Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

1.9/5
Na podstawie 126 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Deka

Robota jest jak ktos szuka.

Tymas

Tak się nie robi. Wszyscy są zniesmaczeni. Nie dość, że branża brudna to jeszcze klasy zabrakło. I nie dopisujcie na siłę nic. Faktów nie zmienicie. Pracujemy ale jest nam przykro. W pracy spedza sie pol zycia. Wiec wiemy jak jezt jak bylo. Firma tylko stracila.

Denis

Praca jak praca. Produkcja reczna. Jak kyo chce. Ale co jak co tak sie nie robi panowie. Jakis kregoslup w zyciu trzeba miec. oj nie robi. Nie elegancko.

Rem

No ja niestety nie polecam. Po tym co zrobili w ostatnim czasie . Wczesniej bym polecil. Szczerze.

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Oleh

Najlepiej nie pracowac w biurze. Na hali smierdzi ale praca powoli i luz. Pieniadze slabe ale jedna zmiana. Biuro biega.

Dyz

Zwykla fabryka. Jest praca na hali. Zwykla praca.nie apteka.

Wow

Opinia opinii wyjasnia wszystko . Jak ktos chce niech pracuje. Innym dajcie spokoj.

IM

Akurat kadrowe sa pro.

Pol

Ludzie pracujecie to pracujcie. Nie pidoba sie yo nie pracujcie. Takie to proste. Zakmnijcie juz ten temat. Pracy dookola do wyboru.

Brak słów!

Odeszła... bo w końcu ją zwolnili! Okłamywała pracowników przy rekrutacji, jaka tu pomoc z jej strony? Obrażała ludzi, obgadywała... nie znacie człowiek i wypowiadacie się.

Rany

Przeczytaj regulamin.

Zoliz

Kazdy wie jak bylo i jak jest. Firma zatrudnia samych doroslych. Dorosly czlowiek robi i decyduje sam za siebie. Pracujecie to pracujecie. Ci co odeszli to odeszli. Bardzo szkoda ale Samo zycie.

Ach

Ludzie. Jeszcze wolny kraj. Jeszcze! Chcecie to wam pasuje polityka kompozytow i pracujecie a jak nie to nie pracujecie. Roboty dookola w brud. A tym co odeszli dajcie juz spokoj. Tez mozecie dokonywac wyborow i tyle!!

As

Witek nie pisz absurdow. Napisz czy polecasz firme czy nie. Zale i na sile bzdury to przedszkolakom wciskaj.

Kot

Jak ktos po 10 latach odchodzi to zawsze szkoda. Wszyscy jak znali to im szkoda i tego witek nie zmienisz. A na sile pisanie cos to dziecinada. Jak chcesz to pracuj nie to odejdz. Fakty sa ze to brudna produkcja i atmosfera teraz slaba. Pewnie dlatego ze wszystko jest super !

Brak słów!

Słucham? Organizowała? Mówiąc nowo przyjętym pracownikom.. "nie rozmawiaj z tą osobą bo jest taka i owaka" ... To jest pracownik hr-u. Ludzie... skończcie pisać jaka to ona fajna! Kiedyś była, fakt... Ale to było kiedyś.

Popieram ! Krętaczka...

Ej
@Brak słów!

No i po co takie klamstwa i oszczerstwa piszesz czlowieku ?! Zapytaj kogokolwiek jak mila i kompetentna kazda rozmowa rekr byla. Nie bylo tam takich rzeczy. Nie wolno tu takich pomowien wymyslac! Nie kompromituj sie juz wazelino

Ej
@Brak słów!

Nie pisz tak czlowieku bo wiesz ze tak nie bylo. Slaba ta akcja wasza.

Aneta

@odważny czyli jest za mało pracowników na ilość pracy jaką macie do wykonania w firmie Kompozyty? A czy firma poszukuje nowych pracowników skoro jest tyle pracy do wykonania? Jest jakaś rekrutacja ogłoszona online?

odważny 2
@Aneta

Ogłoszenia są wszędzie i tak nikt nie chce tu pracować za takie pieniądze, w biedronce taka sama kasa a czysto i bez chemii i kolesiostwa

odważny
@Aneta

@aneta oczywiscie ze są reklamy... zakład jest już w takim akcie desperacji że łysy klei reklamy na swoich prywatnych autach i na autach najlepszych tzw "dupowłazów" a ten dopisek na reklamie " praca dla najlepszych" rozwala na maksa... po pracy w tym zakładzie wiem że wolał bym w najgorsze mrozy kopać rowy niż pracować w zakładzie gdzie większość ludzi to skończeni idioci po pseudo szkołach

Braak slow

Witek i brak slow. Przestancie na sile teraz obrazac dobrego czlowieka!! Wszyscy wiedza jak bylo. Faktow nie zmienicie. Nagle na forum wam sie cos nie podoba?! Akurat teraz? Takie zlecenie.? Zenada.

Brak słów!

To właśnie Ty nie wiesz .. To nie pisz. Znam ja jeszcze z przed kilku lat, i był a kiedyś inna choć też fałszywa... A teraz to tylko się cieszyć że ja zwolnili !

Kargulek

No dokladnie. Dlatego nie powinny padac zadne imiona.

Aneta

@Kargulek ale @... ma racje. Forum nie służy na wyżywaniu się na jednej osobie. W ogóle nie można pisać o pracownikach w sposób obraźliwy, szczególnie jak łatwo ich zidentyfikować. Zabrania tego regulamin. Dlatego skupcie się głównie na opisywaniu waszych doświadczeń z pracą w firmie Kompozyty.

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!