PL Europainting

Tychy

Opinie o PL Europainting

anty 2015-08-08 10:33:40
Praca tam to dno i kupa mułu, syf, brud, kompletny brak zarządzania, firma działa bo działa ale to jedna wielka ruina mała usterka wywrócić może całą produkcje do góry nogami albo ją zatrzymać, szefostwo liczy tylko zysk, wydaje się im że PL Europainting to nie wiadomo jak duża firma w kraju jest to przerost formy nad treścią, bo w Pl Europainting to mała firma z ambicjami na poziomie korpo zamkniętej w starej szopie ...
kram 2016-01-26 09:59:30
Firma mała, praca non stop w nadgodzinach od pn-nd , stosowany mobbing, zarobki najniższe,szef gardzi wszystkimi kłamca i oszust, duża rotacja ludzi zmęczonych brakiem szacunku i jasnych obowiązków- srednio czas pracy w tej firmie wynosi rok, czasem krócej niz 3 miesiace. CZYSTY WYZYSK WLOCHA Luigiego
małpka45 2016-01-27 17:23:32
na początku wszyscy są mili ale z czasem zaczynają poganiać człowieka, praca niby lekka ale czasem trzeba się samemu namęczyć z zawieszki ciężkimi,za plecami obgadają człowieka, pracownicy którzy dłużej tam pracują uważają się za nie wiadomo co, patrzą z pogardą na nowego pracownika, zapachy też nie najlepsze
... 2016-07-24 10:26:33
hehe ja tam pracowlem i wierzcie mi ze nierobilem za ta stawke co wy..... pamietajcie macie umiejetnosci to sie cencie! a nie narzekac bo pracujecie za frajer!!!
Zostaw swoją opinię o PL Europainting - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PL Europainting