Opinie o Stroisz Mariusz Ekologiczna Pralnia Chemiczna Pelikan w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stroisz Mariusz Ekologiczna Pralnia Chemiczna Pelikan. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stroisz Mariusz Ekologiczna Pralnia Chemiczna Pelikan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stroisz Mariusz Ekologiczna Pralnia Chemiczna Pelikan w Czeladź

Czy w firmie "Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna są regularne szkolenia pracownicze?

Wrzesiember Nowy wpis

Niestety nie. Pisze z doświadczenia. Ta firma to jeden wielki bałagan. Rodzinnie, acz nie polecam. Każdy tam twierdzi coś innego. Ciężko się pracuje kiedy każdy z "szefów" twierdzi coś innego

Anka Nowy wpis

Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

sabina Nowy wpis

Odradzam,omijac szerkim lukiem. Wlasnie pozbylam sie kurtki, odbarwiony rekaw,a obsluga twierdzi,ze to nie ich wina. Nieuprzejmi !!!!!!!!!

Większość dotychczasowych opinii została napisana przez klientów firmy "Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna. Co o firmie mogą napisać jej pracownicy? Czy warunki pracy w tej firmie i wynagrodzenie jest dla Was satysfakcjonujące? Jak Wam się pracuje? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Czy po rozmowie w Stroisz Mariusz Ekologiczna Pralnia Chemiczna Pelikan rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Klientka

Witam wszystkich którzy chcą się pozbyć ubrań, wtedy gorąco mogę polecić tę pralnie.Ja oddalam tam okrycie wierzchnie które tanie nie bylo i bylo ładne. Po tej niby profesjonalnnej usludze dostalam zupelnie pozbawione fasonu ubranie.Moje zaskoczenie nie mialo granic,po rozmowie z bardzo nie mila i nie grzeczna Panią wlascicielka dowiedzialam sie że to nie ich wina .Porazka przez duże P.Uslyszycie pralnia Pelikan z Czeladzi uciekajcie!!!!

Pether

Chodnik po 10 dniach odebrany w Sosnowcu w punkcie Kolporter na rogu Kaliskiej i Barbary. Pierwsze co zwróciło moją uwagę to, że był oklejony dokładnie tak jak go oddałem. Po odpakowaniu okazało się, że NIE BYŁ PRANY! Miejsce które wymagało czyszczenia nadal miało nieprzyjemny zapach, dookoła czuło się zapach mydła którym próbowaliśmy go wyczyścić w domu, a reszta chodnika jedynie złapała zapach jakiejś stęchlizny z magazynu. Na chodniku były nawet resztki gąbki, którą go czyściliśmy! Po oświadczeniu, że nie zapłacę za to oszustwo właścicielka punktu odbioru potraktowała mnie publicznie jak złodzieja. Nie polecam ani tej pseudopralni, ani współpracującego z nimi sklepu.

anett

Nie polecam tej firmy! Zupełny brak organizacji, na usługę czekałam ok 2 tygodni!!!!!!!!!!!!!!! Odbiór prania- zapewnienia że będą jeszcze w ten sam dzień, oczywiście można czekać w nieskończoność! Tragedia!

Anty - PELIKAN

DRODZY PAŃSTWO NIE POLECAM !!! Jeżeli nie chcecie mieć Państwo zniszczonych ubrań nie oddawajcie ubrań do tej pralni chemicznej. Mój garnitur został zniszczony , a odpowiedź reklamacyjna nacechowana jest arogancją i bezczelnością. Od dzisiaj stawiam sobie za cel ostrzeganie przed korzystaniem z usług tej firmy.

gosia

MASAKRA !!!! !!!!! Oddałam do prania dywaniki które po dwóch tygodniach wróciły w jeszcze gorszym stanie.W odpowiedzi od dyrekcji firmy usłyszałam,że to tak ma być. Obsługa firmy zupełnie się tym nie przejęła. Nie korzystajcie z ich usług NIGDY !!!!!

Yaro

Kilka dni temu odebrałem zniszczony koc!! Gdy zapytałem co mam teraz z tą zniszczoną rzeczą zrobić, pracownica wręcz na mnie nakrzyczała, stwierdziła że jak mi się nie podoba to mam Sobie kupić nowy!! Bardzo chamskie zachowanie,koc oddałem do prania w Chorzowie Batorym, ODRADZAM!! Sprawę skieruję do rzecznika praw konsumenta!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stroisz Mariusz Ekologiczna Pralnia Chemiczna Pelikan - Czeladź

Stroisz Mariusz Ekologiczna Pralnia Chemiczna Pelikan
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 35-Lecia PRL 1a
    41-250 Czeladź