Opinie o PPHU Projan w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPHU Projan. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Projan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Projan w Toruń

Kandydat Nowy wpis

Czy w chwili obecnej jest nabór pracowników?

Nowy Nowy wpis
@Kandydat

Jest oferta pracy do nich przez agencje pracy 4300brutto wymagane udt na wózki widłowe

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PPHU Projan? Chętnie zatrudniają?

Czy pracodawca PPHU Projan motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pozytywna Nowy wpis

Ostro ostro. Jedziemy!!

Olek

@Qqqqq a za co ten dodatek?

Pracownik Produkcji

Rozmowa z panią z kadr i chyba Paniem właścicielem. Brak możliwości negocjacji wynagrodzenia (pomimo doświadczenia w zawodzie).Najniższa krajowa. Tradycyjne mydlenie oczu , że w przyszłosci będzie możliwość awansu i wyższych zarobków. Spokojna , normalna atmosfera w trakcie rozmowy.

O dotychczasowe zatrudnienie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Qqqqq

Firma nie jest zła. Właściciel mało zainteresowany pracownikami ale w pozytywnym sensie. Co do kadrowej/księgowej to święta racja niestety. Zarabia się tak jak wszędzie. Najniższa krajowa+ jakiś tam dodatek Robota dość ciężka na większości stanowisk ale również do przeżycia. Gorzej z ludźmi pracującymi. Dużo rodziny właściciela co się panoszy. No i zagłębie plotkarzy. Jedno przez drugie. Obserwuja kto jak robi i obgaduja. Zrobisz mało źle bo len zrobisz dużo to się popisujesz. Ogólnie ocenianie przez pracowników i obgadywanie (szczególnie Panie). Gdyby tak pozwalniać albo rozbić parę grupek to naprawdę nie byłoby źle. Jeżeli ktoś się przyjmie do roboty to nie polecam za dużo o sobie mówić i trzymać na dystans. Nawet tych najmilszych i wydających się ok bo można się grubo zdziwić. Sama w sobie robota i firma naprawdę spoko. Są gorsze miejsca pracy w Toruniu.

Aaaaa
@Qqqqq

Uśmiałam się. Właściciel do tego stopnia niezainteresowany pracownikami, że nawet wypłaty przed Bożym Narodzeniem nie mógł przelać na czas. O tym dadatku do minimalnej też raczej można zapomnieć, bo dopiero co go zabrał pracownikom z kilkuletnim stażem w zakładzie.

Jacek

@Qqqqq czyli szef bez zarzutu ? :)

Czy PROJAN jest zakładem pracy chronionej? Chciałbym złożyć CV bo mam orzeczenie lekki z specjalnym 0- 6 E?

Jak można złożyć tam CV czy tylko osobiście czy mailowo też

Andrzej W

Właśnie przed chwilą przeczytałem opinie o ,,Projanie,,byłem, kiedyś pracownikiem zakładu ,,Projan,,i wspominam bardzo dobrze,wiadomo że czasem trzeba było trochę więcej zrobić,ale nikt nie stał nad nikim z batem.Nie wiem jak jest teraz ale wiem jak było i wydaje mi się że ludzie , którzy piszą złe opinie o byłych pracodawcach mszczą się w ten sposób.Nie bronie tu zakładu ani nie neguje opinii osób , które piszą często bzdury wyssane z palca.Czesto złe opinie wydają tacy ,którzy się przyjeli do pracy i myślą że za siedzenie i samą obecność dostaną pieniądze.Zaznaczam ,że nie mam zamiaru nikomu ubliżać ale takie jest moje zdanie.

Czy pracownicy w PPHU Projan dogadują się między sobą?

Trojan

Chyba widać po poniższych komentarzach... Dawno się tak nie uśmiałem czytając komentarze. Co prawda informacji o firmie jako wykonawcy nie znalazłem, a akurat tego szukałem, ale przynajmniej kabaretu już nie muszę oglądać. Pozdrawiam :-)))

Irena

@Majkelandżello, oczywiście uważam, że należy wypłacić pieniądze za wykonaną pracę, jednak sądzę także, że @sobota może porozmawiać na ten temat, a nie zostawiać sprawę bez wyjaśnienia. Rozumiem, że dostrzegasz więcej wad, ale czy mimo wszystko możesz opisać także zalety? To cenne wskazówki dla innych forumowiczów.

Radek
@Irena

Pracowałem w tej firmie i widzę, że 99% wypowiedzi na tej stronie to bzdury wyssane z palca i jest to tylko miejsce do obrażania ludzi przez żałosnych nieudaczników, jak zresztą wszystkie takie miejsca niewymagające żadnej weryfikacji...

Dorcia
@Radek

Radek was humiliated treated as a do key and used by the management

As.

2100 brutto na zlecenie ? Nie dziwie sie po ilosci ogloszen w internecie , ze nikt tu niechce robic. Sama drukarnia w srodku syf,kila i mogila.

@As.

@As., jesteś lub byłeś pracownikiem Projan? Twój wpis nie jest do końca jasny, możesz go rozbudować? Rozumiem, że firma zatrudnia w oparciu o umowę zlecenie? Czy jest szansa na umowę o pracę? Co według Ciebie należałoby poprawić?

Dorcia

A pity of words

Miłosz

Kadrowa siłą od pługa oderwana. Jakaś pomyłka. Zamiast liczyć wypłaty siedzi w internecie, o co jej nie zapytać to ona nie wie ona nie ma czasu. Czemu trzyma si e takich ciemnioków? Nowy pracownik zobaczy ją i już jest zniechęcony do pracy w tej firmie.

Krzysztof
@Miłosz

Obrażanie innych osób na publicznym forum Gowork.pl jest w bardzo złym tonie, więc staraj się tego nie robić pisząc swój komentarz. Interesuje mnie, czy można podjąć zatrudnienie na część etatu lub ułożyć grafik pracy tak żeby połączyć pracę z nauką. Jest taka możliwość?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w PPHU Projan?

xxx

po rozmowie po kilku godzinach dają znać

Patryk

Codziennie są dodawane ogłoszenia o pracę na wszystkie mozliwe stanowiska. Firma sie tak rozwija czy po prostu nikt tu nie chcę robić ? Jak z wynagrodzeniem ? Jestem z zawodu poligrafem i zastanawiam się czy złożyć papiery.

xxx
@Patryk

nikt nie chce robić. Stare niemieckie maszyny z ciągłymi awariami

Mirek

Wszędzie brakuje ludzi do pracy i wystarczy, że firma zaczyna się rozwijać i nie ma ludzi do pracy a tu jest w sumie fajnie.

nie idź tam

Nie polecam! Nigdy. Jak chcecie byc wykorzystywani i poniżani to okej ale jeżeli chcecie być szanowani i traktowani z kulturą to trzymajcie sie z daleka. Do pracy przymują tylko na okres wakacyjny a potem wywalają z dnia na dzień. Przychodzisz rano a kierownik ci mowi ze już nie ma dla ciebie miejsca(dosłownie). Wyzysk totalny. Nowi pracownicy nie dostają szafek na swoje rzeczy osobiste tylko muszą je kłaść na krzesłach i szafkach innych pracowników którzy nie są z tego zadowoleni i robią awantury o wszystko.Faceci w tej firmie to typowe lenie a kobiety to wariatki jakich mało. Pare paniuś pare pupilek kierownika pare totalnych nieudaczników.Wieczne awanury między nimi są i nic więcej. Praca bardzo ciężka fizycznie w srodku jest bardzo gorąco wrecz upalnie 40 stopni to norma bez klimatyzacji itd jest kilka wiatraków które zazwyczaj dostają lizusy. Pracownicy na sezon są okropnie traktowani. W zakładnie NIE MA sprzątaczki tylko sprzątaja osoby które tam pracują więc jeżeli ta pójdziesz to możesz być pewien ze już na starcie dostaniesz do sprzątania obsrane kible bo tam nikt o nic nie dba i jest jeden wielki syf. Robaki to już norma w szatniach na stołówce czy na hali. Premia jest owszem ale dostaje się ją po pół roku(gdzie wy zostaniecie zwolnieni miesiąc max dwa poźniej) i dostają ją tylko pupilki kierownika.

Pp
@nie idź tam

Jeżeli ktoś przychodzi po kilku dniach nieobecności do pracy nie informując o tym kierownika to nie ma co się dziwić że zostałaś zwolniona :) szatnie są , robactwo najwidoczniej przyniosłaś z domu ;) Paniusie , pupile i totalne nieudaczniki ? Chyba byłaś właśnie jedną z tych ostatnich wymienionych. Wiatraki które dostają lizusy ? Wiatrak miałaś koło siebie i jeszcze narzekasz ? Owszem wiele by można było poprawić w tej firmie , ale z powodu natychmiastowego zwolnienia sądzę że nie powinnaś wystawiać aż tak krytycznej opinii ;) i premie dostają osoby , które na to zasłużyły .. taka osoba jak Ty (osoba flegmatyczny) raczej nie powinna się wypowiadać na jej temat. Pozdrawiam

Smieszek
@Pp

Cos tu pachnie kielbom xdd. Swinto racja panie

Irena

@M......m....m..., a jakie jest Twoje zdanie na temat firmy? Dostrzegasz pozytywne aspekty zatrudnienia w tym miejscu? Może uważasz, że coś należałoby zmienić?

Maria
@Irena

Witam.Też jestem ciekawa jak jest teraz,chciałam złożyć papiery ale niewiem,kiedyś jak pracowałam to był zgrany zespół

Lol

Kadrowa udaje że jeździ do Bydgoszczy na szkolenia a.... UWAGA.... spotyka się ze starym facetem w tym czasie. Ostatnio ich przylapalem jak się zabawiali w aucie na skraju barbarki - jakby mogła zapadłaby się pod ziemię. Ubierają się w mgnieniu oka. Niestety widziała że zrobiłem jej zdjęcie więc chyba nie może mi wiele zrobić :-) Co się dzieje w tej firmie że tolerują takie babsko. Pozdrawiam chłopaków z poznanskiej

M......m....m...
@Lol

Tacy ludzie co wypisują takie głupoty widocznie nie mają swojego życia że interesują się innymi....

Irena

@Radek, przeczytaj proszę regulamin forum- nie powinieneś się w taki sposób wypowiadać o innych użytkownikach forum. Piszesz, że pracowałeś w Projan, jaka jest zatem Twoja opinia? Czy dawno byłeś zatrudniony w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Projan - Toruń

• Jak się pracuje w PPHU Projan?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Projan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU Projan?

Kandydaci do pracy w PPHU Projan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU Projan
2.5/5 Na podstawie 97 ocen.
  • ul. Grudziądzka 172A
    87-100 Toruń