Rorets Polska

Pniewy

Opinie o Rorets Polska

nowa 2016-02-25 08:28:35
Mam pytanie , szukam pracy przyjmują u was ?
nowa 2016-02-25 08:34:18
A może lepiej placa w Postępie? Wie ktos czy tam przyjmują i jak płacą?
gienek sznurowadło 2016-02-25 10:15:36
niewiasto lepiej zatrudnij się w postepie tam mozesz zyc nadzieja o podwyżce, tutaj mozesz zapomniec o tymm fenomenie
nowa 2016-02-25 12:08:07
Ale piszecie tutaj ze zarabiacie po 3tys . Czyli to nie prawda ? Gienek to Twoje prawdziwe imię ?
gienek sznurowadło 2016-03-02 21:56:06
ty powyzej podpisz sie wlasnym nickiem i pisz za siebie!!!!!!!!!!
4,5 w łapie 2016-03-06 10:58:11
Ludzie zarabiacie po 1600-2000 zł a piszecie tu takie głupoty na siebie że głowa boli. Ja się nie pier.... jak mnie coś wkur... to wlatuje do Romana do biura i mówię co myślę w ryj mi nie da bo mu oddam z nawiązką. A za te ochlapy to wszędzie pracę znajdę.
maurycy 2016-03-09 10:55:33
tylko skąd te chamstwo na magazynie???
Pani 2016-03-10 06:23:06
Nie ma to jak na poznańskiej , po pracy nie musze iść do rzeźnika bo wszystko tutaj kupie u kolegi
byly pracownik 2016-03-10 06:53:50
Może ktoś wie co dzieje się z Leroyem ?
dziki dzik 2016-03-10 10:27:36
dostał się do sejmu.
maurycy 2016-03-10 15:02:49
A co można kupić?
mateusz m. 2016-03-12 12:57:06
juz w niejednej firmie pracowalem i z niejednego pieca chleb jadalem i z niejednego dzbanka sok popijalem i powiem wam jedno w kazdej szanujacej sie firmie co rok sa wprowadzane roznice inflacyjne tzn, nie jest to zadna podwyzka jedynie zmiana wartosci nabywczej pieniadza wychodzi to srednio 40-50 zl co rok wiecej do wyplaty. Smieszne to pieniadze ale w skali 7-8 lat tyle ile tu pracuje to juz sa jakies pieniadze (o tyle jestesmy biedniejsi). I ja się pytam gdzie my są?...
? 2016-03-12 16:38:29
Mateusz m . Bardzo sluszna uwaga !!!!
dekadowiec 2016-03-13 22:44:38
poprzedni dyrektor co rok podnosił stawkę godzinową każdej grupy o kwotę inflacji czyli średnio o 2-3%, ten dyrektor w tym roku będzie już dobre 10 lat czyli 20-30% większe wypłaty by były, jeśli nie większe gdyż każda następna podwyżka była by od kwoty poprzednio powiększonej, w tym roku ósma grupa powinna wynieść ok 20zł brutto, a skoro w tej firmie jedyną podwyżkę jaką można dostać to zmiana grupy to osoby na ósmej grupie nigdy już nie dostaną podwyżki, takie osoby tracą motywacje do działania, wiedzą że obojętnie ile z siebie dadzą to nie dostaną żadnej podwyżki, zero motywacji...
byk :) 2016-03-14 23:08:08
stary jak tak długo bedzie robił to nie długo bedzie miał aua na twarzy bo juz nam powoli nieciszenie podnosi
damianek 2016-04-08 13:06:05
widze, że ta firma to jedna z większych zajmujaca się produkowaniem sprzetu AGD, ale nie jest tak jeszcze znana ze względu na markeitng. Widze, że oferty pracy to raczej u siebie na stronie zamieszczają.
stary stary 2016-04-08 13:48:02
i doczekalimsy chwili gdy w roretsie zarabia sie minimalna stawke 12 pln/h. ...za moich czasow by to nie przeszło. pozdrawiam
Byku nalywa 2016-04-13 08:03:42
Kupie byka tanio?
Rozsądną cena bo pracuje w Roretsie....
Kontakt na forum.
Spokojny ale nie wiem jak długo. Eiw. Weiss. 2016-04-14 20:41:05
Prośba.
Pracuje w tej firmie juz naprawdę długo i może nie jest super ale źle tez nie jest.
Bardzo proszę osoby, które w pracy marudzą
i nie podoba im się- mało zarabiają itp.
Niech się zwolnią i dadzą mi tu spokój.
DYREKTOR rozwiąże z wami umowę bez problemu za porozumieniem.

Nie mogę sobie nawet iść na śniadanie czy kawę zrobić cały czas ludzie narzekacie.... no ile można na każdej zmianie i na każdej hali!
Ja chce zrobić swoje i do domu. Mam inne problemy.

Jak wam tak źle to idźcie sobie gdzie indziej wszędzie przyjmują do pracy jak uważacie nawet w Pniewach albo z dojazdem wisi mi to.
A tutaj może zostana osoby którym zależy na tej pracy.
A. 2016-04-15 13:00:30
Sprzedam ser, jajka, kurczaki, kaczki, bydło, ziemniaki i inne świeże z wsi produkty.

Wtorki i piątki godz od 13.45 do 14.15 parking za bramą.
Wszystko legalnie na życzenie paragon
i płatność kartą.
Możliwość dojazdu do klienta.
pani 2016-04-17 19:21:27
Nasz rzeźnik na urlopie a ja musze kupować w sklepie
Rzeźnik 2016-04-20 08:35:23
Od 4 maja rowniez działam na ulicy Wiśniowej.
Trzeba się rozwijać.
pani 2016-04-20 09:30:59
Tylko żeby dla nas starczyło
MAJOR 2016-04-25 22:23:47
proponowałbym Janusza ze zgrzewarek dać na lakiernie , ten cichy a zarazem fałszywy człowiek obgaduje każdego kierownika , dyrekcje , nie wspominając już o administracji.. całe życie narzeka a jak ma iść na lakiernie to wszystkich od Ch*** wyzywa . Najbardziej narzeka jak wróci z l4 i za kare tam ma iść, wtedy wszyscy są Po******.. Pozdrawiam i polecam lakiernie dla niego , niech nie sieje fermentu.
pani 2016-05-03 18:37:38
Będzie jutro jakaś świeża wędlinka?
hania 2016-05-09 14:20:25
Rzeczywiście nudne to wszystko @kiler zamiast stroić sobie żarty napiszcie dla odmiany czy będzie jakaś rekrutacja :)
kiler 2016-05-11 12:22:05
przecież cały czas przyjmują, nawet ludzie z niemiec przyjeżdżają żeby w roretsie pracować,
zasada jest prosta, to osoba chcąca znaleźć pracę musi złożyć CV, na odwrót raczej nie będzie, jeszcze nie słyszałem żeby dyrektor chodził po domach i pytał czy nie chce ktoś pracować w roretsie
szajbus 2016-05-18 14:02:58
a ja i tak uwazam ze tomek paron to najwkeszy jajacarz w tej firmie...kozioł powiadasz..hahahehe
anonim 2016-05-18 21:27:02
nie polecam tej firmy bo jest coraz gorzej kazdy to widzi co sie dzieje ludzie co pochwile uciekaja stad a przyjmuja wszystko co sie rusza dostac sie kiedys tu do pracy to bylo cos a teraz wszystko biora a nawet chetnych nie ma tutaj do pracy zebym wiedzial ze tak tu bedzie za zadne skarbybym tu nie wrocil i szarpalna akordzie jak pies zeby 2 tys zarobic porazka
nowe volvo 2016-05-18 22:23:18
a skad niby na podwyzki ma byc jak trzeba nowe volvo kupic?. a nowe volvo sie nalezy jak psu miska z woda.
pryszczaty 2016-05-31 15:38:38
czy w roretsie potrzebuja do biura? w ogole ludzie tam pracujacy maja wysokie kwalifikacje do pracy biurowej i zarządzania?
Mamiczka 2016-06-02 09:37:07
przestańcie narzekać,wszędzie trzeba pracować tak już jest na tym świecie.
misiek 2016-06-02 10:12:52
hey
adi 2016-06-02 13:41:30
szukam laski, czekam na propozycje
S.S 2016-06-08 15:23:06
Ale was wyr...po dyszce zgarnolem a placka nie kupilem jupi ;P
R.K. 2016-06-13 20:38:35
Informuję, że po dziesięciu latach będzie podwyżka. O kilka procent jak zawsze:P czyli następna za kolejne dziesięć lat :P
ktos kto mysli 2016-06-15 10:52:23
Przed 10cioma laty firma byla najbardziej pożądaną w okolicy każdy chciał tu pracować a teraz przez 10 lat rządzenia Roberta wszyscy z tego słynnego Rorets uciekają każdy kto się zatrudni po pierwszej wyplacie szuka nowej pracy
L.i.z.m.i. 2016-06-15 15:10:22
A ja sobie poczekam ile będzie tej podwyżki.
Dam szanse dyrekcji do końca września.
30gr -50gr mnie nie zadowoli.
Liczę przynajmniej 1.50 zł za godzinę pracy więcej !

stary lizacz 2016-06-15 16:39:08
obojętnie ile da podwyżki nie zmienia to faktu, że traci do ludzi "zaufanie" przez to żeby swoich ludzi gdzieś wsadzić, mamy na pokładzie kreta, który awansuje w zaskakującym tempie, uważajcie koledzy i koleżanki bo chwila nieuwagi i palec ujeb*ny
Skubnij Tęczy 2016-06-16 07:26:06
Hej no wydaje mi się ze te 1.50 to takie minimum bo najniższa krajowa od przyszłego roku ma iść w górę wiec żeby się rorets do niej zakwalifikował to chcąc nie chcąc są zmuszeni podnieść stawkę :)))))
Carlos. 2016-06-16 09:18:53
Najbardziej boli mnie w tej firmie to;

Ludzie którzy się starają nie biorą l4, urlopów na żądanie ani opieki, proszą się o urlop i tak czasami nie dostają, robią tam gdzie kierownik karze są najgorsi ;(

A ci którzy non stop kombinują sciemniaja biorą l4. nic nie umieją są najlepsi.
Niektórzy są lizusami kierowników ale to inny temat ;(

Nie mogę tego pojąć;(
Przecież na dłuższą metę jak dyrekcja tego nie zrozumie zostaną same odpady w tej firmie...
No chyba ze tak ma być ;(
Na Na Na 2016-06-16 10:33:03
Powiem tak najniższa krajowa wzrasta o 8 % wiec nie liczcie na więcej bo on od siebie tego nie daje tylko państwo go zmusza !!! Kto liczy na więcej to nie stety się rozczaruje bo on jak powiedziałem nic od siebie nie da !!! Tacy ludzie się nie zmieniają nie szanuje pracowników koniec .
CD-Rom an 2016-06-20 03:13:34
Informuję, że od dnia pierwszego lipca na hali będzie założony radiowęzeł, będziemy puszczać najlepsze przeboje, 10go każdego miesiąca poleci perfect-nie mogę Ci wiele dać, w inne dni poleci Płyną statki z bananami, pozdrawiam dyrekcja.
zupa Romana 2016-06-23 13:41:16
proponuje by w automacie na stołowce serwować zupę Romana tak ją reklamują na polsacie wciąż a jest wyśmienita jak nasz kiero.

Gdy się budzę w bursie rano,
Na śniadanie wciąż to samo
Jem zupę Romana

Przygrzewają, odgrzewają
Potem wody dolewają
To zupa Romana

A na obiad jest to samo

Raz przesoli, raz przypali
Jak nie zjedzą to wywali
To kuchnia Romana

Pizza przewiązana sznurkiem
To sstacja Romana

Na kolację jest to samo

Kiedy w naszym internacie
Ktoś wyciągnął z kotła gacie
To było Romana

Więc oszczędza tak jak może

Gdy pierwszy raz w wojsku byłem
Na śniadanie zobaczyłem
Znów zupę Romana

Od razu go rozpoznałem
Gdy w ręku miskę trzymałem
Lał zupę Romana

A na obiad dał to samo
Zupę odgrzewaną
Szefem dzisiaj Roman jest
Więc gra muzyka

Tak więc pech mnie prześladuje
Jem co Roman ugotuje
Znów dania Romana

A co wieczór są kolacje
Przy jedzeniu są atrakcje
Znów kuchnia Romana

Serdelki już spakowali
A w zamian kartofle dali
Więc dania Romana

A pojutrze jest to samo

Więc skorupki i odpadki
Dają specyficzne smaczki
Mmmmmmm dania Romana

Na 2016-06-24 13:27:23
Hahahaha, nie no, daj spokój z tą zupą, ale powiem Ci, że czekałem na Ciebie, bo już jakiś czas temu widziałem Twoje komentarze i szczerze Ci powiem, że potrzebukemy więcej takich osób jak Ty, pozdrawiam
Andrej 2016-06-25 09:31:07
Jestem w kropce.!
Dostałem ofertę pracy w Sadach i nie wiem co zrobić ? Nawet nie szukałem specjalnie.
Odejść czy czekać do września na podwyżkę, bo jak będzie duża to mogę żałować .
Proszę o pomoc nie wiem jak mam się zachować.
Może ktoś coś juz wie ile będzie tej podwyżki ?
Robson 2016-06-25 11:22:45
Andrej nie żałuj, uciekaj, przyjmę za Ciebie jakiegoś emeryta
Zolko 2016-06-26 17:08:52
Hej jestem zolko, mam w postępie więcej niż wy, tak tylko pisze, miłej pracy
Na na na 2016-06-28 11:07:41
Mala prośba co do niektórych komentatorów nie pisać proszę nazwiskami bo to jest żenujące opisywać kogoś anonimowo zachowujecie się jak ha...m....y i wy tu piszecie o szacunku itp no proszę was ludzie ogarnijcie się !!!!!
robert 2016-06-29 22:52:53
zupa romana buahahhahahahahhahahahhaha
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rorets Polska