Precy-Tech Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Precy-Tech Sp. z o.o.

realista 2011-01-10 17:24:59
generalnie omijać szerokim łukiem
Pracownik 2011-01-23 22:16:53
Zgadzam się z opinią przedmówcy. Właściciel firmy pochodzenia niemieckiego nie uznaje zadnych polskich praw pracownika. Za premie uznaje nadgodziny które sa gołymi godzinami (nie wypłaca 50 i 100%). Właściciel zamiast w ogrzewanie zainwestowal w kamery i czytniki na linie papilarne. Zdecydowanie ODRADZAM!!!
Hans 2013-05-29 06:48:41
Żeście się namęczyli nad zamianą miast z Bytomia na Toruń. Jedyna firma w polsce jaka istnieje pod nazwa Precy Tech znajduje się w Bytomiu a nie w Toruniu
Plecy Śmieć 2014-12-15 16:18:04
Zabawna firma. Do opinii już istniejących dodam że, ogólnie kolesiostwo i denne niektóre postaci. Szczególnie te roobe prosiee z piekar i jego kolega wyglądający jak przybłęda z dworca.
sztab śmiesznych majstrów i kierownika który nie ma żadnej siły przebicia nad powszechnie obowiązujące pijaństwo i chamstwo. Firma bez organizacji dla ludzi bez honoru i nie mających wyjścia jak pracować w takim garażu.
ktoś 2016-02-08 09:51:57
@olka pracowałem tam kilka lat temu.A raczej dorabiałem sobie po godzinach.Nie mam jakichś szczególnie negatywnych wspomnień.Aczkolwiek jednego kolesia pamiętam doskonale-Damian czyli "rube prosie" :)Człowiek ,który po prostu prosi się o ciężkie mordobicie.Reasumując -jak będę naprawdę zdesperowany to zaniosę tam CV.
kinlos 2016-04-24 10:20:15
ktoś, zawsze warto próbować o ile nie ma nic lepszego na horyzoncie
Zostaw swoją opinię o Precy-Tech Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Precy-Tech Sp. z o.o.