Opinie o VIGOZ Skep odzieżowy w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VIGOZ Skep odzieżowy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VIGOZ Skep odzieżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIGOZ Skep odzieżowy w Gliwice

gooosc

ja tak nisko nieupadam ha! :) praca pracą ale trzeba sie szanowac a ja sie niedaje wykorzystywac:) niektorzy nawet niepotrafia zauwarzyc tego ze ich szefostwo ich w uja robi to juz niemoja wina:) jak lubią byc ciulani to spoko:) ja tam pracowalam (naszczescie jeszcze bez umowy) i zrezygnowalam bo laska ktora jest w moim wieku nie bedzie mną pomiatac tym bardziej taka która niema bladego pojęcia o prowadzeniu sklepu. w zyciu trzeba najpierw cos osiągnąć zeby sie wykazac i miec pojecie o tym co sie robi a nie wybierac sie z motyką na księżyc jak ta białogłowa smieszna pseudo dama. a tu sie wypowiadaja ludzie ktorzy tam pracowali i juz niepracuja bo poczuli sie wykorzystani wiec niepisz ze ktos tam w dalszym ciagu pracuje i narzeka.... widze ze masz problem ....czytanie ze zrozumieniem....

kolejny anonim:)

gdybys m,usiala dlugo szukac pracy zeby zarobic na studia to pracowalabys nawet w takim [usuniete przez moderatora]...

a wy jak lubicie [usuniete przez moderatora] za marne grosze i sie dawac wykorzystywac to spoko powodzenia na przyszłość hahahaha

ja tez anonimowo ale nie mam zamiaru nikogo obrazac.... tylko skoro tu jestescie tacy odwazni to trzeba prosto w oczy powiedziec wszstko co tu piszecie [usuniete przez moderatora]. na to nie ma odwagi?? współczuje... sa jacy sa ale wasze zachowanie jest zalosne.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie VIGOZ Skep odzieżowy? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
jolka

no ale to po co tam pracujecie, jesli wam sie nie podoba. nie rozumiem takiego podejscia... zreszta to typowo polskie podejscie...narzekac i narzekac i wypisywac anonimowo zle opinie..

Laleczka

hmm...chorzy psychicznie :) ktos powinien im utrzeć nosa :F [usuniete przez moderatora] nie wiem skąd sie biorą tacy ludzie;p a koło Francji to nawet nie leżało... hihi^^ takie bajki to tylko w Krakowie ludzie wymyślają :D gratuluję wyobraźni...w końcu nikt nie będzie chciał u was pracować... z resztą wcześniej wasz "interes" padnie bo to są szmaty :D pozdrawiam [usuniete przez moderatora]

Ja rownierz mialam sposobnosc pojawienia sie na \'rozmowie kwalifikacyjnej\' ktora raczej tego nie przypominala :| Grono kobiet stojacych przy blacie sklepowej lady i jakas mala blondyneczka stojaca za lad�� ktora cierpi na przerost oczekiwan powtarzajaca jak mantre ze jeseli ktos \'chce pracowac to niech poswieci studia\' i z trudnoscia przyjmuje odmowe jak i jakakolwiek konwersacje ...na oczach klientow i innych ubiegajacych sie o prace poklocila sie z kandydatka na stanowisko sprzedawcy infomujac ze oni nie czytaja wcale tych cv a studia nie sa w zyciu potrzebne :| i ich 11 sklepow ma sie dobrze a opinia jaka krazy po internecie o niczym nie swiadczy ale chyba jednak swiadczy skoro zderzylam sie twarza w twarz z tym na zywo :) Z wypowiedzi owej \'farbowanej blondyny\' wynikalo ze w ciagu 5 dniowego szkolenia musisz sie nauczyc wszystkich kodow towaru i rozmiarow jakie posiadacie na sklepie Zostalo tez powiedziane ze jezeli kandydat chce to moze zaklacic za to 5 dniowe szkolenie 50zl a wzamian dostanie jakis papierek ze nadaje sie na sprzedawce Praca w owej firmie nie zapowiada sie obiecujaco , jakos oferowanego towaru tez a tym samym NIE POLECAM PRACY W OWYM SKLEPIE (JASTRZ��BIE ZDR��J)

gosc

wiec juz masz odpowiedz. skoro widzisz ze ogloszenie pojawia sie co chwile . zresztą...isc na rozmowe zawsze mozesz nikt Cie tam nie zabije. ale spodziewaj sie tego ze na 5dniowe szkolenie bedziesz musiala chodzic za free. a pod koniec szefowa Ci powie czy sie nadajesz czy nie . moim zdaniem....szkoda nerwów....

asiula

A ja wlasnie mam dzisiaj rozmowe o prace w Jastrzębiu Zdroju i zastanawiam sie po tych waszych opiniach czy oplaca mi sie tam pojsc co prawda daleko nie mam ale odechciewa mi sie czytajac takie wersje, i nie do wiary ze pracodawcy potrafia byc tak prymitywni i zaklamani! Skandal!! Doradzcie mi pojsc tam, czy dac sobie spokoj?? Bo oferty na internecie z tego sklepu sa codziennie, widocznie zmieniaja pracownikow jak skarpetki:) to juz daje duzo do myslenia...

to prawda !!! uwaga na ten sklep!!!

walsiesuko

ten anonim to pewnie sama Pani [usuniete przez moderatora] buahah wiec sluchaj szmato!!!! za kłamstwa to tobie sie moze oberwac! bo huja sie znasz a robisz z siebie wielka biznes women.naucz sie najpierw układać ciuchy i dobierać je w odpowiedni sposób bo manekina nawet ubrac nieumiesz kretynko! a te ciuchy to se mozesz w (usunięte przez administratora) wsadzic!!!! takie szmaty jak i ty! ale spoko odpowiedni ludzie sie toba zainteresuja i tym jak traktujesz personel.juz ja sie oto postaram;];];];]

Zostaw merytoryczną opinię o VIGOZ Skep odzieżowy - Gliwice

VIGOZ Skep odzieżowy