ENIX Sp.zo.o

Kraków

Opinie o ENIX Sp.zo.o

admin 2015-06-05 23:39:05
Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie ENIX Sp.zo.o.
piotrek 2015-07-08 18:29:59
Pracowałem w Firmie ENIX. NIE POLECAM!!!!!!
Firma bardzo nierzetelna. Pracowników traktuje się jak zło konieczne, przedmiotowo. Wykorzystywani są przez Pracodawcę do maximum swoich sił. Warunki pracy łamane są na każdym kroku, a w zamian otrzymują wynagrodzenie w wysokości 50% średniej krajowej. Pan Prezes systematycznie powiększa kadrę kierowniczą, dla której nie żałuje środków finansowych na ich wynagrodzenie. Firma systematycznie zatrudnia pracowników za pośrednictwem firmy SGP w Częstochowej. Przez firmę ENIX przewinęło się kilkaset osób, którzy byli zainteresowani ofertą pracy (ich kariera zawodowa w Enix trwa zaledwie 1-2 dni).Pracownicy, którzy są odporni psychicznie i fizycznie zdołali przepracować 1 m-c. Jeżeli szukacie oferty pracy, dobrze zastanówcie się. UNIKAJCIE FIRMY ENIX!!!
Kosiu 2015-07-12 14:11:23
Takze nie:polecam pracy w firmie enix. BHP tam poprostu lezy. SGP zatrudnia ludzi na chwile a obiecuja ze firma zmienia kadre ze statej na nowa. O tym ze pijani ludzie tam pracja juz nie wspomne. NIE POLECAM I UNIKAJCIE TEJ FIRMY JJAK OGNIA !
andrzej 2015-08-15 16:17:53
Cieszę się, że w końcu ktoś odważył się napisać na temat obozu dla niewolników w firmie Enix. Jest to kołchoz, w którym pracowników traktuje się jak białych murzynów. Ale to już niebawem się skończy. Pracodawcy już poszukują wykwalifikowanych pracowników, których niestety jest jak na lekarstwo. W Firmie enix ceni się tylko kadrę zarządzającą, która otrzymuje trzykrotnie większe wynagrodzenie od wykwalifikowanego pracownika, który wypruwa z siebie ostatnie siły. A jak można awonsować na kierownika - to proste, nic nie robić, tylko donosić na swoich kolegow i koleżanki. Jesteś konfidentem i nierobem-masz gwarantowana posadkę "na górze" za mega wynagrodzeniem. Jesteś pracoholikiem i specjalistą w swoim zawodzie-masz zapewnione tyranie za "psie pieniądze"
NIE POLECAM FIRMY ENIX
fiutek 2016-02-12 20:08:07
Mania nie ośmieszaj się, jaką dostałaś premie za te bzdetne, kłamliwe wpisy. Nie trudno domyślić się jaką rolę pełnisz w Enixie ponieważ z tych przywilejów korzystają największe nieroby tzw. "góra" do której należy obecny dyrektor, majster, brygadzista. Pracownicy niższego szczebla dostają wczasy pod gruszą w kwocie 250 zł brutto na trzy lata co w skali jednego roku daje kwotę 83 zł brutto. Twój wpis uświadomił pracowników z jakich profitów korzysta "śmietanka". Te wszystkie przywileje to zapłata z wyssanego szpiku kości pracowników niższego szczebla, którzy swoją ciężką pracą przy produkcji grzejników umożliwiają wam na hulaszczy tryb życia. Imprezy zbiorowe o których piszesz to nic innego jak wasze imprezy integracyjne w ekskluzywnych hotelach na które nie żałujecie środków z funduszu socjalnego. Wpisy których dokonali: piotrek, andrzej, kosiu oddają szczerą prawdę. Jeśli ktokolwiek chce się zatrudnić w Enixie to tylko na stanowisku Prezesa, ponieważ obecny Prezes w ciągu trzech lat swojej kariery w Enixie za swoje wynagrodzenie dorobił się nowego domu w Krakowie. Pracownicy co rocznie są informowani o bardzo złej kondycji finansowej firmy podczas, gdy zakupywana jest flota nowych samochodów, a samochody które dotychczas były użytkowane zostały sprzedane bez przetargu przydupasom Prezesa firmy Enix za śmiesznie niskie ceny. Do zakupu takiego samochodu mieli prawo skorzystać wszyscy zainteresowani pracownicy.
Rysio 2016-02-16 16:24:24
Jak ktoś ma choć trochę poukładane w głowie,dba o wizerunek swojej osoby i poczucie własnej wartości, niech nawet nie próbuje zatrudnić się w Firmie Enix. Przekraczając próg tego miejsca, stajesz się nie człowiekiem, lecz zwykłym śmieciem. Jesteś odbierany/a jak maszynka do nabijania kasy. Systematycznie podnoszone są normy, w zamian za wynagrodzenie w wysokości 9,00 zł/godz. Ale cóż się dziwić, nie ważne,że robol wypluwa z siebie ostatnie siły (nie mówiąc już o zdrowiu, gdyż warunki w jakich się pracuje, są bardzo szkodliwe), ważne jest, aby na konto bankowe Prezesa, wpływało co miesiąc 5-cio cyfrowe wynagrodzenie. Firma tak świetnie dba o wizerunek Enix-u, że na ogłoszenie dot. oferty pracy, nie ośmieliła się podjąć pracy żadna osoba. Zaś, Ci którzy nie dowierzali i postanowili spróbować własnych sił, już po pierwszym dniu, podziękowali za dalszą współpracę.Tak naprawdę, to właściciele Firmy mogą podziękować swojej kadrze, która zarządza ludźmi.
krkp 2016-02-20 13:29:26
Przez glownego najemnika i jego metody generowanane sa konflikty. A ludzie odgrywaja sie jak moga, to dopiero poczatek kradziezy. Czlowiek to nie smiec
kosiu 2016-02-23 11:55:28
KRKP- piszesz bardzo krótką opini, ale nie do końca zgodną z prawdą. Zgadzam się z Tobą tylko w pierwszej części wpisu. Natomiast w drugiej części bardzo obrażasz uczciwych pracowników, którzy nie mają z tym nic wspólnego. Jeśli jednak zdecydowałeś/aś się na taki wpis, należało podkreślić, iż w Enix pozostała jeszcze jedna osoba, która dopuszczała się wielu kradzieży na terenie firmy.
pracownik 2016-02-28 18:15:18
Nie sądzę żeby pisanie o kradzieżach w firmie interesowało osoby szukające pracy w tej firmie.To raczej licytacja kto wyciągnie więcej brudów. Ale zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Praca na produkcji w firmie Enix to orka za marne grosze w dość nie sprzyjających warunkach, niczym chińczyki za miskę ryżu i nie ma znaczenia jak bardzo człowiek się będzie starał nikt tego nie doceni. W firmie króluje chaos, brak organizacji i brak przekazu podstawowych informacji.
Morciś 2016-02-28 19:26:44
Karają pracowników za byle bzdety... A dyrektor, mistrz oraz brygadzista wyrzucają grzejniki za 50 tys do złomu bo popsuli i nic z tego tytułu nie mają. Gorzej jak w Chinach.
nick 2016-03-18 13:03:10
Tak szczerze - jest oferta agencyjna a do pracy tutaj - jakie warunki są i czy da się wytrzymać czy aż taka tragedia, na czym polega praca i ile faktycznie płacą ?
mila 2016-04-12 18:17:24
Socjalne dla wszystkich jest równy. Tak dla pracowników produkcji jak i dla pracowników biura. Pan Prezes chce ominąć dodatkowe wydatki na szkolenie kadry zarządzającej wiec uszczupla ZFŚS. Pracownicy traktowani są bardzo nierówno. Liczy się dobre lizanie tyłka, umiejętności schodzą na dalszy plan. Idealny pracownik to taki, który zostaje po godzinach a jego efektywność w ciągu godzin pracy jest nijaka. WAŻNE, że biurowiec opuścił jako ostatni. Zarobki tylko nieliczni maja wyśrubowane a cała reszta robi za grosze.
rysio 2016-04-21 15:59:50
Romek, chcesz wiedzieć ile płacą? to nie jest tajemnica - 9 zł./godz.Ale tak naprawdę nie chodzi tu o zarobki, lecz o sposób, w jaki traktowany jest pracownik. Pracowałem w Firmie jakiś czas, więc mogę coś powiedzieć na ten temat. Przez 8 godzin pracy nie możesz odejść od stanowiska pracy, jesteś monitorowany przez cały czas przez osobę, która wchodzi w d...ę Prezesowi, który nie ma najmniejszego pojęcia o produkcji. Na każdym kroku pracownicy są szykanowani przez osoby zarządzające. W żadnym zakładzie nie widziałem, aby tak traktowano pracowników. Nawet niewolnicy mieli większe prawa, niż pracujący tu osoby. Bardzo szczerze współczuję wszystkim pracownikom zatrudnionym w dziale produkcji. Powinni być solidarni i domagać się swoich praw, rynek pracy poszukuje wyspecjalizowanych fachowców, oferując wynagrodzenie od 3 tyś. netto. Setki osób przewinęło się przez firmę Enix, ale niestety nikt nie wytrzymał takiej presji. Panowie i Panie, zacznijcie się szanować i postawcie swoje warunki. Pierwszym z nich jest usunięcie Prezesa, który nie ma pojęcia o zarządzaniu zakładem produkcyjnym,to jest chodzące zło i nieudacznik. Dziwię się właścicielom, że wpuścili do swojej firmy takiego człowieka. Wprowadził chaos, zamieszanie, marnotrawstwo. Jakość produkcji zeszła na najniższy plan. Taki styl zarządzania doprowadza do upadłości firmy.
Nowy 2016-05-02 12:26:52
Tak, kamery pewnie nawet w ubikacjach i szatniach są, za 8 godzin nawet wysikać się nie można bo obrazu po premi lecą...
Misio 2016-05-11 17:34:35
Pracownicy powinni być wyposażeni w ubranie robocze oraz pampersy, dzięki którym nie będą musieli opuszczać stanowisk pracy. No, chyba, że "Góra" woli jednorazowy wydatek i zakupić baseny dla Pań i kaczki dla Panów, które będą przymocowane do stanowisk pracy. Ha, ha, ha. Niech żyje epoka kamienia łupanego !!! Ludzie, zastanówcie się, gdzie Wy pracujecie.Dziwię się, że zakład jeszcze nie miał kontroli za pogwałcenie praw pracowniczych.
enixowie 2016-05-22 20:29:16
Jedyne co prezes umie powiedziec to "jesli za malo zarabiasz to idz tam gdzie daja wiecej" sam zarabia 18 tys to musi innych lupic zeby dla niego starczylo.Najbardziej lubi agencyjnych aby za 1600 tyrali a my po kilkunastu latach pracy po 2000 na reke razem z dodatkim za szkodliwe. Te jego zarabko to oficjalne a to do dorobi na walkach to jego, kolesi sciaga niby na doradztwo, tak sie to nazywa. Auto nowe a murzyny niech tyraja. Dolozy sie im nowych przydupasow do pilnowania i bedzie oswiecim 2
enix 2016-09-24 10:00:28
No siema, zbierałem się i zbierałem, żeby coś tutaj nastukać i w końcu z nudów postanowiłem streścić moje lata spędzone w Enix-sie.
Za górami, za lasami, wyrasta takie małe coś.. a zwie się Enix., którym obecnie zarządza Prezesina z katolickiego miasta, które zwie się Częstochowa. Uzdrowiciel firmy !!!. Swoją czarodziejską różdżką, w mgnieniu oka, stworzył nowe (nikomu nie potrzebne) stanowiska pracy, które obsadził ludźmi ze swojego kręgu: kuzynami, przyjaciółmi, i innymi przydupasami, których obficie wynagradza za nieudolna pracę. Nie ważne jest, że nic nie umieją i nie mają żadnego pojęcia o pracy na zajmowanym stanowisku, ale istotnym jest, że otrzymują sowite wynagrodzenie. Jak każdy się domyśla, aby jednemu dać, drugiemu trzeba zabrać. A komu zabrać ? Nie trudno odgadnąć. Pracownikom, którzy pracują na całą firmę, czyli produkcyjnym. Nie ważne, że ich zarobki wynoszą zaledwie 2 tyś zł. netto. To zbyt wysokie wynagrodzenie, więc trzeba ograniczyć do minimum ich wynagrodzenie, Więc należy zabrać im premię . W ten sposób można uzdrowić kondycje finansową firmy. Brawo !!! Ale to za mało, Kolejny pomysł na wyniki finansowe firmy - zwolnić wszystkich wieloletnich, dośiadczonych pracowników etatowych, a zatrudnić agencyjnych. Agencja, która dostarcza "białych murzynów", bardzo chętnie współpracuje z Prezesiną . Oczywiście, Pan Prezes, nie bezinteresownie korzysta z usług Agencji, która potrafi zrewanżować się i wspomóc Go finansowo. Przecież 30 tyś, zł. to za mały zarobek, trudno więc jest utrzymać swoja rodzinę za tak skromne wynagrodzenie. Od m-ca sierpnia br. stanowisko Dyrektora, zajmuje Jego kolega ze studiów, P. Dariusz. Swoją karierę zawodową w Enix-e zaczął od zwolnień z pracy najlepszych i najbardziej doświadczonych pracowników. Gratulacje!!! Zobaczymy, kogo zatrudni na stanowiska vacat-owe. Nie trudno się domyśleć, że takie działania kolegów ze studiów (Prezesa i Dyrektora), doprowadzą w bardzo szybkim czasie do likwidacji zakładu. Właściciele firmy. Jeżeli czytacie ten wpis, zastanówcie się dobrze, komu powierzyliście swoją firmę. W najbliższym czasie sami będziecie musieli zakasać rękawy i wziąć się do roboty.
sławek,krzysiek.darek tomek 2016-09-26 20:48:27
Hej pracowałem w firmie kilka lat temu i podwyżki nie miałem jak nie pociągnołem nadgodzin a w enixie kapusie i donosiciele byli i są i będą i mi też donieśli teraz że była podwyżka 200 PLN CO NIE PRAWDA?!!!!!!! przynieśli to z dołu a nie z góry ludzie Więc nie narzekajcie podobno leżeć można tylko w przylasku lub na zarabiu ale jeszcze trzeba tam zapłaćić
pracownik 2016-10-02 09:19:43
Witajcie Panowie
Oczywiście, że w Enixe ceni się tylko kapusiów, donosicieli i nierobów. Słusznie donieśli Wam, że była podwyżka 200 zł. brutto. Po kilkunastu latach pracownicy wynegocjowali (a raczej wyżebrali) podwyżkę i dzisiaj co niektórzy zarabiają 2 tyś. zł. Należy też zauważyć, iż osoby, które walczyły o podwyżkę, nie długo się nacieszyli, ponieważ za swoja odwagę zostali zwolnieni z pracy. Zaś donosiciele zostali awansowani i otrzymali jeszcze dodatkową podwyżkę, aby byli bardziej skuteczni w swoich wynikach "za kapowanie".
Zostaw swoją opinię o ENIX Sp.zo.o - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENIX Sp.zo.o