Opinie o Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

@wieloletnipracownik

Na wstępie parę słów...LX Pantos jest dużą firmą logistyczną, zatrudniającą przeszło 1200 pracowników w kilku lokalizacjach i są to zarówno pracownicy biurowi, magazynowi, kierowcy, Polacy, Ukraińcy...pełen zakres. Jak w każdej organizacji tej wielkości i zresztą jak to w życiu zdarzają się ludzie niezwykle przyjaźni jak i ci których chciałoby się omijać. Ponadto przy tej skali jak i przy obecnej sytuacji rynkowej rotacja pracowników jest zauważalna, tym bardziej że w okolicach Wrocławia wskaźnik bezrobocia to 1,7%, o lepszą pracę nie trudno.. Czytając opinie o firmie można odnieść wrażenie, że jest tragedia, jednakże chciałbym zwrócić uwagę na to, że generalnie potrzebę pisania komentarzy mają osoby którym się praca w Pantosie zwyczajnie się nie podobała, lub mają jakiś żal do jednej czy drugiej osoby lub nie zostali wyraźnie docenieni i chcą też żal z siebie wyrzucić a najłatwiej to zrobić oczywiście anonimowo w sieci. Pracownicy ceniący sobie pracę w Pantosie raczej nie czują potrzeby by się uzewnętrzniać na temat tej firmy. Z mojej perspektywy, wieloletniego pracownika firmy (dodam że biurowego) mogę powiedzieć jak ja oceniam pracę w tej firmie. Pracy jest dużo, jeśli ktoś marzy o pracy w której przyjdzie o 8 rano i odbije kartę ponownie po 8 godzinach, w międzyczasie popijając kawę i śmieszkując z kolegami, to raczej może czuć się zawiedziony. Zarobki powiedziałbym, że są po prostu średnio-rynkowe. Podwyżki są coroczne, niestety czasami wypłacane z 2 miesięczną obsuwą, ale zawsze z wyrównaniem i zależą od oceny rocznej pracownika.Dla przykładu w tym roku wynosiły one podkreślam..średnio 9%. Czy dużo czy mało oceńcie sami. Awanse są przyznawane corocznie, są zależne od ponadnormatywnych osiągnięć pracownika ale też od stażu pracy - standard. O pozostałych typowych dodatkach i świadczeniach nie będę się rozpisywał, można zobaczyć na Pracuj. Kadra kierownicza jest różna, raz lepsza raz gorsza, ale generalnie oceniłbym ją jako kompetentną i zaangażowaną. Oczywiście zdarzają się wyjątki, osób które nie powinny pełnić wyższych stanowisk, jednakże w mojej ocenie są to przypadki marginalne. Atmosfera w pracy zależy od działu,a każdy dział to takie małe państwo, w jednym dziale są ludzie fajni i atmosfera jest wręcz rodzinna, a w innym dziale ludzie ze sobą zbyt mocno konkurują zupełnie rozwalając wspólnotę działu. Do kandydatów którzy są zainteresowani pracą w pantosie i czytają mój komentarz chciałbym dać następujące przesłanie. Przyjdź na rozmowę, posłuchaj co firma ma do zaoferowania i czego wymaga od kandydata. Jeśli po tym nie zrezygnowałeś i dostałeś tą posadę, możesz ją przyjąć, a jak ci się jednak nie spodoba to możesz za 3 miesiące ją porzucić, bez ryzyka, na pewno znajdziesz inną pracę.. Praca pomoże ci się rozwinąć, a jeśli chcesz osiągnąć tak zwany "sukces", pracuj tak by twoi przełożeni widzieli że jesteś zaangażowany, wychodź z ciekawymi pomysłami, trudno że czasem nietrafionymi. Zawsze warto negocjować warunki zatrudnienia. bo potem niestety podwyżki dopiero co roku.

A co to za kwota, właśnie o tych premiach piszesz, za ocenę roczną? Bo się zastanawiam czy jednego zera Ci nie ucięło ;) Im lepsza ocena tym wyższa premia czy jak to wygląda?

KTOS TAM

DOŚWIADCZENIE UZYSKASZ -NAPRAWDĘ, PRZEŁOŻENI NIE DO KONCA WIEDZĄ JAK ZARZĄDZAĆ LUDŹMI. BRAK WDROŻENIA ORAZ PODZIAŁ OBOWIĄZKÓW NIE DOKOŃCA KONKRETNY. NAJPIERW DADZĄ CI COS DO ROBOTY PO JEDNYM PODKNIĘCIU JEST TO ODBIERANE ALBO ZACZNIESZ COS NOWEGO I PO CHWILII MOZESZ ZOSTAC OCENIONY ZE CI NIE IDZIE. SLABE TROCHĘ. EKIPA PRACOWNIKÓW JAK NAJBARDZIEJ NA PLUS. JEST PEWNA OSOBA KTÓRA DOSWIADCZENIEM, ZROZUMIENIEM I MERYTORYKA PRZEWYŻSZA MENADZERA. I NAWET CZASEM WIECEJ WIE OD MENADZERA - MOZE PORA ZMIENIC NOWE MIEJSCE? NIE JESTEM ZADWOLONA.

@KTOS TAM

Czemu się nie załapałaś, pracowałaś krócej niż rok? Wiesz ile dostawali tej premii na podobnym stanowisku co Ty? A tak swoją drogą to czemu już tu nie pracujesz?

Pracownik Nowy wpis

Kiedyś w tej firmie było lepiej, teraz zrobił się typowy „Januszex”. Koreańczycy tzw „góra” mają jak pączki w maśle a pozostali dużo pracy, stresu a zarobki średnie. Do tego podwyżki roczne nie przekraczające 5%. Nie polecam

Koniu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

kto jest szefem Foltmsanna z Biskupic? Moze ktos podac maila?

czas na interwencje

Pan Manager Sebastian = (usunięte przez administratora) DO 2 DLACZEGO HR I KOREAŃCZYCY NIE REAGUJA ?

js Nowy wpis
@czas na interwencje

jaki Pan? na Pana trzeba miec wyglad

Oki Nowy wpis

Hej, przeglądam teraz oferty pracy pod kątem stanowiska operatora wózka widłowego. Widziałem, że w tej firmie takie ogłoszenia się pojawiały, ale to lata temu już. Tak rzadko rekrutacje ruszają? Wspomnieli w ofercie, że istnieje program rekomendacji pracowniczych, więc może większość osób z polecenia po prostu przychodzi?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Krystek18

Jak wygląda praca w Biskupicach Podgórnych? Widzę bardzo dużo ogłoszeń do biura. Jak zarobi w transporcie?

@Krystek18

Praca w tej firmie.. koreańska organizacja pełna absurdów. Nie idą nigdy na rękę, ma być tak jak oni chcą. Dodam, że za zeszły rok nie ma premii bo nie o ogólnie podwyżki słabe, firma rzekomo nie ma kasy. Pieniądze oczywiście ma, są wydawane na koreańskich pracowników- lunche, służbowe samochody itp. Nie polecam. Znajdziesz pierwszą lepszą inną ofertę gdzie zaoferują Ci więcej na starcie. Tutaj możesz liczyć na coroczne podwyżki w wysokości około 3% więc..

Jeśli chcesz nie myśleć po pracy o pracy albo wykonywać obowiązków w nadgodzinach, za którą to pracę nikt Ci nie będzie wdzięczny to radzę nie wybierać koreańskich firm.

Krystek18

Tak jak ostrzegałeś... Byłem na rozmowie i zarobi są fatalne, zaproponują Ci najniższą krajową. Na podwyżkę nie masz co liczyć w ciągu roku, bo jej nie dostaniesz-od razu sprostowanie od prowadzącego rekrutację. Od samego początku widać (usunięte przez administratora) i poniżanie. Nie polecam się nawet tam fatygować! W każdej innej firmie dostaniesz więcej na star niż tam!

Ale to tyczy się wszystkich, czy jakiś konkretnych posad? Pytam głównie o te podwyżki 3%/ Bo ja dla siebie widziałam ogłoszenie dla assistant manager of legal. Jak ktoś wie, to dajcie znać, czy na stanowiskach asystenckich też są podwyżki, a jak są to 3 % czy może więcej?

Powiedźcie mi jak to jest z pracą dla brygadzistów, bo teraz szukają ludzi, kobiety też mają jakieś szanse na ten etat? Bo w ogłoszeniu jest typowo napisane brygadzista w trybie męskim. Uprawnienia na wózki są mile widzie, a jak ktoś nie ma tego to firma opłaca kurs i można go robić już pracując?

@@wieloletnipracownik

Jak wyglada ta roczna ocena? Ocenią i zmienią zarobki, i tyle? Czy jest to cały proces, że masz rozmowę o Twoich wynikach w ciągu roku, co możesz robić lepiej, co gorzej?

@Marzena

Powiem jak jest od strony biurowej...Ocena roczna jest wynikiem sporządzonego na początku roku planu na obecny rok. Na początku roku określasz swój plan działania na cały rok, taski, wyzwania, projekty. następnie menadżer to zatwierdza, lub zwraca z uwagami. Po zakończeniu roku, menadżer przystępuje do oceny wypełnienia planu, oraz oceny pracownika jako całokształtu jego dokonań w ciągu roku i wystawia ocenę od A do C, gdzie A to ocena bardzo dobra. Ocena ma wpływ na premię roczna, oraz podwyżkę. Premia jest zazwyczaj wypłacana na początku kolejnego roku. podwyżka, powiedzmy że jest przyznawana od Marca, ale bywa wypłacana np. w Czerwcu z wyrównaniem. Dobrą praktyką jest późniejsza, konstruktywna rozmowa z pracownikami na temat ich oceny, jednakże jak słyszałem nie zawsze jest ona przeprowadzana.

Maja
@@wieloletnipracownik

A duże te premie można uzyskać jeśli ma się dobrą ocene roczną?

pracowik

zgadzam sie

Mirosław

A co to za różnica kto pisał. Chyba głównie chodzi o informacje że można się tu rozwijać i przy okazji dobrze zarobić. Ty się nie zgadzasz? Powiedz jak to wygląda według ciebie?

Cześć, szukam teraz pracy, kiedy nowe rekrutacje do firmy? Znalazłem w necie ofertę sprzed lat dla pracownika magazynu, podpowiecie jak zmieniły się warunki od tego czasu? Wówczas był to system równoważny i umowa o pracę, no ale nie znalazłem info o stawkach. Ile teraz mogą wynosić? I czy od nowego roku będą podwyżki, wiadomo coś?

EW

Wspominam prace bardzo dobrze, można złapać dożo doświadczenia, Trzeba też być konkretnym i zawsze możesz się odezwać. Chociaż co do Pani Z.D nikt się nie pomylił, nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu. O.S konkretna kobieta, która nie da sobie w kasze dmuchać, ale zawsze można dojść do porozumienia. Jeżeli Pantos to tylko dział Morski ! Pozdrawiam O.S i cały zespół.

Teresa
@EW

Mnie ciekawi właśnie to, dlaczego ta praca jest tak dobrze wspominana? Z racji atmosfery? Pensji? Benefitów? Współpracowników? Bo to jest mega ważne. I jeśli chodzi o doświadczenie, to chodzi o doświadczenie wywodzące się z samej pracy, czy też za sprawą szkoleń i kursów?

Ktoś
@EW

OS bezczelna osoba. Gdyby nie ona to w firmie było by lepiej

Ogłoszenie na operator produkcji do Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Hej, jak wyglada obecnie praca w biurze w Biskupicach Podgornych? Widzę, ze szukają kogos do logistyki - jakich stawek można oczekiwać ? Atmosfera, ludzie spoko ? Są nadgodziny?

@Anonim

Praca w tej firmie nie należy do najprzyjemniejszych- masz nad sobą Koreańczyka szefa, który jest dosłownie z innej galaktyki. Do tego dużo obowiązków, nadgodziny gdy coś nie zrobi się na czas a nie masz na to wpływu. Podwyżki marne mimo, ze firma szczyci się, ze dostała nagrodę dla 4tej zyskownej firmy logistycznej w PL. Jednym słowem jak w PRLu

Ile tych nadgodzin miesięcznie się zdarza? Czy chociaż są one wypłacane? Jeśli tak, to jakoś lepiej, czy tyle samo, co za normalną godzinę pracy? Cały czas szukam pracy i rozważam złożenie CV właśnie w to miejsce ;p

Kamila
@KTOS TAM

Dzięki za opinie. Możesz jeszcze napisać jakie teraz warunki finansowe proponują nowym osobom? Takim bez doświadczenia?

@Kamila

BEZ DOSWIADCZENIA GDY PRACOWALAM TO 4 TYS NA REKE ALE TO BYLO DAWNO. NIE WIEM JAK TERAZ.

@KTOS TAM

4 tysiące to był sufit na jaki można było liczyć czy ejdnak miałaś mozliwości uzyskania premii? Jak wtedy wyglądał system? Ile najwiecej byłas w stanie zarobić?

@Marzena

TO BYL GÓRNY SUFIT, PREMIE SĄ ROCZNE ALE SIE NIE ZŁAPAŁAM. W ZALEŻNOŚCI O ROCZNEGO DOCHOD PRZEKAZANE JEST ODPOWIEDNI PROCENT ZA OCENĘ ROCZĄ PRACOWNIKA.

Jestem Koreańczykiem

Jestem Koreańczykiem pracującym dla PANTOS. Myślę, że PANTOS to dobra firma.

@Jestem Koreańczykiem

Bo tu nie ma ludzkiego podejścia do pracownika, dlatego lubisz.

Edyta

ja to bym się chciała dowiedzieć co przez to masz na myśli. pisane to na podstawie bieżącego doświadczenia? co obecnie się w firmie dzieje? są jakieś plany na kolejny rok?

Marry
@Jestem Koreańczykiem

Najgorsza firma bez szacunku do liudzi

Marry
@Marry

*ludzi

Krystyna
@Marry

I czym się objawia ten brak szacunku? Czyli z atmosferą tu jest raczej kiepsko? co jest tego powodem? Pracownicy nie dogadują się między sobą?

Małgosia W.

Stanowczo odradzam prace w biurze w oddziale Warszawa. Nieustanna presja, bezsensowne polecenia i instrukcje tylko po to żeby usłyszeć od **** pani O.S lub Z.D że przecież kompletnie nie o to chodziło a instrukcje brzmiały inaczej. (usunięte przez administratora) za cos zrobionego zgodnie z poleceniem i to przy 10 świadkach, ze „było mówione inaczej” chociaż każdy w biurze slyszal jak bylo. Serdecznie współczuje kolegom z dolnego piętra którzy musza dodatkowo użerać się z panią ZD. Zreszta rotacja pracowników mówi sama za siebie, menedzerstwo w tej firmie NIE JEST STABILNE PSYCHICZNIE. Nie polecam, jedyne czego możecie doświadczyć w tej firmie to nieustanny (usunięte przez administratora) psychiczna presja i głodowe stawki.

@Małgosia W.

Czy ci wszyscy pracownicy nie mają języka żeby się odezwać? Dorośli ludzie a zachowują się jak przedszkolaki. Toż to horror pracować w takim miejscu! Psychiczna męka.

@Edyta

Trochę ciężko się odezwać jak nie znalazłeś albo nie szukałeś jeszcze innego miejsca pracy, a jak zaczniesz pyskować to staniesz sie kozłem ofiarnym lub pierwszym do zwolnienia. Ta firma w d… ma pracowników, nawet najbardziej doswiadczonych. Wychodzą z założenia ze każdego da się zastąpić, jak stracisz fachowca to wsadzisz 3 świeżakow za najniższa krajowa i niech (usunięte przez administratora) A jak nie będa dawali rady to się zwolnia i przyjdą kolejni. Zwykła fuszerka.

Ktoś
@Marek

Ponieważ ten który to pisał ma rację.TYLE W TEMACIE!

SamaPrawda
@Małgosia W.

Z.D to powinna przejść na leczenie psychiatryczne. Osoba nie zrównoważona psychicznie, nie wychowana, zachowująca się irracjonalnie. Najgorsze co może kogoś spotkać w dziedzinie logistyki spedycji to kontakt z taka psychopatka. Pozdawiam ZOSIU :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.?

Bardzo źle i obojętne.

@1509

A co takiego konkretnie robią nie tak, że stwierdzasz, że ich podejście jest obojętne?

Kacper

Podejście, bardzo dobre tylko musisz z ucha walić... :) Maszena jest mistrzem

@Kacper

Mówisz? A no to może jakiś większy konkret odnośnie tego całego ucha? Da radę na spokojnie się dogadać w trudniejszych sprawach?

Mery

Może ktoś powiedzieć, jak wyglada praca w biurze? Ostatnio widzę ogłoszenia do logistyki a teraz nawet kadry. Czy tam jest tak duża rotacja? Z czego to wynika ?

bumerang
@Mery

Praca w biurze to duża rotacja pracowników. Ogólnie lepiej zatrudnic nowa osobe niż docenić pracownika. Pracownicy na magazynie zarabiaja wiece niz pracownicy w biurze. Zasady? tam nie ma zasad. Wystarczy się dobrze dogadać..Do niektorych działów lepiej nie wchodzić bo na samym wejsciu czuc jaka panuje tam atosfera. Pytasz o cos i kazdy patrzy na siebie i umywa rece od wszystkiego.

Henryka
@Mery

Pantos ma najgrosze wynagrodzenia na rynku. Obiecują kokosy po roku pracy, a finalnie podwyzka jest znikoma więc każdy normalny szuka czegoś lepszego

Velvi
@Mery

Hej jeżeli chodzi o Biskupic Podgorne czyli Pantos w LG ES nie polecam jest nowy menadzer logistyki z LG Display mobinguje wszystkich a pełne prawa dopiero będzie miał od października to dopiero będzie się działo....

@Mery

Jak chcesz zarabiać śmieszne pieniądze to tak wyglada praca w biurze, w kadrach co chwila ktoś nowy, zmieniła się kierowniczka na jakaś stara laske bez kompetencji wiec się nie dziwie, ściąga tylko swoje kolezaneczki z byłej pracy

GG
@bumerang

Bo to jest prawda

Lidia

Śmieszne pieniądze? A proponuja cos wiecej niz najnizsza krajowa? ;)

Kierowca CE

Zacznę od systemu pracy. 11dni/3dni KPINA JAKAŚ! Zjazd w czwartek wieczorem a wyjazd w niedzielę na noc. (usunięte przez administratora) szukają hahaha.... Planista z UA y are k to pośmiewisko. Metody planowania jak w podstawówce, zero wiedzy. Dla mnie osobiście krok w tył w rozwoju gdy z nim współpracowałem. Kierownik transportu K. bez kompetencji i jakiejkolwiek wiedzy, zupełnie przypadkowa osoba. Chyba mu w podstawówce kanapki zabierali. Frachty z Hegelmana gdzie jeżdżą w 99% kierowcy z UA. Poziom bardzo niski. Robota- (usunięte przez administratora) Mimo że jest to firma córka LG to jakość transportu pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam tej firmy w szczególności doświadczonym kierowcom. Sposób planowania i oczekiwania wobec pracowników nie mają nic wspólnego z transportem. Będziecie tylko sobie nerwy psuli współpracując z tymi amatoro-przedszkolakami.

Halina
@Kierowca CE

a powiedz mi, skoro tyle jazdy jest i roboty, czy chociaz flota jest w porzadku, w dobrym stanie, moze w miare nowa, nie ma z przestojem problemow ze cos sie psuje?

Irena
@Kierowca CE

Powiedz więcej o tym planowaniu, w sensie co tam nie działa i co byś poprawił, czy doświadczeni kierowcy odczują różnicę z innymi firmami w branży? Jak ono obecnie wygląda, że jest źle?

Pracownik Dział DG Nowa Wieś W

Nie polecam ,wręcz odradzam pracę w Pantos Logistic w Nowej Wsi wrocławskie. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) ze strony przełożonych, głównie Pana K#%$ra.Gnębienie ludzi za najniższa krajową, to wsumie codzienność w tej firmie. Idziesz do pracy i żyjesz w ciągłym strachu, że zaraz mimo nie nagannej pracy mogą się do ciebie przyczepić z byle powodu. Najważniejsze to tylko żeby nie podpaść, bo tak jak było w moim przypadku, gnębienie mnie stało się codziennością. Chcą sobie tego zaoszczędzić po prostu musiałem się zwolnić. Poza tym firma w większości liczy, na pracowników z ukrainy składa się z 90% pracowników z którymi współpraca w tej firmie także jest nieciekawa. Kolejna sprawa Oszczędności na wszystkim nawet na wodzie dla pracowników w sezonie jesieno-zimowym. Nie polecam, omijać. Pozdrawiam

Hehe
@Pracownik Dział DG Nowa Wieś W

A mnie by się podobało. Miałbym kogo lać po ryju.

Wesoły Romek
@Pracownik Dział DG Nowa Wieś W

Identyczną kanalią jest kierownik (usunięte przez administratora), z nowa wieś. Przez jego humorki masa operatorów wózków widłowych odeszła

Ktos

Popieram przedmówcę

Student -DG
@Pracownik Dział DG Nowa Wieś W

Popieram w 100%. Dodam tylko: Najbardziej szefa zadowala, ten kto pod.....ala. Pozdrowienia, dla tej jednej wredn..j brygadzistki, :) i tego Buraka, Kapcperka

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.?

Jaa

Na tle innych firm. Na specjaliście pensja z Lidla

Super

Witam czy mogę dostać nr telefonu do HR Pantos w Warszawie ?

Maja
@Super

A w Internecie nie ma żadnego numeru do nich? Nawet jeśli ogólny byś znalazł to może przełączą do HR?

Zostaw merytoryczną opinię o Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.