Opinie o Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Grzegorz Stypuła

Dzisiaj byłem na rozmowie na operatora wózka w firmie na Biskupicach, zarobki nie są powalające ale w tych czasach nie ma co narzekać. Bardzo miła Pani przeprowadzała ze mną rozmowę , spóźniłem się ponad półgodziny i chociaż Pani mogła odprawić mnie z kwitkiem poczekała chociaż była już po pracy. Bardzo kompetentna osoba, wiedziała o czym mówi, potrafiła wyjaśnić na czym polegają obowiązki pracownika, opowiedziała o jasno o warunkach pracy, w tym miesiącu byłem na kilku rozmowach i ta firma zrobiła na mnie największe wrażenie. Podejmę prace w tej firmie, zobaczymy co będzie.

Ktos

Chciałem się pochwalić że niedawno w obecnej firmie dostałem podwyżkę w wysokości 450 .Mam w tej chwili czwórkę z przodu plus dodatki.Ale pantosa na to nie stać.Jak odchodzilem to proponowali mi z 2800 brutto na 3050 brutto.Wiec nie żałuję decyzji o nie przedłużeniu umowy.

Czy są przyjęcia do pracy. Czy zakład robi kurs na wózki widłowe

@Adam

Człowieku Ty chyba ambicji nie masz.....Nawet się tam nie pchaj NESTLE PURINA sobie poszukaj ogłoszeń do pracy w tym wózkowego.Placa 4400 brutto na starcie plus pewno jakieś dodatki.A i nawet może zrobią Ci udety jak im zależy na pracowniku.Kiedys DSV Nowa Wieś Wr też potrzebował, KNAUF dobrze też płaci.Tylko nie wiem czy są tam przyjęcia.Dowiedz się we FROHE bo też potrzebowali

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO NAS:

Nasza firma wspiera samodzielność w działaniu oraz daje możliwość aktywnego uczestniczenia w ustalaniu strategii firmy oraz kierunków działania. Pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki pracy. Poszukujemy ambitnych osób stawiających swoje pierwsze kroki  w branży TSL oraz mających doświadczenie w transporcie i spedycji, gotowych do ścisłej współpracy z fabrykami i centrami dystrybucyjnymi zarządzanymi przez firmę Pantos w Polsce jak i w Europie. Stawiamy na innowację, kreatywność, budowanie autonomicznych postaw oraz  pracę zespołową. Szanujemy autonomię i różnorodność jednostek, odkrywamy talenty i umożliwiamy im rozwój i realizację  celów,  zapewniamy równe szanse zgodnie ze zdolnościami i kwalifikacjami.

#zespółrekrutacyjnypantos
Pantos872

Najniższa krajowa , milion raportów , mydlenie oczu i praca po godzinach - idealna firma dla ludzi bez życia i ambicji

@Pantos872

Witam, Tylko w zeszłym roku najniższa krajowa wzrosła o 350 zł. Jako firma oferujemy różne poziomy wynagrodzenia Wiele zależy od stanowiska, doświadczenia, stażu pracy, zaangażowania oraz wspomnianych ambicji. Jeśli pracował Pan / Pani u nas – przypuszczam, że wie Pani / Pan, że wielu pracowników zaczynało pracę jak pracownik magazynu a obecnie są liderami, brygadzistami czy managerami. W przypadku gdy są nadgodziny – każda jest bezwzględnie rozliczna i wypłacana zgodnie z prawem i poczuciem odpowiedzialności przez pracodawcę. Prócz wynagrodzenia oferujemy premię, dodatki funkcyjne, dodatki okolicznościowe, nagrody za pracownika miesiąca, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie,herbatę, kawę, wodę; darmowy transport pracowniczy z wielu lokalizacji; bony świąteczne – będące naprawdę dużym wsparciem w okresie przedświątecznym. Proszę o tym pamiętać oceniając, że to tylko najniższa krajowa. Zespół HR

Ktos
@Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

Wielka mi łaska kawa i woda za którą pewno trzeba zapłacić No i transport to wszystko jest wkalkulowane w te nedzna wypłatę.Ja dojeżdżam swoim pojazdem do obecnego miejsca pracy to jeszcze firma pokrywa mi koszty.O solidnej podstawie już nie napisze

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Obserwator

Pantos Wrocław- Proszę o dokonywanie i zatrudnienie należycie wyselekcjonowanych pracowników na stanowisku liderskim. Dotyczy to secion leader, shift leader aż po Menedżerów. Ci ostatni nie szanują swoich ludzi, wymagają od nich rzeczy nie możliwych i nie doceniają. (usunięte przez administratora) Proszę rozważyć ten problem, gdyż narastająca ilość zwolnień z tej firmy jest narastająca.

Racja
@Obserwator

Nic nie zmieni do póki nie zacznie się szanować pracowników. Pomijam kwestie wysokości wynagrodzenia (albo raczej jego niskości) bo praca byłaby całkiem ciekawa gdyby managerowie słuchali swoich shiftów, wyciągali wnioski i służyli pomocą - a nie tylko wieczeny (usunięte przez administratora)*. Nie podejmuje się nawet próby zatrzymania ludzi którzy składają wypowiedzenie. Co do kompetencji managerów to sie nie wypowiem bo szkoda moich nerwów. Wiem jedno jesliw przyszłości oni będą szukać pracy to reklamę zrobili sobie słabą.

Zosia
@Racja

@Obserwator na którym magazynie są tego typu sytuacje?

@Zosia

pack 1 i 2

Xixin
@Racja

Praca 16 godzin dziennie ma magazynie NORMALKA ! Ktoś w ogóle to kontroluje z firm zewnętrzych , przecież to łamanie prawa pracy.

Magazynier

Hej. Ile jestem w stanie zarobic z doświadczeniem u Państwa w firmie jako doświadczony operator/magazynier? ;)

@Magazynier

Dzień dobry, Możemy zaproponować cztery stanowiska w tym obszarze: - referent magazynowy - magazynier - operator wózka widłowego (z uprawnieniami UDT) - asystent operatora wózka widłowego (bez uprawnień UDT, ale ze zdanymi kursem i egzaminem na operatora wózka widłowego "na starych zasadach" zrobionym przed 2018 rokiem). Wynagrodzenie różni się w zależności od stanowiska. Przy operatorze wózka widłowego mamy wynagrodzenie + dodatek za UDT. Przy asystencie mamy stawkę podstawową - ale refundujemy egzamin UDT (zajmujemy się wszystkimi formalnościami w tym zakresie), jest on na nasz koszt i zdawany w trakcie pracy. Do tego czasu (do czasu egzaminu)doszkala się Pan u nas, po zdanym egzaminie przechodzi Pan na stanowisko operatora wózka widłowego z wyższą stawką i z dodatkiem za UDT. Referent magazynowy to osoba zajmująca się bieżącą kontrolą / przygotowaniem dokumentacji magazynowej, przyjmowaniem i obsługą zleceń od dostawców i odbiorców, obsługą systemu magazynowego. Wszystkie cztery stanowiska mają dodatek miesięczny obecnościowy - za brak nieobecności nieusprawiedliwionych oraz L4 w danym miesiącu. Zapraszam do kontaktu, tel. 884-208-193

@Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

A w liczbach może się firma wypowiedzieć, napisanie stawka podstawowa nic nie mówi zainteresowanym kandydatom.

Pantos872
@Zainteresowany

Stawka podstawowa to najniższa krajowa w tej firmie

Vhj

Witam. Dlaczego nie można się dodzwonić do biura? Posiadam już badania i czekam aż ktoś odbierze telefon. (usunięte przez administratora)numer jest aktualny?

@Vhj

Witam, koleżanka pod wskazanym numerem telefonu jest na urlopie - stąd brak kontaktu. Bardzo proszę o skontaktowanie się z nami email: rekutacja@pantos.com abyśmy mogli do Pani / Pana oddzwonić i ustalić dalsze kroki. Pozdrawiam zespół HR

Pytanie bhp

A jest coś nie tak z działem bhp? Pytam bo zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko. Tam jest jeden behapowiec czy jest już zespół?

@Queen of Ice 123
@Pytanie bhp

A jest coś nie tak z działem bhp? - tak,(usunięte przez administratora) Kolejne, tam w ogóle nie ma takiego czegoś jak dział bhp. Podlegasz nie wiadomo pod co :D Pracowałam i nie polecam.

powiem tylko tyle pan menadżer na pak 1 prowadzi mobbing wobec pracowników i włos mu z głowy nie spada

Dzień dobry, czy mógłby Pan przybliżyć więcej informacji. Proszę o kontakt: rekrutacja@pantos.com lub pod numerem telefonu 884-208-193 zespół HR.

Aktualność
6 grudnia obchodzimy Mikołajki.
Mikołajki to tradycyjna, polska nazwa święta ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry.

Piękną choinkę możecie zobaczyć na żywo w naszej lokalizacji w Nowej Wsi Wrocławskiej.

zzz

Firma Pantos nie raczy udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi na aplikacje. Rekrutacja na zasadzie "przyślij nam swoje cv, a będziemy mieć cię w...

@zzz

Dzień dobry, Aplikując do nas przez portale związane z pracą Kandydaci zawsze otrzymują odpowiedź z systemu. Każde CV jest analizowane przez rekrutera i sprawdzane pod względem dopasowania do konkretnego stanowiska. Każda aplikacja jest dla nas bardzo ważna! Nie zawsze brak odpowiedzi ze strony rekrutera oznacza, że nie jesteśmy zainteresowani danym kandydatem. Niestety nie każda aplikacja spełnia kryteria takie jak: doświadczenie, uprawnienia czy znajomość języków i nie możemy uwzględnić jej w bieżącym procesie. Jeśli Kandydat zaznaczył zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji i Jego CV pasuje do oczekiwać względem opisu nowego stanowiska kontaktujemy się z Kandydatem i dodatkowo pytamy czy jest zainteresowany udziałem w innej rekrutacji.

Aktualność
20.11.2019  uczestniczyliśmy w IX edycji Targów Pracy w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Dziękujemy  za możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

#zespółrekrutacyjnypantos

Mirosław

Rozmawiałeś o tym z działem, który zajmuje się BHP? Dowiedz się, czy można zrobić w firmie uprawnienia. Może pracodawca zgodzi się je sfinansować.

zainteresowanna

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś jeśli chodzi o Wrocław? Praca w biurze, w jakiś kwotach oscylują stawki? Jak podejście kierownictwa?

Gosia83
@zainteresowanna

Szczerze odradzam. Praca jako praca wcale nie jest taka zła, ale kierownictwo straszne, mobbing na porządku dziennym, musisz zostawać na nadgodziny, jeśli nie, to do zwolnienia.. hasło firmy to nie ma ludzi niezastapionych..

Lidia
@Gosia83

Zarzut mobbingu względem pracy w firmie Pantos Logistics Poland to poważne oskarżenie, dlatego powinno zostać odpowiednio uargumentowane. Jeżeli jesteś pewna, że takie zjawisko występuje w tej firmie, to zachęcam, abyś skorzystała z nowej funkcji, którą oferuje forum gowork.pl. Dzięki niej będziesz mogła odpowiednio uzasadnić i potwierdzić, że rzeczywiście mamy do czynienia z tym zjawiskiem. Wracając do nadgodzin, o których wspomniałaś to, czy często zdarzają się takie dni, gdzie należy zostać dłużej w pracy?

Pippen
@Gosia83

Jeśli w tej firmie jest mobbing to zgłoście to do sądu.

@Pippen

Zajrzałeś do wątku związanego z pracą w firmie Pantos Logistics Poland, dlatego zastanawia mnie, czy poszukujesz może zatrudnienia u tego pracodawcy? Może jesteś osobą, która pracowała kiedyś w tej firmie i mógłbyś odnieść się do tego, co napisała pod koniec roku @Gosia83?

Nie polecam. Firma pięknie wygląda z zewnątrz. Pracując w niej doznajesz szoku. Brak wielu aspektów. Dziwie się, że PIP jeszcze nie zrobił kontroli w zakładzie?!

Mirosław

Rozumiem, że jesteś rozczarowany zatrudnieniem, ale może mógłbyś napisać jakich aspektów według Ciebie brakuje. Piękny budynek to oczywiście nie wszytko, ale na pewno nastraja pozytywnie przyszłych pracowników. Czy Ty też w ten sposób odebrałeś firmę i co dokładnie spowodowało, że zmieniłeś zdanie?

Incognito

Zauważcie że były pracownik nigdy nie napisze dobrą opinię o byłym pracodawcę. A ci którym dobrze się pracuje w Pantosie - nie napiszą tu wcale... Ja pracuję w Pantosie 3 lata. W Mławie. Pracuję w biurze. Wiem że narzekają na tą firmę dużo ale to zależy gdzie trafisz. Ja trafiłam do dobrego działu, dobrych przełożonych. Wynagrodzenie co rok się poprawia, co prawda mało ale się poprawia. Kiedyś nie było zbyt wielkich benefitow w Pantosie, w tym roku się zdziwiłam kiedy dostałam kartę na 1000 zł. Ambitnych, sumiennych pracowników ogólnie traktują dobrze. W swoim działe a ni razu jeszcze nie słyszałam żeby jakiś Koreańczyk się darł na pracownika. Są oni bardzo kulturalni i uprzejmi. Ogólnie, czasami też narzekam ale w tej firmie nie jest najgorzej. Kokosów nigdzie nie zarobisz tak naprawdę pracując na kogoś.

Lidia
@Incognito

Po części można byłoby przyznać Ci rację, ale trzeba od razu zaznaczyć, że nie zawsze tak jest. Dosyć często zdarza się bowiem, iż ktoś, kto ma dobre zdanie o tym pracodawcy, zdecyduje się na pozostawienie tu swojej opinii o nim. Cieszę się, iż Ty masz dobre doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Pantos Logistics Poland. Wspomniałaś o wynagrodzeniu, ale mnie teraz interesowałaby kwestia rozwoju w tej firmie. Jest on w ogóle możliwy? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Decimus

Sebastian
@Decimus

Chciałeś się wypowiedzieć na temat firmy Pantos Logistics i zabrakło Ci odwagi? W tym roku niewiele osób napisało swoją opinię o firmie, więc Twój post będzie bardzo cenny. Pracodawca zamieszcza ogłoszenia rekrutacyjne na wiele interesujących stanowisk. Znajdziecie je pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/pantos-logistics-poland-sp-z-o-o,4383. Oferuje prywatną opiekę medyczną, system benefitów-dofinansowanie do posiłków, karta Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne oraz darmowy transport pracowniczy. To dość rozbudowana oferta dodatków do wynagrodzenia. Co o tym sądzicie?

Krzysiek

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat firmy Pantos z Warszawy?Chodzi o pracę kierowcy kat C

Krystyna
@Krzysiek

Bardzo trudno jest znaleźć jakieś rzetelne informacje na temat Pantos Logistics Poland w Internecie. Ale miejmy nadzieję, że pod wpływem Twojego posta zaczną się tu znowu wypowiadać obecni pracownicy tej firmy i przekażą Ci wszelkie niezbędne Ci wiadomości. A może - mimo wszystko - postanowiłeś nie czekać na opinię innych i złożyłeś tam swoje dokumenty?

Qwerty

Witam, jak wyglada akutualnie sytuacja jeśli chodzi o Nowa wieś wrocławska? Jak tam wyglada płaca, jak traktują Cię przełożeni - brygadziści i liderzy? Czy coś się zmieniło, bo czytając opinie to firma nie jest zbyt poważana wśród pracowników.

Franciszek
@Qwerty

Chciałbyś aplikować do pracy w firmie Pantos Logistics Poland? Jakie stanowisko pracy najbardziej Cię interesuje? Chciałbym dowiedzieć się również, czy masz może jakieś informacje na temat tego pracodawcy poza tym, co zostało napisane w tym wątku? Odpowiedz, proszę.

Pracujący
@Qwerty

Płaca? 2400 na poziomie pracownika na hali. Nadgodziny na koniec miesiaca.. pełno Ukrainy która jest lepiej traktowana niż my. Nikogo nie interesuje że dzwigasz pralki, telewizory itd. Przy nadgodzinach jest posiłek, jeden na dwie osoby. Śmieszne. Jak nie chcesz zostać na nadgodzinach to Ci powiedzą że i tak nie wrócisz o 23 bo odwołali autobusy. Nie polecam

Franciszek
@Pracujący

Podana przez Ciebie stawka wynagrodzenia jest stawką brutto, czy może jednak netto? Czy poza przedstawionym wynagrodzeniem można liczyć na świadczenia dodatkowe? Mam na myśli ewentualne premie, bonusy lub nagrody? Jeżeli jakiekolwiek występują, to zachęcam, abyś opisał jakie, ponieważ myślę, że każda z osób rozważających pracę w tym miejscu chciałaby dowiedzieć się coś na ten temat.

kkk

Z racji,że już troszkę pracuję w Pantosie,to wydaje mi się,że mogę zamieścić kilka zdań. Przede wszystkim gorąco odradzam pracę w tej firmie.Niech nikt nie da sie omamić na rozmowie kwalifikacyjnej obietnicami marcowych podwyżek(takie podobno sa co roku) kłamstwo!!! Nie ma również żadnych bonów na Wielkanoc(miały być) ha ha ha. W chwili obecnej szefem tego bałaganu został jakiś ok. 30 letni gówniarz(koreańczyk)który za nic ma nas Polaków.Traktuje ludzi jak śmieci.Możecie się zatyrać,a i tak nikt tego nie doceni. Pozdrawiam

Wertyk

Dokladnie traktuje jak smieci,

Pracownik Pantosa

Racja

@kkk

Ma 40 nie 30 lat, ale i tak (usunięte przez administratora) do gadania bo nad nim jest jeszcze jeden Koreańczyk, jeszcze wyżej i to on o wszystkim decyduje: o braku bonów, o braku podwyżek. Póki wszyscy wypruwają sobie żyły to ani on, ani główny klient nie widzi problemu. Przyjdzie wrzesień i się skończy.

Czy na działkowej jest/będzie nadal dział morski?

35 dokładnie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.