Home&You

Toruń

Opinie o Home&You

Marko 2017-02-14 17:33
A może pan z południa porozsyła Cv . Po co marnować tutaj swoje zdolności aktorskie :)
bibo 2017-02-14 18:47
Dobrze zagrane . Brawa . Nie wiedział jak ugryźć ten temat , to scenariusz napisał. Czekał długo na ten moment. Nie mógł od razu takiego newsa zadać bo by wyszło szydło z worka.
Gość. 2017-02-14 18:49
Odniosłem się do wypowiedzi na temat nie wypłaconych premii, a nie jakiejś zazdrości mało inteligentna osobo...jeśli nie umiesz odnieść się do wypowiedzi to nie odpisuj...
aha 2017-02-14 19:07
Jak nie dostałeś premii to pewnie na nią nie zasłużyłeś . Pomyślałeś o tym?
Gość. 2017-02-14 19:19
Jakoś nie narzekam jak wielu z was piszących tu...
Boss 2017-02-14 19:52
Biedaku nawet nie wiesz o czym piszesz. Żałosne
Boss 2017-02-14 19:53
Biedaku nawet nie wiesz o czym piszesz. Żałosne
Michałek 2017-02-14 19:59
Niech centralka sprawdzi jego "rainbowy"
BS 2017-02-24 00:31
Ostrzegam przed pracą w Home & you w Forum Gliwicach. Pracowałam tam jakiś czas i z tego co wiem to każda dziewczyna ucieka z niego po kilku dniach. Można liczyć tylko na umowę - zlecenie. Najniższa krajowa. Za każdą stłuczkę na salonie Ty płacisz. Czyli jak chociażby jedną rzecz stłuczesz to już masz poniżej krajowej. Rzeczy są na chama wciskane tak że nie ma miejsca i połowa spada sama ze stołu w trakcie sprzątania. Premie? W życiu! Kierowniczka wyśmiewa się z byłych pracowników słyszałam jak mówiła no no napracowała się - aż 3 dni pracowała. U nich poszukujemy pracownika z tego co zauważyłam widnieje 24 h przez okrągły rok! Za mojej kadencji kilka dziewczyn uciekło zaledwie po kilku dniach...szkoda gadać...
Małgorzata 2017-02-24 07:46
Nie polecam robienia zakupów w sklepie Home YOU w Bielsku . Pracownicy wprowadzają w błąd przy kasie . Pytałam czy mogę zwrócić towar i młoda osoba powiedziała mi ze mam na to 7 dni , a jak przyszłam po kilku dniach to zmieniły sie nagle warunki i podobno miałam 3 dni . Nie przyjęto ode mnie towaru . Kłamią , pod nosem sie śmieją między sobą . Ja już więcej tam zakupów nie zrobię !!!
Gość. 2017-02-26 08:58
Firma niestety przelewa kasę na premierę ale najprawdopodobniej nie kontrolują ile kierownicy przelewają premii pracownikom i w ogóle czy ją wypłacają. U nas też kierownik nas oszukuje na premiach i nie tylko,bo na środkach czystości również. Szkoda gadać,powinni przyjrzeć się co niektórym kierownikom. I podziękować im współpracy z nimi.
krysia 2017-02-26 18:42
Nasza kierowniczka daje nam paski i nie mam wątpliwości ,nikt nam premii nie zabiera.
taki mamy klimat 2017-02-26 21:23
Największym problemem jest brak ludzi chętnych do pracy. Niestety większość oczekuje lepszych zarobków dlatego tak wiele opinii złych się tu pojawia. Ludzie są niezadowoleni z płacy i swoje pomyje wylewają właśnie tutaj.
JO 2017-02-27 09:34
Przestańcie takie głupoty wypisywać, bo nie ma możliwości oszukania :)a na premie też trzeba zapracować. Tyle w temacie.
KataK 2017-03-02 00:55
JO
Ja z forum się dowiedziałam, że wogóle jakieś premie są. U nas na salonie żadnych premii nie było. Nikt nigdy nie dostał. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytałam o premie i usłyszałam, że nie ma, więc o jakim zapracowaniu na premie mówisz?
..... 2017-03-02 12:56
Hej
Słuchajcie nie uważacie, że to nie sprawiedliwe. Sprzedawcy w ciągu mojej kadencji jako kierownik hehe:) dostali już 3 podwyżki starsi sprzedawcy w tym roku o kierownicy nic??? Uważam, że kierownicy są nie doceniani. Przy własnej działalności, takiej odpowiedzialności finansowej zasługują na podwyżkę, a tu wciąż maleje różnica między pracownikami a kierownikiem. Oczywiście uważam, że sprzedawcy zasługują na podwyżki bo odwalają kawał dobrej roboty a MY??? Pani M.B obiecała że będzie podwyżka i co?? są takie miesiące gdzie z własnej wypłat trzeba dokładać na podatki. Zobaczymy może z nowym dyrektorem i takimi rotacjami w centrali coś się zmieni na lepsze.
..... 2017-03-02 12:56
Hej
To tu 2017-03-02 22:33
Zmieni? Zobacz kto odszedł a kto został?! Praca z manipulantami i amatorami?! Ja jestem kierownikiem i się pakuję! Ściema ściemę pogania
Gość. 2017-03-04 22:12
Może i się coś zmieni ale raczej na gorsze, bo jak wszędzie są oszczędności
GOŚĆ 2017-03-05 22:09
Czy były już podwyżki dla starszych sprzedawców ?
do gościa 2017-03-08 09:47
podwyżki dla starszych były. po czterech latach pracy dostałam 100 zł więcej . to nic że w czasie czterech lat sprzedawcy dostali łącznie 450 brutto więcej , kierownik powiedział mi tylko że wnioskował o więcej ale nic z tego nie wyszło
gość 2017-03-08 14:11
...a czy dostalas w tym roku tè podwyżkę?
do gościa 2017-03-08 16:21
tak,starsi sprzedawcy dostali podwyżki w styczniu - za styczeń już stawka była liczona wyższa o 100 zł netto
Gość. 2017-03-08 22:22
Taka podwyżka to śmiech na sali
Nina 2017-03-09 18:30
Może jakiś bon na Święta wielkanocne? Albo jakiś dodatek?
Na święta 2017-03-09 21:06
Dodaj sobie K do tego bonu świątecznego który chcesz dostać i wiesz co Ci wyjdzie ???? Tak tak , wyjdzie Ci BONK
Nina 2017-03-10 13:10
No powinni dać ,Wielkanoc to nie święta?
BONK 2017-03-10 13:17
Dostaniesz przecież nie martw się . Dostaniemy na święta ... NOCKĘ żeby zrobić Sale .
Nina 2017-03-10 13:23
No tak zapomniałam
Nina 2017-03-10 13:27
No tak zapomniałam
Nina 2017-03-10 13:29
No tak zapomniałam przecież jestem robotem, zmiany zmiany zmiany, a za chwilę e-mail, że to jednak ma być inaczej bla bla bla sto tysięcy zmian.
Bonk 2017-03-11 05:52
No tak , ale przecież na koniec napiszą : PRZEPRASZAMY ZA ZAMIESZANIE . Hahaha ,bo dla nich to tylko zamieszanie a Ty jak zmienisz stół i pół witryny i czołg to co to takiego ? Bylebyś dziewczynko zdążyła na czas . BONK
Grodzka czy Grodzki 2017-03-11 06:00
zapomnialas dodać DZIEWCZYNKO żeby zrobić to tak żeby cię Grodzka nie przyłapała bo ocenę ci obniży . A Grodzka ma oczy naokoło głowy :)
śmieszek 2017-04-06 20:20
najlepsza jest nowa regionalna , aż zal patrzeć
PannaA 2017-04-07 14:54
Pracuje w h&y, co prawda w innym mieście i u nas się za stłuczki nie płaci, nie masz tego w umowie więc jakim prawem masz odpowiadać za szkody wyrządzone podczas pracy? Poza tym stłuczki rozlicza regionalny, a kierownik nic za to nie płaci, jedynie jak przekroczy jakąś tam sumę to wtedy ewentualnie. I jak czytam wypowiedzi to jestem w szoku. U mnie w salonie jest fajna atmosfera, super dziewczyny, z grafikiem, ze zmiana dnia, godzin pracy nie ma problemu, jedynie klienci dają w kość, ale to jak wszędzie
k2 2017-04-07 16:09
jak my zrobimy nockę nie wiem,towaru masa a żadnych promocji. na co czeka centrala? klienci dzwonią i pytają o przecenę , co robić?
robak 2017-04-07 16:13
nowy dyrektor liczy na to że wszystko się sprzeda w obecnych cenach,operacyjni nic w tej sprawie nie widzą? jeżdżą na wizyty i nie widzą ile mamy towaru,dlaczego nie reagują nie wiem ,może ich to po prostu nie obchodzi.to nie jest ich problem ,zostaniemy na cały cały rok z towarem wn ,będziemy go kisić na magazynach i stłuczki generować , a potem za to po premii oberwiemy
dora 2017-04-07 16:23
a co ci się nie podoba w nowej regionalnej?
ilona 2017-04-07 16:26
Jak wam się pracuje w łodzkiej manufakturze?? złożyłam tam cv, idę na rozmowę , chcę się czegoś więcej dowiedzieć o tym sklepie . jaka jest kierowniczka ? załoga ? jak wygląda grafik? ile się zarabia na rękę ,czy są premie?
PrzyjacielM 2017-04-07 20:49
Nocka?? Pewnie nie jedna znowu . Towaru taka masa ze jak tu pracuje takiego syfu nie widziałam. Nikt na to niereaguje!! Kierownik z bezradności ręce rozkłada a vm oceny obniża za nieestetyczny wygląd?? Ludzie popracujcie 12 h w salonie a potem bierzcie się za ocenianie innych!! A ten syf to nowa strategia sprzedażowa na kolejny tydzień ?? Hehe
sprzedawca 2017-04-07 22:18
U nas jest to samo, od towaru uginają się stoły, coraz więcej stłuczek przez upychanie do szuflad. Masakra jakaś, co to ma być. Zero konkretnych promocji, Jaj my to mamy sprzedać
lusi 2017-04-07 23:41
Widocznie taka jest nowa polityka nowego dyrektora sprzedaży i centrala też zmieniła strategię, tylko czy w ten sposób nie położą całej firmy na łopatki? klienci są przyzwyczajeni do akcji,promocji, nie ma dnia żeby o to nie pytali , ceny mamy bardzo wysokie ,promocjii zero:( weekend się zbliża a akcji żadnej, jak zrobić plany? telefony urywają się od pytań o promocje ,obudźcie się do cholery!!!!!!!!!!!!!!
Nana 2017-04-08 15:52
Proponuje masowe odejścia z pracy. Może wtedy się obudzą.
Grr 2017-04-09 21:11
Boże, co za dziwne rzeczy się dzieją. Co to za pomysł by przed nocka, wysyłać zdjęcia kontrolne salonów. Czy u Was też tak jest?
Franek. J. 2017-04-10 10:31
Masakra! Niestety widać jak pracuje nowa ekipa:( szkoda, firma spada na psy.
Nana 2017-04-10 12:25
Najgorsze jest to, że większość salonów się nie wyrobi jak tak dalej będzie. Nie zamierzam pracować za trzech, tylko po to, by się wyrobić, a pensję dostać marną.
Błękitna 2017-04-10 13:19
Ludzie, nie możemy sie dawać tak wykorzystywać.
To przecież dzięki Nam salony H&Y wyglądają i prosperuja. Owszem stoły robimy z instrukcji, witryny również. Ale reszta: ścianki kuchenne, dekoracyjne, obsługa klienta to nasza robota.
Dlaczego wszystkie laury ma zbierać centrala, a my dostajemy po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Coś musimy z tym zrobić. Innego wyjścia nie ma.
kamila 2017-04-10 19:46
Nie możemy się dawać , zwłaszcza , że w zamian słowa dobrego nie usłyszymy. Premii na święta zero bo plan z kosmosu, a teraz rób na zabój nockę , po co??
Nana 2017-04-13 21:59
No, powiem Wam szczerze, że w takim syfie to aż strach pracować. I jeszcze do tego dochodzą jakieś awantury z klientami, bo towar nie jest przeceniony.
Jprdl jeszcze jeden taki dzień i człowiek u świrusów będzie siedzieć.
I te denne podziękowania... niech je sobie w rzyć wsadzą.
MM 2017-04-20 12:37
Pojawiła się oferta pracy w Home&You w Głogowie na Dolnym śląsku. Chciałam spytać, czy jak ktoś pracuje, pracował tam lub ma tam znajomą osobę, jakie są warunki pracy.
Zostaw swoją opinię o Home&You - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home&You