Opinie o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Agencja Po

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy PanPol w Kielce

doinfo

chodzi dane, jak najwięcej danych osobowych, Kolego!

Poradnik

Jak tylko wysłałeś aplikację to tej agencji a oni cię nie wyselekcjonowali i nigdzie nie wysłali to w czym problem. Czemu ich oczerniasz ? A może masz żal do nich, że cię nie wysłali ? Może ty za cienki bolek jesteś? Radzę podwyższyć swoje kwalifikacje tak aby spełniały wymagania ich ofert to może cię wybiorą. Powodzenia.

Satyryk

Witam cie „przyjacielu”. Zakłamany „przyjacielu” tej agencji. Widzę, że każdy wpis inny od twoich pomówień jest ci wyraźnie nie po nosie. Ja się świetnie bawiłem pisząc mój post w odpowiedzi na twoje brednie. Ty wyraźnie nie. Dlaczego ? Konkurencja ? Wylali cię z tej agencji i się odgryzasz ? Albo jesteś upiorem z przeszłości i nie masz co robić, bo komunizm się skończył i nie ma na kogo pisać donosy? Więc korzystasz bezkarnie z Internetu, żeby szkalować i pomawiać bez dowodów i przykładów !!! Trochę to chore. Nawet bardzo. Ale pewnie ty sobie nawet nie zdajesz sprawy z tego jak bardzo jesteś chory. W ramach terapii proponuję kupić sobie pchły i trenować je na linoskoczków. Ot tak, dla zabicia czasu. Do czego pijesz tym górnolotnym i cholernie ogólnikowym stwierdzeniem, że „Trudno jest stworzyć coś z niczego. Niestety wiele agencji pośrednictwa pracy tak właśnie działa - chcą zarabiać praktycznie bez żadnego wkładu.” I pewnie to metody działania TEJ agencji ! Ty tam byłeś, to widziałeś i gwarantujesz wszystkim, że to święta prawda. Bo to twoja prawda. Bo to twoja chora prawda. Jak ty sam. Co to jest według ciebie: Agencja stworzona z nicości, bez biura i ofert. Ot tak sobie siedzą i tworzą. Z niczego. No i to zarabianie bez żadnego wkładu. Super recepta na sukces. Sam to wymyśliłeś? Czy Einstein był twoim pociotkiem? Nagroda Nobla z ekonomii nicości gwarantowana. Ale przed jej odebraniem zerknij może na www.infopraca.pl Tam są ich ogłoszenia. Super opracowane. Przejrzyste i czyste. Wszystko jest podane. I wytłumaczone: co, gdzie i za ile. Porównaj sobie inne oferty. Uczciwie. Chociaż raz w życiu. Jak cie na to stać. Choć wątpię. A może ty nie spełniasz warunków ich ofert i dlatego nie możesz skorzystać z ich usług? I to cię tak gryzie? Że inni, może znajomi, wyjeżdżają, zarabiają a ty siedzisz i smęcisz. Albo byłeś wysłany przez tę agencję i … cię pracodawca wylał bo zamiast pracować to donosiłeś. Nie ładnie. Jak to jest naprawdę z tobą? Napisz prawdę. Nie bój żaby. Żaba w wodzie nie bodzie. Przecież Internet to taka darmowa leżanka. Jak u psychologa. Znajomi się nie dowiedzą. Ani mamusia. Ciekaw jestem co nam w następnym poście zaserwujesz: kryzys grecki czy plagi egipskie ? Proponuję kryzys grecki. Bo na topie i wszystkie rozgłośnie o tym trąbią. Nawet radio Erewań. Oczywiście zakończ, że jesteś przekonany, że za tym stoi ta agencja, bo wysłała tam 500 000 turystów-gołodupców, którzy nie zapłacili za usługi Grekom. No i bach. Kryzys. Pamiętaj, żeby wszystkich UCZCIWIE przestrzec przed korzystaniem z usług. Nie Grecji. Ale tej agencji. Czekam na twój wpisio. Super zabawa.

Jak czytam takie wpisy, to się zastanawiam czy właściciel tej agencji to nie ma co robić i czym się przejmować? Niestety prowadząc działalność gospodarczą, tym bardziej usługową jest się narażonym na krytykę. To jest normalne. Próby wybielania się poprzez krytykę osób zamieszczających posty są bezcelowe, świadczą o nastawieniu właściciela/pracowników firmy do ludzi. W ramach poprawienia sobie humoru proponuje ciepłą kąpiel. Trudno jest stworzyć coś z niczego. Niestety wiele agencji pośrednictwa pracy tak właśnie działa - chcą zarabiać praktycznie bez żadnego wkładu. Trudno jest się dziwić ludziom, że są nieufni i szukają informacji w Internecie, ostrzegają się przed niekompetentnymi pośrednikami. Ja z usług tej agencji na pewno nie skorzystam.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Obawiam się, że popełniłem błąd wysyłając aplikację przez tę firmę. Szkoda, że nie zapoznałem się z Waszymi opiniami. Strona nadal \"w przebudowie\" i nie można się z nią bezpośrednio skontaktować. Ostatnio w radiu podano informację o wycieku danych osobowych z firmy oferującej prace za granicą. Mam w tym konkretnym przypadku uzasadnione obawy, że to mogła być właśnie ta firma! ## Poniżej daję swoja ogólną ocenę tej firmy a jej podstawą jest wyłącznie \"wizerunek\" strony internetowej. Ps. Jeżeli ktoś ma info w sprawie wycieku danych to proszę o kontakt. Pozdrawiam

panpol (palanpol)

Wielkie jedno [usunięte przez moderatora]Zawracanie (usunięte przez administratora) i poza tym nic więcej. Nie wiem co ma to za cele ale taka to jest firma Panpol. Zamknąć tą firmę i nic więcej. W Polsce można wszystko i wszystkich wystawić.

NOWY

Odnośnie pracy na klinkier - norma 600 szt. cegły czyli jak łatwo policzyć 1 cegła na minutę przez 10 h pracy.To się nadaje do śmiechu warte.Pracowałem w Niemczech na klinkierze ale z taką normą to się nigdy nie spotkałem-Pozdrawiam i życzę wyrabiania norm w PanPol.

przejrzalem na oczy

Dzięki, że napisałaś. Teraz już mam pełny obraz firmy. pozdrawiam

Moj maz byl na spotkaniu z agencji pan pol i mocno sie przejechal. Warunki jakie byly proponowane na internecie a potem przez kontakt telefoniczny byly super, tylko szkoda ze nie pokryly sie na spotkaniu. Na spotkaniu okazalo sie ze stawka jaka byla proponowana czyli od 14 E w gore spadla nagle do 8-9 E, a na miejscu nie bylo nikogo kompetentnego tylko bajzel jakich malo, nikt nawet nie wiedzial ze ma byc spotkanie i z kim :lol: . Ludzie byli wsciekli bo przyjechali naprawde z daleka.

fludi

czy to wiarygodne i czy komuś w czymś pomoże nie umiem powiedzieć jest to tylko wycinek z internetu który znalazłem pozdrawiam ... (usunięte przez administratora)a napisał/a: Witam, bardzo proszę o informacje nt. firmy PanPol Sp. z o.o. z Kielc. Czy jest to wiarygodna i uczciwa firma?? Odp:Witam w tym roku wyjechala do pracy właśnie za pośrednictwem tej firmy i żałuje tego wyjazdu ponieważ zostałem narażony na duże koszty i na miejscu zastałem tragiczne warunki pracy i mieszkania .Dobrze zastanów sie nad ofertą tej firmy .Rzeczywistosc okazuje sie po przyjezdzie na miejsce .

. - 2011-03-19 15:56:55 jesteś człowieku naprawdę śmieszny i żałosny wszystko wiesz o tej firmie kiedy założona co jak z dniem i miesiącem hehe WITAM WŁASCICIELA FIRMY :) Ja uważam, że to Twój post jest ŚMIESZNY i ŻAŁOSNY. Nie wnosi do tematu absolutnie NIC. To forum jest, po to, żeby wymieniać się informacjami odnośnie danej firmy. Takie posty jak Twój zaśmiecają tylko forum i są zupełnie bezwartościowe. Jeżeli chcesz się tym podzielić opiniami o firmie to napisz, w przeciwnym wypadku to niema sensu. Podzielam zdanie użytkownika fludi, ponieważ od dłuższego czasu obserwuję ogłoszenia w internecie w jakiejś grupie zawodów i firma ta umieszcza najwięcej ogłoszeń i umieszcza te same ogłoszenia można powiedzieć ciągle. Możliwe, że aż tak duża selekcja. Czy firma oszukuje to chyba zbyt pochopna ocena, moim zdaniem bo na forum są pozytywne oceny tej firmy, niema wielu KONKRETNYCH negatywnych opinii no i firma dość długo istnieje. Znam dużo ludzi z mojej branży i nie znam nikogo kto by wyjechał z tej firmy o oszukanych też nie słyszałem. pozdrawiam

fludi

dzień dobry ;/ też mam co nie małe zastrzeżenia do tej firmy ogłaszają się że potrzebują doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników na dane stanowisko np. Cieśla szalunkowy ! (bo akurat to jest mój zawód) mam naprawdę duże doświadczenie bo to jest 10 lat pracy za granicą w tym budowa elektrowni atomoej olkiluoto 3 Finlandia a tak że pracowałem na prawie wszystkich systemach szalunkowych w tym satecco byłem brygadzistą w Finlandi na tej elektrowni jak i w islandi 2 lata mając pod sobą 9 osób wszystko popartę świadectwami i referencjami wraz z adresem i telefonem danej firmy !!! złożyłem do firmy PanPol swoją aplikacje i czekam , czekam , czekam , ? tylko ile chyba wieczność !? według mnie nie mają żadnych ofert a jak już się trafi taka oferta to mają w czym wybierać np z 1000 jedną osobe hehe to jest firma ???? to w takim bądź razie nie zawracajcie ludzią[usunięte przez moderatora]bo nie na tym to polega bo każdy chce godnie żyć i pracować a wy wykorzystujecie to i sie dorabiacie na ludzkiej krzywdzie jak tak można PAMIĘTAJCIE CYGANY TURKI INNE NARODOWOSCI TRZYMAJĄ SIĘ RAZEM I PÓJDĄ ZA SOBĄ W OGIEŃ A POLAK NIGDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A PO CO JAK MOGĘ ZAROBIĆ NA NIM DLACZEGO MA MIEĆ WIĘCEJ JAK JA !!!!!!!!!!!!!!! NIESTETY TAKIE SĄ REALIA A TAK APROPO FIRMA KTÓRA NIE PODAJE ŻADNYCH NAMIARÓW NA SIEBIE TO JEST ADRESU TELEFONU CZY EMAILA TO SCIEMA WIERZCIE MI PROSZĘ BO MAM NIE MAŁE DOŚWIADCZENIE I JUŻ SIĘ TROCHĘ PRZEJECHAŁEM NA TAKICH OSZUSTACH I BOLI A WIECIE DLACZEGO BO ZAWSZE TYM PRZEKRĘTEM BYŁ POLAK SMUTNE I ŻAŁOSNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

widoczny

elektryk - 2011-03-07 22:17:47 wyjezdza ktos od nich jako elektryk do holandi ? Tak, jedzie 150 elektryków.

elektryk

wyjezdza ktos od nich jako elektryk do holandi ?

podejrzewam, ze faktycznie nie maja takich ofert az na 150 ludzi, ale tak wystawiaja bo wrazie gdyby mieli prace dla 5 spawaczy czy monterow to maja z czego wybrac

????????????? - 2010-11-25 19:47:55 z tego co widać, agencja poszukuje kolejnych pracownikow... na infopraca Ciekawe jest to, że umieszczają ogłoszenia ciągle. Na przykład ostatnio widziałem ogłoszenie 150 instalatorów, wychodzi na to, że dużo ludzi od nich wyjeżdża.. Szkoda że nie piszą na forum co i jak :(, bo na tych paru opiniach to ciężko sobie zdanie wyrobić.

?????????????

z tego co widać, agencja poszukuje kolejnych pracownikow... na infopraca

Każdy kto przez chocby krótki czas kontaktował się z agencją w celu znalezienia pracy wie doskonale, że co chwile słyszał nowe głosy w słuchawce z informacją, że pracownik z którym rozmawiał wcześniej już nie pracuje. Świadczą też o tym zmieniające się nazwiska na stronie agencji, która od 3 lat jest w przebudowie. W agencji zawsze była dość duża rotacja pracowników, więc chyba wszyscy nie mieli dość dobrych kompetencji, które jednak zostały docenione i wykorzystane przez innych pracodawców. Ze swojej strony polecam korzystanie z usług wiarygodnych agencji. Oczywiście niektórzy możecie mieć szczęście.

Krótko na temat.Firma która nie podaje adresu i telefonu kontaktowego to[usunięte przez moderatora] nie firma.Na takie firmy trzeba uwarzac i brać poprawkę.A w internecie można pisać wszystko,również podawać się za prezesa firmy panpol.Ja do takich firm nie wysyłam żadnych cv i to samo radzę szukającym pracy.A..... i jeszcze coś.Do firmy panpol w Kielcach nie można się dodzwonić bo podawany komunikat brzmi abonent czasowo wyłączony.Czyżbyście byli na skraju bankructwa i szukali jeszcze leszczy na których można jeszcze zarobić?

Lektor

Dear "Lektorka/Wlascicielka Szkoly", I am afraid you are hugely mistaken, on many counts. Mr [usunięte przez moderatora] used to run the PanPol language school in Kiecle. I have no idea whether he still has the school (and I really hope not) as I no longer live in Poland. Mr [usunięte przez moderatora] did not run the type of school that you have described: he ran what is known as a "cowboy school." He did not arrange work visas for his staff and he did not pay tax or national insurance (ZUS) for them. And that's how he managed to win some clients - because of the illegality of the way that he dealt with those thins listed above, he could charge the lowest rates in town and still attract som clients. That is how he managed to alienate himself from the other language-school owners in Kielce: he could undercut their rates because of his illegal employment practices. He employed overseas teachers only, who generally stuck around for only a few months (or even weeks or days in some cases) who weren't too bothered about not having tax or ZUS paid for them. What you have described are the workings of a reputable - not a cowboy school such as Mr Panek's. As I mentioned, he even employed a 16-year-old Scottish girl called Angela to work as an English teacher in his school. That epitomises the lack of profssionalism that one would encounter there. There was even an article in the local newspaper about it. Your indignance about the professionalism of most language schools is understanble. That professionalist did not extend to the PanPol school. Mr [usunięte przez moderatora]upset local language-school owners by offering unfair competition because of his antediluvian employment practices. What [usunięte przez moderatora] was doing was completely[usunięte przez moderatora]and dishonest. I know because I worked there. You don't know better than me because you didn't work there. You weren't tricked into leaving your home country to come and live in Poland to find that virtually all the promises made to you were broken. Shame on [usunięte przez moderatora] who tricked young foreigners into coming to live and work in Poland on the promise that they would have a work visa arranged for them, only to find out that they were stuck up to thousands of miles away from home for such a man and a company. Hopefully he runs his emploment agency more professionally than he ran his language school.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy PanPol - Kielce

• Jak się pracuje w Agencja Pracy PanPol?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy PanPol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy PanPol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy PanPol?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy PanPol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy PanPol