„Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.

Opinie o „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.

Pracownik 2014-07-02 21:11:48
Firma nie szanuje ludzi niestety. Jedna sitwa i tyle
zakręt 2016-07-13 09:11:57
Straszna organizacja, nie polecam. Zatrudnienie na umowę zlecenie lub na "pracę" ale krótko. Ludzie Zmieniają się jak w kalejdoskopie. Szczucie jeden drugiego i donoszenie na porządku dziennym. W końcu to korporacja- czego się spodziewać. Wyścig szczurów.
zadowolony 2016-07-15 11:59:40
W dobie beznadziejnych firm spedycyjnych w ktorych czlowiek jest kompletnie nieszanowany, gdzie dominuje chamstwo i prostactwo Pantos sie zdecydowanie wyroznia. Brak rotacji pracownikow - ludzie pracuja tu po 3-10 lat, pensja zawsze na czas, doskonale zabezpieczenie socjalne, spokoj i kultura jakich nie zazna sie w innych spedycjach.
spoko 2016-07-20 12:55:40
O wreszcie ktos sie odwazyl skomentowac! :) ja rowniez polecam w 100% - fajna firma. Bardzo sympatyczna kadra manadżerska i pracownicy. Platne nadgodziny - ktorych i tak prawie nie ma. Socjal. Jedyny minus to godziny pracy (8:30-17:00).
Zostaw swoją opinię o „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.