Opinie o Rorets Polska w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rorets Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rorets Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rorets Polska w Pniewy

Mateusz K

Donosi pierwszy żeby na niego nikt nie doniósł że nic nie robi

@Mateusz K

Jak to nie robi ? Przecież chodzi i donosi, to jego praca

Pig

Kiedy zamykają rorets?

Młody

Co sie dzieje z montazem tedow bylych tedow nie chodza juz do pracy? Deski sie nie podobaja mały zarobek co jest z wami?

Hmm
@Młody

Kto teraz wylosuje 3 montaż Ted?

Śmieszni

Jak czytam te wszystkie wpisy chce mi się śmiać nic więcej tutaj nie pozostaje. Jak dla mnie tutaj wszyscy powinni dostać wychowawczego bo poziom jak w przedszkolu. Pozdro

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Odpp

Już dawno powinien to zrobić jego zachowanie już od dobrych kilku lat było naganne takich pracowników jak najmniej

Wszędzie dookoła wszystko staję a co z Rorets ? Panie Dyrektorze jak długo będzie nas pań narażał na tak wielkie niebezpieczeństwo zarażenia się wirusem!!!

Apsik

Od kiedy wolne mamy? Wszystko dookoła zamykają, u nas i tak roboty nie ma, może dwa tygodnie kwarantanny?

Koronawirus

Uwaga! Na 12 hali jest sprzedajna gnida

@Koronawirus

Kto to jest? Daj lekka podpowiedz

Kortius

Pytanie czy z targów czegoś nie przywiózł???

Duży wytrysk

Od jutra wolne macie bo jeden z zielonej wirusy rozsiewa.... brać elki puki czas...

Jeszcze wirusa przyniesie

Pomarańczowy

Bibi i sribi tacy jesteście ciekawi gdzie byłem to wam powiem w (usunięte przez administratora)

Mateusz K

Klakier na Falterze nadal donosi ?

Ono
@Mateusz K

Na wiśniowej też donoszą. Zwłaszcza mały szef wszystkich szefów Ha ha ha domyślacie się o kogo chodzi? to taka mała gnida siwa

Władek Pierdzimonka

Tak. Aż się z uszu dymi

38sek

Mam hit z udziałem jednego kierownika co robi gdy ma za dużo czasu udostepnie za 2 pepsi postawione w lodówce do piątku 21:55 21.02

@38sek

Ale który kierownik? Zmiany czy lakierni?

Łysy

Jedną puszkę kupię....

Obiektywy

Parę lat już tam nie pracuje.... I jak to czytam o żal mi Was.... zawsze były układy A jak nie masz to najlepiej zmienić pracę ,byle nie w Pniewach...małomiasteczkowa pycha. 2-3 k i jeszcze ludzie sobie wilkiem...żałosne! Jesteście w jednym worku i jeszcze się sprzedajcie jak te pod lasem.

Zdziwiony

Co się dzieje na tej stronie? Każdy na siebie jedzie prawda jest jedna. Tutaj każdy jest fałszywy i trzeba uwazac szkoda że cwaniacy tylko w gębie mocni w twarz nie potrafia powiedzieć

Wróciły trzy kwoki (dwie duże jedna mała) na vistal....

Jak wygląda podstawa w Rorets Polska?

Ona

16.50

On.
@Ona

Nie może być 16.50 skoro od 1 stycznia minimum jest 17.00 zł na godzinę ustawowo wszędzie.

Ona
@On.

To jest rorets. Tego nie ogarniesz. 16.50

On.
@Ona

Rorets czy cokolwiek innego:01.01.2020 najniższa stawka godzinowa wynosi 17 zł brutto !!!!!!! Tak jest i nie inaczej.

Baranowska Agata

a po co tez zmiany sie pytam się?? czy źle wam się pracowałO? Popaprancy wy! Tylko by siedzieli na stolowce i obrabiali wam zadki, czeba to zmienic. Od rokó pracuje w tej firmie a premi nie widzialam. Najlepszy to jest nasz kierownik ktury pyta nas ćy zostaniemy na nadgodzinach a kto nie chce przyjsc a praca na akordzie powinna byc zrownana z godzinowka bo na lakieni chlopacy nie maja lekko a najgorsza placa czy na prawde tego nie widzicie? cały czas linia idzie nawet nie idzie odpoczaca montaz juz od 12;00 wyrobiony i spaceruja oczywiscie na nocce i drugiej zmianie, potrzeba zmian i tam i tu ale bardziej na lakierni z placa Jarek tyle czasu tu przesiedzial to moze potwierdzic a to stary pracownik ktory ma najdluzszego staz, glos starych pracownikow powinien byc brany pod ówage

Agata Baranowska
@Baranowska Agata

sprostowanie: najlepszy to jest tan pan kierownik co sie pyta czy na nadgodziny przyjdziemy a sam nie chce przyjsc

Zostaw merytoryczną opinię o Rorets Polska - Pniewy

• Jak się pracuje w Rorets Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rorets Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rorets Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rorets Polska?

Kandydaci do pracy w Rorets Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rorets Polska