Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Jak wiadomo Gowork jest stroną internetową służącą do wyrażania opinii o pracodawcy . Wiemy że sama firma jest ok. Tylko imbecyle w fioletowych koszulkach psują opinię.

Rydz

Firma godna polecenia, na stanowiskach zarządzających tzn. Brygadzisci (glaby, lewusy i grubasy) kierownicy te same cechy poza niby lewusami co tu dużo gadać stanowiska bo się kogoś lubi zarobki śmiech na sali ważne że jabłuszka i banany są za budżet zrealizowany :)

Winogrona
@Rydz

Cała prawda w jednym zdaniu . Brawo.

W biurze w Warszawie panuje bardzo dobra atmosfera, zespół jest nieduży ale zgrany i każdy wie co do niego należy. Pracy jest sporo, ale bez problemu można liczyć na pomoc kolegów, koleżanek, przełożonego. Biuro jest czyste, ładne, wszystkie niezbędne narzędzia do pracy są dostępne od ręki, zaplecze socjalne bez zastrzeżeń. Panuje wysoka kultura biznesowa. Zarobki - zawsze mogą być lepsze, ale jest nieźle, nie ma na co nażekać. Sporo spotkań integracyjnych, wyjść - zdecydowanie na plus :)

Bimbam

Sory, ale jeżeli w biurze pracuje osoba, która NARZEKAĆ pisze przez ż to fatalna selekcja w tej Warszawie.

Pierwszy raz

Wszyscy w koło mówią by unikać zgromadzeń a nasz dyrektor robi zebranie na 300 osób by przedstawić nowe struktury jakby kogoś z produkcji to interesowało i tak to nic na lepsze nie zmieni.Ludzie obawiają się koronawirusa a tu takie zgromadzenie.Widac jak bardzo zależy tej firmie na ludziach.Po co są te wielkie telewizory na hali???

Trela morele
@Pierwszy raz

Dyrektor wporządku gość musiał przez to szybko przmknąćnie było żel.

Zdziwiony
@Pierwszy raz

A spróbował by nie zrobić tego spotkania, zaraz byście go zjedli za dyskryminację. Po pierwsze nie macajcie sie tak namietnie, jak widze rano wszyscy na linii sie macają, obowiązkowo podać każdemu ręke, zamiast na stołówce zjeźć jak ludzie to sie chowacie po kiblach albo palarniach, nieraz widziałem jak ktoś wychodzi z kibla nawet rąk nie umyje, potem bierzsecie te same wkretarki do rąk, wduszacie te same przyciski, ale najważniejsze to spotkań nie robić...

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego
Komorniki
GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.
Zażenowani

Ostatnio był miły gest od strony ARJO dla pracowników a mianowicie jabłka i banany. Ale jak zwykle przy takich gestach brygadzistki po godz22giej obładowane torby z owocami przemycały do autobusów. To sam się dzieje robakami czy też pączkami . Trudno było poczęstować resztę pracowników. Żenada

Gościu

Jak wytłumaczyć że 2/3 kierowników na produkcji ma wykształcenie średnie i nie zna nawet języka

Winogrona

Zupełnie się z Tobą zgadzamy .Po dawnym Arjo niema już śladu . Pseudo brygadziści (Ipc)rządzą i wydaje im się że są bogami . Żadnego wyobrażenia o planowaniu produkcji . Totalny zamęt i zamieszanie Bezczelnie odzywki i mobing . Trzeba będzie to zgłosić dwa szczeble wyżej . Dawna życzliwość i szacunek minęły bezpowrotnie. Teraz żądzą nadęte mumie z obrażonymi minami . Psują atmosferę i chęci do pracy .

Pamela

Zesrać się nie ma komu ale wąchać to widzę wszyscy chcą

Józek

o co chodzi z tym smrodem ?

Frank

Hmmm.powiadacie - smród na liftach...chyba nie byliście na IPC ,niby pracują kobiety Ale nic fajnego siedzieć lub stać koło kogoś kto śmierdzi jak knur. Chyba niektórzy nie wiedzą do czego służy mydło . OBORA.

Agi

To trzeba czekać na rozmowę osoby capiacej na rozmowę z tamtejszym kierownikiem. Wczoraj znów był piatek(((((WALI WALI JAK Z CENTRALI!!!! (

Wieloletni pracownik

Jestem kilkuletnim pracownikiem tej firmy, praca na produkcji czy w administracji sama w sobie nie jest zla, ale jest to firma której główna wartością jest kłamstwo na każdym szczeblu od produkcji po dyrekcje. Brak szczerych relacji. Co do zarobków rewelacji nie ma i raczej nie będzie, zresztą zbliża się czas podwyżek zacznie się tłumaczenie ludzia dlaczego tak mało stosując główna wartość. Jedyna podwyżka dla ludzi będzie kolejne wyrównanie do najniższej krajowej za rok :D

Ipc
@Wieloletni pracownik

Czy ktoś wie kiedy rząd planuje znów podnieść najniższą krajową tak by ludzie dostali podwyżki??

Kamil
@Wieloletni pracownik

Podwyżki, o których wspominasz będą dla wszystkich pracowników, czy dostaną ją tylko osoby, które osiągają dobre wyniki i wyróżniają się w pracy? Informacje na ten temat są bardzo istotne, więc liczę, że dodasz więcej szczegółów.

Zmiany

Czy ktoś coś wie na temat dalszych zwolnień? Czy po za tymi które mają nastąpić na IPC jeszcze jakieś będą?

@Zmiany

Kierownika to teraz już nie zwolnią... tymbardziej brygadzistow

Zmiany

W sumie racja o takich rzeczach głośno się nie mówi wiedzą tylko nieliczni.

Zmiany

W styczniu też by nikt nie powiedzial że zwolnia Dyrektora produkcji, najpierw kazali mu posprzątać na swoim dziale, a jak już porobil porządki to też poleciał

Frank

Do Dyrektora generalnego . 1. Oszczędności szukamy a są na wyciągnięcie ręki -zapalone światła i maszyny na ZE MACIE. -lecąca woda w toaletach -palące się światło w całej hali gdy tylko IPC Pracuję. -taśmy światło na korytarzach i stołówce .można wiele zaoszczędzić dla firmy.

Seerek homogenizowany
@Frank

Kurcze powinnaś zostać doradcą prezydenta albo premiera

Tuśka

Witam. Mam pytanko. Jaka panuje atmosfera na produkcji i jakie są zarobki netto? Pozdrawiam ????

Franek
@Tuśka

Na produkcji w tym roku podwyżek nie będzie . Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy i tępa pracy chodzi o dział IPC. Sporo nowych pracowników ucieka po tygodniu pracy. Poza tym panuje na tym dziale dość mocno posunięta mobing ze strony przełożonych.

SzczerzeZaskoczony

Byłem pracownikiem Arjo przez kilka lat i jestem zaskoczony niektórymi opiniami i uważam, że są krzywdzące dla pracodawcy. Zauważyłem, że większość opinii negatywnych należy do pracowników produkcyjnych, co jest zrozumiałe, ale wymagać od pracodawcy 4000-5000 złotych bez ambicji i wykształcenia to chyba przesada. Sami nakręcacie na siebie bat, prawdę powiedziawszy. Linie montażowe są nieskomplikowane i przy żądaniu większych pieniędzy, pracowników produkcyjnych zastąpią roboty montażowe. Pomijam fakt, że akurat Arjo proponuje konkurencyjne wynagrodzenie w porównaniu do lokalnych pracodawców. I nie tu leży problem tej firmy. P.S. do osoby poniżej narzekającej na to, że Arjo niby ma "otwarte biura", a ona z produkcji nie mogła tam wejść. Proszę poczytać czym jest open space. Ograniczenie dostępu jest logiczne i potrzebne.

Kamil
@SzczerzeZaskoczony

Stwierdziłeś, że firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie. Będziesz tak uprzejmy i podasz dokładnie kwoty, które można zarobić, pracując w tej firmie? Chciałbym ustalić, czy pod tym względem pracodawca jest godny polecenia.

@Kamil

Operator produkcji 2600 brutto

Xxx

Obecnie 2600+550 premii brutto

elninio

Czy macie jakąś obróbkę mechaniczną metali czy wszystko zlecacie a u was tylko montaż? Wiem ze w Nowym Tomyślu dla was produkują za grosze więc może wam się nie opłaca...

Piszecie, że firma mało płaci inżynierom w biurach, inne firmy lepiej placa. Jestem ciekawa jakie firmy macie na myśli?

Miałem przyjemność pracować w Arjo, dziś tylko Arjo (jako osobna jednostka :) ). Pracowałem jakiś czas, ale dostatecznie długo by móc wyciągnąć odpowiednie wnioski. Zaczynając od samej atmosfery jaka panuje w Arjo - ogromny plus, nigdzie nie spotkałem się z takim zachowaniem, ludzie bardzo pozytywni i pomocni - głównym powodem pewnie jest bardzo młoda kadra pracowników. Dział HR zawsze na spokojnie i z uśmiechem na twarzy wytłumaczy co trzeba, liczne eventy i zgrupowania - coś pięknego. Ogólne odczucie bardzo pozytywne, nie czuć oddechu "korpo" na plecach. Co do obowiązków - wytłumaczone na samym początku, faktycznie zdarza się, ze wychodzi się poza swój zakres. Zarobki, a obowiązki? Tutaj można polemizować.. zarobki jak na rynku pracy nie są zbytnio konkurencyjne, z czasem dostaje się dodatki/dofinansowania/premie itd. W innych firmach można dostać znacznie więcej.. patrząc na zakres obowiązków, ilość wykonywanych zadań, arjo powinno zwiększyć wynagrodzenia. Stąd duża ilość młodych pracowników (dopiero zaczynają przygody). Inżynier? Czy Arjo to miejsce dla Ciebie? Osobiście uważam.. że jak najbardziej - na pewno jako pierwsza praca! Im dalej, niestety tym większa stagnacja(oczywiście w zależności w którym kierunku chcesz iść Inżynier procesów (+) / Konstruktor (-)). Dla inżynierów, konstruktorów - Arjo Polska jest zakładem utrzymującym produkcję, a nie wprowadzającym nowe produkty na rynek (musisz mieć tego świadomość). Fakt! Został uruchomiony dział R&D, niestety aby dostać się do działu rozwoju musisz mieć doświadczenie. Reasumując! Jeśli szukasz pierwszej pracy i bardziej cenisz doświadczenie, obycie w firmie od zarobków - firma idealna. Dla osób z większym doświadczeniem odradzam, mało rozwojowa - ale zdarzają się fajne projekty :).

Beata

Dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię. Takie wypowiedzi są bardzo pomocne dla osób, które rozważają zatrudnienie w danej firmie. Jestem ciekawa również na jakie konkretnie benefity można liczyć zatrudniając się w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Czy nowy pracownik może liczyć na dodatkowe ubezpieczenie medyczne?

Mira

Powiem tylko tyle, że firma ma dobre opinie i jest również dobrym pracodawcą!

Musztrych
@Mira

To ty dobrej pracy na oczy nie widziała

Franciszek
@Musztrych

Nieco inaczej postrzegasz pracę w firmie ArjoHuntleigh Polska? Chciałbym poznać Twoje zdanie na temat tego pracodawcy, dlatego zachęcam Cię do dodania kolejnego wpisu. Mam nadzieję, że przedstawi on rzetelnie, czego można się spodziewać, zatrudniając się w tej firmie.

Bystry

Aplikowałem do tej firmy kilka razy, ale nikt nie oddzwania, aż dziwne bo doświadczenie i edukacja zgodnie z wymaganiami. Jeśli wierzyć że zarobki są cienkie niech napiszą z góry , ale o co mieć wymagania? Może kadra HR jest cienka?

Michu

Idzie sprawdzić ile firma wyciąga mc. A to co oferują pracownikom to "ochłapy"! -Oczywiście wymagania do potęgi! Tak jak by pracownicy zarabiali... z nie wiem 5 tys.! - Wyzysk straszny... a te wszystkie premie ,dodatki to :jak, kto, sobie zasłuży i ma wtyki! Pracowałem 10lat , wiem o czym mówię....

grabaż

Ha,ha,ha. Tak się pracuje,ale tylko w biurze. Same uśmiechnięte twarze,nie pokazano na filmiku nikogo z produkcji,jakbyśmy nie istnieli. Za to garbatego kierorwnika z szamotół pokazali kilka razy,tak jakby wniósł do firmy coś więcej niż tylko wysoką absencję wśród swych pracowników.

@grabaż

haha ja pracuje w tej firmie 7 rok jakoś na rękę 1800-1900 nie miałam no chyba że z nadgodzinami.

D
@pracownik

To dlaczego nie zmieniłeś po prostu pracy przez tyle lat? Ojej... niegdzie nie chcieli ci zaoferować więcej...? :(

Exex
@D

Bo mnie nie będą wozić haha.. Nie o zmianie pracy mówi się teraz lecz o warunkach... Taka różnica. Pewnie w biurze (usunięte przez administratora) czaplisz stąd ta ponura wypowiedź.

Exex

Nie przestrzegają BHP po 31 stopniach przerwa co godzinę 5 min zamiast po 28stopniach.Autobusy ze zepsutą klimą.Zwierzetą mają lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.