Rorets Polska

Pniewy

Opinie o Rorets Polska

poa 2016-07-10 22:30:35
Pewnie, że praca jest ciężka, ale i tak nie ma teraz szansy żeby znaleźć u nich zatrudnienie, choć o tym najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.
Jestem tu chwile 2016-07-20 22:52:44
Beda podwyżki
Lukas 2016-07-26 16:21:39
Boje się o pracę. !
Gdzie ja teraz znajdę prace,
jak na moje miejsce przyjdą Ukraińcy !

Gdzie ja pójdę !
A tyle lat czekałem na podwyżki.
kieras 2016-07-27 08:52:43
przyjdą , przyjdą brudasy i będą was okradać i ustawiać
hihi 2016-07-29 15:20:23
Najważniejsze, że atmosfera może dopisywać, prawda?
Rozczarowany 2016-08-03 02:25:20
Panie dyrektorze, dziękujemy za rzucanie słów na wiatr, na zebraniu obiecał Pan podwyżkę od sierpnia A nie ma żadnej informacji o jakiej kolwiek zmianie czy aneksu A takie rzeczy muszą być podpisane najpóźniej pierwszego dnia zmiany warunków pracy więc to znaczy że podwyżki nie będzie, druga sprawa to ze wziął Pan obcych ludzi w urlop do pracy a ludzi z kredytami którzy pracują w roretsie i mają biedę Pan olał, dziękujemy panu, nie dziwię się że ludzie odchodzą jak Pan nas tak nie szanuje.
kaczka 2016-08-03 10:25:42
ludzie nie przeginajcie pałki, na Pniewy jadą już ukraińcy ktorzy za 12 zł/brotto /h będą całowac za ręce...
c e 2016-08-04 22:14:08
nie rozumiem... to w takim razie czy pracownicy z Ukrainy mają inne wynagrodzenie niż Polacy? ciekawe
POZYTYWNIE NASTAWIONY 2016-08-04 23:02:08
Hej rozmówca powyżej podwyżki maja być od września nie słuchaliście chyba na tym zebraniu :) nie oceniajmy poczekajmy ten miesiąc może będzie lepiej bo jak nie to ja i moji kumple spadamy z tej firmy a jest nas kilku :)
tonu 2016-08-04 23:22:27
Wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Na tym mi w sumie zalezy najbardziej. Dzięki za odpowiedź
To ja leklerk 2016-08-05 23:05:22
Ty chyba nie słuchałes na zebraniu, różnica ma być odczuwalna od września czyli we wrześniu wypłata sierpniowa ma być większa ale dyrektor nie może nam naliczyc innej stawki jeżeli nas o tym nie poinformuje więc jeżeli dopiero we wrzesniu zrobi podwyżkę to odczujesz ja w pazdzierniku! Z reszta ja i tak nie liczę na to ze będzie podwyżka, podobno wicedyrektor powiedział, ze my dobrze zarabiamy i nie ma być podwyżki
full 2016-08-05 23:14:34
No dobrze, ale wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu o dobre wynagrodzenie jest teraz dość trudno, a przynajmniej stawki mają adekwatne do powierzanych zadań. To dobry znak
Jestem robotem 2016-08-06 04:02:38
No właśnie stawki nie są adekwantne do powierzonych zadań... Na hali jest bałagan bo od dziesięciu lat nie było podwyżki, każdy teraz ma gdzieś sprzątać skoro czują się wszyscy niedocenieni, na montażu nie masz czasu iść zrobić sobie kawy bez względu na to czy pracujesz na godzinie czy na akordzie, na zgrzewarkach jesteś cały upocony, leci z Ciebie hej, wózki też są w opłakanym stanie a szef mechaników na wszystkim oszczędza tak jakby to szło z jego kieszeni, za taka ciężką pracę powinni płacić minimum 3500zł za 8H /5dni a nie ze człowiek musi chodzić po 12H /7dni żeby mieć te 3500zł, w domu wtedy nie ma czasu ani siły sobie poruchać... A w okolicznych firmach dają średnio 10-15% więcej
Bolo 2016-08-06 05:34:53
Ta firma to tonący okręt, kto mądry niech ucieka. Lepiej nie będzie. Dyrektor chyba zapomina kto pracuje na jego pensje...
34i 2016-08-06 11:48:10
moim zdaniem źle to merytorycznie ujmujesz i masz błędną motywację pracowniczą, przeciez to oczywiste że nie pracujesz na cudzą pensję tylko na swoją, a poza tym to ja na twoim miejscu szanowałabym takiego pracodawcę
Czokczok 2016-08-06 23:47:43
Szanował? Szanować bo mogę tak jak on mnie czyli wcale, zero szacunku dla pracownika, obieca podwyżkę i nie da, a dyrektor jest członkiem zarządu mój merytoryczny kolego więc jeśli jeszcze nie wiesz dostaje procent od zysku więc w pewnym sensie pracujemy na jego wypłatę a co do motywacji to miałem ją gdy mnie zatrudniał dawny dyrektor,a ten obecny mi ją odebrał
Eufemis 2016-08-07 10:47:42
Ogólnie to bardzo faajna sprawa ta firma, rozwijająca
bamber 2016-08-09 01:11:33
widzi że ludzie uciekają to obiecał jak polityk przed wyborami a ciemna masa to łyknęła i zdziwieni teraz
a bo to pierwszy raz tak zrobił co nie
ci co pracują od początku jego kadencji to powinni pamiętać jak na pierwszym zebraniu obiecywał wyższe premie po stażu 5 lat pracy a na następnym okazało się że od 10 lat pracy dał wyższą premię o nędzne 100 złoty i to jeszcze brutto szczerze to mnie bardziej obchodzi netto bo brutto nie dostaję do ręki
albo jak jakieś 9 lat temu dając podwyżkę przez zęby bo też mu ludzie uciekali masowo powiedział że pierwszej grupy nie ma co podnosić bo na pierwszej pracują ludzie z ulicy a na koniec dodał że mamy poczekać bo na przyszły rok szykuje coś dużego a po roku tłumaczył się kryzysem który raczej tej firmy nie dotkną
a teraz znowu taka sytuacja i co nawet jak coś da to nie nadrobi tego co by tu było jak by były podwyżki co roku chociaż by te 2 % nawet 1,5 % co rocznej podwyżki przez tyle lat nie nadrobi tym co da
to już na hodowaniu świń lepiej się wychodzi niż na tej pracy :)
xy 2016-08-09 10:55:49
bo to trzeba zrobić strajk jakis , wszyscy razem , a nie mądrości pisać w necie a w oczy nikt mu nic nie powie - CYKORY
poa 2016-08-10 10:12:13
Fajnie, że oprócz tego są jakieś premie @uakaia, bo przecież takie urozmaicone zatrudnienie jest dość przyjemne. W końcu socjale również się pokazują.
truskaweczka 2016-08-11 01:15:16
to firma w której nawet jogurt z lodówki ci ktoś zje no ja rozumiem że co niektórzy na kaca coś by wciągnęli ale bez przesady bo to notorycznie ginie ja już nawet podejrzewam kto to jest
poziomek 2016-08-11 14:25:56
to kto jest taki mądry że komuś wypija maślankę ?
Ghufch 2016-08-11 17:06:35
Gorzej być nie może.
lolek 2016-08-12 12:24:34
Naprawdę nie sądziłem, że znikająca maślanka, to jest temat do rozmów na forum na temat pracodawcy i pracy...a może wróćmy do tematu?
karramba 2016-08-13 02:04:50
jak maślanka to nie temat a to że pracując w tej firnie nawet maślanki trzeba pilnować to nie jest ważne że nawet stróż patrzy cie oj..bać cwaniaczek ciekawe co jeszcze wyniósł nie dotyczy cię do puki cię to nie dotknie a stary nic mu nawet nie powie bo ma szpiega swojego ale po za tym jest ok co parę lat są podwyżki nikt cię nie goni nikt nie narzeka
poa 2016-08-13 19:56:42
Ja to się zastanawiam czy w najbliższym czasie pojawi się u nich jakakolwiek oferta pracy, wiesz może ? @walo. Doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne.
zaszyty AA 2016-08-14 00:47:44
trudno mi zrozumieć do czego pijesz z tą ofertą pracy złóż cv to cię przyjmą z otwartymi rękami bez względu na to co wiesz i umiesz dostaniesz 1 grupę potem twoja podwyżka będzie bardziej zależała od tego z kim flaszkę po pracy zrobisz oczywiście ty stawiasz to ci załatwią lepszą maszynę albo z 2 grupy do góry nawet jak masz tylko gimbazę skończoną tu to co umiesz się nie liczy bardziej to co pijesz i z kim
4eo 2016-08-14 11:59:20
@poa a pytałeś w firmie bezpośrednio? na stronie mają kontakt
ja nic nie potrafię 2016-08-14 17:20:44
nie po co ma pytać takiego fachowca pewnie sami znajdą i stary go na rękach będzie nosił po firmie pewnie z takim doświadczeniem to procent od utargu mu dadzą przecież to jest jedyny fachowiec na świecie a nasz dyrektor potrafi być hojny i ceni takich fachowców
merry r 2016-08-14 17:22:36
mimo tego że to tylko deski do prasowania, a chciałabym być może wkrotce podjąć w tej firmie zatrudnienie, jednak jestem świadomym i wymagającym pracownikiem - firma obnosi się z tym że dba o środowisko bardzo - czy ktoś może mi powiedzieć jak to się objawia?
abc 2016-08-15 00:46:11
ciekawe że tak to na kamerkach wszystko widać a jak jeden z kierowników zamiast pilnować lakierni to sprawdza raporty na wszystkich halach to nie widać ale jak ja bym chciał stanąć albo usiąść to nie bo na kamerce będzie widać że łażę jego zdaniem to jak to jest dyrektor nie widzi że kolo w czerwonym ubranku łazi tam gdzie niema a ja przeciętnie ubrany rzucam się w oczy jak bym świecił ?
NIE NIE NIE to nie dyrektor czy vc dyr. jest tyranem tylko tacy nie odpowiedni pseudo przełożeni a co teraz jak przyjmą Ukraińców to zamiast pomagać haczyki zawieszać czy farby dosypywać będzie się interesował co Iwan z Władimirem robią a do ciebie będzie mieć żal że coś krzywo wisi albo spadło w myjce a co jest najśmieszniejsze to wielki żal o to że farba się skończyła
3 2016-08-15 09:56:22
Wiesz co, no nie mówmy też że jest jakoś tragicznie, skoro nie jest, wiadomo chyba jak się sprawy mają
duży lotek 2016-08-17 21:32:40
dyrektor płaci za każdego ukraińca 16zł na godzinę, tyle nie mam ja po 12 latach pracy, dziękuję panie dyrektorze za docenienie starych pracowników, myślę że gdyby pan dał chociaż 15zł na godzinę to chętnych do pracy by nie brakowało, a teraz pokazał pan, że za nic pan ma tych, którzy z panem byli tyle lat. Niech pan zamówi następną partię ludzi z ukrainy, którzy nie są niczemu winni, pretensji nikt do nich mieć nie będzie bo każdy chce zarobić, pretensje można mieć jedynie do dyrektora że nie dał zarobić nam a im. Mam nadzieje, że wszyscy się dowiedzą jaki jest pan chojny
bigos 2016-08-17 22:05:59
a to nie można po prostu z dyrektorem o tej sytuacji porozmawiać?
Oleo 2016-08-17 23:01:44
Dyrektor Ci powie,że jak Ci się nie podoba to możesz się zwolnić, ja już raz usłyszałem coś takiego...
Stachu 2016-08-17 23:36:48
Koledzy z ukrainy na rękę wychodzą 9 zł za godzinę pracy. Tyle na dzień dzisiejszy nie wychodzi ktoś na pierwszej grupie.
Cygaro 2016-08-17 23:55:15
Wychodzą tyle ale ile bierze pośrednik? Bo dyrektor płaci pośrednikowi a pośrednik im...
jurek 2016-08-18 14:12:03
ukraincy przyjechali do pracy a nie sie operdalac..przeciez na to co dzieje sie na magazynie juz wypatzrec nie mozna.. tam by wystarczylo 2och ukraincow by to wszytsko ogarnac
No 2016-08-18 14:27:43
No własnie, nie ma co mówić że Ukraińczycy są jacyś źli i ze zabierają nam pracę, bo przecież prawda jest po prostu taka, że Polakowi pracować się nie chce i to niczyja wina, niczyja rzecz, trzeba po prostu mieć więcej siły
gg 2016-08-18 22:01:18
Na Falter trzeba tez ich dać bo same damulki tam robią i ciągle im źle
Marcin 2016-08-18 22:25:03
chyba pijaki ?
Ul 2016-08-18 22:34:20
Wiesz co no nie ma chyba znaczenia kto robi i jak robi, wszystko jest przecież dość jasno opisane w kodeksach i umowach, moim zdaniem to na spokojnie jednak
... 2016-08-19 13:41:14
Jak sa damy to muszę być i wiesniaczki
poa 2016-08-19 14:44:53
Super, że atmosfera znacznie dopisuje @yo, ale są jakieś oferty pracy teraz? Z góry dziękuję za odpowiedź.
leś 2016-08-20 23:59:58
a co jeszcze ci do domu takiej oferty nie przysłali
jak maśloku nie złożysz CV to sami cię nie odnajdą możesz też poszukać nr i zadzwonić do nich jak chcesz ale jak to takie trudne to mogę ja ci poszukać ten numer tel i wstawić tutaj ale wnioskując z twojego pytania to zbyt bystry nie jesteś
już po żniwach 2016-08-21 00:04:21
a co jeszcze ci do domu takiej oferty nie przysłali
niedługo dożynki gdzie najlepiej uderzyć na taką imprezkę
bo tak siedzę na tej maszynie i sobie myślę co tu w weekend zrobić czy to już ?
Klientka 2016-08-21 22:30:16
A gdzie nasz dostawca szyneczki ?
opi 2016-08-21 23:27:35
a co niema go w pracy ?
klientka 2016-08-22 07:35:20
Nie ma i teraz musimy kupować w sklepie
zygi 2016-08-25 01:23:46
gdzie się podziały wszystkie MUMINKI w tej firmie ?
Zostaw swoją opinię o Rorets Polska - Pniewy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rorets Polska