Opinie o DKM Impresja w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DKM Impresja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DKM Impresja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DKM Impresja w Łódź

aktywista

NIe pracujemy w wyżej wymienionej firmie, czekamy tylko na WYNAGRODZENIE, które nam się należy za przepracowane miesiące, a do tego by je otrzymać mamy prawo. To podstawowe prawo nie jest szanowane, dlatego firmie należy się napiętnowanie.

No fajnie się czyta, ciekawe tylko dlaczego jeszcze w takim razie pracujecie zamiast uciekać gdzie pieprz rośnie z takiej firmy. Lojalności w wypowiedziach i tak nie widać. Przestańcie już chrzanić... Sądy, prasa, LOL!!

aktywista

Firma pikuje w dół z prędkością torpedy. Zamiast iść do sądu pracy chyba rozsądnej będzie "polecić" dobry temat mediom, które bardzo lubią sensacyjne historie o firmach, które żerują na pracownikach, nie szanują ich praw i robią w balona... Swoją drogą wszystkim radzę unikać tej firmy jak ognia, jest ona spalona wśród wszystkich partnerów, a i na rynku pracy jak widać również...

myszka25

Odszedł ostatni człowiek dla którego słowo i zasady miały znaczenie, pozostała kadra dyrektorska to szkoda gadać. Pracowałam w tej firmie tylko dla ludzi ale to chyba koniec. Jak nie dostanę pensji w tym miesiącu to zrywam umowę z winy pracodawcy i oddaje sprawę do sądu pracy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DKM Impresja? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
ciekawy

Ciekawe dlaczego nikt jeszcze nie poszedł z tym do Sądu Pracy, przecież to jakaś farsa z tymi pensjami. Trzeba się nad tym zastanowić bo dłużej tak już być nie może!!!!

tragedia

Tam już nie będzie rekrutacji, ta firma upada i w dodatku nie płaci ludziom od stycznia pieniędzy. Ludzie pracują tam "la idei", nie wiadomo jak to nazwać.. ale to dno. Brak komunikacji, księgowość to też tragedia a zarząd jest w rozsypce. Nie polecam tam pracować. Nikt się nie liczy z ludźmi.

Pensje za styczeń ciągle niewypłacone (teraz to element gry w firmie) wypłacają komu chcą a tych których chcą się pozbyć pomijają. W normalnej firmie to się zwalnia pracowników a tu doprowadza do rozpaczy. Przynajmniej ludzie mają więcej honoru od prezesa. Jeśli ktoś szuka pracy to ostatnie miejsce w którym powinien to robić, chyba że lubi pracować za darmo !!!

wywinie się jak zawsze z tego

Mam nadzieję, że prezes kiedyś za to odpowie. Bo nie wypłacanie kasy pracownikom to już nie jest tylko wykroczenie przeciwko prawom pracownika. Ciekawe ile ja sobie poczekam na ostatnią pensję...

Huck

Co do wynagrodzeń to w pełni zgadzam się z przedmówcą. wynagrodzenie za styczeń ma być przelane na początku marca - masakra, jak żyć. Zadłużenia (STRASZNIE DUŻE!!!!!!!!!!!!!!!) mają wszędzie gdzie się tylko da - nawet klientom wiszą kasę, którym sprzedali towar, a klient po jakimś czasie zwrócił towar, bo nie rotował (śmieszne kwoty 500zl,1300zl,2000zl) To nie jest majątek, ale skoro firma nie ma kasy na przelanie klientom i pracownikom to mówi wszystko samo za siebie.

Huck

Witam wszystkich, jeśli chcecie podjąć pracę w tej firmie to radzę, abyście się dobrze zastanowili, ponieważ firma chyli się ku upadkowi. Nie wspomnę o obietnicach jakie były obiecane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, niestety nic się nie sprawdziło. Firma DKM Impresja miała kiedyś monopol na rynku i wszystko fajnie hulało, na tą chwilę to jest niezauważalnym pionkiem w grze na rynku poprzez brak dostępności towaru (oleina,tapety,maty,deobordy - produkty które najlepiej rotowały), zostały natomiast jakieś resztki karniszy i rolet oraz pełna dostępność DEKORACJI WELUROWYCH, które się wcale nie sprzedają. Co do kadry kierowniczej powiem tak, poprzychodziły jakieś pajace z innej firmy (DP, która padła) i się szarogęszą i udają, że niby firmę stawiają na nogi. Prawda jest inna gdyż przyszli wyciągnąć jak najwięcej kasy od prezesa (rozłożą firmę na łopatki, a następnie się zwiną), który jest w nich bardzo zapatrzony. Ściemniacze inaczej ich nazwać nie można. Przepływ informacji i komunikacja w firmie makabra. HUCK

dawny pracownik

Ktoś jeszcze w tej firmie pracuje?

anonim bez pensji

w samym 2009 8 razy pieniądze były po terminie, myślę, że 1/3 moich wynagrodzeń przez ten okres była opóźniona. Nie wiele bo czasem kilka dni. Ale zawsze to rzutuje na opinię firmy. Na szczęście opuściłam już tą organizację.

no to napiszmy o faktach: oprócz zalległościach w pensjach firma nie ma kasy na płacenie dostawcom - tym małym i dużym, drukarniom, na zakupy, na krzesła dla pracowników, na sprzęt komputerowy, na kolorowy toner do drukarki, na paliwo do samochodu, na naprawę samochodów, na ekipę żeby naprawić światło tam gdzie pracownicy siedzą jak w norze/ na każdym kroku pracownicy słyszą od księgowości, że nie ma pieniędzy!!! odradzam wszystkim, którzy będą chcieli się w jaki kolwiek z nią związać, mój szok po przyjściu tu był niewiarygodny, a rynek pochłonie po kolei wszystkich, zostaną w \impresji najsłabsi

to napisz ile razy w ciągu 6 lat Twojej pracy, pensja nie była płacona na czas.

obecny pracownik

a ja nadal jestem pracownikiem. Życzę Wam, abyście też nie dostawali pensji na czas. A co mnie tu trzyma? Jakas lojalność i nadzieja, że może się wybije z dołka ta firma? Kiedyś było naprawdę super, ale teraz po 6 latach chyba zacznę szukać nowej pracy bo nie stać mnie na kolejne miesiące opóźnień w wynagrodzeniu. A mogę tak jak inni uciec na pół roku zwolnienia... Poza tym skoro nie wręczono mi wypowiedzenia tak jak innym to znaczy, że chyba dobrze pracuję... A żal i tak zostanie...

Wydaje mi się, że w większości to wypowiedzi byłych pracowników...

Piszecie tu różne opinie o tej firmie, prawie same negatywy. Jaka to zła i Ci ludzie, którzy tam pracują jacy straszni. Mam wrażenie, że piszą tu sami święci, ciężko zapracowani, robiacy wszystko dla tej firmy a ciagle gnębieni, mimo, że są takimi wzorowymi pracownikami. Może i w wiekszości tak jest. Ale zastanowiliście się kiedys po co w takim razie tu siedzicie, skoro jest tak strasznie??? czemu nie idziecie tam gdzie jest dużo lepiej???. Odpowiedź chyba nie jest trudna, bo wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, prawda? Bo tak naprawdę cięzko jest o inna pracę, a jak sie zmieni to można trafić z deszczu pod rynnę. Bo mimo tego, że uważamy sie za dobrych pracowników, na rynku pracy nikt tego nie widzi. I wtedy może się okazać, że chyba ta Impresja nie jest taka zła, mimo rządów i błędów popełnianych przez innych. W końcu nie myli się ten kto nic nie robi. Życzę wszystkim obecnym jak i przyszłym wyrażającym opinie o tej czy innej firmie, aby zawsze byli takimi dobrymi pracownikami za jakich się uważają, mieli takiego dobrego pracodwcę jakiego chcieliby mieć, oraz mieli świadomość, że w życiu mają wolny wybór i zastanowili się dlaczego tak naprawdę pracuja w firmie, o której tak źle się wypowiadają.

"rzetelna firma"

Informujemy, iż firma DKM IMPRESJA SPÓŁKA AKCYJNA Łódź [usunięte przez moderatora] przystąpiła do Programu Rzetelna Firma, jednak na chwilę obecną nie spełnia warunków uczestnictwa w programie. W celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji proszę skontaktować się z ww. firmą. A my znów nie mamy pensji na czas, ludzie po świętach wypłukani z kasy chyba kit z okien będą jedli.

ale to nie jest pierwsza firma [usunięte przez moderatora], która tak źle przędzie. Poprzednią w Warszawie też rozłożył na łopatki "doskonałymi" pomysłami na biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o DKM Impresja - Łódź

DKM Impresja