Opinie o Home&You (BBK S.A.) w Kowale

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Home&You (BBK S.A.). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Home&You (BBK S.A.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home&You (BBK S.A.) w Kowale

Zuza

Ktoś w tej firmie panuje nad ilością towaru wysyłanego do salonów??

@Zuza

Nie wydaje mi się żeby tak było. Towar wylewa się z zaplecza! Ciężko jest przyjmować to na bieżąco. Kartony tak ciężkie że musimy sobie pomagać żeby je przenieść.

Elegance

Czy od waszych premii uznaniowych odliczaja skladki ? Jesli tak to jakie?

Meliska

Czy Wasi kierownicy wpisują się normalnie w grafik i wyrabiają godziny z etatu, który jakby nie patrzeć mają?

Nie ;)

Rumianek
@Meliska

Meliski się napij .... Kierownik nie pracuje na etacie .

@Meliska

,,Jakby patrzeć,, ,kierownicy nie pracują na etacie..:)

Meliska
@Meliska

Wiem, że kierownicy mają kontrakt itd. , a czy mają jakiś limit godzin narzucony? Czy mogą przychodzić do sklepu raz na tydzień? Pytam, ponieważ nam mówią, ze mamy 6 etatow, pracownikow jest 5 i wydawalo sie nam ze skoro kierownik jest tak jakby tym 6 to tez powinien pracowac. Czy to nam ktos zle z tymi etatami mowi?

@Meliska

Kierownicy nie mają narzuconych limitow godzin :) ale musza pracowac tak , zeby w salonie wszystko dobrze funkcjonowało

Lawenda
@Meliska

,,(usunięte przez administratora),, A coś ty taka ciekawska:) startuj na kierownika, salony się otwierają... Przekonasz się jaki to ,,miodzik,, jak bedziesz (usunięte przez administratora)za wszystko zbierała :);)

@Lawenda

Typowa odpowiedź kierownika... najlepiej, będąc kierownikiem i z przepracowanego czasu nie zostać rozliczonym,dobre ale tak każdy kierownik chciałby... i tak jest bałagan wśród kierowników salonów,bo są wybierane nieodpowiednie osoby na stanowisku kierownika

PRYWATNA
@Meliska

Kierownik to "sektor prywatny", właściciel firmy, Pan lub Pani "PREZES" swojej firmy , świadczy usługi a nie pracuje na etacie. Nikomu nic do tego kto ile i jak pracuje usługa ma być wykonana!!!

@Ridsa może zapytaj swojego kierownika jak będzie wyglądało teraz wynagrodzenie dekoratora w firmie Home&You? @home&hiv ja nie pracuję w tym sklepie, dlatego nie mam porównania i niestety Ci nie odpowiem na to pytanie.

Sprzedawca

Rozmowa szybka, ale konkretna. Rekruterka nie przywiązywała uwagi do odpowiedzi. Skupiła się na dyspozycyjności i wyjaśnieniu zakresu pracy. Zaproponowana praca- max. 2 miesiące na zlecenie, 1/2 etatu, w tym od razu zastrzeżone, że będą 2 ciężki nocki do przepracowania przy przenoszeniu towaru przed okresem świątecznym. Do podpisania jest jakiś świstek o odpowiedzialości pieniężnej ponoszonej za zniszczone i skradzione przedmioty. Wynagrodzenie: 650zł. Czyli śmiechu warte pieniądze w porównaniu z pracą i "odpowiedzialnością za przedmioty".

Powiedzieć coś o sobie. Określić dyspozycyjność. Podać swoje wady i zalety.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

@Ss a mieliście wcześniej taką informację, że starsi sprzedawcy dostaną od nowego roku podwyżkę w Home&You? Jeżeli tak to może porozmawiajcie ze swoim kierownikiem na ten temat. A czy podpisaliście nową umowę? Tam powinna być podana kwota zarobków.

Mina
@Marta

U nas kierownik z regionalnym powiedzieli, że to niespodzianka. Dla mnie to kpina - nie wiem za ile pracuję

@Mina

Takie komedie tylko w naszej firmie ????

@Marta

Podwyżki dla SS są od lutego

@SS

Już luty się zaczął a dalej nie wiadomo jaka za ten miesiąc będzie pensja

@SS

Wiem, ale luty się już zaczął a nie wiadomo ile dostaniemy za niego pensji

home&hiv
@Marta

czy w waszym salonie też od premii uznaniowej pobieranych jest dużo innych składek ?

Ridsa

Wiecie coś może o vm sklepowych? Podobno zlikwidowali dodatki za dekoratora a ten kto jest na tym stanowisku ma dostawać 'premie uznaniowa' . Jak to kwotowo wygląda?

Ss

Wiecie już coś o podwyżkach dla starszych? U nas dalej cisza, luty się zaczyna a nie wiadomo za ile pracujemy..

@Sts czyli w Home&You pracownicy mają rabaty pracownicze? Już nie jest brandem LPP? Z tego co wiem kiedyś należał ten sklep do spółki. Od kiedy się to zmieniło? @anja większość sklepów dostaje pudła do salonu. Czemu w waszym przypadku jest inaczej? Czy kurier innym sklepom również zostawia towar na rampie?

anja

U nas towar wozi nowa firma kurierska, nie przywozi go do sklepu tylko zostawia na rampie. Trzeba ten towar przerzucić na wozek, przywieźć do sklepu i rozładować. 5 palet po 20 kg karton, 17 kartonów na palecie,chyba że tekstylia to trochę lzejsze, Anita Włodarczyk by się zmęczyła a po tym wszystkim stój jeszcze do wieczora i obsługuj klienta.

jeden
@anja

zgłoscie to do Karkulaka

polqa

Zostali u Wasz z BN na styczeń ?

haj
@polqa

nie bylo przedłużenia umowy

Stalker

Ludzie ktos chyba opisuje prace w sklepie na Facebooku. Profil nazywa sie ‚Jak zostałem sprzedawcą dzbanów’ śmierdzi mi to praca w H&Y

Karol

Czy zniżkę 80% można wykorzystać tylko raz ?

Buba
@Karol

A ile razy? Raz, na jednym paragonie

Fiktoria

A ja chialabym się dowiedzieć jak to jest ze zniżkami dla pracowników? Czy wy tez dostajecie raz na 3 miesiące? Czy w salonie w którym pracujecie możecie kiedy chcecie kupować ze zniżka ? Bo w salonie gdzie ja pracuje nie mogę kupić kiedy chce tylko wtedy kiedy dostanę zniżkę czyli taki bon na którym jest napisane -40%. Dla mnie to dziwne , skoro jestem pracownikiem powinnam mieć zawsze zniżkę jeżeli coś kupuje w salonie w którym pracuje a nie raz na 3 mies .

@Fiktoria

To gdzie Ty pracujesz? Zniżki 40% masz co miesiąc po przynajmniej 3szt. bo tyle jest przysyłane...

Najlepsze jest 20 zł więcej za nockę śmiechu warte . Hahaha

Uh

To teraz za nockę jest 40?szalenstwo

Homiaczek
@Ysia

a to ile chciałeś dostać jest to dodatek do godzin nocnych nie wiesz jak to sie wylicza to proponuje dowiedzieć sie i potem głupoty pisąc

@Homiaczek

Za tą robotę jaka tam odwaliłam podczas nocki to należy się conajmniej podwójna stawka ;) widocznie nie masz pojęcia o tej pracy

@Ysia

A więc pozostaje Ci znalezienie innej pracy, a nie kwitnięcie w tej firmie...pracy jest teraz dość więc jest w czym wybierać

@Gość

Tez tak uważam ale niestety od czegoś trzeba było zacząć

Joppekwawa
@Ysia

A jest tyle wiecej? Bedzie na pizze na nocce-tylko czasu brak ????????????‍♀️

Joppekwawa

Siemaa! Udalo Wam sie poprzeceniac cala liste z dzisiejszej promocji -30/50%? Jesli tak, to w ile osob pracowaliscie?

@STS możesz wytłumaczyć dokładnie o co chodzi z tą 80 w Home&You? Czy to jest jakaś specjalna zniżka pracownicza na okres świąt? Co roku ją otrzymujecie? A czy nacodzień pracownicy mają jakąś zniżkę pracowniczą, jak w innych brandach firmy LPP?

Sts

Raz w roku dostajemy 80pro, normalnie każdy pracownik ma 40%

Sts
@Marta

I mamy zniżkę tylko do Home&you, nie jest to lpp

Centrala zastanawia się nad naszymi 80%na święta

Ona

Lipa straszna

A
@Ona

Sami maja 90pro i to co miesiąc a nam rządzą zakupów raz w roku na 80 pro i to do 200zl.. paranoja

@X

W gruncie rzeczy dostajemy 160zł i to musisz wykorzystać w sklepie w którym pracujesz...śmiech na sali, a co najlepsze to to,że nie możesz nic wybrać z towaru przecenionego... Z jednej strony niby dadzą coś na święta ale dalej na nas zarabiają, to już lepiej byłoby jakby nic nie dali

X

Jak w waszych salonach wyglada kwestia 80pro? Możecie przekroczyć kwotę dwustu zł o np pare złotych czy max 200?

p
@X

A to w takim razie już cos wiadomo na ten temat?

E
@X

My nic dalej nie wiemy. Nie było żadnej informacji na temat Bonów.

Y
@X

W zeszłym roku można było przekroczyć kwotę ale od niej rabatu juz nie było. Czyli płaciło sie 40zl plus to co powyżej dwustu. W tym roku to nawet premiii za planowanie nie bedzie ....

@Paweł a z jakich powodów zmienił się system premiowy dla pracowników w Home&You? @Hanna a co to był za konkurs? Czy to był konkurs dla wszystkich pracowników sklepu? Często odbywają się takie konkursy dla pracowników? Bon był do wykorzystania razem ze zniżką pracowniczą?

@Marta

System premiowania będzie zmieniony jak wystko...na moje może być nawet tak jak jest w lpp czyli tam wcale nie płacą premi,bo to kolejne oszczędności dla firmy, a idą podwyżki najniższej i od marca wchodzą wolne niedziele...

Elen

Z życia dnia dzisiejszego. Przychodzi do salonu klientka z pytaniem cyt. „ A dlaczego nie dostałam dzis żadnego SMS z info o promocji” Może czas odzwyczaić klientów od tego ze średnio 2 razy w m-c mamy mega akcje ?!?

sts
@Elen

połowa klientów to już nawet nie kupuje normalnie niczego, z resztą trudno się dziwić... nie wiem czy bym kupiła coś w sklepie po normalnej cenie wiedząc, że ciągle mają jakieś akcje..

Zostaw merytoryczną opinię o Home&You (BBK S.A.) - Kowale

• Jak się pracuje w Home&You (BBK S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Home&You (BBK S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home&You (BBK S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home&You (BBK S.A.)?

Kandydaci do pracy w Home&You (BBK S.A.) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home&You (BBK S.A.)