„Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.

Opinie o „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.

Pracownik 2014-07-02 21:11
Firma nie szanuje ludzi niestety. Jedna sitwa i tyle
zakręt 2016-07-13 09:11
Straszna organizacja, nie polecam. Zatrudnienie na umowę zlecenie lub na "pracę" ale krótko. Ludzie Zmieniają się jak w kalejdoskopie. Szczucie jeden drugiego i donoszenie na porządku dziennym. W końcu to korporacja- czego się spodziewać. Wyścig szczurów.
zadowolony 2016-07-15 11:59
W dobie beznadziejnych firm spedycyjnych w ktorych czlowiek jest kompletnie nieszanowany, gdzie dominuje chamstwo i prostactwo Pantos sie zdecydowanie wyroznia. Brak rotacji pracownikow - ludzie pracuja tu po 3-10 lat, pensja zawsze na czas, doskonale zabezpieczenie socjalne, spokoj i kultura jakich nie zazna sie w innych spedycjach.
spoko 2016-07-20 12:55
O wreszcie ktos sie odwazyl skomentowac! :) ja rowniez polecam w 100% - fajna firma. Bardzo sympatyczna kadra manadżerska i pracownicy. Platne nadgodziny - ktorych i tak prawie nie ma. Socjal. Jedyny minus to godziny pracy (8:30-17:00).
HEJKA 2017-03-23 21:01
HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA CZY TE KOMENTARZE PISAŁ PROFESOR??? POZDRAWIA PRACOWNIK PANTOSA, POZDRAWIAM! JEDNA, WIELKA, PIERDOLONA ŚCIEMA!
Kamson 2017-03-29 14:20
Możesz napisać coś więcej? biorę udział w rekrutacji na stanowisko handlowe do tej firmy, wolałbym uniknąć rozczarowania po otrzymaniu oferty i zdecydowaniu się na pracę w jej strukturach. Jak wyglądają relacje z kierownictwem i kultura pracy? CO oznacza w przypadku tej firmy (pojawiąjące się w komentarzach) - koreański styl pracy?
zaintereowana 2017-05-12 09:31
A jak wygada praca/relacje w biurze? jakieś dodatki?bonusy?
Zostaw swoją opinię o „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Pantos Logistics Poland” Sp. z o.o.