Opinie o NATMET S.C w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NATMET S.C. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w NATMET S.C o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NATMET S.C w Poznań

freewak Nowy wpis

No niestety trzeba czekać aż się nowa oferta jakaś do nich pojawi @jeju. Firma jest otwarta jak to ująłeś, ja bym jeszcze dodał, że się rozwijają i dobrze traktują pracowników. Podobno szkoleń jest sporo.

ups Nowy wpis

ja masz problem to złoz cv ale pamietaj tylo desperat tu pisze jak chce sie tam dostac bo tu juz pracował

ZIGI Nowy wpis

były jakieś premie na Święta ?

lutek Nowy wpis

racja rz szkoda czasu na wywody ,, masz złe zdanie na temat tej firmy i tyle a szkoda!!!!!!!!!!!! strona www jest ,,, ponoć dwa razy do tej samej zeki się nie wchodzi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NATMET S.C odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
lutek

no niestety garry brak miejsc warunki są okey nie pszyjmuja ludzi którzy juz tu pracowali maja złe wspomnienia :-)

lutek

po co tobie informacja kto rządzi jak i tak nie ma dla ciebie miejsca teraz tam pracuja ludzie stablini zyciowo

lutek

Czy ktos sie orientuje kto teraz rzadzi w NATMET ? Jest jeszcze Prezes Kam... czy już ktos nowy ?

piekny

dziekujemy panu prezesowi za słowa otuchy ze jest bezrobocie bedziemy i mozemy pracowac za miske ryzu niema to jak byc i wdziecznym byc za to zapomniał ze bytowanie (usunięte przez moderatora) na południ polski skad pochodzi jest duuuzotańsze niz poznan wiwat prywaciarze i cały ten kryzys

Łysy

Zgadzam się z opinią powyżej!! Ale najgorszą atmosferę w firmie wprowadza kierownik!!!!!! Przez Niego ludzie nie wytrzymują psychicznie!! Straszny (usunięte przez moderatora) Potrafi tylko porządnie (usunięte przez moderatora) ! Nadaje się do wymiany. Wszędzie ich obsmaruję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ofiara

Wkur...ony - 2012-07-31 23:49:24 Szczerze odradzam ludzie pracy w tej firmie!! Jedna wielka ściema i (usunięte przez moderatora) za psie pieniądze i jeszcze do tego nigdy nie na czas!!!! Trzeba walczyć o swoje. jeden (usunięte przez moderatora) i nacisk na pracownika, Jednym słowem jedna wielka banda (usunięte przez moderatora) !!!!!!!! Pozdrawiam.potwierdzam banda (usunięte przez moderatora) na porzodku dziennym władze sa skłonne pracownikiem orac byle by miec paree zyli zarobku obiecanki cacanki a debile robia a (usunięte przez moderatora) ma (usunięte przez administratora) ie

Wkur...ony

Zostaw merytoryczną opinię o NATMET S.C - Poznań

NATMET S.C
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Wagrowska 14
    61-369 Poznań