista od chałwy. Fachowiec. I ekspert. 3 w 1.
Zostaw swoją opinię o PWC "ODRA" S.A. - Brzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PWC "ODRA" S.A.