Opinie o Farma Snu w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Farma Snu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farma Snu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma Snu w Poznań

Knack_Stairs_To_Up

Zakupiłam sprzęt na który od dawna chorowałam z koleżanką :) - wyciskarkę wolnoobrotową do sokoterapii. Spotkanie (w większości, jak inne tego typu spotkania) odbyło się w Hotelu Victoria na Mickiewicza, przy trasie na Kraków. Wyciskarka oryginalna, faktycznie robi tylko 50, 60 obr. / min. Wyciskarka oryginalnej marki Multi H20, której firma jest jak narazie, jedynym dystrybutorem w Polsce. Kwota 2900 zł, zakup ratalny, plus porządny zestaw noży tytanowych w gratisie. Wyciskarka wyszła nawet taniej, niż na stronie producenta (http://www.h2omi.pl/). Po tygodniu użytku wszystko jak należy, wspaniałe soki się robi, geste, takie naturalnie mętne, o wiele, wiele inne niż te które kupujemy na co dzień w sklepach lub robimy tradycyjnymi sokowirówkami, co niszczą wartościowe mikroelementy! Do tego polecam obowiązkowo zakup książki "Wielka księga soków", lub "Terapia doktora Gersona" - o tym jak takie niepozorne, rozmaite świeże soki wpływaja na samopoczucie i poprawiają zdrowie, a nawet leczą wiele ciężkich chorób, u osób regularnie pijących świeże, żywe soki. Dobrej nocy wszystkim. Polecam nowoczesne i ekologiczne produkty. Iza Olkusz.

Ala_LS.

Byłam z koleżanką na spotkaniu ww. firmy w hotelu IBIS Warszawa Stare Miasto. Pokaz prowadzony dokładnie i kulturalnie, widać że prowadzący wiedzą co mówią i przynajmniej mają o tym pojęcie. Na moje szczegółowe pytania (jestem rehabilitantką, posiadam własny gabinet odnowy biologicznej) odnośnie masażu i schorzeń kręgosłupa, przedstawiciele odpowiadali profesjonalnie, zgodnie ze stanem faktycznym, więc tu na plus. Byłam na kilku takich spotkaniach (mój numer pewnie krąży gdzieś w bazach danych), i nie każdy potrafi znaleźć potwierdzenie w tym co mówi, prezentuje. Zachęcona "normalną", rzetelnie przestawioną ofertą handlową zakupiłam od tej firmy Wyciskacz wolnoobrotwy. Zachęcona poleceniem urządzenia do profesjonalnej sokoterapii (Sokoterapia Dr. Gersona, polecam się zaznajomić tym tematem, osobom w każdym wieku, https://www.terapiagersona.com.pl/), chciałam kupić porządny sprzęt, który faktycznie będzie służył lata i był dobrej jakości, nie jak rozmaite sokowirówki i wyciskarki, "nie do końca woolnoobrotowe" na rynku, które niszczą witaminy i enzymy zawarte w sokach. Przedstawiciel firmy poszedł na rękę mimo braku gotówki przy sobie rozłożył na 3 dogodne wpłaty firmowe, oczywiście nieooprocentowane. Wyciskarka faktycznie się sprawdza, posiada dwa dodatkowe sitka to shake'ów i do wytwarzania lodów. Soki faktycznie wychodzą mega fajne, naturalnie mętne i wartościowe. Polecam taką "bombę witaminową" osobom aktywnym fizycznie, młodszym i starszym, bo odpowiednio dobrany sok, na różne dolegliwości/schorzenia/stres, może naprawdę zdziałać wiele dobrego dla ludzkiego organizmu! Nie zwracałam uwagi na prezent przy wyjściu, mnie interesowała głównie cześć merytoryczna i produkty firmy. Dało się zauważyć, że było zainteresowanie na tym spotkaniu i kilka osób dokonało zakupu. Ja polecam. Pozdrawiam firmę, Ala Warszawa.

Paulina

Bardzo wiele osób wypowiada się na temat firmy Farma Snu z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Ktoś z Was obecnie jest w firmie zatrudnionym? Na stronie internetowej można znaleźć oferty pracy na stanowiska przedstawiciel handlowy, Szkoleniowiec oraz Telemarketer. Czy możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tym charakterze? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

BedimoBeneK55

Drugi raz spotykamy firmę w Lidzbarku Warmińskim. Sala Afrodyta trochę może niefartownie wybrana bo z daleka od centrum a i pogoda deszcowa była. Na drugi raz polecilibyśmy hotel Krasicki bliżej centrum, gdzie spotkania organizuuje wiekszość podobnych firm. Atmosfera wakacyjna, pokaz odbył się na początku lipca, więc osób też nie za wiele (chodzimy do Philipiaka i Woolstara , zawsze osób na sali koło 40), mimo zbliżającego sie wyjazdu na wczasy zdecydowalismy się z żoną pójść na specjalne zaproszenie VIP, wcześniej kupowaliśmy od firmy cały komplet pościeli. Jako prezent Vip dostaliśmy kamerkę do filmowania i nagrywania obrazu, mała i praktyczna. Prowadzący ten sam co ostatnio. Mimo że ludzie przeszkadzali i czasem dzownil telefon, prowadzony pokaz cierpliwie, miło i nawet z humorem. Tym razem nie korzystaliśmy z oferty z powodu wyjazdu, ale wrócimy jeszcze na jesień zimę, gdyż chcemy zakupić lampę grzewczą i na stawy INFRA-RED. Mało firm to oferują, proponuję wprowadzić do oferty bo na pewno fajna sprawam, zwłaszcza gdy ktoś ma wilgoć w mieszkaniu. Mamy namiar do pani Karolinki która nas poprzednio obsługiwała, proszę się odezwać, jak będą państwo ponownie w naszej pięknej Warmii.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Irk@Pewn@

To było nasze drugie spotkanie po 4 latach z Farmą Snu. Pokaz odbył się W Blizie w Wejherowie. Nabyliśmy z mężem nowość - zestaw podwójny z wełny z Alpaki. Wcześniej braliśmy z tej firmy naczynia i samą kołdrę i było wszystko w porządku. Tym razem zakup pościeli. Materac memory odkształca się, tak jak na prezentacji. Wzięliśmy ostatecznie trochę za mały rozmiar niż na łoze, ale śpi się dobrze, czuć masaż i miłe ciepło od spodu. Poduszki trochę za małe jak dla mnie, ale mają być pod kręgosłup szyjny ortopedyczne. Trzeba przyznać że pokaz prowadzony z humorem przez prowadzących, połączenie ciekawych, konkretnych informacji na temat zdrowia, k z wyważonym nikogo nieobrazajacym humorem. Przy wyjściu prezent też się zgadzał - obiecana kamerka HD. Dostalismy dwie, ale to pewnie przez nasz zakup. Inni też wyszli zadowoleni. Nie mam zastrzeżeń! Pozdrowienia dla kierowcy pana Budnerka za szybki i sprawny odwóz w pierwszej kolejności, mimo że inne osoby też miały zrobiony zakup.

Paulina

Zastanawiacie się nad zatrudnieniem w Farma Snu? Koniecznie sprawdźcie, kogo firma poszukuje do swojego zespołu - http://farmasnu.eu/praca-telemarketer/ Zainteresowani?

@Paulina

Witam, a jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą to zadzwonić pod podanu numer tak? gdyż nigdzie nie ma maila, ma który można by wysłać swoje CV. Pozdrawiam

Skibicki_Zibi

Nabyłem na pokazie we Wągrowcu, w MDKu zestaw rehabilitacyjny nazwany C3, z prawdziwej wełny camel znak jakości CE i Woolmark (chociaż teraz jedno i drugie jest pod jednym szyldem). Cena nie była mała, ale kilka osób na sali (raczej nie były podstawione) bardzo chwaliło te wyroby. Zostaliśmy przez to zachęceni. Firma też dołożyłą sporo rzeczy, gratisów, oprócz zachęty ze strony innych użytkowników. Gratis do tego były jeszcze dwie pościele (!). Na sali nie było za wiele osób koło 15, jak twierdzili prowadzący taka okazja była, bo jest akurat mała ilość osób i żeby zachęcić. My byliśmy prsed pokazem wcześniej jakieś 30 minut, to poprzednia grupa była już na pierwszy rzut oka o wiele wiele liczniejsza, więc faktycznie jakaś większa promocja niż zwykle chyba została zrobiona. Towar używamy już ponad tydzień i wszystko wporządku. Materac wygodny, dopasowuje się do kręgosłupa, wykonuje delikatny masaż na bóle reumatoidalne i zapalenie stawów, które posiada małżonka. Zakup główniie dla niej i z tego względu. Ja zauważyłem że faktycznie jak to wełna, przepuszcza powietrze w ciepłe dni i się po prostu fajnie "lekko" śpi. Gratisy rozdamy "po rodzinie" jak to mówią. Zakup na 3 raty firmowe nieoprocentowane. Pozdrowienia dla kierowcy bus,pana Bartka, który wnosił nam towary na piętro. Mam nadzieje że naleweczka smakowała :)

Verticall

Nie wiem skąd mieli mój numer komórki (mam 40 lat), firma obiecywała że jak przyjdą dwie osoby, na spotkanie dotyczące zdrowego trybu życia i spania, to dostaną kamerkę HD. Oczywiście dorosłe osoby. Wysłałem rodziców na to spotkanie, niech idą posiedzą dla rozrywki, nic nie ryzykują. Nie wiem czy coś kupili tam na tym spotkaniu, ale kamerkę faktycznie przynieśli :] Działa, przydatna, nagrywa. Jakoś to się musi kręcić/opłacać chyba. Pozdrawiam Radomsko S.K.

Mydełko.

Pokaz odbył się w Lublinie, byłyśmy z koleżanką na spotkaniu tej firmy, chociaż rzadko decydujemy się brać udział. Pani która zapraszała była wyjątkowo miła i przekonująca. Prowadzący pan Artur stonowany i dobrze przygotowany. Strój elegancki, buty sportowe. Przedstawiał się jako rehabilitant z poznańskiego gabinetu Reha-Helps. Łatwo powiedzieć, ale po sprawdzeniu w sieci, faktycznie istnieje taki fizjoterapeuta jak pan Artur, więc tu wszystko w porządku. Prezentowane urządzenia masujące z kulami i podczerwienią wyrób certyfikowany na gwarancji. Kwota nie mała, ale do zakupu były naprawdę dużo dodatków (m.in. naczynia i odkurzacz wodny seria ComfortClean, z filtrem HEPA i oczyszczaniem powietrza), jak się policzyło logicznie wszystko wychodziło korzystnie, jeśli komuś potrzebne tyle sprzętu. Zainteresowani ofertą byli, my jako obserwatorzy tym razem :), chociaż oferta warta rozważenia na przyszłość, kiedy będzie pełna emeryturka:). Pozdrowienia dla uprzejmego pana Mirka Poluksa, który przedstawiał nam ofertę firmy w sposób kulturalny i profesjonalny.

Tadek

Potwierdzam kamerki były, nawet przedstawiciel prosił o pozytywną opinię, widać że ta firma chcę zbudować sobie dobry PR wśród innych. Widać po ostatnich opiniach zresztą. Ale to działanie na plus, niech tak będzie wśród wszystkich firm, to zakupy się jeszcze rozkręcą. Tadek Skierniewice.

Felcman

Nie wiem, czy to ta sama firma, ale ja kupiłem od tej Farmy masażer typu Casada. Z tego co tu napisane jest wyżej firma sprzedaje głównie materace korektory i lampy na podczerwień-ja kupowałem masażer- może wprowadzili do oferty. Pokaz odbył się we Wrześni w Hotelu Kosmowskim. Masażer w cenie 2900 z certyfikatem na odliczenie na grupe inwalidzkom. Na innych pokazach (chodzi sie czasem hehe) podobne urządzenie za 5000zł!!! Różnica we Farmie spora plus w prezenie naczynia ze stali 18/10 ( na pewno nie podróki, bo wszystkie grawery były). Nie wiem czy ktoś kupował oprócz mnie, bo po podpisaniuumowy, od razu kierowca i sprzedajacy zarazem p. Mirek odwoził do domu. Towar sprawdzony i sprawny. Mogę polecić firmę!

FSnu.
@Felcman

FS. Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie, dokładamy wszelkich starań dla Państwa, aby prezentacje prowadzone były w sposób profesjonalny, kulturalny i uczciwy. Towary przez nas sprzedawane są wytwarzane z najwyższej jakości zagranicznych surowców (materace/korektory, kołdry, poduszki ortopedyczne), a także od zagranicznych producentów (naczynia włoskie - fabryka SILGA, lampy INFRA RED z włóknem węglowym). Wszystkie wyroby i produkty posiadają certyfikaty, świadczące o tym iż są to wyroby pełnowartościowe, które będą służyć Państwu przez długie lata (np. międzynarodowy znak jakośći czystej żywej zagranicznej wełny WOOLMARK - http://www.woolmark.com/). Nie są to tańsze podróbki, zamienniki, albo produkty niepełnowartościowe, z rodzimych surowców (np. polski merynos lub lampa halogenowa, bez podczerwieni i włókna węglowego) które można znaleźć u kilku sprzedawców, czy często na popularnych aukcjach Internetowych. Pomijamy oczywiście wyroby używane, które ktoś zakupił i chce odsprzedać w niższej cenie. Używane rzeczy, jak to zwykle bywa można kupić taniej, ale to już kwestia, tego kto chce mieć produkt wartościowy świeży, nieużywany z pełną gwarancją. Produkty trwałe, oryginalne i na lata, trzymają swoją wysoką cenę i tak jest praktycznie w każdej branży na świecie. Dziękujemy klientom, który nam zaufali i często wracają do nas w celu wymiany, starych modeli na nowe, lub dokupienia nowości. Wszystkim zaproszonym gościom, zawsze gwarantujemy wartościowy upominek, zgodny z zaproszeniem telefonicznym lub wydrukowanym za udział w spotkaniu. Doceniamy także, że na nasze spotkania przychodzą osoby, które stricte chcą się dowiedzieć czegoś o zdrowiu, profilaktyce zdrowego snu (o której się mówi już od wielu, wielu lat), zdrowym żywieniu fit, o innowacyjnych systemach zdrowotno-grzewczych, czy po prostu rozerwać się, wyjść "do ludzi" i spędzić miło czas. Jak było pisane także wcześniej, firma kładzie nacisk, żeby spotkania prowadzone były z humorem, a zarazem treściwie, ciekawie i z przekazaniem wartościowej wiedzy na rozmaite tematy związane ze zdrowiem, i nowymi technologiami w domu i w kuchni. Zapraszamy na nasze spotkania i prosimy o wyrażanie swoich opinii, dzięki temu będziemy mogli na bieżąco przygotowywać jeszcze lepszą ofertę, produkty i upominki dla Państwa. Pozdrowienia FS.

Pyculik

Mrozy o nas na Śląsku (jak i w całej Polsce), a na pokazie w Zabrzu prawie 30 osób. Mimo mrozów, ludzie przyjdą po prezent jak widać było, chociaż wydaje mi się że ni wszyscy tylko po ten geschenk. Na pokazie prezentowana kolekcja noworoczna z prawdziwej wełny z alpak, plus dużo dodatków do tego (noworoczna wyprzydaż podobno). Komplety oryginalne po około 4000zł za cały zestaw zdrowotny, była metka woolmark - więc oryginał. Do tego dużo dodatków jak już wspomniałam m.in. garce ze stali edelstahl 18/10. Ja brała tylko lampę/grzejnik na podczerwień (po to w sumie się wybrałam z koleżanką, bo była reklama w ich zaproszeniu że będzie). Kupiłam w sumie z poleceniu koleżanki. ekonomiczny grzejnik 400W pobór mocy, plus grzanie podczerwinią na stawy, kolana, mięśnie. Cena 1900zł, myślę że nie przepłacone, koleżanka płacila podobna kwota. Dla par dawali alkomaty (cyfrowe, nie jakiś badziew jednorazowy). My wychodziłyśmy wcześniej, bo jechałyśy z towarem, nie wiem co byłoy dla osób pojedynczych dawane. Podziękowania dla kierowcy p Jacka B, ze wniesienie towaru na 4 pietro, rozłożenie i demonstracje sprzętu, mimo że miał jeszczze innych ludzi. Mam nadzieja że ciasto na posilunek smakowało. Pozdrawiam.

Sawanna_S

Dobry wieczór ja zakupiłam grzejnik - lampę modern home 1800, od tej firmy w miejscowości Porajów blisko Bogatyni, musiała być ta sama firma jak poprzednio była Bogatynia. Mimo że mniejsza miejscowość firma zrobiła pokaz podobno "na próbę" wg. prowadzących. Ludzi mimo że nasza miejscowość jest wsią było sporo, może przez to że tu dawno nie było żadnych takich "atrakcji". Firma z tego co mówił sprzedający stara się o jakiś laur "Bezpieczna prezentacja" - nie wiem czy jest coś takiego, ale prosili o dobrą opinię o firmie jak towar spełni oczekiwania. Tak czy inaczej towar po kilku użyciach na razie funkcjonuje dobrze, cena przystępna jak za oryginalny włoski wyrób. Wykonanie lampy solidne, włókno węglowe wydajne. Jako były pedagog powiem że, pokaz prowadzony profesjonalnie i nie było nic na siłę. Wszyscy kulturalnie rozmawiali i sprzedaż była fair. Kto nie kupował - nie był zainteresowany, nie musiał podchodzić stolików, gdzie zawierano umowy z chętnymi. Dużo braw podczas pokazu, dużo pozytywnych zachęt i zabiegów marketingowych, ale promocja była naprawdę dobra i ludzi wyszli zadowoleni.

Cystek Marian

Witam, jestem świeżo po zakupie od firmy Lampy MH1800 grzewczej plus na stawuy z włóknem węglowym plus gratis kołdra rehabilitacyjna z wełny alpaka 140x200cm. Zakupu dokonałem w klubie górnika Jubilat w Bogatyni (wiekszość pokazów tu się odbywa) dosłownie kilka dni temu. Lampa wzięta na raty 24 x 121 zł. Wychodzi podobnie jak oryginalna lampa włoska na stronie producenta - procentu bankowego nie liczę bo to wiadomo osbobna sprawa. Zakup po zachęcie przestawiciela Firmy p. Bartka, ale kulturalnej zachęcie. Teoretycznie można się zastanawiać czy to dobry zakup za takie pieniądze, ale po kilku dniach użytku lampa naprawdę dobrze wygrzewa stawy, i wyciąga wilgoć z pomieszczeń. Nie wiem jak będzie dalej na sprawy reumatyczne ale na te słownie kilka godzin użytku jest bardzo ok. Rada dla tych co by kiedyś byli zainteresowani podobnym produktem po kilku moich użytkach: nie stawiać lampy za blisko ścian, przedmiotów, bo działa wysatrczająco dobrze w odległości 0,5m od obiektu (nowoczesna ogrzewanie podczerwienią), wtedy można wygodnie usiąść przy lampie i ogrzewać także stawy/ kręgosłup tą podczerwienią i mamy dwa w jednym albo nawet 3 jak ktoś cierpi na alergię bo lampa oczyszcza i jonizuje powietrze z kurzu i wszelkich roztoczy. Akurat na to nie używałem to nie powiem nic w tej materii. Nie wiem jak inne Firmy handlują, ale na tym pokazie było około 30 osób i ja nie byłem jedyną kupująca osobą. Na podobną lampe zdecydowały się conajmniej wg. obserwacji (dało się zauważyć kto wychodził z towarem) 3 osoby, więc promocja musiała być dobra. Na pokazie były osoby, które podobno miały już produkty tej Firmy, bo podobne była już 3 raz w Bogatyni i wypowiadały się pochlebnie. Osoby kojarzone z twarzy, nasza Bogatynia nie jest taka mała więc cos w tym musi być. Pokaz prowadzony kulturalnie i nawet dowcipnie - konkretne informacja wszystko było wiadomo co się kupuje za ile i jakie dodatki. Kontakt z ludźmi prowadzący mieli fajny, taki, że publiczność robiła nawet niewymuszoną reklamę sprzedawanych produktów. Do większych zakupów dokładali duże naczynia ze stali 18/10 takie jakie proponuje Firma Philipiak. Gratis za przyjście maszynka do golenia lub alkomat (byliśmy z żoną) zgadzał się z zaproszeniem.

maksia

cieszy mnie bardzo że macie takie zaufanie do firmy i że rzeczywiście się tak sprawdza to co zaoferuję, to jednak pójdę na ich pokaz i coś kupię, bałam się to firma w stylu tych co garnki za milion dolarów sprzedają

koszulinka

Witam, zakupiłam towar od firmy Farmy Snu na początku pażdziernika tego roku. Kupno całego zestawu rehabilitacyjnego z wełny z prawdziwej alpaki. W gratisie była lampa na podczerwoień z włokna węglowego jako gratis. Pokaz był w godzinach popołudniowych w sobotę w miejscowości Czarna Białostocka sala Helios. Osób nie za wiele koło 20, może przez to że pokaz był w sobotę. Byłam zainteresowana głownie lampa na podczerwień i ogrzewaniem, ale tego dnia lampa była gratis. Używam drugi tydzien - lampa zdaję egzamin, na stawy łagodzi ból, także szybko nagrzeje pomieszczenie do 50m2. Oprócz tego wg. przedstawicieli wyciaga wilgoć z pomieszczeń, ale jeszczze na to nie używałam. Na stronie producenta lampa taka prawie 3 tyś, na innych można dostać niby taniej inny model za około 2 tyś. Zdacydowałam się głownie na cały zakup w promocji głównej bo akurat lampę dawali gratis, i wychodziło korzystnie. Prezenty przy wyjściu zgodnie z zaproszeniem, pokaz z humorem i dosyć krótki jak na obowiązujące standardy :). Pozdrawiam p. Bartka i p. Budnego Jacka.

joletta.ińska

Farma Snu to jedyna firma, która daje gratisy zgodne z zaproszeniem. No jeszcze firma Philipiak, ale to już torchu inna branża. Może koc nie jest gigantycznych rozmiarów, ale każdy się okryje. Chyba że ktoś ma 2m:) Poza tym maszynka do golenia, czy alkomat-tak jak w zaproszeniu.

Pasola.R-D

Przeglądam często wpisy na tym portalu i widzę sporo nowych opinii to i napiszę. Zakupowałam z mężem od firmy cały zestaw zdrowotno-rehabilitacyjny z materacem "korektor" na kręgosłup w Lędzinach koło Tychów - pokaz w jednej z lepszych restauracji u państwa Pinocy. Cena niby spora, ale zestaw na duże łoże 190x200z certyfikowanej wełny Camel. Byliśmy na pokazie z rodzicami, którzy mieli już coś takiego i chwalili sobie. Sporo ludzi na sali, jakieś zainteresowanie tego dnia było. My kupiliśmy ze względu na kręgosłup no i naczynia, które niby były gratis. Cały zakup na raty. Na razie spanie dobre, bo materac się faktycznie dopasowuje na kręgosłup i komfort jest. Pokaz prowadzony kulturalnie i sprawnie, przedstawiona konkretna oferta i dodatki. Po małych negocjacjach jeszcze można było coś utargować. Nie byliśmy tam po prezent za przyjście, zależało nam na towarze, więc myślę, że można polecić. Małżeństwo 45+.

FS.

Do "hemarek". Dziękujemy za pozytywny wpis i opinie. Staramy się być rzetelną firmą na naszym niełatwym rynku! W Kluczach byłą dobra, zgrana ekipa z doświadczeniem, więc na pewno wszyscy wyszli zadowoleni i skorzystali z dobrej promocji. Zapraszamy tym samym na pokazy już od września, mamy nowe prezenty dla par małżeńskich m.in.: MASZYNKA DO GOLENIA, ALKOMAT lub WZMACNIACZ SŁUCHU do wyboru. Osoby pojedyncze także nie wyjdą z pustymi rękoma. Pozdrawiamy!

hemarek

Byłem na pokazie Pańśtwa firmy w miejscowości Klucze koło Olkusza w Domu Kultury "Papiernik". Byłem na wielu takich pokazach (bardzo dużo telefonów swego czasu otrzymywaliśmy z malżonka). Po jakimś czasie postanowiłem pojść z czystej ciekawości, pani bardzo miło zachęcała i mówiła że dostanę upominek 100% taki jak w zaproszeniu. Pokaz powiem tak, prowadzony naprawdę kulturalnie i z humorem, dowcipem, niektórzy śmiali sie az przesadnie z żartów pana. Jednak pokaz na dobrym poziomie beż żadnej presji kupna, co uważało wielu ludzi na pokazie, nietylko ja za duży plus! Tu można pochwalić. Atmosfera fajna i pokaz też niedługi. Firma wracała akurat z trasy na przerwe wakacyjna i mieli fajne dodatki i promocje. Zaskoczony byłem, ale bardzo sporo osób skorzystało z ich oferty głównej, mimo że na sali było ponizej 30 osob (piatek, popouludnie). Ja osobiście miałem już cały zestaw pościeli plus materac z memory i skuszony zakupiłem w bardzo proomocyjnej cenie nowoczesna Lampe Infrared marki Modern Home na stawy, kręgosłup i grzanie podczerwienią. Cena na stronie producenta, jak i na innych stronach dużo wyższa. Bralem za gotówkę, może stąd taki rabat aż dali? Wiekszosc brała pewnie na raty. Lampa jak narazie dobrze funkcjonuje, żona stawy grzeje, rożnice widać. Zadowoleni jesteśmy. Urzadzenie lekki i dużo miejsca nia zajmuje. Polecamy uzywać niedługo, bo promieniowanie naprawde wydajne. Na grzanie budynku jeszcze nie korzystaliśmy - za wczesna pora. A i gratis przy wyjściu zgadzał sie, koc, kolory dawali do wyboru, komu nie pasował kolor można było wziąć zestaw kluczy, albo alkomat jak była para lub mężczcyzna. Pozdrawiam prowadzących i zapraszamy wszstkie dobre, rzetelne firmy w piękny rejon pustyni Błędowskiej!

Zostaw merytoryczną opinię o Farma Snu - Poznań

• Jak się pracuje w Farma Snu?

Zobacz opinie na temat firmy Farma Snu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farma Snu?

Kandydaci do pracy w Farma Snu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farma Snu
  • ul. Jesionowa 6