Greenfone

beznadzieja! nie polecam!!!
anonim 2010-10-22 20:14:58
anonim - 2010-10-16 16:24:24

beznadzieja! nie polecam!!!

a coś konkretniej? czy tylko tyle możesz wpisać? co się nie podoba?
anonim 2011-03-22 11:44:24
odradzam, szkoda marnować sobie życie
praca 2011-07-10 01:03:31
Nie polecam nikomu kto ceni swój czas na więcej niż marne grosze.
anonim 2012-01-09 11:43:12
warunki ok, wypłata co miesiąc na koncie co w czasach dzisiejszych jest rzadkością, super atmosfera
fgh 2012-02-09 22:38:50
Płacą jak wszędzie, zaleta - terminowo i tyle ile się należy. Jasny układ z przełożonymi i dobra atmosfera.
Animus 2012-10-09 09:27:11
Warunki fatalne, praca niczym w (usunięte przez administratora). Wypłata przychodziła regularnie co miesiąc, ale czas pracy liczony co do minuty (stawka godzinowa). Zero wolnego, a jak już to szefostwo patrzyło na to bardzo źle. Najważniejsze są normy. Atmosfera fatalna, źle działała na psychikę.
anonymous 2012-10-10 10:30:05
w ogłoszeniu była informacja, że jest możliwy awans, są premie za dobre wyniki, dobra atmosfera... ha ha ha! coś o premiach kidys mi sie obilo o uszy, ale to rzadkość, a awanse, możliwość rozwoju... szkoda gadać. Szefostwo ogólnie robi dobrą minę do złej gry. Do Ciebie niby się uśmiecha i jest wszystko dobrze, a za plecami nieźle Cię jadą... poza tym nie wyjaśnią do końca sprawy, a oskarżają Cię o (usunięte przez administratora), że to Twoja wina, a często się okazuje, że to po prostu są ich błędy, a potem nawet nie ma zwykłego przepraszam! zarobki takie, że szkoda gadać, a godziny pracy są wyliczane co do minuty. Ogólnie nie polecam, a kto już się zdecyduje tu przyjść to szczerze mu współczuję, bo to stracony czas.
gość 2012-12-04 13:12:16
Każda minuta w tej firmie to stracony czas. (usunięte przez administratora)
gość 2013-02-11 18:51:12
Płacą co miesiąc jak trzeba. Niewiele - fakt, ale wszędzie tak płacą w tej branży. Na wejściu dostaniesz 1500 do ręki, później podnoszą co jakiś czas. premie za wyniki i świąteczne są - nie wiem, co może się nie podobać (może pracowałeś miesiąc i się nie załapałes? :). Zmieniłem potem kilka firm i było tylko gorzej. Jak dla mnie to stawka godzinowa jest OK. Wiem że serwisanci i telemarketerzy dostają stawkę za godzinę, pozostali chyba na umowę o pracę
siwider 2014-12-01 19:02:52
Właśnie zauważyłem że firma Greenfone wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. Firma Greenfone poszukuje pracownika na stanowisko: Serwisant telefonów komórkowych. Opis stanowiska pracy...
gościu 2015-01-15 14:48:43
Jak jesteś cymbał to napewno się dostaniesz :-) jeśli wymagasz czegoś innego od życia niż praca murzyna u kogoś to nie zawracaj sobie nimi głowę.
hugon 2015-02-21 03:00:43
Greenfone skupuje i odsprzedaje używane telefony, które nie są już potrzebne ich właścicielom. Później te telefony są znowu sprzedawane. Powiem wam że to jest całkiem dobry biznes. Czasem drobna rzecz jest popsuta a czlowiek chce wyrzucić. Nie wiecie czy szukają obecnie kogoś do pracy do naprawy/ wymiany zepsutych podzespołów ?
tobi 2015-05-18 22:00:27
Atmosfera całkiem spoko, zależy od człowieka i jego usposobienia. Zarobki 9-10zł/h, praca 8godz./dzień, pn-pt. Nie ma opcji nadgodzin więc w długim miesiącu można wyciągnąć max 1500zł. Ogólnie praca spoko, mało wymagająca, ale z czasem się nudzi. Dla młodych na początek jak najbardziej ok. Pozdro.
kunta kinte 2016-09-23 13:35:14
Napisze mi może ktoś jakie są ceny telefonów w tej firmie.
Skupują po 5 złotych telefony a ,właśnie i p ile sprzedają.
Można im zrobić koło pióra za wałki!
hghj 2016-09-24 17:09:47
@ kunta kinte serio poi 5 zł? co tak strasznie mało?
Zostaw swoją opinię o Greenfone - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenfone