brak logo

"Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna

Czeladź

Opinie o "Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna

Yaro 2015-07-14 17:01
Kilka dni temu odebrałem zniszczony koc!! Gdy zapytałem co mam teraz z tą zniszczoną rzeczą zrobić, pracownica wręcz na mnie nakrzyczała, stwierdziła że jak mi się nie podoba to mam Sobie kupić nowy!! Bardzo chamskie zachowanie,koc oddałem do prania w Chorzowie Batorym, ODRADZAM!! Sprawę skieruję do rzecznika praw konsumenta!!
gosia 2016-04-28 09:12
MASAKRA !!!! !!!!!
Oddałam do prania dywaniki które po dwóch tygodniach wróciły w jeszcze gorszym stanie.W odpowiedzi od dyrekcji firmy usłyszałam,że to tak ma być. Obsługa firmy zupełnie się tym nie przejęła. Nie korzystajcie z ich usług NIGDY !!!!!
Anty - PELIKAN 2016-11-18 09:31
DRODZY PAŃSTWO NIE POLECAM !!!
Jeżeli nie chcecie mieć Państwo zniszczonych ubrań nie oddawajcie ubrań do tej pralni chemicznej. Mój garnitur został zniszczony , a odpowiedź reklamacyjna nacechowana jest arogancją i bezczelnością. Od dzisiaj stawiam sobie za cel ostrzeganie przed korzystaniem z usług tej firmy.
anett 2017-08-21 15:41
Nie polecam tej firmy! Zupełny brak organizacji, na usługę czekałam ok 2 tygodni!!!!!!!!!!!!!!! Odbiór prania- zapewnienia że będą jeszcze w ten sam dzień, oczywiście można czekać w nieskończoność! Tragedia!
Zostaw swoją opinię o "Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna