Opinie o Farma Snu w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Farma Snu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farma Snu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma Snu w Poznań

Iwona

Byłam na spotkaniu firmy Farma Snu. Myślę że mogę zaliczyć to spotkanie za udane. Wyniosła dużo ciekawych informacji które przekazaly nam osoby prowadzące i co najważniejsze nikt nas nie zmuszał ani nikt nam nie wciskal produktów które były w sprzedaży. Spokojnie mogę polecić zainteresowanych na spotkanie z tą firmą.

Krynia

Krynia 11.11.2018 03:26 Witam wszystkich odwiedzających i czytających opinie na temat Farmy Snów. W dniu 10 listopada 2018 roku byłam razem mężem na pokazie Fama Snu o godz.17 w Stargardzie w Hotelu 104. Chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami.Już przy wejściu jeden z panów miło nas powitał i poprosił do pani o wpisanie się na listę potwierdzającą przybycie .Spotkanie prowadził pan Jacek razem ze swoimi kolegami , które przebiegało w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze rzeczowo i merytorycznie.To było moje trzecie spotkanie z tym prowadzącym. Wcześniej byłam wiosną w Centrum Kultury , które było prowadzone również przez p. Jacka. Co mi się podobało to to, że omówione zostały produkty bardzo przystępnie i zrozumiale łącznie z podaną ceną i propozycją zakupu, ale nikt nikomu nie narzucał i nie zmuszał do zakupu jak to bywało w innych firmach.Osobiście nie zrobiłam żadnego zakupu , ponieważ posiadam już takie albo podobne produkty . Na koniec spotkania wręczono nam prezent w postaci niemieckiego kompletu noży w eleganckim opakowaniu z którego jestem bardzo zadowolona .Prezenty były dwa do wyboru co było również miłą niespodzianką. I na takie spotkanie z przyjemnością można się wybrać POLECAM Sabina Ż.

Adam DG

Zakupiliśmy od firmy robot kuchenny, linii Salute (salute-poland.pl) plus kilka dodatków w pakiecie. Spotkanie odbyło się w Dąbrowie Górniczej w lokalu Villa Moda. Postanowiłem opinie napisać dopiero po użytkowaniu produktu (minęły około 2 tygodnie), nie na ciepło. Żona zawsze chciała kupić Thermomix, kupiliśmy akurat od tej firmy bo mieli podobne urządzenie w ofercie na spotkaniu, na którym akurat byliśmy, plus oferowali dodatki (zamówienie przed premierowe). Sam robot działa praktyczniejsze tak samo, dobrze i cicho jak Thermomix. Noże ostre, kruszą lód, można zrobić także sorbety, zmielić kawę (ziarenka na wiór). Bez problemu wyrabia także ciasto na pizzę itp. Kielich pojemny, można zrobić tyle zupy, czy innych potraw co w Thermomixie. Za jednym razem dla 5-6 osob. Do urządzenia dołączona książka kucharska (nieco mała) plus reszta przepisów mamy dostępne Internecie. Robot wykonany porzadnie, nie Biedronkowo, jak tu niektórzy krytykują. Urządzenia w wersji elektronicznej, nie na pokrętła jak dawne modele. Jedynie co mogłoby być inaczej to waga wewnątrz kielicha, nie w srodku, ale dobrze że jest. Do robota w pakiecie koszyczekndo gotowania na parze, motylki to robienia ciasta itp. Do zakupu dostaliśmy także wyciskarke do robienia soków na zimno (bez temperatury). Wyciskarka wykonana porzadnie, to co pokazywali ma wystawcę, faktycznie dali. Używaliśmy tylko raz do sprawdzenia, ale soki faktycznie wyciskarka na wiór (marchew, burak czy liściaste). Zakup ratalny. Spotkanie prowadzone kulturalnie i nic na siłę. To co powinno być powiedziane to było, a opisywane były też inne produkty premium i też było zainteresowanie. Polecam tą akurat firme i rzetelnych sprzedawców, którzy nie ukrywaja że raty bankowe są z odsetkami i jakie jest RRSO, obsługują i tłumaczą wszystko fachowo. Warto było poświęcić te 2h nawet dla samych ciekawostek żywieniowych i nie tylko. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Aleksander

Witam. Byłem na pokazie we Wrocławiu, muszę przyznać że firma oferuje bardzo dobre jakościowo produkty, kupiłem komplet pościeli z materacem z alpaki i już po paru dniach użytkowania czuje pozytywne skutki, mniejsze bóle kręgosłupa(pracuje na magazynie). Na prezentacji nie było wciskania produktów na siłę, bardzo kulturalnie, miło i rzeczowo. Pozdrawiam serdecznie i na pewno przyjdę jeszcze.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kwak

Witam wszystkich na tej stronie.Chcialem podziekowac pracownikom firmy farma snu za miłą atmosfere na pokazie w kwidzynie.Pierwszy raz nikt nie zmuszal do zakupu towaru który mnie interesowal.Jestem zadowolony z zakupu .Polecam zakupy w tej firmie.Wiecej takich ludzi a swiat bedzie piekniejszy .Pozdrawiam wszystkich pracownikow .

Ewa z Mławy

Pokaz odbył się w hotelu w Mławie we wrześniu.Był prowadzony przez kilka osób a zwłaszcza przez miłego sympatycznego pana (usunięte przez administratora) Kupiłam pościel i otrzymałam prezenty .Prezenterzy nie zmuszali mnie do kupna.Pozdrawiam wszystkich.Ewa z Mławy.

Milena57@interia.pl

Dąbrowa Górnicza 27.09.2018 r. Witam Dziś właśnie byłam na pokazie w Dąbrowie Górniczej. Zaskoczona pokazem , który przebiegał w miłej , przyjaznej atmosferze . Prowadzący nie był nachalny ( byłam na pokazach - było to bardzo niesmaczne ) w sprawie sprzedaży rzeczy którymi byłam zainteresowana . Było nam miło że macie Państwo takich pracowników . Pozdrawiamy ~~ Aleksandra i Walenty Fojtar.

polkkio

Od kilku dni dostaję nękające telefony z firmy FARMA SNU ,mimo mojej prośby o zaprzestanie dzwonienia telefony się powtarzają. Firma na swojej stronie nie podaje adresu email, NIP, REGON ani KRS sprawa dla rzecznika

FS.
@polkkio

Do "polkkio". Nasza Firma telefonuje tylko do wybranych/losowych osób z baz danych dostarczonych nam przez zewnętrzne firmy. Wykonujemy połączenie tylko jednorazowo do danej osoby. Jeśli telefony się powtarzają, to być może są to firmy podszywające się pod naszą, lub zupełnie inne firmy z innych miejsc w Polsce. Tego nie jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić. Firma nasza, jak i większość działających uczciwie i legalnie, już od dłuższego czasu w Polsce, szanuje rozporządzenie o "RODO". Administratorem państwa danych są zewnętrzne firmy zajmujące się przetwarzaniem baz danych, a także firmy zajmujące się tzw. telemarketingiem zewnętrznym, które świadczą usługę umawiania na dane spotkanie odpłatnie. My dokładamy wszelkich starań, aby w tych czasach, gdzie zdarzają się nierzetelne spotkania i firmy, nasi goście mieli 100% pewność że spotkanie przeprowadzone jest profesjonalnie, spotkanie odbywa się oficjalnie pod szyldem firmy "Farma Snu", na spotkaniu panuje miła i kulturalna atmosfera, a ewentualna oferta handlowa kierowana jest do osób, które faktycznie wyrażają chęć zakupu danego sprzęty medyczno - rehabilitacyjnego. Ponadto sprzęty zamówione, dostarczane są od razu po spotkaniu, w fabrycznie zamkniętym opakowaniu, kupujący otrzymuje fachowy opis towaru, instrukcje używania, pełną gwarancję, a także 14 dniowe prawo zwrotu zakupionego towaru. Dla nas najważniejsze żeby nasi goście/klienci wrócili zadowoleni na nasze kolejne spotkania, polecili nasze produkty bliskim i znajomym, żeby wiele osób w Polsce, mogło korzystać z dobrych, nowoczesnych certyfikowanych produktów rehabilitacyjnych w swoich domach przed długie lata. I przede wszystkim żeby nasze sprzęty i produkty pomogły w zdrowiu, poprawie komfortu, wyrobieniu oszczędności wielu ludziom, którzy cierpią na rozmaite problemy zdrowotne i nie tylko. I żeby jak najwięcej osób z naszych spotkań wyniosło pożyteczną wiedzę o zdrowiu, kręgosłupie, żywieniu, oraz żeby z naszej oferty zawsze wszyscy byli zadowoleni. Tak jak widać to po większości Państwa opinii :) Pozdrowienia!

Ewelina
@FS.

Firma nęka telefonami osoby, które nigdy nie wyraziły zgody na używanie swoich danych do celów telemarketingu. Sprawa powinna się znaleźć w sądzie. Nigdy nie udostępniałam swoich danych i miejsca zamieszkania do celów marketingu, moje dane zostały najprawdopodobniej skradzione. I proszę się nie zasłaniać bzdetami o "zewnętrznych firmach" - to Państwo dzwonią i pytają "czy dodzwonilam się do mieszkanki ...." . Skąd te dane? Takie firmy nękające abonentów z numerami zastrzeżonymi do telemarketingu to absolutne dno, nie wspomnę o nabieraniu starszych ludzi na te "promocje".

FS.
@Ewelina

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, administratorem państwa danych są zewnętrzne firmy zajmujące się przetwarzaniem baz danych, a także firmy zajmujące się tzw. telemarketingiem zewnętrznym, które świadczą usługę umawiania na dane spotkanie odpłatnie. Takie firmy dzwonią do Państwa także z innymi ofertami np. z Banków, z sieci telefonii komórkowej, czy ubezpieczeń. Przy podpisywaniu umowy z siecią GSM, dostawcą Internetu, w Banku czy z telewizją cyfrową często są klauzule na przetwarzanie danych osobowych, gdzie klienci bardzo często wyrażają na to zgodę (często nawet nie czytając umowy). Potem takie dane trafiają do rozmaitych firm tzw. administratorów tych danych. Często poprzez dobrowolne wyrażenie zgody, czasem odpłatnie. To powszechna praktyka w Polsce i nie tylko. Z tego co my się orientujemy, te firmy nie mają zawsze dokładnej rejonizacji osób, to jest nie zawsze wiedzą do jakiego miasta się dodzwonili. Wiąże się to z tzw. "migracją numerów" tzn. że osoba posiadająca dany numer zmieniła miejsca zamieszkania, albo przekazała numer komuś z rodziny. Stąd te pytania podczas rozmowy o miejsce zamieszkania. Natomiast my jako firma od ponad 10 lat na rynku, nie jako firma "krzak", dokładamy wszelkich starań, aby w tych czasach, gdzie zdarzają się nierzetelne spotkania i firmy, nasi goście mieli pewność, że spotkanie przeprowadzone jest profesjonalnie, miło, kulturalnie i że spotkanie odbywa się oficjalnie pod szyldem firmy "Farma Snu". Tak jak pisaliśmy też wielokrotnie wcześniej, nasza firma ma od wielu lat, atrakcyjną ofertę, jeśli chodzi o towary klasy premium. Niektórym cena za te produkty może wydawać się wysoka, zwłaszcza tym, "od górnie już nieprzekonanym", lub tym którzy przychodzą na nasze spotkania wyłącznie po upominek, a nie żeby się czegoś dowiedzieć. Towary, które rozprowadzamy, są to towary na długie lata użytku i dla poprawy zdrowia, komfortu i samopoczucia. Mają wyrobić też oszczędności (np. rzadkie pranie pościeli wełnianej lub oszczędności na energii podczas gotowania w naczyniach ze stali 18/10) w małym i dużym gospodarstwie domowym. Od kilku lat mamy też ofertę 2 lub 3 towary w jednej cenie, gdzie cenowo wychodzi zakup taniej, niż by się znalazło jeden dany produkt np. w Internecie lub u samego producenta. Podliczając koszt zaproszenia osób na spotkanie, wynajem sal czy zakup upominków dla gości przybyłych, nasza marża na produkcie jest normalna i nie zawyżona, po prostu taka jak mają sklepy internetowe lub markety. Za co bierzemy wynagrodzenie, to to że robimy fachowy opis towarów klasy premium, demonstrujemy je i informujemy ludzi o bieżących promocjach, a także o nowościach na rynku. Zatrudniamy ludzi z wiedzą i doświadczeniem (nie pierwszych lepszych sprzedawców "z łapanki"), którzy do gości i klientów odnoszą się profesjonalnie i kulturalnie i nie oferują nic "na siłę". Logiczne że musi być dobre omówienie każdego produktu i odpowiednia zachęty promocyjna żeby go sprzedać. Osoby zaproszone na nasze spotkania mają także możliwość na własnej skórze sprawdzić i przetestować nasze produkty. Jako firma dostarczamy te nowoczesne produkty do wielu ludzi, którzy o takich produktach nie słyszeli i nie widzieli. A także często w takie miejsca, gdzie nie są one szeroko dostępne. Jak w każdej branży. Zapraszamy na nasze spotkanie także tych negujących i krytykujących i wysłuchanie ze zrozumieniem prelekcji, żeby i takie osoby zobaczyły że na naszych spotkaniach można kupić dobre i wartościowe produkty, w bardzo dobrym stosunku jakość/cena, nawet taniej niż często dużo gorszy jakościowo produkt w Internecie. Pozdrowienia dla naszych klientów, stałych klientów, gości i także tych nieprzekonanych.

Anka
@FS.

"od górnie już nieprzekonanym": pinokie, kupcie sobie slownik ortograficzny, zanim naklamiecie na tym forum nastepnym razem. Wstyd, zeby pisac z bledami ortograficznymi.

Mieczyslawa plewiska

WITAM W DNIU 09.09.2018 BYLaM NA POKAZIE W POZNANiU W HOTELU VIVALDI. POKAZ PROWADZIL PAN JACEK. WYKLAD Przedstawiony bardzo rzeczowo i merytorycznie.Ceny produktów nie ukrywane , raty przedstawione razem z procentem. Z RACJI TEGO , ZE CZASAMI UCZESZCZAM NA SPOTKANIA DLA PREZENTOW. OD RAZU MOWIE ZE NIE SKUSILAM SIE NA ZAKUP, ALE CENY Z PROMOCJA LACZONA W STOsUNKU DO KONKURENCJI BARDZO ATRaKCYJNA. PS POZDROWIENIA DLA PANA JACKA

ELwing

Witam serdecznie, chciałbym zostawić tutaj rzetelną opinię na podstawie uczestnictwa w spotkaniu w sierpniu z firmą Farma Snu z Poznania w Bielsku Podlaskim Sala Bankietowa "Biały Domek". Po zachęcającym telefonie miłej Pani przyjechaliśmy z niedaleko położonego Brańska , wraz z żoną na spotkanie tej firmy . Za udział obiecywany był spory prezent, ale nie tym się kierowaliśmy. Chcieliśmy sprawdzić wiarygodność, bo na takim spotkaniu byliśmy r azem pierwszy raz, żona pary razy była sama. Od wejścia przywitał i zapisał nasz udział, prowadzący. Spotkanie prowadzone konkretnie i miło. Nikt nikogo do niczego nie przymuszał, opisywane były po kolei nowoczesne produkty do rehabilitacji domowej oraz sprzęty AGD. Całość trwała, tak jak dla nas było obiecane przez telefon, trochę ponad godzinę. Przy czym na wejściu poinformowano nas, że w razie gdyby się przedłuzało, to można wyjść wcześniej, odebrać upominek, ale trzeba było o tym poinformować przy wejściu. Z żoną wylosowaliśmy zaproszenie promocyjne, na spotkanie z firmą, która będzie wchodzić na rynek i chce się rozreklamować. Z racji dużej promocji - kilka wartościowych produktów w jednej cenie (ceny sprawdzaliśmy osobiście, co ważne nawet za poleceniem prowadzącego na kilku stronach www) zdecydowaliśmy się na zakup promocji tzw. kumulacyjnej. W skład promocji wszedł komplet zdrowoto - rehabilitacyjny z wełny z alpaki, odkurzacz cyklonowy Salute V8, robot kuchenny Practicooker a także noże kuchenne z powłoką ceramiczną firmy Switzner. Z racji że od zakupu minęły już prawie 3 tygodnie i także na prośbę sprzedawcy, pani Karoliny, chieliśmy złożyć obiektywną opinię na temat zakupionych produktów, żeby inni przychodzący na takie spotkanie mogli wiedzieć, co otrzymują i czy warto. 1)POŚCIEL Z ALPAKI: duży komplet na łóżko małżeńskie, faktycznie robi masaż całego ciała, materac dopasowuje się do kręgosłupa. Czuć poprawę krążenia, na zmniejszenie bóli kręgośłupa jeszcze przyjdzie pora, ale materac za kążdym razem wraca do takiej samej postaci. Po 3 tygodniach, zero śladu użytkowania mimo spania bez powleczenia, tak jak zalecano na spotkaniu. Kupiliśmy ten zestaw także przez rzadkie pranie, jedynie konserwacje prawdziwą lanoliną. Tutaj zakup na + 2) ROBOT KUCHENNY PRACTICOOKER: działa podobnie jak Thermomix, ta sama konstrukcja, mieliśmy akurat starszą wersję, ale ta wersja jest z pełną elektroniką, wyświetlaczem, i jednym pokrętłem do obsługi wszystkich funkcji. Zupy, sorbety, lody, ciasto na pizzę wychodzą tak samo jak z Thermomixa. My to pierwszy model Thermomixa już mamy, więc ten, pewnie pójdzie na prezent. Jako urządzenie i pracę jako multifunkcyjny robot kuchenny tutaj też + 3)ODKURZACZ SALUTE V8- rzecz która nam się najbardziej spodobała podczas całego spotkania! Dostaliśmy akurat w prezencie do zakupu w ramach promocji łączonej i to była właśnie główna przyczyna naszej decyzji. Odkurzacz jest mały lekki, cichy i stosunkowo bardzo mocny. Ma dużą moc ssania. Widać jak tworzy się cyklon w pojemniku na kurz i bród. Odkurzacz pracuje bezprzewodowo i bardzo dobrze zbiera zaniczyszczenia (nawet sierść kota i psa - sprawdzaliśmy osobiście). Firma dawała akurat cały zestaw końcówek do wszystkich możliwych powierzchni w domu, w tej samej cenie. Ponadto odkurzacz likwiduje roztocza, mimo mały rozmiarów ma filtr HEPA, i oczyszcza powietrza. Jest świeże i czyste bez kurzu, podobnie jak z dużego Rainbowa, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedyny minus to mały zbiornik na brud, ale to akurat idzie ominąć, bo można po każdym zapełnieniu go wyczyścić nad kubłem ze śmieciami i sprzątać dalej. Coś za coś, jeśli chcemy mieć nowoczesny, poręczny odkurzacz. Zgodnie z tym co mówiono na spotkaniu, proszę uważać na oznaczenie, odkurzacz mocny, mały i bezprzewodowy, powinien mieć oznaczenie V8 (oznaczenie tworzącego się cyklonu). Wtedy nie jest to zwykły samochodowy odkurzacz za 50 zł, tylko pełnowartościowy odkruzacz do domu, samochodu i czego tylko się chce. Tutaj + jak najbardziej! 4) NOŻE - akurat nie używaliśmy jeszcze, bo noży w domu dość, ale wyglądają porządnie. Niby w Intrernecie można znaleźć je w niektórych miejscach taniej (tanie podróbki?), ale na stronie producenta (oryginał) cena taka jak podana na spotkaniu. Nasze mają także mają certyfikat autentyczności, więc raczej w porządku. Podsumowując jesteśmy zadowoleni z zakupu, mimo że upłynęło niewiele czasu, ale są to raczej produkty na lata i posłużą tak jak zapewniano na spotkaniu. Postaram się jeszcze napisać opinię po dłuższym czasie użytkowania. Za udział w spotkaniu dostaliśmy mini robot kuchenny. Może nie jest to wielka rzeczy, ale wygląda porządnie i funkcję miksowania, mieszania spełnia. Do wyboru były jeszcze noże, ale ze względu że dostalismy już do zakupu, decyzja była oczywista. Polecam tą firmę, bo spotkanie prowadzone konkretnie i treściwie. 0 przymusu na zakup lub cokolwiek. Pozdrowienia dla całej ekipy prowadzącej.

K_Walcz

Zakupilem od firm Farma Snu na spotkaniu w Walczu cala promocje tzw. kumulacyjna. W ramach oferty laczonej ze sponsorem firma Salute, ktora dopiero bedzie wchodzila na Polski rynek (www.salute-poland.pl), do zestawu rehabilticyjnego z welny z alpaki (pojedyncze spanie z materacem memory 90x200) otrzymalem gratis odkurzacz Cyklonowy Comodo V8 (podobno produkuje takze firm Dyson - www.dyson.pl), robot kuchenny typu thermomix oraz komplet nozy ceramicznych. Cena zestawu to okolo 6 tys zlotych plus odsetki za system ratalny. Dla mnie to korzystne poniewaz produkty sponsora byly w gratisie, gdzie sam robot typu thermomix kosztuje na polskim rynku 5-6 tys (wersja nowa z pelna elektronika) a oodkurzacze typu cyklonowego to okolo 2-3 tys (firma Dyson). Nozy akurat nie licze bo to mniejszy gratis. Po tygodniu uzywania robota jestem zadowolony, ma praktycznie te same funkcje co thermomix firmy Vorwerk, gotuje, ubija, wyrabia ciasto, robi sorbety, lody, desery. Ksiazka kucharska jedynie nie jest wmontowana elektronicznie ale to szczegol, bo wszystkie przepisy sa w sieci w pliku pdf. do sciagniecia. Komplet z alpaki tak jak mialo byc ze przepuszcza powietrze na lato, tak faktycznie jest, welna z alpaki wykonuje tez masaz na nerwobole (masaz jest odczuwalny a zarazem mily). Odkurzacza jeszcze nie uzylem bo nie bylo kiedy. Mimo sporej ceny jednostkowej, to dostajac w pakiecie te 3 rzeczy w jednej cenie, wychodzi paradoskalnie cena Internetowa, a nawet taniej, bo koszt jednej rzeczy to plus minus 2000 tys, a po moich poszukiwaniach (surfuje i czesto porownuje ceny z tym podobnych spotkan na biezaco) za takie pieniadze takiego robota, poscieli czy odkurzacza sie nie dostanie. Pozdrawiam Krzysztof.

Fundacja

Kupiłeś ? Chcesz oddać? Z pomocą może Ci przyjść Fundacja Daje Siebie. Pomagamy w odstąpieniu od umowy zawartej na pokazie / prezentacji www Daje Siebie com

Para 40+

Na spotkanie/pokaz z tą firmą szliśmy typowo w celu weryfikacji zaproszenia i zrobienia prawdziwej opinii firmie. Otóż firma Farma Snu Poznań, za udział w spotkaniu proponowała ciśnieniomierz nadgarstkowy, markowy firmy "Sanitas". Jako że mieliśmy doczynienia z "para prezentami" raz, czy dwa na podobnym spotkaniu i wiele się słyszy o praktykach tego typu firm, postanowiliśmy z mężem pójść (wymagana para małżeńska). Jako że mąż jest dosyć "cięty" i na takie spotkanie idzie tylko jak jest firma Philipiak, poszedł ze mną. Nie ukrywam że spotkało nas zaskoczenie, bo po dosyć interesującej prelekcji o zdrowiu i kilku nowych produktach (było tego z 4, 5 omawiane, wszystko po kolei), na koniec spotkania otrzymaliśmy obiecany prezent! I to dokładnie tej samej firmy "Sanitas". Jesteśmy pracującym małżeństwem, nie emeryci, jak to często bywa i napraawdę plus dla firmy za uczciwe podejście do sprawy. Dodatkowo spotkanie prowadzone było w miłej i kulutraalnej atmosferze, było dużo informacji o zdrowiu, kręgosłupie, nerwobólach, zdrowym żywieniu, a także o leczeniu i stosowaniu diety sokami. Nie było na spotkaniu żadnego namawiania i nagabywania do kupna. Owszem była na koniec oferta sprzedażowa w dużej promocji łączonej pod koniec spotkania ale nic nie było na siłe! Nawet mój cięty mąż zaintetresował się jednym produktem, odkurzaczem cyklonowym, który powiem szczerze pierwszy raz widzieliśmy. Podpytywał się o produkt i złapał kontakt z jednym z panów prowadzących, który był w jego wieku i miał podobne zainteresowania motoryzacją. Pewnie gdyby nie moja interwencja z przypomnieniem mu że mamy spore raty za auto, pewnie skończyłoby się to umową. Oprócz rozmaitych sprzętów AGD mieli także nowoczesną pościel z alpaki, antyreumatyczną i antyalergiczną, która mi się podobała najbardziej z całej tej "wystawy". Ale to temat na przyszłość i na nową sypialnie :) Firme Farma Snu mogę polecić naprawdę szczerze. Spotkanie na którym bykiśmy odbylo się w Łodzi w Hotelu Svoy, przy Piotrkowskiej.

MM Wrocław

Zakupiłem od Firmy odkurzacz Cyklonowy marki "Salute", do tego był materac i wyciskarką wolnoobrotowa. Po przemyśleniu z żoną zdecydowaliśmy się oddać materac, ponieważ będziemy w króce zmieniac łozko na nowe większe. Przedstawiciel ku naszemu zaskoczeniu oddzwonił po godzinie od naszego telefonu do Firmy. Zaproponował wymianę na kołdrę albo pomniejszenie kwoty zakupu. Po krótkich negocjacjach staneło na kołdrze i dwóch poduszkach. Firma nie robiła problemu, przestrzegali 14 dniowego prawa zwrotu lub wymiany towaru. Wysłali kuriera na swój koszt z wymianą, wszytko odbyło się szybko i kulturalnie. Gratis do paczki dołożyli jeszcze dwie lanoliny, parę kapci i ciśnieniomierz. Polecam Firmę, tak jak Philipiak, uczciwa i konkretna.

Staszek

Wszystko super kupiłem jeden komplet na podwójne łoże tylko na kołdrach (bo dostałem dwie )nie było znaczków czarnych nie wiem czy też ktoś zauważył po pokazie próbowałem się do nich dodzwonić i telefony były wyłączone będę dalej próbował jeszcze jedno Pani jak dzwoniła z zaproszeniem to mówiła że dostaniemy kamerę wideorestrator samochodowy a się okazało że to zwykłą kamerka internetowa (badziew) ludzie zwracajcie uwagę na szczegóły. Pozdrawiam pokaz był w Libiążu.

Farma Snu Poznań
@Staszek

FS. Sprawa z państwem została wyjaśniona pozytywnie. Towar był dla Państwa specjalnie kompletowany (niestandardowe wymiary) i kołdry które były dokładane faktycznie nie miały czarnych metek (błąd szwalni). Dostał Pan w ramach rekompensaty trzecią kołdrę gratis z czarną oryginalną metką "100% wełny w runie, made in Italy" na koszt firmy. Dziękujemy za zgłoszenie reklamacji. Telefon jest czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00, osoba która go odbiera nie zawsze jest w stanie rozmawiać, a jeśli dzwonią klienci zawsze do Państwa oddzwania. Na tą chwilę w naszej ofercie gratisowej dla par małżeńskich, tak jak było to informowane przez telefon, jest do wyboru albo komputerowa kamerka HD z możliwością podłączenia do auta lub ciśnieniomierz nadgarstkowy.

Mats.J.

Jeszcze jedno, na tym spotkaniu zakupu dokonali też moi teściowie, którzy tak właściwie zaprosili na to spotkanie. W tygodniu pracuje, nigdy się nie umawiałem na takie spotkania, a akurat ten pokaz był w piątek wieczorem. Oni kupili całą promocję, mimo że już te niektóre wyroby (starsze pościele z marinosa) mieli wcześniej, polecali już od dawna, ale my z żoną nie byliśmy przekonani. Teraz okazuje się, że są to faktycznie dobre rzeczy, klasy premium, mają swoją cenę, ale są na lata, jak np. garnki znanej wszem i wobec firmy Zepter lub Silga, które są popularne na Świecie, w domach i gastronomii od lat. No i przy okazji można te produkty też trafić w ciekawych, promocyjnych cenach, i wcale nie przepłacić.

Mats.J.

Zakupiłem promocję 5 produktów w 1 cenie w tej firmie. Jestem z Braniewa. Chodzi o to że firma na pierwsze spotkanie firmy w naszym mieście dawała 5 konkretnych produktów w jednej cenie, co jakby podliczyć cenę całkowitą, zakupu na inny prezentacjach wychodzi towaru za ponad 20.000zł, a tu wszystko jest w cenie około 5,6 tyś.! Jak pisałem poprzednik ceny, sprawdzałem na spotkaniu w Internecie (nie zabraniali, a wręcz zachęcali, że można sobie porównać cenę, jak ktoś jest nie przekonany) i jest to korzystnie nawet jakby kupić w sieci, a i w sieci, nie wiadomo czy dostanie się produkt pełnowartościowy z gwarancją. Spotkanie odbyło się jakieś dwa miesiące temu, opinię pisze teraz, po sprawdzeniu produktów. Zarówno pościel, naczynia i wyciskarka są wysokiej jakości. Pościel się nie niszczy, dobrze układa się materac do ciała, śpię zgodnie z zaleceniem bez powleczenia. Wyciskarka faktycznie pracuje mega cicho i na wolnych obrotach, nawet z natki, czy szpinaki wychodzą wióry. Z niej żona jest chyba najbardziej zadowolona, chociaż wspominanej na spotkaniu sokoterapii, jeszcze nie stosowaliśmy, bo nie kupiliśmy jeszcze odpowiedniej książki. Naczynia porządne, faktycznie stal chirurgiczna 18.10, chociaż niektóre naczynia mogłyby być większe, a termometry praktyczniejsze, to za tą cenę nie ma co też się tak czepiać, bo jakością są podobne do tych innych spotkaniach, co kosztują same po 5 tyś zł. Jedynie lampy z podczerwienią jeszcze nie używaliśmy bo prawdopodobnie pójdzie na prezent na Święta. Opinię napiszę po użytku lempy, bo tak czy inaczej bedzie ona używana w jednym domu :). Pozdrawiam firmę i prowadzących bo było wesoło, a zarazem kulturalnie. Polecam produkty i tą promocję. Mateusz.

Prossewicz

Byłem na spotkaniu tej firmy w Gdyni pod koniec października. Spotkanie odbyło się kulturalnie i tematycznie. Chodzę wybiórczo na takie spotkanie o ile czas i zdrowie pozwoli, i tutaj i konsultanci i towar godny polecenia. Nowoczesna pościel z camela i alpaki z piankowym materacem memory prezentuje się dużo lepiej niż poprzednie, starsze wersje tego typu wyrobów. Efektowne na każdym łóżku, a zarazem bardzo skuteczne w zwalczaniu reumatryzmu i innych bóli. Mam starszą wersję sprzed prawie 10ciu lat i też się dobrze sprawdza, nawet w mniejszym mieszkaniu (1 osoba). Oferta na spotkaniu bardzo bogata, wychodziło że jest 5 konkretnych produktów w jednej cenie, co nawet po sprawdzeniu cen w internecie tych produktów (porównywalne jak na spotkaniu), czyni ofertę jeszcze bardzie atrakcyjniejszą. Nie wiem ile było zamówień, ponieważ musiałem wyjść pod koniec, o czym wcześniej informowałem.

Kermitowa

Zachęcona miłym głosem pani konsultantki przez telefon, byłam na spotkaniu tej firmy. Spotkanie miało dotyczyć nowoczesnej metody leczenia rozmaitych schorzeń i chorób przewlekłych metodą nowoczesnej sokoterapii, a także o nowoczesnym ogrzewaniu domów i mieszkań metodą infrared. Tematy mnie po prostu zainteresowały. Spotkanie odbyło się w Głogowie w Hotelu Qubus. Od samego wejścia na sale panowała spokojna, "fachowa" atmosfera. Konsultanci byli kulturalni i na poziomie, widać, że każdy wiedział co do niego należy, a nie zbieranina przypadkowych osób. Spoktanie rozpoczęło się od przedstawienia wyrobów sponsora (materace rehabilitacyjne, pościel z oryginalnej alpaki), oczywiście dla osób chętnych była możliwość kupna, na specjalnych warunkach, ale wszystko ze spokojem, bez przymusu. Potem była część o sokach. Dowiedziałam się jakim prostym sokiem obniżyć cholesterol, jakim poprawić trawienie, jakim usunąć toksyny z organizmu i nawet jakim poprawić samopoczucie. Instrukcje były jasne i klarowne. Na spotkaniu promowana była też książka na temat "Leczenia Metodą Sokową dr. Gersona" czy jakoś w ten deseń. Urządzeniem do robienia świeżych soków była wyciskarka wolnoobrotowa. To urządzenie było również promowane w ofercie z oryginalnym ślimakiem wolnoobrotowym, który nie wchodzi w reakcję z sokami. Temat mi znany, bo mam podobne urządzenie z firmy Philipiak. Mimo że od Farmy Snu, nie zakupiłam nic, nie było nic na siłe, a urządzenie samo w sobie polecam, ale tylko jeśli ma poniżej 70 obr / minutę, i jeśli faktycznie ślimak jest z odpowiedniego materiału , wtedy mamy czysty żywy sok z pełnią dobrych dla organizmu antyoksydantów! Taka oryginalna wyciskarka sporo kosztuje także w sieci, ale warto zainwestować w nią i odpowiednią książke o sokach czy diecie. Prowadzący nawet podawali strony www , gdzie można kupić podobne urządzenia, ze ślimakami wolnoobrotowymi i nawet tłoczniami do oleju. Biorąc pod uwagę ofertę firmy a "zewnętrzną" z ich dodatkami wychodziło bardzo korzystnie. Z tego co widziałam kilka osób było konkretnie zainteresowanych. Potem była faktycznie jeszcze część o podczerwieni, i także o leczeniu nowoczesną zdrowotno - grzewczą włoską lampą infrared firmy Comfort Home 4 w 1. Fajne, ciekawe, urządzenie, ale na razie zostaje przy sokach :). Za nowoczesną lampę rata wychodziła około 112 zł, nie pamiętam tylko czy na 36 czy 48. Tak czy inaczzej, raty za oferowane towary były oferowane przejrzyście i wyraźnie, było wspomniane też o oprocentowaniu i jaka jest różnica przy sprzedaży ratalnej. Spotkanie trwało około 2h, ale prowadzący wyraźnie mówili, że można wyjść wcześniej, jakby ktoś miał potrzebę. Na prezent za udział nie miałam "parcia", przyszłam posłucha, bo akurat był to piątek wieczór. Dla osób pojedynczych można było wybrać, perfumy, kocyk albo jesienną apaszkę, więc każdy znalazł coś dla siebie. A jeśli chodzi o wspomniane niżej kamerki, faktycznie były, ale to było wyraźnie zaznaczone w Zaproszeniu, że są dla par małżeńskich, chociaż przedstawiciele przymykali oko, jak była także para "nieoficjalna", bo okazało się że kilka osób się nagle "sparowało" pod ten prezent :) Ja nie mam zastrzeżeń i polecam. Następnym razem poczytam o podczerwieni i być może skorzystam z Państwa lampy. Pozdrawiam wszystkich kulturalnych konsultantów.

Jaga

Dziś byliśmy na spotkaniu w Pabianicach. Niestety nic nie kupiliśmy choć mieliśmy ochotę, bo Pani która zapraszała na spotkanie oznajmiła nam , że nie będzie żadnej sprzedaży tylko prelekcja i poszliśmy bez dokumentów. Natomiast zamiast reklamowanej przez wymienioną panią kamery otrzymaliśmy czarny "kocyk" o wymiarach 70 x 100.

Zostaw merytoryczną opinię o Farma Snu - Poznań

• Jak się pracuje w Farma Snu?

Zobacz opinie na temat firmy Farma Snu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farma Snu?

Kandydaci do pracy w Farma Snu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farma Snu
  • ul. Jesionowa 6