Opinie o PANASONIC NETWORK CZECH w Czechy Wołoska 9A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PANASONIC NETWORK CZECH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PANASONIC NETWORK CZECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PANASONIC NETWORK CZECH w Czechy Wołoska 9A

Jak się pracuje z ludźmi z PANASONIC NETWORK CZECH?

Barka

Moje lata w panasonicu to najlepsze lata pracy w Europie poza Ojczyzną, nigdzie już nie spotkałam takiego klimatu jaki był tam . Podejście do pracownika , atmosfera międzyludzka wspaniała , z wieloma narodowościami przy lince i wszyscy jak jedna wielka rodzina . Ja byłam w latach 2007 do końca 2010 roku . Agenturę też bardzo dobrze wspominam , powiedziała bym że najlepsza z dobrych , choć słowacka - cygańska ale najlepsza . Ubytownie dość dobre ( mieszkałam w dwóch) gdybym miała możliwość powtórzyć, to napewno wybrała bym tę agenturę bez wahania . Nigdy mnie nie oszukali , wypłaty na czas do ręki, zaliczki bez opóźnień w wyznaczonym dniu . Wolne potrzebne to zawsze było załatwione . Jechało się na Świąteczną Dovolenę np.16 grudnia to już 15 wypłacili ludziom wypłaty , pomimo że dzień wypłaty to 21. Co do zarobków w tamtych latach w panasonicu to zbyt nie można osadzić że to ,, porażka" bo pracowaliśmy systemem 3 dni pracy 4 wolne , tak przez 2 tyg. Jedynie trzeci tydzień miesiąca było 6 dni pracy.(nazywaliśmy go MARATON. Jednym słowem czas w Pilźnie dla mnie czas ważny , coś przeżylam, czegoś doświadczyłam .... Między innymi , kulturę innego kraju , poznałam wielu ludzi innych narodowości . Powiem tak , w Czeskim kraju klimat międzyludzki a przede wszystkim , między Polakami tam mieszkającymi był w tamtych latach lepszy niż w innych zachodnich krajach . A byłam również , w Holandii, Anglii, Niemczech . Tak że porównanie miałam . Czas najlepszy - czas Panasonica . Tak krótko podsumować mogę. Pozdrawiam wszystkich byłych i tych co do końca są wciąż . ????

Arek
@Barka

Hej daj jakis namiar tez robilem w tych latach haha.. Kowacze rzadzili.. Moze sie znamy.. Na 8 robilem.. Mialem tam kumpele kaske i gdzies mi kontakt zginal moze ja znasz. Pozdro.. I kurczak robil i gienek..

@Arek

To zależy na jakiej byłeś zmianie. Ja też byłam ,,potem" na 8 u Julii najpierw . Potem po odstawce w lutym 2009 roku też na 8 wrucilismy rzekomo dokończyć plan , to już był taki majster wysoki lekki ,,krzywy" ale fajny. Ale wogule zaczynałam w lipcu 2007 roku na lince 6 i przeszliśmy po kilku tygodniach.na 5 linkę zaczynałam na B- czołowej zmianie ,potem od 2009 na C- eczkowa i do końca , choć pół roku przed zjazdem pracowałam na Sprincie ( tam go ,,deski" się testowali iveoguke je produkowano od podstaw ) ja i testowałam i HDMi robiłam.

@Arek

????????????????????????jak wiesz byli tam Kasiek sporo , na tyle tysięcy pracowników ????????????

Marek 2515 Nowy wpis
@Barka

Szukam papierów z czasu pracy w panasoniku lata 2006-2008 pracoeałem poprzez agęture sk expres jesli masz jakies namiary to zadzwon 516669412

Aleksander Nowy wpis
@Marek 2515

Po co Ci takie stare dane? Jakieś śledztwo prowadzisz? :D

@Aleksander

Masz takie informacje?

Byłe w 2011 co prawda ale masakra redukcje redukcje redukcje przychodzisz do pracy i mowia cidziekuje idziesz do domu pomylisz sie raz lub dwa idziesz do domu nie pracujesz kilka dni teraz to jest tak ze pracuja najlepsi z najlepszych teraz kiedy wprowadzili teelwizory w technologi ledowej to juz chyba wogole 3 na krzyz pracuje

@pracownik

Nie najlepsi ale Ci co CHCĄ PRACOWAC a nie ,,udawać " że pracują.

andrzej

ale to znaczy, że tylko przez agencję można tam dostać pracę? a dlaczego eska jest zła? napiszcie coś, ludzie............

@andrzej

Eska miała najgorsza opinie. Nie wiem nie byłam w niej ale ludzie narzekali w niej .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PANASONIC NETWORK CZECH? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Czarek

Dobra firma szanująca pracownika to zawsze będzie miała takie opinie!!

@Czarek

Nie zgodziła bym się . Bo w naszej agenturze pracowaliście różni ludzie. Mówię o Polakach . To byli ci co chcieli pracować i ci co chcieli się napić , porządzić i kasę mieć . Jak takich zwolnił Panasonic to w miarę jeszcze jak byli to ludzie to agentura dawała im szansę bo mieli jeszcze Daikina . Ale jak tacy naprawdę co pracować nie chcieli i rozrabiali to zwolniła też agentura . I właśnie Ci wruciwszy do Polski mścili się , pisząc źle opinie , lub telefonicznie z pośrednikami podszywali się pod ,,wielu " chętnych do pracy na ten wyjazd i zapisywanie ludzi ( raz to było przy mnie) zapisanych było na 2 autobusy ponad 80 osób i posłała agentura dwa autokary a tam byli tylko 12 osób . Dobry pracownik miał dobrze i bardzo dobrze i nigdy złej opinii nie napisze . A zły będzie się mścił

White Pride Worldwide

Panasonic to najlepsza praca jaka miałem pracowałem tam 2006-2014 z tego co wiem to przyjęcia są pod firmę tylko ale Daikin przyjmuje pod edymax agentura

Bogdan

Jak obecnie wygląda sytuacja w Panasonicu? Orientujecie się jakie warunki pracy i wynagrodzenie oferują?

fik

tam od dobrych paru lat nic się nie zmieniło -pod jaką byś nie byl agencją to GÓWNO,mało tego KUPA GÓWNA ja bylem tam w 2007 z dziewczyną i wytrzymaliśmy 3 miechy ,,sam nie wiem jak'' agencja ,,ESKA'' ale i inne wcale nie są lepsze może mniej skubią ,warunki mieszkaniowe (trzeba miec szczęście) nam się nawet udało ale z opowiadań innych to wlos jeży się na glowie osobiście jak dla nas to stracony czas a zarobione pieniądze to nieporozumienie JA BYM OSOBIŚCIE WSZYSTKIM ODRADZAŁ ale decyzja należy do Was

Starman

Najwyższy czas reaktywować Panasonic w Pilznie w wymiarze bezagentury w istnym PAN-IE. Tylko najlepsze telewizory i oczywiście pieniądze godne Zachodniego standardu. A to czy i kogo przeroluje czeski system nie do końca jest ważne. Nie każdemu można tą rolkę sprzedać poniewa (usunięte przez administratora) ale są masy, które za porządne europejskie pieniądze rodem z Czech będą pracować. Viva la czeska elektronika za pieniądze bezpośrednio od korporacji.

~robol

Człowieku, czy nie potrafisz napisać kilku zdań bez błędów? Język polski jest dla Ciebie za trudny? To pisz po chińsku!!!!!

p[i

sugerując się nazwą firmy - to jest zatrudnienie w Polsce czy u pepików?

Ivo

Pracowalem w Panasonicu w latach 2008 - 2010 pod agentura nzalezy jaka nie jest tragicznie ale powtarzam zalezy jaka ja akurat trafilem na dobra potem przeszedlem pod Panasonic i placa i praca jest ok ale oczywiscie jest to monotonne jak by nie wojkso bym zostal tam na stale ale nie polecam pracy w skodzie szylaszlem mod znajomych cholerne op[inie ale Panasonic dba o preacownikow naprawde pozdrawiam Dj Ivo

kaspian

widzę , że już od dawna nie wypowiadaliście się na tematy związne z Panasonic Czech. Czy z firmą obecnie dzieje się coś niedobrego , czy nie ma to żadnego związku z jej obecną formą ? w sumie w sieci również ciężko znaleźć o nich informacje dlatego liczyłem na nie przynajmiej właśnie w tym miejscu...

line leaderTYLKO POLSKA

jestescie wszyscy porabani pracowalem tam i nawet nie wiecie ile macie urlopu jakie macie prawa eu,nie wiecie kompletnie nic jak was robia,bo nie czytacie prawa ktore przysluguje wam takie jak czechom,czyli europejczykom puknijcie sie w czaszki i zacznijcie sie interesowac sprawa,czy to agentura czy panason to prawa pracy sa takie same kretyni to wprowadzila unia palanty.......tylko wy nie potraficie walczyc o swoje i postempujecie jak wam zagraja czesi...i nie dawajcie wiary ze ktos cos wam zalatwi nikt nic wam nie zalatwi...jak sobie nie zalatwicie sami helll666

katka87

pracowalam dla heroji 3 lata i uwazam ze zle nie bylo owszem zdarzaly sie rozne incydenty ale bez jaj .jezeli ktos chcial pracowac a nie chlac!!to pracowal i zarabial uwazam ze 17dni w miesiacu za 2000zł to chyba warto!!a ja uwiezcie widzialanm przez te 3 kata jakie dziwolagi tam zjezdzaja ze ani do(usunięte przez administratora) ani do pracy szok!!wiec ciezko sie dziwic ze niektorzy mamrocza...znajdz w polsce agenture ktora da ci chate i jeszcze 10zł na h!!!wiec jezeli ktos chcial zarobic to zarobil a jak ktos jechal na bal to mial bal a potem zal ze kasy nie ma!!żal....

katka87

witam!! mysle ze to nie jest do konca tak panasonik owszem zatrudnia agentury i jest rzecza jesna ze sa to pracownicy tymczasowi tak wynika z umowy!!wiec calkiem jasna sprawa jest ze tacy zostana zwolnieni wczesniej...mysle ze w polsce wyglada to tak samo!!a jezeli ktos chce pracowac dalej i na podobnych warunkach jak pracownicy panasonika wystarczy ze pogada z supervisorem i znajdzie mieszkanie i sprawa zalatwoina!!!nikt nikogo nie bedzie niańczył!!jezeli chcesz byc traktowany jak czech to miej takie same warunki a warunki musisz sobie stworzyc sam czyli tak samo jak w polsce!!!helllo ludzie tam jest lepsza kasa a wystarczy ze zaczniecie samodzielnie funkcjonowac!!!ot co!! !!wiec jezeli ktos nas okrada to agentura a czyja to wina ??? nasza ,bo nie mamy siły lub checi sie usamodzielnic!!wszystko....

ano-nim

załatwi za darmo bo sam ma kasę za każdego zwerbowanego człowieka od agentury, nieważne czy załapie się do pracy, czy nie

greguś

aktualnie są przyjęcia więcej nfo pod numerem +(usunięte przez administratora) to jest numer polaka ktory tam pracuje i mieszka już ponad cztery lata ( caly czas pracuje pod agenturą ) on zalatwi wam wszystkie sprawy związane z zatrudnieniem w jednej z agentur jak również załatwi darmowy przejazd z polski piszcie lub dzwoncie do niego po 10-08-2010 teraz jest na urlopie w polsce a num. polskiego nie znam pozdrawiam wszystkich

Kukel

Są przyjęcia pozdro.

fiku23

odradzam jechania do czech właśnie zjachałem z czech i jest tam jedna wielka lipa

Zostaw merytoryczną opinię o PANASONIC NETWORK CZECH - Czechy

PANASONIC NETWORK CZECH