Rorets Polska

Opinie o Rorets Polska

opi 2016-08-21 23:27:35
a co niema go w pracy ?
klientka 2016-08-22 07:35:20
Nie ma i teraz musimy kupować w sklepie
zygi 2016-08-25 01:23:46
gdzie się podziały wszystkie MUMINKI w tej firmie ?
Chińczycy z ukrainy 2016-08-25 18:37:24
Teraz są miniomki
leser 21 2016-08-26 01:50:18
tak i zastąpią swoją sumienną pracą wszystkich darmozjadów co tylko ściemniają nareszcie będzie w tej firmie porządek niskim kosztem
Babcia 2016-08-27 02:45:14
i co cwaniaczki tej podwyżki grube tysiące żeście dostali a co niektórzy tacy podnieceni byli i co z tego jak za kilka lat dopiero następna dokładnie to za jakieś 7 to tak dla informacji dla tych co tu będą jeszcze pracować i płakać że za mało mają i tp
jak byście nie zauważyli to zawsze można zmienić pracę na lepszą lżejszą lub lepiej płatną albo jedno i drugie za razem wystarczy pomyśleć i odpowiedzieć sobie na jedno bardzo ważne pytanie CO JA TU JESZCZE ROBIĘ no chyba że jesteście z rodziny lub macie we krwi dziobactwo i włazodupnictwo to wiecie że krzywdy tu nie zaznacie i z kierownikiem sobie na kawkę pójdziecie na godzinówce czy też na akordzie wam pozwoli dopisać sobie kilka sztuk produktu a gdzie indziej rodziny niema no i dziobać by było trzeba od podstaw szczerze to jestem ciekawa czy takie przyjaźnie są na poważnie czy tylko po to by coś zyskać tym sposobem ciekawe co taka osoba sobie myśli w kręgu takich przyjaźni
raczej ci co odeszli tego nie żałują bo sobie polepszyli z tym że oni nie byli dziobalami i wiedzieli że nic w tej firmie poza ciężką pracą już ich nie czeka
NIEZNISZCZALNY 2016-08-28 11:40:16
Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Robiłem tam 4 lata i stwierdzam że są to stracone lata. Studenci mają tam przerabane. Bo kierownictwo to buraki, które boją się że ludzie o wyższym iloraz inteligencji wygryzą ich ze "stołka". Nie jedna osoba została już tak wyeliminowana, ze podziękowano im za współpracę. Jedyna prawda z jaką się zgodzi każdy kto zna te firmę. Jest taka że "nikt kto odszedł z Roretsu nigdy sobie nie pogorszył sytuacji tylko polepszył". Pozdrowia dla tej firmy. A żeby dyrektorek z wice sami musieli te tandete składać.
Nikt 2016-08-28 23:56:27
Jeśli nie wiesz to trzech Ukraińców odeszło, nie ma się co dziwić, praca lekka nie jest a wynagrodzenie nie jest proporcjonalne do wysiłku, podwyżka też była śmieszna...ogółem przesyłam cv gdzie się da, tutaj to....
biznesmen 2016-08-29 01:15:36
stary dziwisz się ? w innych firmach im lepiej płacą prosty przykład turek co robi kebsy u Karwali na lwóweckiej płaci ukraińcom za mieszkania a do ręki mają po 5 koła oczywiście nie za 8 h na dzień ale tu obojętnie ile byś tych godzin miał to tego nie zarobisz no i za mieszkanie sam musisz sobie zapłacić no chyba że u starych mieszkasz to masz lżej ale te stawki co rorets oferuje są żałosne mimo tej podwyżki może w Zielonej Górze są takie stawki i stary myśli że nam dobrze płaci może tam są tańsze mieszkania to mu nie brakuje na nic a co za tym idzie myśli że my też mamy spoko stawkę i nas stać na wszystko ?
robol 2016-08-29 02:04:22
a co z funduszem socjalnym dlaczego niema wczasów pod gruszą tak jak w innych firmach np spółdzielni inwalidów postęp ? tylko jest jakaś badziewna wycieczka która jest jeszcze organizowana w takim czasie że większość pracowników ma pracę w polu bo nie da się nie zauważyć że dużo rolników pracuje sumiennie w tej firmie przecież też by chcieli wypocząć ale nic nie dostają przecież można by było coś choć symbolicznie wypłacić osobą które nie jadą
Kolano 2016-08-30 06:20:33
Ale teraz na montażu nie ma kasy, dobrze ze robię na akord co innego bo na montażu pracują same kolana szczególnie młodzi
mapet 2016-08-30 23:25:16
każdy orze jak może
stary wyga 2016-09-02 14:16:24
a ja jestem starym wyga z magazynu i robie co chce, jak nie ma zadnego tira to urzadzam sobie pogaduszki nawet pol dnia, i kto mi podksoczy jak wszyscy sie mnie boja...pozdro dla dziewczyn z drugiej zmiany
ja wiem jak to jest ja też tak mam 2016-09-03 01:16:26
no to weekendzik czas zacząć dawać w palnik a potem wczorajszy na nockę do pracy co niektórzy przyjdą no niby alkomat jest ale chyba to atrapa jak od co niektórych czuć na 2 metry to nie wierzę że kierownicy nie czują tego co ja no chyba że wybrani mają ciche pozwolenie na małe co nieco przed a nawet w trakcie pracy bo niektórym na kaca nie pomaga praca tylko chlup w ten dziób a później że w wc taki bajzel jest jak po pijanemu leją gdzie popadnie itp
a więc zaczynami 3... 2... 1.... start
( PS zbiórka pod żabką o 7;00 )
x 2016-09-03 06:52:19
Z tego co tu widzę to ponad polowa wpisów jest Słupka no i oczywiście nie prawdziwych. Wymyślonych w chorej jego wyobraźni. Czlowieku weź się ogarnij
Y 2016-09-05 08:15:55
A jak krecik ?
Supek 2016-09-06 06:17:21
Ja już dawno zmądrzałem i nie pisze tu żadnych bajek a ze Ciebie ktoś opisał to twój problem
x 2016-09-06 08:34:19
Ty nigdy nie zmądrzejesz
Supek 2016-09-06 14:50:05
A Ty nie nie przestaniesz wchodzic w tyłek przełożonym :-P lepiej być głupim niż fałszywym :-P
Kiełbasa 2016-09-06 15:11:39
To kto tam przychodzi przepity, ja? Ja?
Kobieta 2016-09-06 20:02:15
Chyba piszesz o innej firmie
Kobieta 2016-09-06 21:32:21
Przecież cały czas szukają, ludzi do pracy brakuje, takj jak zaniesiesz cv tak Cię do biura wołają ale po tygodniu sobie odpuścisz, tu pracuje albo rodzina albo psychiczni, normalny człowiek długo nie da rady, nawet Ukraińcy wymiękają
KOLEJORZ Poznań pany 2016-09-06 23:24:45
ci co przychodzą to pewnie wiedzą że o nich tu mowa zresztą alko i faje mają specyficzny zapach i czuć to z daleka jak pot od niektórych ale to z potem to inna sprawa bo za brak higieny to raczej nie zwalniają no bynajmniej nie w tym zakładzie
PS ten co się tak sadzi o mój wpis to albo przychodzi wczorajszy albo sika po ścianie w ubikacji bo o tym była mowa
kaczi 2016-09-07 15:48:24
a dlaczego kaczi zostal pozbawiony stołka?
wyga 2016-09-15 12:52:46
Ku Klux Klan-tak wygląda Rogers.
wyga 2016-09-16 22:32:27
Proste.Rorets to jedno wielkie gniazdo-sama rodzina.
x 2016-09-18 06:42:26
A co u Angeli ???
Lickstick 2016-09-19 07:24:20
Podobno jest ogłoszenie na technologa, vce dyr do spraw produkcji i głównego mechanika, bo te osoby sobie nie dają rady i muszą iść na zamiankę
X 2016-09-20 09:07:05
to proste
być idiotą
pewnie się nadasz
Fig 2016-09-28 21:32:33
Dlaczego o nią pytasz , nie interesuj się nią!
puszczak 2016-09-29 14:56:31
Chłopie nie pchaj się w ten badziew
Cygaro 2016-09-30 00:09:16
To już się robi nudne, ktoś w kółko to samo tu pisze, że czy przyjmują, jak wygląda rozmowa itp, jakiś cofnięty w rozwoju jesteś czy co?
waldi 2016-09-30 01:29:04
ty a może to ktoś z biura np stary albo ktoś taki żeby było że ktoś się interesuje i że fajnie jest dostać jakiś mały dodatek taki jakby akt łaski a ludzie tego nie doceniają :)
ale faktycznie troszkę jak by był cofnięty znaczy że jak nie udaje to się nada tu szukają takich mistrzów bo każdy co ma rozum już dawno zpier.... teraz 2 fala uciekają ci co im się wydaje że mają coś w głowach
głupio pisze to mu odpisze 2016-09-30 01:33:16
no wszyscy są bardzo mile na rozmowie kwalifikacyjnej tylko sprawdzają czy jesteś sprawny fizycznie i czy liczyć umiesz bo czasem będziesz musiał liczyć na siebie bo na kogoś nie ma co po tygodniowym okresie próbnym dostaniesz kilka grup do góry znaczy z 14 zł na godzinę możesz dostać 25 zł mieszkanie firmowe na placu obok w baraku 50 metrów kwadratowych plus garaż co miesiąc premia plus dodatek barana jakieś 1000 zł no i nie zapomnijmy o 13 co czasem około kilkunastu tysi się zakręci taka 13 tylko musisz złożyć cv punktualnie o 9;15 bo inaczej magiczne zaklęcie nie zadziała i pamiętaj nie do biura tylko od tyłu w takiej małej budce
ALF 2016-09-30 13:08:47
CZY SZANOWNY DYREKTOR TEJZE FIRMY NIE PRZYPOMINA WAM ALFA?BO MI PRZYPOMINA
nowy 2016-09-30 22:07:31
a niech mi ktos powie jak to jest z grupami w waszej firmie co ile sie dostaje ?
wolfik 2016-09-30 23:16:10
no to już ci objaśniam jak to jest z grupami a więc sprawa wygląda następująco
1 rodzina i dziobale co roku a jak jest jedno z drugim to wiadomo podwójnie czyli 2 razy w roku no chyba że dziobanie nie wychodzi to lipa
po
2 zwykły pracownik średnio wcale nie dostaje albo po 10 latach no chyba że wcześniej z modrzeje i znajdzie sobie inną prace gdzie się szanuje pracownika za staż a nie poniewiera jak obiboka
dla zwykłego pracownika sprawa wygląda tak
( Roman twierdzi że podwyżki grup nie zależą od niego tylko od dyrektora który jest nad nim i je daje a dyrektor twierdzi że podwyżki nie zależą od niego tylko od stanowisk na których pracujemy za co odpowiedzialny znowu jest Roman )
no i tym sposobem obydwoje ręce mają czyste i do żadnego z nich żalu nie możesz mieć o ile jesteś miglanc i i nie łapiesz tego że do obu żal powinieneś mieć bo czyżby dyrektor żadnego wpływu nie miał na to kto pracuje na jakim stanowisku ?
czy po prostu udaje że nie widzi że podwyżki dostają często te same osoby nieraz po kilka grup do góry na raz a może myśli że tylko te kilka osób pracuje w tej firmie tylko zaraz zaraz jak idzie po hali pewnie zastanawia się kim jest cała reszta ludzi co chodzą po firmie i co oni tu robią
to ja odpowiem czekają na zmianę stanowiska pracy i podwyżkę stawki zaszeregowania
Kobieta 2016-10-03 18:50:54
Masz rację, firma stoi mocno na nogach i ma zamówienia ale nie przekłada się to na jakość zarobków niestety... ledwie co starczy na tofifi
fistaszki 2016-10-04 12:25:51
jak dostac sie na magazyn na Rorets? jakie trzeba miec doswiadczenie czy umiejetnosci? podobno 2000 na rękę arąk się tamnie wyrwie.
L4 2016-10-05 15:43:14
A kiedy zaczyna się sezon grzewczy? Bo na hali zimno, grzejniki w szatni i stołówce też lodowate a na dworze w dzień 10stopni a w nocy jeszcze gorzej a przecież trzy zmiany są, nocna też... co znowu oszczędzamy? Chyba pójdę na L4, BO SIE PRZEZIĘBIŁEM!
JAN Z PODPNIEWEK 2016-10-14 10:28:55
LUDZIE!!! JAK TAM RORETS PRZED WEEKENDEM ?? WASIK DIAMOND??MASZ JAKIES WOLNE MIEJSCE W AUCIE? A bIBIS TY JAK? kÓŁECZKA NA RYNKU??
Kobieta 2016-10-15 08:34:13
To złóż podanie matole! Co za osioł w kółko to samo pisze :-
Kobieta 2016-10-18 01:02:55
No tak, lepiej stać jak krowa do doju zamiast zanieść cv, jak ja składałam cv to nie było żadnych ogłoszeń, myśl pustaku
Leszek 2016-10-20 18:52:01
Potrzebny lakiernik ? jakieś propozycjiE kto by mógł zostać i by się nadawał na tą funkcję ?
Gwóźdź 2016-10-30 16:57:04
Co jest z tym Roretsem ze wszystkim flaki wyjechały, może za dużo frużelinki
X 2016-11-02 06:58:54
Angela jesteś super i rób tak dalej
antoni macierewicz 2016-11-18 13:54:51
ludzie co sie wyprawia na tym roretsie ze nawet ukraincy uciekaja spowrotem do ruskich?
ridolf xxv 2016-11-28 11:12:44
dochodzą mnie słuchy ze ma być wymiana kierownika czy moze ktos podac wiecej szczegołów
Zostaw swoją opinię o Rorets Polska - Pniewy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rorets Polska