NATMET S.C

Poznań

Opinie o NATMET S.C

Wkur...ony 2012-07-31 23:49:24
Szczerze odradzam ludzie pracy w tej firmie!! Jedna wielka ściema i (usunięte przez moderatora) za psie pieniądze i jeszcze do tego nigdy nie na czas!!!! Trzeba walczyć o swoje. jeden (usunięte przez moderatora) i nacisk na pracownika, Jednym słowem jedna wielka banda (usunięte przez moderatora) !!!!!!!! Pozdrawiam.
ofiara 2012-08-03 22:53:26
Wkur...ony - 2012-07-31 23:49:24

potwierdzam banda (usunięte przez moderatora) na porzodku dziennym władze sa skłonne pracownikiem orac byle by miec paree zyli zarobku obiecanki cacanki a debile robia a (usunięte przez moderatora) ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie
Łysy 2012-08-09 00:45:12
Zgadzam się z opinią powyżej!! Ale najgorszą atmosferę w firmie wprowadza kierownik!!!!!! Przez Niego ludzie nie wytrzymują psychicznie!! Straszny (usunięte przez moderatora) Potrafi tylko porządnie (usunięte przez moderatora) ! Nadaje się do wymiany. Wszędzie ich obsmaruję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
piekny 2012-12-04 21:11:46
dziekujemy panu prezesowi za słowa otuchy ze jest bezrobocie bedziemy i mozemy pracowac za miske ryzu niema to jak byc i wdziecznym byc za to zapomniał ze bytowanie (usunięte przez moderatora) na południ polski skad pochodzi jest duuuzotańsze niz poznan wiwat prywaciarze i cały ten kryzys
lutek 2014-03-17 11:55:14
Czy ktos sie orientuje kto teraz rzadzi w NATMET ? Jest jeszcze Prezes Kam... czy już ktos nowy ?
lutek 2014-06-25 19:30:28
po co tobie informacja kto rządzi jak i tak nie ma dla ciebie miejsca teraz tam pracuja ludzie stablini zyciowo
lutek 2014-07-15 11:05:03
no niestety garry brak miejsc warunki są okey nie pszyjmuja ludzi którzy juz tu pracowali maja złe wspomnienia :-)
lutek 2014-07-16 12:13:39
racja rz szkoda czasu na wywody ,, masz złe zdanie na temat tej firmy i tyle a szkoda!!!!!!!!!!!! strona www jest ,,, ponoć dwa razy do tej samej zeki się nie wchodzi
ZIGI 2015-01-09 19:42:22
były jakieś premie na Święta ?
ups 2015-02-19 17:14:07
ja masz problem to złoz cv ale pamietaj tylo desperat tu pisze jak chce sie tam dostac bo tu juz pracował
freewak 2016-05-12 22:01:21
No niestety trzeba czekać aż się nowa oferta jakaś do nich pojawi @jeju. Firma jest otwarta jak to ująłeś, ja bym jeszcze dodał, że się rozwijają i dobrze traktują pracowników. Podobno szkoleń jest sporo.
Zostaw swoją opinię o NATMET S.C - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NATMET S.C