Opinie o W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. w Lublin

Iwona

@kika dziękuję za tyle informacji. Możesz powiedzieć czy już rozstrzygał się aktualny konkurs i czy tym razem udało Ci się wygrać? Co pracownicy W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. robią na takich wyjazdach? Czy firma zapewnia im konkretny plan działania?

Olga

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy? Czy firma rekrutuje aktualnie?

Kika
@Olga

atmosfera jak u mamy, zapraszam do salonu w Krakowie szukamy pracownika

Iwona

@kika Cieszę się, że podzieliłaś się swoją opinią. Może opowiesz więcej o tym jak wyglądała praca w W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o? Co sprawiło, że to miejsce pracy Ci się spodobało - dodatkowe benefity, atmosfera, czy może jeszcze coś innego? Twoje informacje na pewno będą bardzo pomocne dla innych użytkowników zainteresowanych współpracą z firmą.

@Iwona

Pracując w salonach W Śliwiński ,każdy pracownik może brać udział w konkursach sprzedażowych biżuteryjnych i zegarkowych. Nagrody są atrakcyjne np wyjazd do Szwajcarii na 4 dni ,ale również w postaci bonów lub biżuterii. Praca w tej branży jest ciekawa i rozwijająca ale wymaga doskonalenia i zaangażowania .Tu nie ma miejsca na bylejakość.W salonach panuje rodzinna atmosfera nie ma plotek i obgadywania.Wszyscy się znamy.

Nice
@kika

Byłaś na takim wyjeździe?

@Nice

Nie byłam na wyjeździe ,ale moja koleżanka tak i kolega również. Obecnie walczymy w konkursie brylantowym o wyjazd na tydzień do Antwerpii.

kika

Pracuję w firmie już kilka lat i jestem z pracy zadowolona ,ponieważ lubię tą branżę i ludzi, co jest bardzo ważne jeżeli chce się pracować w handlu.Zawsze znajdziemy jakieś niedociągnięcia ,ale gdzie ich nie ma. Jeżeli interesują Was zagadnienia branży zegarkowej i biżuterii również z wysokiej półki ,to na pewno w WŚLIWINSKI będziecie mieli okazję zgłębić te tematy.

Kierownik Sklepu

Rekrutacja przebiegała w miłej atmosferze, rozmowa dotyczyła sfery zawodowej ,moich doświadczeń w branży,a także życia rodzinnego.Nie było podchwytliwych ,dziwnych pytań typu : do czego użyjesz spinacza biurowego :):)

Iwona

@40 czy jeżeli nie ma ówczesnego specjalisty ds. marketingu w W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. to znaczy, że coś się zmieniło i to o czym opowiadała ta pani nie ma już miejsca? Czy nowy specjalista wprowadził jakieś zmiany? Co już nie jest aktualne z treści tego wywiadu?

W firmie W.Śliwiński pracuję od dwóch lat. To wystarczająco długo by móc wyrazić realną opinię na forum. Zgodzę się z poprzednikami, że praca wymaga dużego zaangażowania i ciągłego poszerzania wiedzy. Szczególnie dotyczy to osób, które nie miały wcześniej do czynienia z branżą jubilerską i zegarkową. Wszystko zależy od podejścia, ale jeśli jesteś sumiennym pracownikiem z czasem praca staje się przyjemna. Na bieżąco organizowane są konkursy motywacyjne z ciekawymi nagrodami. Wspomnę tu również o szkoleniach produktowych. Jedynym stresem jest odpowiedzialność materialna, ale jak do tej pory wszystkie inwentaryzacje wychodziły niemal idealnie. Praca z klientem nie jest łatwa, więc tu różnie bywa… Doceniam stabilizację – umowa o pracę wraz z wszystkimi świadczeniami, wypłata na czas, grafiki zgodne z prawem pracy, urlopy, jak również atmosferę miejscu w pracy. Tu ukłon w stronę kierowniczki, dzięki której wszystko funkcjonuje tak jak powinno. Współpraca z centralą oraz między salonami jest bez zarzutów. Mając doświadczenie i porównując pracę w innych firmach powiem jedno – cieszę się, że trafiłam do W.Śliwiński.

Dzieńdobry

Widzę, że ucięło mi posta dlatego dodam: Praca nie jest też dla ludzi głodnych wiedzy bo oczywiście są szkolenia jednak są one zarezerwowane dla tych którzy zajmują się złotem, srebrem, kamieniami szlachetnymi lub zegarkami. Dla innych albo szkoda czasu albo wydaje się że nie są im potrzebne. Reszta ludzi (tutaj mowa o pracownikach +40) zapewne zostaną bo wiem, że w takich zawodach nie ma zbyt dużej rotacji pracowników a dodatkowo ważne jest najzwyklejsze zaufanie ; ) Mój post nie miał na celu ani nikogo obrazić, wyśmiać i nie został napisany z innych negatywnych pobudek. Nie jest wyrazem zemsty bo powiem szczerze że moje dni w tej firmie były policzone i gdybym to ja nie dostała wypowiedzenia to złożyłabym je kilka dni później : ) A reszcie ludzi nadal tam pracujących życzę wytrwałości i .. picia mniej melisy : )

@Dzieńdobry

Ludzie ok.40 też już nie wytrzymują i odchodzą,wystarczy spojrzeć ilu pracowników i od jakiego czasu firma poszukuje.

Iwona

@Dzieńdobry dzięki za merytoryczną wypowiedź. Rozumiem, że miałaś problemy z przełożonym, który Cie nie doceniał, ale czy nie było szans pójść do osoby wyżej i powiedzieć o tym jak się starasz? Czy wszyscy już czytali wywiad z pracodawcą? Jeżeli nie to zachęcam: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,161776,wywiad-anna-czarnota Może znajdziecie tam odpowiedzi na swoje pytania.

Dzieńdobry
@Iwona

Droga Iwono, nie szukam odpowiedzi na żadne pytania bo już wszystkie otrzymałam. Poza tym jeżeli chodzi o docenienie pracownika - wyższej instancji już nie było : ) Pozdrawiam.

@Iwona

Anna Czarnota już dawno nie pracuje w tej firmie,więc wywiad nie odpowiada rzeczywistemu stanowi.

Iwona

@Guluoises to dobrze wiedzieć, że szkolenia są oferowane pracownikom W. ŚLIWIŃSKI. Czyli tak naprawdę nie potrzebne jest doświadczenie, tylko chęci tak? Firma jest otwarta na wszystkich chcących pracować? A czy teraz firma szuka nowych pracowników?

Guluoises

Szkolenia są dostępne dla wszystkich pracowników i na każdym etapie, od początkującego (zwłaszcza w branży zegarkowej, gdzie wymagana jest dość duża specjalistyczna wiedza), aż do zaawansowanych szkoleń i certyfikacji ze Szwajcarii (dla marek luksusowych, prestiżowych - Omega, Longines, Breitling czy Tag Heuer). Trzeba też ciągle powtarzać oraz poszerzać swoją wiedzę w zakresie brylantów, kamieni i kruszców szlachetnych, biżuterii ślubnej (obrączki) i na różne okazje/okoliczności (pierścionki zaręczynowe, biżuteria fashion). Z pewnością jest to praca dla ludzi otwartych, którzy nie boją się wyzwań, umieją w miarę celnie rozpoznać oczekiwania i potrzeby klienta, a ponadto interesują się nowinkami w branży zegarmistrzowskiej, trendami w biżuterii i modzie, cenią sobie pracę z ciekawym, rozbudowanym asortymentem (srebro, stal, złoto, perły, bursztyn, kamienie szlachetne, wiele marek zegarkowych). Ciężko będzie osobie, która chciałaby przyjść do pracy, a nie ma żadnego doświadczenia sprzedażowego, w kontakcie z klientem, nie posiada podstawowej wiedzy z zakresu biżuterii, czy zegarków. Ale nie jest to niemożliwe, najważniejsze są chęci. Wszystkiego można się nauczyć. Istnieją szkolenia wewnętrzne (na salonach) i w biurze, oraz szkolenia organizowane przez producentów i właścicieli danych marek. Do tego w wielu przypadkach atrakcyjne nagrody, bonusy, możliwości wyjazdów w Polsce i za granicę. Nawiązując jeszcze do Twojego pytania, w tej branży dobrze jest mieć orientację 'co słychać' u konkurencji, jak się zmieniają trendy, jaki jest asortyment, co jest aktualnie w modzie. Można to śledzić bardzo różnymi kanałami, od prasy, po stronę, FB, katalogi, magazyny branżowe. Reasumując to mimo, iż zawsze można mieć jakieś uwagi, to oceniam pracodawcę wysoko. Nie jest to jakiś kombinat i 'korpo', wszyscy się znają, firma rodzinna z blisko 30-sto letnią tradycją na rynku. Ile osób tyle opinii, różne rzeczy można przeczytać i internet przyjmie wszystko, ale jak ktoś chce pracować i interesuje się branżą, oczekuje jasnych warunków i stabilności zatrudnienia, to polecam.

Rolnik
@Guluoises

Fajnie ze pracodawca sam wystawia sobie taką laurke.....

Iwona

@Guluoises dziękuję za taką pełną odpowiedź. Rozumiem, że wysoko oceniasz W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. jako pracodawcę. Wspominasz, że praca ta wiąże się z presją wyniku, jak i również ze stałym kontaktem z klientem. Nie będzie to zapewne odpowiednie zajęcie dla wszystkich. Mógłbyś powiedzieć jeszcze, czy po dostaniu się do pracy można liczyć na szkolenie wstępne, czy też należy już posiadać wiedzę na temat branży?

Guluoises

Jeśli ktoś ceni sobie pracę z klientem, lubi wyzwania, ma żyłkę handlowca, chciałby pogłębić swoją wiedzę na temat metali i kamieni szlachetnych, brylantów, trendów w modzie, biżuterii ślubnej i zegarków to polecam. Ekipa na salonach świetna. Praca odpowiedzialna, pełna wyzwań, ale przyjemna. Wynagrodzenie zawsze na czas, normalna umowa o pracę oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji dzięki udziałowi w bezpłatnych szkoleniach branżowych, zegarkowych i sprzedażowych. Dodatkowo fajne konkursy i bonusy. Praca dla osób, które umieją pracować pod presją wyniku, są otwarte, umieją rozmawiać z klientem i dysponują aktualną wiedzą w branży. Za to dostajemy możliwość pracy z prestiżowymi markami i luksusowym produktem.

Iwona

Obecnie W. Śliwiński poszukuje osób na stanowisko DORADCA KLIENTA. Praca w Rzeszowie, Katowicach oraz Krakowie. Możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy jako doradca? W ogłoszeniu wspomniane jest o "możliwości rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach sprzedażowych oraz z branży jubilerskiej". Chętnie dowiemy się jak one wyglądają. Czy są dostępne dla wszystkich pracowników?

smok

Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne zarudnienie, co jest rzadkoscią w dzisiejszych czasach.

vivi

Chciałabym dołączyć się do dyskusji o warunkach pracy w W.Śliwiński... Większość odchodzących jest sfrustrowana bo wierzą w opowieści że w innych firmach jest fantastycznie i nie trzeba się wysilać... a W.Śliwiński wymaga zaangażowania, miłego i profesjonalnego podejścia do obsługi klienta. Jeśli nie lubicie pracować, lub zwyczajnie nie chce Wam się pracować, nie rekrutujcie... Bo będziecie płakać jak pozostali na tym portalu, którzy zwyczajnie nie podołali wymaganiom... A praca jest ciekawa i rowijająca... Dla ambitnych - naprawdę polecam - świetna szkoła handlu...

B2Bob

Jak w każdej firmie trzeba pracować, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma jak to mowią, a wiadomo ze opinie przeważnie piszą sfrustrowani klienci albo byli pracownicy a w każdej firmie takich nie brakuje, internet chłonie wszystko

Marianna

Kupiłam mamie pod choinkę kolczyki właśnie u tego jubilera i muszę przyznać, że mama była zachwycona! Jak na taką cenę, a nie była ona jakaś duża, to serio warto. Kolczyki srebrne z diamencikami. Cudo. Polecam serdecznie firmę.

gall

W kazdej pracy sa plusy i minusy jakielkolwiek firmy na swiecie bysmy nie wzieli pod uwage. Najlepiej sprawdzic samemu kazdy na prace reaguje inaczej dla niektorych to pasja dla niektorych zrodlo dochodu. Najlepiej samemu sprawdzic ja pracowalam w sieciowkach jubilerskich typu Apart i tam dopiero jest srednio nie masz imienia tylko numerek:)

X

Im dalej tym lepiej.....

?

Bardzo proszę o kontakt byłych pracowników z Lublina firmy śliwiński i osób,które przeszły rozmowy kwalifikacyjne.Dziękuję z góry [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o.