Opinie o ENIX Sp.zo.o w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ENIX Sp.zo.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENIX Sp.zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENIX Sp.zo.o w Kraków

Agnieszka

Hej, widziałam ofertę pracy dla Magazyniera w Enixie i mam pytania odnośnie premii uznaniowej. Jak wygląda? Komu się należy? Co jest brane przy jej przyznawaniu pod uwagę i jak często się zdarza, że ktoś ją dostaje? Jak wysoka jest? :)

Gg

@Op

A którzy to?

B.K kierownik
@Gg

A, to nie prawda, dalej mam ludzi na swojej służbie, gnoje ich i nie szanuje, ich czas należy do mnie, mam gdzieś, że mają też życie prywatne, dalej snuje swoje plany i idę po trupach, dobro firmy i pracowników się nie liczy, tylko moje stanowisko .... Rządzić jeszcze raz rządzić, stwarzać problemy i mieć wszystko i wszystkich w (usunięte przez administratora), ach jak ja to kocham!

Mmmmm

Napisze tak, pracuje w tej firmie już kilka lat i nie mogę się zgodzić z większością opinię na jej temat. Jak w każdej firmie jest raz lepiej, raz gorzej, raz mniej raz więcej pracy. Każdy nowy który przychodzi do pracy myśli że wystarczy że podpisze listę obecności i kasa leci na konto Te Czasy to już na szczęście przeszłość, więc wszystkim obibokom którzy z tego założenia wychodzą mówimy dziękuję. Niech każdy kto zamieszcza tutaj takie opinie zastanowi się czy na dzień dobry zasługuje na 3 tys na rękę nie umiejąc NIC do wszystkiego trzeba dojść, wykazać się itd A Pan panie Maślanka to się w ogóle nie powinien tutaj wypowiadać. I jeśli wg was jest to lizanie (usunięte przez administratora) lub wazeliniarstwo mam to głęboko gdzieś. Ja, każdemu kto chce pracować i nie boi się pracy, nie chce w niej pisać tys smsow, wisieć na necie to praca jest ok

kalafior pomidor rabarbar
@Mmmmm

To już nowy pracownik dostaje 3tysie na rękę. Oj chyba czas wrócić na stare śmietnisko.Takie wynagrodzenie było dla ludzi z wiedzą i jakimś tam pojęciem.Widocznie góra widząc brak zainteresowania pracą w tej firmie dała wysoką podstawę ludziom bez kompetencji. Ci widząc kto tam rządzi mieli pracę gdzieś. Jak byli dobrzy pracownicy, pracowici ,sumienni, dokładni to gil z nosa ich zwolnił.Szkoda było parę stówek zapłacić. Bardzo dobrze wam tak. Super że tu już nie pracuje.Wyciagnijcie z tego wnioski choć raczej nic z tego z waszą zaradnością i troską o cudzą firmę.

Marycha
@kalafior pomidor rabarbar

Oczywiście masz rację.Zaczelo się od zwolnienia gorola Jaśka.Brak zainteresowania jego osobą przez B.K oraz D.Okiennice. Później odszedł Ciumba,przez (usunięte przez administratora)Jakubka zwolnili Mariusza Kudłatego, odeszła Grażyna, Kryśka oraz Marek który ciął na piłach. Odszedł spawacz, Marian z kolorów,Anka z chromów, Maryśka z tasmowki.Zostali ci którym jest dobrze, mają dobrą place i mają gdzieś co się z tą firmą stanie,milczący na zebraniach,lubiący jak się nimi pomiata.Ludzie którzy są dwulicowi z ktorymi trzeba uważać jak się z nimi rozmawia.Zaloga była dobra tylko kozie nieodpowiadala.Ale teraz już wie jak to jest jak go ktoś(usunięte przez administratora)

Hahaha
@Marycha

Lista osób które nigdy nie powinny w tej firmie pracować,osoby które nie potrafiły się dostosować do nowych realiów w pracy.,byly pewne że bez nich firma upadnie a one mają mieć płacone za sam fakt przyjścia do pracy.....takim pracownikom bardzo dziękujemy!!!!! A jeszxze bardziej się cieszymy ze to juz przeszłość. Także jeśli ktoś chce zamieszać takie wpisy to niech pisze prawdę od początku do końca, niech będzie obiektywny a nie kieruję czymś co trudno ubrać w słowa. Bo ciężko to nawet nazwać głupota

wymiatacz
@Hahaha

Zdaję sobie sprawę że jestem nieudacznikiem i odszedłem z tej firmy podobnie jak 300 innych osób. Ale czy wszyscy się nie nadawali? Na mnie obecnie nikt nie narzeka w nowej firmie a i zarobić można lepiej. Nawet się zdarza że chwalą i premiują. Mam święty spokuj. A o epizodzie z Enixem wolę zapomnieć. Szkoda tylko ludzi i czasu tam zmarnowanego. Za to teraz żyję szczęśliwy.

Koziołek Matołek
@Hahaha

Kilka słów do Pana "hahaha" Szkoda, że Ci wyżej wymienieni pracownicy pracowali przeszło 10, a nawet 20 lat. Traktowani byli jak biali murzyni, słysząc takie słowa od Pana prezesa T.K. Cytując "Cieszcie się, że macie dach nad głową i wodę do picia." Najwięksi lizodupy zostawali brygadzistami.

Grażka
@Hahaha

Szkoda że nikt tu nie podpisuje się choćby imieniem. Przykro się to czyta, niestety.Cieszę się że tam już nie pracuję, nie ze względu na pracę bo lubiłam to co robiłam i niestety nie dostawałam pieniędzy tylko za to że jestem, jak ktoś to napisał. No cóż być może teraz tak jest, tego niestety nie wiem.To są pewnie te nowe realia z którymi nie mogli się pogodzić ci pracownicy. Cieszę się że nie jestem już ciężarem dla tej firmy.

@Grażka

Miałaś takie sytuacje, że pracodawca ten nie wypłacał Ci wynagrodzenia za Twoją rzetelną i sprawiedliwą pracę na ich rzecz? Próbowałaś może ustalić co było powodem braku wypłaty wynagrodzenia? Nie ukrywam, że to niepokojące.

Kghm
@Grażka

W tym tygodniu na emeryturę odszedł kolejny nierób i ściemniacz z czasów komuny. Będzie coraz lepiej. P. S. Ciekawe czy ma guza od ogryzka którym dostal:)

@Kghm

I-IUjnia była, jest i będzie Enixowe to orędzie.

Ciekawe

A ja lubię tam pracować.......

Rumun
@Ciekawe

Tak wiemy. Ale ty jesteś trochę cofnięty w rozwoju.Pracuj dalej i ciesz się chwilą.Lubimy takich jak ty, łatwo się wami poniewiera. Mało mówicie i lubicie dostawać ogryzkami w głowę.

Jakub
@Mmmmm

Wspominasz że w Enixie pensje są na poziomie 3 tys do ręki. Czy do tego są też premie uznaniowe, frekwencyjne albo możliwość pracy na akord? O ile można w ten sposób podwyższyć wypłatę?

Czarek

Wiecie cos o pracy w firmie? Można aplikować, jakieś dodatki socjalne macie?

Pan P
@Czarek

Aplikować zawsze można, socjal to wczasy pod gruszą raz na trzy lata, multisport, czasem jakieś bilety na wydarzenia, dodatki na święta

@Pan P

Serio wczasy pod gruszą tylko raz na trzy lata? a ile ten dodatek wynosi?

Wiola
@Łukasz

Witam. To jakieś 280-350zl.Wszystko zależy od zarobków i ilości członków rodziny. Pozdrawiam.

cooo?
@Wiola

czyli niecałe 100zł rocznie

@cooo?

W innych firmach też pieniędzy nie rozdają za darmo.

Agnieszka
@Gość

No właśnie, w wielu innych firmach nie można liczyć na tak bogatą ilość benefitów a czasami firmy praktycznie nic nie oferują. Uważam, że należy docenić ENIX za taką możliwość.

@Agnieszka

Docenić.A niby za co . W obecnej firmie mam 4900 br+ premie 850 zł na czysto + 300 zł frekwencji za miesiąc+ 800 zł. /rok wczasy pod gruszą+ wiele innych benefitow.Tego w tej firmie nigdy mi nie zaproponowano.Spawalem im grzejniki . W obecnej firmie jestem fachowcem a nieC I-Iujem, cenią mnie za moją fachowość i współpracę z zarządem firmy .

Zigi

Też tam spawalem grzejniki. Zero odciągów, spawarki pozal się Boże. Jak na takie warunki, jakość wykonania oraz spawanie na szczelność płacą bardzo słaba.Obecnie zarabiam o połowę więcej niż w Enixie. Wczasy pod gruszą co roku,bony na święta,paczki mikołajowe oraz wysokie premie,kawa oraz czyste ubrania robocze. Zadna płaca za pracę w takich warunkach.Ale co kto lubi.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ENIX Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Karton

Co tu jest

Mmmmm

A ja uważam że każdy kto chce powinien przyjść i się przekonać samemu na własnej skórze jak jest. To co komuś nie pasuje dla drugiego będzie ok. W firmie pracuje dużo starej załogi i nie narzekają, dużo nowych ludzi przyszło i pracują także to też o czymś świadczy.

K jak Klapciaty
@Mmmmm

Zgadzam się z tobą.Trzeba spróbować swoich sił . I albo się nadaję albo nie. Trzeba wybierać spośród pracowników i zatrudniać tych bardziej rozgarniętych. W tym firmie nie ma już starej załogi.Zostali przyszli emeryci którzy są pod ochroną, została kozica i ludzie którzy nie potrafili powiedzieć dość wiceprezesowi. Czyli mechanik ,ślusarz, lakiernik,spawacz, wozkowy itd.Jest tych ludzi coraz mniej, jednak ci co zostali to ubeznaslowolnione niedorajda, które myślą że poza enixem już nic ma.I tak życzę Wam powodzenia.

Jest wszystko ok

Dosłałem propozycje pracy w tej firmie czy warto jestem ciekawy

Koza

Ta firma nie proponuje pracy. Nigdzie nie znalazłem oferty pracy od tej firmy. Obecnie mamy korona wirusa więc nie wiem czy będziemy pracować a co dopiero zatrudniać pracowników.

mirekmaslanka

Mało ambitna praca. (usunięte przez administratora). Ukraińcy chodzą jak głupki tam i z powrotem. Porzuciłem pracę, bo nie dali mi rękawiczek do roboty. Dyrektor straszy mnie sądami i obraża. Nazywa mnie i moją działalność "wypociną". Mówię mu, że przyjmuję dyscyplinarkę a ten kręci bat ma samego siebie.

Kamil

Witam, jakie są aktualne zarobki netto w tej firmie. Dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy. Oczywiście chodzi o dział produkcji. Czytając opinię trochę sceptycznie podchodzę do tego pracodawcy. Czy mógłby ktoś więcej napisać cokolwiek o aktualnej sytuacji panującej tam.

Ciapek
@Kamil

Na jakie stanowisko kolega aplikuje.Pracownik produkcji czy coś innego w swoim fachu. Podpowiem, doradze i dam stosowne wskazywali.

Ciapek
@Kamil

Jeżeli kolego masz pracę i szukasz lepszej daj sobie spokój.Na początku będzie fajnie ale z czasem kierownik cię upodli do bydlęcia.jezeli już tu pracujesz przestań się spoufalać z kierownikiem i jego podwładnymi.Maja ci mówić na Pan,nie na ty. W przeciwnym razie jesteś spalony. Zezrzeja cię na ich korzyść.Jak jesteś młody i odporny na stres to spróbuj.odradzam ale to twój wybór .Unikaj konfrontacji z pseudo kierownikiem jaśnie nieoświeconym ????.l

Kudłaty lis
@Kamil

Nie pchaj się człowieku do tej firmy.Poczytaj sobie wpisy na temat Enixa.To sama prawda. Obecny kierownik pracował latami żeby ludzie wyrobili sobie opinię o tej firmie i wylali swoje niezadowolenie na tej stronie.

bill
@Kudłaty lis

Skoro kierownik przetrwał tyle lat (kilku prezesów) to musi być dobry >

Kudłaty lis
@bill

W czym dobry. W kapowaniu ludzi do prezesa.Takich jak on jest 1000 na rynku pracy.Mozna go spokojnie zastąpić kierownikiem typu pan R.C. Żeby być kierownikiem trzeba być kimś.Samo kapowanie może wystarczy prezesowi ale nie dobru firmie.Na szacunek i uznanie trzeba sobie zapracować.Ten pan niczym szczególnym w tej firmie się nie wyróżnia.No chyba że brakiem kompetencji i zaufania w oczach pracowników.Opamietajcie się na górze i znajdźcie sobie milion lepszego kierownika z doświadczeniem, który potrafi pracować z ludźmi ma do nich szacunek,doskonale zna się na produkcji ,ma doświadczenie w stali itp.Na kozie świat się nie kończy.

Nuck

.... nie chce się tu przychodzić, nie ma motywacji, pracownik nie czuje się tu potrzebny, bo choćby nie wiadomo jak się starał to zawsze jest źle w oczach pseudo kierownika, krzyki, wyzwiska, wulgaryzmy, straszenie - rodem z PRLu, to wszystko nas "motywuje" do pracy ... oby tak dalej to napewno daleko zajdziemy...

@Nuck

W tej firmie nie ma kierownika.

Hk

Tzn?

Chudy

Czy w tej firmie pracuje niejaka koza.Jak tak to dziękuję.

Baba

Brak pracowników........ zatrudnionych na stałe na konkretne stanowiska, sa Ukraińcy ale na chwile i bez pojęcia. Powinni być do pomocy, a tak naprawdę to Polacy im pomagają i co za tym idzie pracują podwójnie - tak dłużej sie nie da. UPADAMY! Kierownik jest pizzzdda, bo jak by chciał to by to zmienił

Kghm
@Baba

Ciekawe że pracują lepiej i wyrabiają lepsze normy niż stare lenie z enix????

Brak informacji zwrotnej po przeprowadzonym spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko Specjalista ds. Lean Manufacturing. Dyrektor zakładu/członek zarządu zapewniał o takim feedbacku w ciągu tygodnia. Słabo.

@Gość

A jak wyglądało samo postępowanie rekrutacyjne? Jest to jedno czy więcej spotkań?

zoert

Pracuję w tej firmie już długo. Nigdy nie było tak fajnie jak teraz. Atmosfera przyjazna. Miłe koleżanki i koledzy. Przełożeni wyrozumiali i uprzejmi (z wyjątkami). Fakt, praca nie rozwojowa, brak szkoleń i perspektyw. Ale i niewymagającą, spokojna bez nerwówki i zbędnego popędzania. Oczywiście pensja mogłaby być wyższa.

Gargamel
@zoert

Weź leki pajacu. Takie wazeliniarstwo zabierz ze sobą na godz. 10.00.Nasmaruj sobie du. cię i usta i czekaj, a nuż ci ktoś zapakuje.

@Gargamel

Rozumiem, że możesz mieć inne zdanie niż użytkownik, na którego wpis odpowiedziałeś, jednak proszę, abyś nikogo nie obrażał i nie używał słów wulgarnych. Moglibyście napisać, na jaką stawkę wynagrodzenia mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy?

Daniel
@Łukasz

Stawkę ustalasz chyba samodzielnie z prezesem. Po co się pytasz pracowników. Jest tak że nowy Ukrainiec zarobi więcej niż Polak z dużym stażem. Jak chcesz tu pracować to o pieniądze pytaj na górze. Jest pytanie co potrafisz. Może dobrze spawasz, może dobrze toczysz lub frezujesz, jeździsz wózkiem widłowy, znasz się na mechanice, pneumatyce. A może jesteś tępy jak but, to zaczniesz pracę od lidera, brygadzisty po kierownika. Tu umiejętności i fachowość się nie liczą. Wystarczy że będziesz donosił na swoich kolegów i koleżanki. O takie pieniądze pytaj kierownika i pseudobrygadzistow. Może Ci powiedzą. Pozdraiam.

kiler

Memory fajf .Siara i wszystko jasne.

Chej

Hej. Witam wszystkich. Podobno wraca Wiktor bo się taśmy poodklejaly. He.. Będę.

Kudlaty lis

W tej firmie pracują same c.. y.

Kacper

Już niedługo Enix stanie się największym potentatem w produkcji złomu.

Bolek i Lolek
@Kacper

Myślę, że już są. Stosy dobrych grzejników koło kontenera o czymś świadczy. Marnotrawstwo cudzych pieniędzy jest w tej firmie normalka. Dziwię się wlascicielom, że na to pozwalają.

Zostaw merytoryczną opinię o ENIX Sp.zo.o - Kraków

• Jak się pracuje w ENIX Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy ENIX Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENIX Sp.zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENIX Sp.zo.o