Opinie o Selgros24.Pl (Selgros Pl Sp. Z O.O.) w Poznań

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. PROFIL SPRZEDAŻY Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Naszymi głównymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia naszych hal dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz skomputeryzowanemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymag

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros PL Sp. z o.o. w Poznań

Klient

Selgros Cash&Carry ma jak widzę sporo ofert pracy!

Kalinin

Najlepiej tylko narzekać na wszystko na co tylko się da. Nawet najlepsze firmy można oczernić jak tylko ktoś będzie bardzo tego chciał. Selgros Cash&Carry to spoko firma!!

Dominika

@[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Selgros Cash&Carry? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Karol

Jeśli ktoś podejmuje decyzję o pracy w firmie handlowej to pewnie ma świadomość , że nie będzie lekko. Jeśli już mamy dość to chyba najłatwiej jest zwolnić się tym bardziej, że teraz można firmę zmienić bez problemu.

[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[
@Karol

jeśli myślisz że w handlu jest ciężko to idz na produkcje(usunięte przez administratora)selgrosie praca nie jest zła kwestią jest złe zarządzanie przez (usunięte przez administratora)i kolesiostwo

Leszno
Dominika

@selgros piaseczno - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Selgros Cash&Carry? Rozumiem, że na start jest podpisywana umowa o pracę - czy pracodawca zapewnia też dodatkowe benefity, np. pakiet medyczny?

.@selgros piaseczno

Umowa na 3 mc później niby na dwa lata szkolenie na polczynskiej jeden wielki bałagan nikt nic nie wie działasz na wytyczonym dziale po omacku nie ma kto szkolić . Zarobki hm szału nie ma oszukanstwo umawaja się n kwotę brutto podstawy I mówią że do tego 10% premia a okazuje się że manewr jest na podstawie na - tak żeby wyszła kwota brutto z 10% .. to jest myk z ich strony ..

Mańka

@brunetka100 Zgadzam się z Tobą w zupełności. Każdy doskonale wie, że praca w handlu nie należy do lekkich ale ludzie chyba tak lubią marudzić więc piszą!

brunetka100

Jak sie tak czyta te opinie to rece opadaja.Dobry pracownik tu nie zaglada.Ja kiedys pracowalam w selgrosie urodzilam dziecko nie pracuje,czytam co ludzie pisza to po prostu bzdury!!!!W handlu praca jest ciezka a malo platna jest i na kazdym sklepie wykorzystuja pracownikow.Jak chcesz pracowac w handlu to idz i pracuj i zobacz jak to sie pracuje z ludzmi jeszcze nikt sie nie narodzil aby jemu dogodzic.Czy to selgros czy biedronka wszystko zalezy na jakiego czlowieka sie trafi pracowac.Jest jedna zasada zloz Cv i jak ciebie poprosza na rozmowe to idz i pytaj o wszystko bo tu kazdy pisze co chce i nie jest to zrodlo realne.

Ostrzegający

Bardzo słabe zarobki jak na Warszawę, nowi mają prawie tyle samo co pracownicy po 10 latach pracy albo i więcej ( tych to jest mało bo awans w tej firmie to fikcja), w Warszawie wolą zatrudniać kolegów i koleżanki (usunięte przez administratora)

Alik
@Ostrzegający

Podwyżki nie widziałem od 7 lat, byłem u kierownika, dyrektora i tylko obiecywali i nic. Dla nowych - szkoda czasu.

Sonia

Selgros Cash&Carry dla osób niezbyt przykładających się do pracy to nie jest dobra firma. Tu płaca i wymagają , trzeba zmienić podejście do pracy i będzie ok.

Poszukiwacz

Witam. Poszukuje pracy w tej firmie na stanowiski magazyniera. Jak wyglądają płace, dodatki, atmosfera na magazynie? Pytam o rzeczywistość, nie o fikcję. Jest sens?

Jerzy

Witam. Selgros Wroclaw to zero profesionalizmu, na hali ciagke czegoś brakuje w dodatku z kierowniczka p.(usunięte przez administratora)nie można robić interesów bo nie odbiera telefonów i zapomina o rabatach. Jestem niezadowolony ze współpracy

niezadowolony

Od razu mówię że nie polecam pracy w selgrosie głównie przez atmosferę i stosunek kierownictwa do pracowników oraz zarobki, zwykły pracownik zarabia jakies (usunięte przez administratora)zł i to jest juz z premią. Premia może być odebrana i wynosi ok (usunięte przez administratora)zł. Jeśli jezdzisz na wózku widłowym to masz tylko dodatakowy obowiązek i żadnych profitów z tego, musisz robić to wszytko co zwykły pracownik plus obsługiwać wózek, czesto nie tylko na swoim dziale . Pracujesz 8h 20min , pierwsza zmiana zaczyna sie o 4:40 druga o 13:20. Pierwsza umowę o prace dają na 3 miesiące a później na 2 lata pożniej chyba na 5. Najgorsze tam jest kierownictwo które widzi w tobie tylko bezmózgie narzędzie do wykonywania ich zadań, codzienne pretensje albo nawet wyżywanie sie na Tobie jak trafi się jakiś świr kierownik o którego wcale nie trudno bo sporo ich w selgrosie. Jak ktos napisał wyżej jesli masz wyższe wykształcenie to dla nich i tak jesteś tylko wykładaczem towaru i masz marne szanse żeby osiągnąć coś wiecej, nie wiem czym jest spowodowane takie podejscie może ogólnym brakiem pracowników. Spora roszada pracowników hali, kierownictwa z resztą też a kogo nei spytasz kto tam pracuje to szuka jakiejś innnej "normalnej" roboty, myślę , że to mówi samo za siebie.

Julka
@niezadowolony

Ja nie moge.. Zatrudniałeś się jako pracownik działu? Zostałeś poinformowany o tym że Twoja praca to "wykładacz towaru"? Wiec o co Ci chodzi. Studia to nie wszystko aby moc awansować - trzeba tez miec cos w głowie.. Mi sie podoba. 1800? To niezle Cie wykorzystują skoro kazdy ma juz ponad 2000... Pracujesz 8:20 to wspomnij ze dlatego ze jest przerwa 35min a nie 15.. Chcesz odejść? To w końcu odejdź w piździec daleko a nie tylko gadasz. Duzo osob takich jest ze szuka niby czegoś innego a szuka tak od 5 lat i narzeka i tylko psuje każdego humor. Dziwni ludzie z Was, nie podoba sie? To idźcie do innej pracy!!! Bo nie wiarygodne ze od 5 czy 7 lat nie potraficie niczego innego znaleźć.

greg
@Julka

"Studia to nie wszystko aby moc awansować - trzeba tez miec cos w głowie.." Skończ jakiekolwiek studia i zobacz ile to kosztuje wysiłku, czasu i być może rozumu którego twoim zdaniem taka osoba nie posiada a potem dyskutuj.

Józek
@greg

Nie trzeba być mądrym by być inteligentnym

GM27
@greg

"Skończ jakiekolwiek studia", kwintesencja całego nieporozumienia między oczekiwaniami, a rzeczywistością. Właśnie problem "ludzi ze studiami" polega na fakcie, że kończą pedagogikę i uważają, że im się stanowiska w handlu należą, bo oni "studia skończyli. To wcale tak nie działa. Kończysz prawo - idź i wymagaj awansu w firmie prawniczej, bo jesteś w jakiś sposób atrakcyjny. Natomiast w gastronomi, czy handlu nie jesteś już w żaden sposób atrakcyjny. Jak Ci się stanowisko nie podoba, to po co aplikujesz na pracownika? Aplikuj na dyrektora i skończ głupią gadkę w postaci "skończ studia". Po studiach prawniczych jesteś w handlu tak atrakcyjny jak (usunięte przez administratora) i nie kończ jakichkolwiek studiów, tylko zarządź swoim życiem i wykształceniem, tak , żeby Cię na tym i tym podobnych forach z podobnymi tematami nie było. Potwierdza się również, że ukończenie studiów nie zmieniło Twojej świadomości o tym co dzieje się wokół Ciebie i Twojej dojrzałości , skoro masz do kogoś pretensje o to, że Ci w życiu nie wyszło. Do siebie miej , sam podejmowałeś decyzje.

niezadowolony
@Julka

Widzę, że wzbudziłem sporą agresje w Tobie. Miło mi że odnajdujesz się w szeregach selgrosa. Oni potrzebują takich zdeterminowanych osób do pracy. Dzięki Tobie możemy nadal robić tam tanie zakup. Nie wiem skąd wziełaś to ze pracuje tam 7 lat. Pracowałem może max 5 miesięcy i zrezygnowałem bo znalazłem prace adekwatną do mojego wykształcenia. Do selgrosa poszedłem bo myślałem że to duża firma i będe mógł piąć sie w jakiś stopniach po szczebalkach kariery. No ale nic z tego, oni nie widzą żadnego potencjału w młodych wykształconych osobach. Nawet to żeby załatwić pozwolenie na jazde wózkiem widłowym było utrudniane i opóźniane przez kierownika (papiery do jazdy wózkiem miałem juz wcześniej). Wiec jesli ktos kiedykolwiek pomyślał podobnie to stanowczo odradzam takie posunięcie. Może w centrali było by lepiej ale tak sie zraziłem do tej firmy że nie chce mieć z nią nic wspólnego. aaa i jeszcze sprostowanie dla kolegi @greg i tematu "skończ jakiekolwiek studia" Skończyłem logistykę wiec wszytko to co sie dzieje w takiej firmie( handel, transport, magazynowanie,zarządzanie takich rzeczy sie tam uczyliśmy) Pozdrawiam ;)

Misziu

Selgros Cash&Carry to normalna, prężna firma, która radzi sobie przy takiej konkurencji. W kwestii tego ubolewania na forum mogę powiedzieć jedno- ludzie weźcie się za pracę!!!!!

Rysiek
@Misziu

A ty Selgros weź się za płacę!!!

stara pracownica

Witam pracuje w Radomiu i jest żenada nowy pracownik ma więcej niż z 10 letni stażem i jak to kierownik hali mówi ,,(usunięte przez administratora)nie urywa' bo dają (usunięte przez administratora)brutto czyli (usunięte przez administratora)na rękę i operatorem wózka widłowego jestem a jak jest' zatwardzenie na kasach 'jak to kierownik mówi to muszę iść na kasę bo kolejki i też zero dodatku bo pracownikiem hali jestem.Odradzam pracę w Radomiu bo który operator wózka widłowego w hurtowni zarabia (usunięte przez administratora)zł na rękę masakra ludzie obudzcie się zacznijcie się cenić

Szkoda tracic czad w tej firmie Selgros Warszawa.Nie idzcie na zadne stanowisko w tej firmie to jedt banda (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora).Nie dosc ze kaza robic to co nie jest napisane w umowie,oczywiscie umowa z firma zewnetrzna transgourmet to zwalniaja z byle powodu. Wielkie oczekuwania od pracownikow w zamuan 0.Cala ekipa poczawszy od kierownikow konczacac na szeregowcach prezentuje poziom wiezienny.Zero kultury i szacunku.Wyrzywanie sie na kimkolwiek za byle co. (usunięte przez administratora).Jedyny blad jaki nozecie w zyciu popelnic to praca w tej firmie.Robic zakupow tez tam nie polecam,bo obsluga nawet do klienta nie ma szacunku.Pozdrawiam wsxystkuch czytelnikiow.A dla Selgrosa jak sie nie podoba to nie czytaj.

KlieKaśka

Mam nadzieję, że Selgros poradzi sobie z tak olbrzymia konkurencją? Czy ktoś wie jakie akcje promocyjne planowane są w nowym sklepie? Chociaż klienci podzielili się sklepami i każdy ma swój ulubiony to i tak się jest dość silna. Zresztą słaba nie poradziłaby sobie.

Karol

Selgros Cash&Carry firma rozwija się dość szybko, to dobrze!.

Nina

Czy jest prawdą , że mają otwierać nowy sklep? Może ktoś słyszał?

Qwerty
@Nina

Otwieraja przy Pulawskiej w strone Piaseczna. Czy ktos jest mi w stanie cos pow o stanowisku Kierownika w skepie selgros, kierownika dzialu.

Zenek

Jestem pracownikiem Selgros Cash&Carry i potwierdzam, że mamy całkiem spoko zarobki. Z całą pewnością trzeba się napracować ale przynajmniej wiemy za ile.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros PL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Selgros PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Selgros PL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros PL Sp. z o.o.