Opinie o DKM Impresja w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DKM Impresja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DKM Impresja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DKM Impresja w Łódź

predator

Kolejne mądre pomysły prezesa i dyrekcji spowodowały, że w 2010 wielu kluczowych handlowców odeszło z impresji. Widzę, że reszta odchodzi w te wakacje. Byli to naprawdę dobrzy handlowcy. Bez nich będzie ciężko. Zastanawiam się tylko jak zarząd w ciągu roku wykoleił całkiem fajną firmę.

Mycik

Kiedyś to była świetna firma ale w ostatnim czasie zeszła na psy. Wielu świetnych handlowców opuściło Impresję, innym pozmieniano regiony, jeszcze innych raptem zwolniono. Szkoda bo była to dawniej super firma. Obecnie nikomu jej nie polecam.

pozytyw - 2010-03-29 13:42:41 nie zgadzam się! Pracuję tam od pięciu lat!!! Firma dała mi możliwość rozwoju! TO JEST praca dla osób, które chcą pracować i dawać z siebie więcej niż przeciętniaki! Złe opinie są od osób, które dotknęły hardcorowe decyzje, takie sa w każdej frmie – ale tak może stać sie wszedzie; w całym necie tylko 10% komentarzy to pzytywy – to narzędzie dla zfrustrowanych ludzi Na jakim stanowisku pracujesz? Jeśli w administracji to masz w miarę spokojnie. Jeśli jesteś przedstawicielem handlowym i wytrzymałeś tam 5 lat to moje gratulacje. Ps. Uważam że przedstawiciele to najmądrzejsi ludzie w tej firmie i tylko oni mają pojęcie o handlu. Reszta to książkowi mądrale - zero praktyki.

świadomy

Czy jesteś zatroskany tak bardzo, ze zamiast pracować nad rozwiazaniem problemów starasz się firmę pokazać w złym świetle? Odwagi i chęci życzę a da się wiele zrobić. Ja przynajmniej tego chcę, w to wierzę i robię wszystko jak potrafię najlepiej żeby było lepiej

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DKM Impresja? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
zatroskany

bardzo odradzam firmę usunięcie komentarzy to kolejny genialny pomysł osób zarządzających na mydlenie ludziom oczu w żadnej firmie nie spotkałem się z tak złą atmosferą pracy

Nikomu nie polecam tej firmy no może jedynie tym którzy czuj� si� pe�ni zapa�u do pracy i potrzebuj� demotrywatora - skutecznego to wtedy tak. Usuni�cie negatywów nie jest dobrym posuni�ciem gdyż pracownicy w bardzo delikatny sposób pokazuj� swoje niezadowolenie dzia�aniami prezesa i pozosta�ej kadry zarz�dzaj�cej. Dzia� HR powinien lepiej zastanowic si� w jaki sposób poprawic negatywn� atmosfer� w fimie - to przyniesie wi�ksze korzy�ci a może ten dzia� również ma do�c .......?

na tym portalu nie ma wogóle pozytywów:( brak rzetelnych informacji oceniaj�cych pracodawc�! Wszystkie firmy w których szukam pracy maj� same negatywy! czyli wsz�dzie si� pracuje źle! chyba trzeba szuka� pracy w innym kraju albo nie zwraca� uwagi co tu si� pisze!

sorren

Przecież nie ma negatywów/ O co chodzi? Komuś w złym humorze się chyba pomyliła firma :-)))) Albo komuś zależy, żeby takie negatywy się pojawiły - pewnie konkurencja! Ale niech sobie chula do wol! Impresja się przed nią obroni :-) jasne, że nie ma tam warunków pracy jak w IBM, ale są porządni i zgrani ludzie :))) oni obronią się przed każdym atakiem! nawet tym z sieci :)))

Zatroskany

Czemu wyrzucono wszystkie negatywne komentarze - te, które przedstawiały firmę w prawdziwym świetle? Czyżby Impresja miała sobie coś do zarzucenia? Szczerze odradzam tego pracodawcę wszystkim, których skusiły nie mówiące prawdy ogłoszenia o pracę!

frezbi

Czy mógłby ktoś sie wypowiedziec na temat pracy przedstawiciela w tej firmie jakie zarobki atmosfera wymagania prosze o opinie!

pozytyw

Zostaw merytoryczną opinię o DKM Impresja - Łódź