Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Jarek

Ja pracuję na Polnej już parę lat jakiejś Wielkiej tragedii niema wiadomo kto lata po schodkach do pana z okienka ma lżej tak było.jest i będzie kto uprzejmie donosi jest mile widziany. Kiedyś na Polnej dowodził człowiek prawy, znający się na pracy który potrafił pojechać do biura i wstawić się za pracownikiem ale niestety od kilku lat jest już na emeryturze a teraz to jest jeden Wielki grajdołek

@Jarek

Dokładnie tak jest chyba wszyscy dobrze pamiętamy jak to jeden pan wzywał ludzi osobno i każdemu mówił to samo a mianowicie chodziło o to żeby jeden na drugiego donosił. Jak ktoś się zgodził to już był poważany... Normalnie metody rodem z PRL.

On
@Jarek

Wcześniej tylko my nosiliśmy jajka i bimber. Ciekawe co z Laskowskiej będą nosić. Jednego zakładu nie potrafi utrzymać w ryzach a co mówić 2.

Nielegal

Elo ziomy nie orientujecie się dlaczego w jajomatach nic nie ma?? Likwidują jajomaty czy o co chodzi??

@Nielegal

Na polnej to od pół roku już nic nie ma

Hip hop
@Marek

Siemano a czym to jest spowodowane?? Przecież to spoko sprawa była można było tanio kupić czy batona czy coś do picia ogólnie mega spoko było a teraz pustka?? Firma tak słabo teraz stoi czy jak to jest??

Wytlaczanka
@Marek

No szkoda ja sama lubiłam batoniki a teraz to pozostaje tylko ślinka...

????
@Nielegal

Dzień dobry orientujecie się czy są może jakieś przyjęcia?? I czy w zakładzie na Polnej jest tak naprawdę źle jak mówią ludzie?? Bardzo proszę o konstruktywna odpowiedź.

Znajoma
@????

Jak ktoś chce pracować to będzie pracował wszędzie... A ludziom niektórym nigdzie nie dogodzi się... Trzeba samemu przyjść i sie przekonać.

???????
@Znajoma

Może i warto spróbować ale po tym co się nasluchalem to nie wiem czy spełnię wymagania Pana dyrektora bo głośno o nim w Parczewie...

Znajoma
@???????

Ludzie różne rzeczy gadaja a jak ktoś za kimś nie przepada to tym bardziej... Każdy ma wady i zalety...

Covid

Podobno 2 pracowników z Laskowskiej jest na kwarantannie bo są chorzy na wirusa a co z resztą załogi.Cisza.Ktos coś wie?

@Covid

Hm... Jak by to się okazało prawdą to może być ciekawie ale to chyba nie są sprawdzone informacje??

Król Meltecha

A to jakieś procedury były ??

COVID 19
@Covid

Słyszałem ze w piątek był w firmie sanepid i wszystko było ok. Ktoś coś?

@COVID 19

Jedna osoba z biura i jedna z magazynu potwierdzony przypadek....będzie się działo

Ameba
@Michał

Poważnie??

Basia

Mnie to nie interesuje czy goście z Almy się skarżą czy nie. Mnie interesuje to że podczas wypuszczania tego czegoś jest bardzo głośno i napewno przekracza to dozwolone normy hałasu

@Basia

To zgłoś się z tym gdzie chcesz, trzeba było się nie budować w strefie przemysłowej Parczewa. Tutaj nikt z kierownictwa nie czyta twoich żalów bo oni śpią na milionach, tu są tylko pracownicy i byli pracownicy.

@E

Jak się budowałam to tego zakładu nie było sprawa jest zgłoszona odpowiednim organom

@Basia

Haha i dopiero pytasz co to za dźwięk jak para jest już od 12 lat tak spuszczana. Nie no śmiech.

Basia

Dzień dobry mam takie pytanie. Czy może ktoś kompetentny odpisać ?? Co w nocy w zakładzie na Polnej jest wypuszczane w powietrze?? Przy tym jest taki straszny chalas że budzi mi to dzieci w nocy o co tu chodzi?? A mieszkam dosyć daleko od zakładu. Podpytałam trochę koleżankę co tam pracuje i mówi że to jakaś chemia jest wypuszczana w nocy prawda to?? I ten straszny chalas jest w nocy nie do zniesienia co można z tym zrobić??

Zwykła para wodna

Basia

Właśnie mam zamknięte a w nocy i tak bardzo słychać nie da się tego jakoś wyciszyć??

@Basia

Chce Pani wyciszyć wyrzut i rozprężanie pary pod wysokim ciśnieniem? Życzę powodzenia, kierownictwo pod adresem - Laskowska 1. Dziwię się że pani dzieci budzi skoro nawet goście hotelu co są za ścianą to się nie skarżą.

Jajeczny

Na kolejowej wala się jakiś kołpak od Passata tam zaraz przy wyjeździe z takich krzaków może jakiś pan dyrektor zgubił??

Gerwazy

Witam czy w zakładzie na Polnej dalej praktykowane jest proszenie pracowników żeby pracowali po 16 godzin?? Czy pan dyrektor już nie prowadzi takiego procederu ??

Skromny
@Gerwazy

To jest wola pracownika nikt nie zmusza

@Skromny

Tak twoja wola hahaha dobre jak odmawiasz to później się na ciebie krzywo patrzą a o premii możesz zapomnieć władzy się przecież nie odmawia....

ACE

A słyszał ktoś może że pan z okienka przeniesiony ma być na Polną a z Polnej na Laskowską . Na Laskowskiej też jest okienko tylko mniej widać i łupać można na pierwszej zmianie łupanie to też produkcja Budujemy rozbieramy i robotę ciągle mamy.????

Kogut
@ACE

Jak by to się okazało prawdą to nie zazdroszczę chłopakom z laskowskiej...

@ACE

Ciekawe czy Pan z okienka zabierze ze sobą dilera wiejskich jajek jak tak to będzie bosko

Król Meltecha

Pytałem wcześniej zapytam Jeszce raz Kidy założycie klimatyzację na hali?? Czy czekacie aż ktos zejdzie z tego świata??

Szmytki

Witam może mi ktoś powiedzieć dlaczego zlecane jest łupanie w nocy?? Chodzi oczywiście o zakład na Polnej. Chodzi o to żeby właściciel nie widział? Czy jak to jest?

Stary Łupacz
@Szmytki

W dzień to duchy chodzą i straszą ludzi, stoisz i łupiesz, nikogo nie ma, obracasz się i wtedy... po co Ci trauma przez całe życie ehh

Laskowy

A to Pan dyrektor nic nie wiedział o poczynaniach swojego podwładnego?? Kontrabanda na taką skalę i udają że nic nie wiedzą...

Promil

Na Polnej można jeszcze dostać bimber ?? Czy ten pan już nie sprzedaję?? potrzebuję do dezynfekcji i ogólnie po ile za butelkę ??

Spokojny
@Promil

Niestety nie robi teraz z niego środek dezynfekcyjny polna śmierdzi nim w promieniu dwóch kilometrów

Opo
@Spokojny

Jak śmierdzi to znaczy ze była dezynfekcja barany

Dezynfekcja Koczergowskim Bimbrem??

Młody
@Opo

Ciekawe policja powie na taką dezynfekcję.baranie

WoZkowy
@Młody

Dokładnie bo akcyzy to bimberek raczej nie posiada...

Ferment
@Opo

Drozdzami wali aż zapiera dech w piersi, straszny smród

Samogon
@Promil

Na bank jeszcze można dostać bimberek najwięcej to mu szło przed świętami wtedy to chodził i zbieral zamówienia bimberek i jajeczka komu komu bo idę do domu...

Nowicjusz z Polnej

Heja mam pytanie jak pracuję się 16 godzin bo tak czasami chcą żeby pracować to powinni płacić coś Extra prawda?? Czy jak to jest ?? A Jak by mi się coś stało to czy dostanę wtedy odszkodowanie skoro zostałem na kolejne 8 godzin?? Bsrddo proszę o odpowiedź dzięki

ACE
@Nowicjusz z Polnej

Byli tacy co po 24 h. pracowali i to nie jeden raz i dyrektor pozwolił to dla dobra ogółu elpar takich nam potrzeba to jest "gieroj " bo pieniędzy trzeba

WoZkowy
@ACE

A to nic nowego pan dyrektor nie raz chodził prosił żeby zostać ... Polna rządzi się swoimi prawami ...

500+

Podobno nie będzie premi za wasze grzeczne i posłuszne chodzenie i dorabianie prezesów.Jeszcze trochę będziecie za miskę ryżu robić i będziecie się cieszyć że pracujecie bo niby zła sytuacja firmy związana z Covid 19.A cały czas inwestują.

@500+

Dokładnie tak zgadzam się w 100% Na nowe samochody i bardzo wysokie pensje dla dyrektorów to mają a dla zwykłego pracownika co ciężko sumiennie pracuje to nie mają żerują na najbiedniejszych uczciwych ludziach pozdro dla chłopaków z Polnej serdeczne pozdrowienia dla pana z okienka

hyy
@Mistrz skrecarek

To się nazywa kapitalizm.

@500+

Sami sobie tym zaszkodzą, zaczną się masowe zwolnienia L4, świąteczna premia miała być wypłacana w innym terminie a głos o niej przepadł,

@500

Ojjj posypią się L4 i urlopy na żądanie...

Król Meltecha

Witam pytanie mam do zarządzających kiedy założycie klimatyzację na hali?? Bo w takie upały to można zemdleć.nie dość że od maszyny gorąco nie ma czym oddychać to jakaś porażka

Król Meltecha

Pozdrawiam załogę z Polnej w przyszłym tygodniu maszyny będą lśniły dimer załatwi sprawę zrobimy co w naszej mocy żeby Pan z okienka był zadowolony ku chwale Elparu!!!!!

Truskawka

A Jak tam dalej tam kwitną romanse?.

M.
@Truskawka

Mialam romans z Jarkiem

.1.1

Oblecial pul biora skubaniec i teraz siedzi na cieplym stoleczku ...

kylo
@M.

korniluk

Kin

Nie powiedział Ci :-)?

Bardzo merytorycznie wypowiadacie się o warunkach pracy ... gratuluję pomysłu na szerzenie bzdurnych historii, tylko nadal nie potrafię znaleźć w nich sensu

Sąsiad z Białki
@Nowy

Hm bzdurnych histori? Przypomnieć Ci co robisz w domku w Białce czy może chcesz żebym pokazał Ci zdjęcia?

@Sąsiad z Białki

Mylisz mnie z kimś. Wszedłem na portal szukając merytorycznych wypowiedzi dotyczących warunków pracy i tego czy warto aplikować. Niestety przez takie wpisy i zawiść, którą tu okazujecie pod płaszczykiem anonimowości odechciewa się pracy. Brawa dla was. Ps. Osobiste animozje mnie nie interesują, a takowe wpisy świadczą tylko o was

@Nowy

poczytaj wcześniejsze komentarze to przekonasz się jak tam się pracuje ją ogólnie nie polecam

Alek
@.1.1

Co znaczy OBLECIAL?

białas
@Sąsiad z Białki

nie tylko w Białce...nad Zagłęboczem też NIEŹLE figlował :) i na to też są MOCNE dowody :)

Królowie Meltecha

Panie i panowie możecie pomału zapinać pasy królowie niebawem odpala taką petardę że fiu fiu. Pan z okienka to nabierze buraczanych kolorów na policzkach i pamiętajcie drodzy wszystko co robimy robimy dla dobra firmy ku chwale elparu

@Królowie Meltecha

Wreszcie jakieś konkrety

Obserwator

Dzieńdoberek wszystkimi chciałem zapytać jakie trzeba spełnić kryteria żeby jeździć Passatem??

Król Meltecha

A dziurawe pantofelki pasują do Passata??

@Król Meltecha

Czy możesz opowiedzieć historię dziurawych pantofelków?

@Nowy

Drogi kolego zapytaj starszych kolegów w pracy to napewno ci powiedzą jeden pan z Polnej chodził w takich pantofelkach chyba myślał że taka moda ???? haha nawiercil sobie dziur haha

Myszka

Prawda jest taka że w firmie to nie jeden dyrektor ma za uszami w tych sprawach smutne ale prawdziwe

@Myszka

Dokładnie i są na to sztywne dowody ....

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar