Opinie o Home&You (BBK S.A.) w Kowale

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Home&You (BBK S.A.). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Home&You (BBK S.A.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home&You (BBK S.A.) w Kowale

pyra

Z dnia na dzień większy śmiech na sali... Śmiech przez łzy...

sprzedawca

W naszych salonach nie ma czytników i to nie jest winą ludzi którzy pracują w salonach. Z tym problemem to na infolinię Paniusiu.

Maruś?

Dlaczego operacyjny ogląda nasze pensje - premie? Jakim prawem nasz kierownik udostępnia takie dane osobie która nie jest nawet pracownikiem BBK, to jest jawne łamanie prawa. Skoro operacyjny nie ma żadnej mocy aby decydować o wysokości naszych stawek i premii, nie zatwierdza wniosków premiowych . Po co mu te dane??

@Maruś?

Bo on się nie nadaje na to stanowisko, on nie daje sobie rady emocjonalnie i dlatego gnebi ludzi. Powinien wrócić z powrotem do salonu i nikomu nie dokuczac. Tylko na jego temat są tu komentarze , czyli musi być coś na rzeczy.

mimi

Napiszcie proszę ile wynoszą teraz zarobki w Home&you dla osoby uczącej się dla sprzedawcy i starszego sprzedawcy

@mimi

Sprzedawca 2800zl a starszy sprzedawca 3500zl

pumba
@mimi

Mimi zapytaj operacyjnego marka ,on wie gdzie powiesić mopa na zapleczu , więc stawki też będzie znał. On wszystko wie najlepiej.

Główny specjalista
@pumba

Aaaa dzięki . Bo to jest ten gość od szczoty ?

@Kadrowa

Ciekawe skąd takie stawki wszyscy mają takie same czyli sprzedawca 2000zł brutto i starszy tyle samo. I gdzie tu szacunek do człowieka,od starszych się ciągle czegoś wymaga a ma tyle samo co sprzedawca.

naiwny
@Gość.

KIEDY ST.SPRZEDAWCY I KIEROWNICY dostana podwyżki??bo na razie to tylko mamy robić nadgodziny, nocki ... za co???

@naiwny

Ci w bbk nie interesują się tym ile kto zarabia,tylko chcą mieć wszystko na czas zrobione bo jak nie to niżej ocenią. Starsi mają więcej obowiązków od sprzedawców a mają taką samą stawke...czyli jednym słowem mają nas gdzieś

osioł
@naiwny

Od nas właśnie odszedł starszy po kilku latach pracy. Nie doczekał się podwyżki i odszedł. Problem zostanie po stronie nas personelu bo znowu trzeba szkolić nową osobę . A nowa przyjdzie , porobi kilka dni i zrezygnuje jak zobaczy że wszystko na raz trzeba tu zrobić , dostawę , przecenę , promocję , zmiany vm, zdjęcia ,realokacje, nocki, zostać dłużej, przyjść szybciej i cholera wie co jeszcze wymyśli nowy koordynator i cała reszta naszej góry . A podwyżki gdzie ? ciszaaaaaaaaaaa jak makiem zasiał , po co ludziom dać uczciwie zarobić jak można wymagać i nic w zamian za to nie dawać , tak też można ,prawda? umowy zlecenia teraz po 13 zł za godzinę więc na podwyżki dla starszych i kierowników już nie ma , osły będą dalej robić swoje i tak i tak

rock
@Kadrowa

Ha ha...ciekawo gdzie takie zarobki ? U mnie sprzedawca ma 2000 brutto a starszy 2050 brutto .

@rock

W kategorii A takie zarobki .

@Kadrowa

Dlaczego więc we wszystkich salonach są różne stawki przecież to jest jedna sieć, a każdy sprzedawca czy starszy sprzedawca niczym się nie różni,no może trochę pojemnością żołądka

@Kadrowa

Dlaczego w kategorii A między sprzedawcą a starszym jest taka duża rozbieżność w dochodach,a nie jest podobna sytuacja w innych kategoriach.?

@Gość.

To już nie do mnie pytanie.

Sprzedawca

Rozmowa szybka, ale konkretna. Rekruterka nie przywiązywała uwagi do odpowiedzi. Skupiła się na dyspozycyjności i wyjaśnieniu zakresu pracy. Zaproponowana praca- max. 2 miesiące na zlecenie, 1/2 etatu, w tym od razu zastrzeżone, że będą 2 ciężki nocki do przepracowania przy przenoszeniu towaru przed okresem świątecznym. Do podpisania jest jakiś świstek o odpowiedzialości pieniężnej ponoszonej za zniszczone i skradzione przedmioty. Wynagrodzenie: 650zł. Czyli śmiechu warte pieniądze w porównaniu z pracą i "odpowiedzialnością za przedmioty".

Powiedzieć coś o sobie. Określić dyspozycyjność. Podać swoje wady i zalety.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
zwyczajny robol

Mam nadzieję że zarząd BBK pochyli się nad tematem podwyżek dla starszych sprzedawców i kierowników, bo od kilku lat ani jedni , ani drudzy nie słyszeli o tym zjawisku w tej sieci. Przykre . Może nowy dyrektor zechce pomyśleć nad tym tematem . Na operacyjnego nie liczymy , bo przecież z jego punktu widzenia nam się nic nie należy . On jest liderem i tylko on .

zwykły mały
@zwyczajny robol

Droga centralo proponujemy przyjrzeć sie pracy "ambitnego"Operacyjnego .lekceważący stosunek wobec szaraków i naszych kierowników jest nie do zniesienia .obniżanie ocen za blahostki nie mającego żadnego znaczenia jest upakarzajace dla nas zwykłych małych którzy starają sie zrobić dobrze swoją robotę.podważanie kompetencji działu vm i naszych kierowników wyśmiewanie sie zklientów podczas wizyt jest poprostu żenujące!!! Tak się nie da pracować...my lubimy te pracę ale przez postawę osoby sie poprostu odechciewa!!

dobrarada
@zwykły mały

Pan Operacyjny powinien podzielić los swojej koleżanki ....ona tez mądra była a kariera juz skonczyla hehe

pan dobrarada2
@dobrarada

nie znasz szczegółów odejścia

do wszystkich zapieprzających na dole w sklepach

w tej firmie liczą się tylko zyski, tabelki, słupki i nic więcej ludzie na sklepach właśnie CI NAJWAŻNIEJSI wg mnie właśnie Ci którzy w sklepach na co dzień pracują z klientem, robią obroty, generują zyski, to ONI robią najwięcej bez sprzedawców, starszych sprzedawców, i przede wszystkim kierowników którzy są odpowiedzialni za organizację całego tego burdelu,kierownicy którzy niejednokrotnie nie śpią po nocach bo myślą jak to wszystko ogarnąć, jak zrobić grafik żeby było dobrze są nikim w tej firmie, na Boże Narodzenie firma dorzuci marne dodatkowe etaty "na zamknięcie ryja" żeby niby było łatwiej, a i tak jest do (usunięte przez administratora) Kierownicy zapieprzają po nocach, albo po 12-14 godz dziennie żeby jakoś to było. Co roku mówimy, że nocka przed Wigilią jest porażką przecież w tej firmie nie pracują sami studenci tylko matki polki, które chcą i muszą przygotować najważniejszą kolację w roku, kolacje wigilijną,ojcowie którzy też niejednokrotnie wychowują sami dzieci,i kiedy My mamy to wszystko zrobić między godz 6:00 po zejściu z nocki a godz 9:00 przed rozpoczęciem kolejnej 12 h dniówki . Ale cóż kierownictwo tam na "górze" home you po to ma takich ludzi jak kierownicy żeby mieć fajne, spokojne, rodzinne święta i żeby spokojnie mogli sobie świętować, a CI na tych sklepach niech robią, czy dział VM, dział, operacyjny też zapiernicza w nocy przed wigilią nie oni pieką pierniki cieszą się świętami itd SZKODA SŁÓW I TAK NIKT MĄDRY TEGO NIE ZMIENI , BO TAM NIE MA MĄDRYCH MYŚLĄCYCH LUDZI, KTÓRZY SZANUJĄ SWOICH WYKONAWCÓW I ICH PRACOWNIKÓW. życzymy zarządowi home you jak zawsze miłych spokojnych rodzinnych świąt BN ...................................................................................................

szaraki
@do wszystkich zapieprzających na dole w sklepach

My szaraki dla tej firmy nic nie znaczymy.zupełnie nic!!! Nowa nie świadoma w co wdepnęła koleżanka spytała a Wigilię i dzielenie opłatkiem to kiedy robimy?? Dawno się tak nie uśmiałam.kochani od tej firmy na święta NIC NIE DOSTANIECIE!!a nie sory zawsze nasz.... Operacyjny może obniżyć ocenę i premie za grudniowy zapieprz zabrać.tutaj nie ma paczek prezencików pamięci o nas.od centrali na Wigilię dostaniemy w prezencie milion instrukcji nierealnych do wykonania .oni będą piec pierniki a my zap.....tyle dostaniemy ze na czworakach o 9 wyjdziemy.firma to porażka.takiego traktowania pracowników i kierowników nigdzie nie ma!!!!

zagadka

Jak się pracuje w salonie w bytomiu? jaka jest kierowniczka? byłam na rozmowie i mam mieszane odczucia.

smutna

Czy firma BBK w tym roku tak zorganizuje pracę salonów , żeby personel nie musiał pracować na noc dzień przed wigilią? czy można prace związane z wyprzedażą przenieść na kilka dni wcześniej? Czy dział vm może się nad tym pochylić ?

Wigilia
@smutna

Smutna , całkowicie Cię popieram i o niczym innym nie marzymy żeby w centrali tez nam pozwolili przygotować się do Świąt . Jesteśmy tylko ludźmi i praca jest bardzo ważna , ale miloby było żeby w tym trudnym i gorącym okresie starczyło nam sił na własne przygotowania . Wydaje mi się , że można spokojnie zrobić wyprzedaż 2,3 dni wcześniej . Może VM i Zarząd przychyli się do naszych próśb .

wesoła
@smutna

smutna ... jak Ci dział vm zorganizuje pracę to padniesz na twarz przy grzybowej jak co rok!!! to nienormalne jest żeby w noc przed wigilią trzeba było zapylać na nocce ...tak jest tylko w fimie dla której pracownicy nic nie znaczą

ola
@Wigilia

Tez bardzo chcielibyśmy mieć normalną Wigilie a nie padać ze zmęczenia. Widocznie w centrali nie maja pojęcia że my na czworaka z tej nocki wychodzimy często się pracuje do otwarcia salonu. No cóż widocznie święta nie są dla nas.

zdemotywowanie

115% planu ocena ponad 3,5 a premia??? Jałmużna raczej...

rumianek
@zdemotywowanie

Jak Ci nie odpowiada to się zwolnij.Kto cię tu na siłę trzyma?? Na wstępie na pewno ktoś ci powiedział jakie tu są premie , to o co ci teraz chodzi? idź szukaj szczęścia gdzie indziej!

Byli pracownicy starego salonu

Pracowałam w Homie you bardzo długo, aż do momentu kiedy moja kierowniczka zdecydowała ze juz czas na zmiany i po kilku dobrych latach długiej i bardzo ciężkiej pracy niejednokrotnie sama z jedna osóba ciągnęła kilka dni pod rząd przez cały dzień po 12-14 h postanowiła odejść z Bbk i zakończyć współpracę. Bardzo ciężko żegnać sie z taka kierowniczka po tylu latach pracy , nikt z załogi nie chciał wziąć tego salonu i razem z nasza supernowa, fajna szefowa odeszliśmy wszyscy tego samego dnia. Czasami Ci tam na gorze powinni sie zastanowić ze tacy ludzie jak nasza kierowniczka są więcej warci niż wszystkie pieniądze. Taka firma jak Homie you nie powinna patrzeć tylko na finanse ale przede wszystkim na wartość ludzka której w dzisiejszych czasach bardzo mało i bardzo ciężko o dobrych lojalnych ludzi do pracy. Ludzie zastanówcie sie co jest ważne w biznesie.

xyz
@Byli pracownicy starego salonu

najważniejsze w tej firmie są chore ambicje regionalnych, którzy z miesiąca na miesiąc przechodzą samych siebie.... chyba ktoś tu zapomniał o co w tej pracy naprawdę chodzi??!!

grgr
@xyz

pomijając wszystkie inne aspekty szczytem braku kompetencji jest osoba operacyjnego Marka, co drugi starszy ma większą wiedzę niż on. Szkoda tylko że miesięczna ocena salonu zależy od kaprysu osoby, która nie wie o co chodzi lub po prostu jest na tyle złośliwa że uprzykrza życie innych

Ciekawa

A czy ktoś z was mógłby podzielić się opinia co do h&y w Gdyni ? Zastanawiam się czy składać CV...

@Ciekawa

Tam jest super . Nie składaj .

Prorok
@Ciekawa

Ciekawość to zła cecha .

krzak
@Gdynia

A dlaczego tak uważasz?

bum

Ważne dla mnie jest to, że dbanie o przyjacielskie relacje sprawia, że wypełnia sę lepiej wszystkie obowiązki w firmie. W końcu dobra atmosfera to już jest połowa sukcesu. A socjale dorzucają? Dzięki.

Rozgoryczona

Pracuję w Home&You od trzech lat i nie zamierzam tam dłużej zostać jest co raz gorzej, BBK jak i ich kierownicy na kontraktach są siebie warci, nie szanują swoich sprzedawców którzy na nich pracują. A regionalni albo nisko oceniają albo razem z kierownikiem obmawiają innych.

Luna

Pracowałam jakiś czas w H&Y i odradzam każdemu. Praca na umowę zlecenie, niby na dwa miesiące, w rezultacie na umowie i tak jest dłuższy okres zlecenia (dziewczyny tam pracujące na umowę czekają nawet rok). Premię marne, porównując je do ruchu jaki panuje na sklepie, oczywiście potrąca się z nich wszystko co tylko możliwe. Nocki, nawet na umowie o pracę nie płatne więcej (dziwi mnie fakt, że ktoś się na to godzi), po pracy w nocy na mniejszych sklepach, gdzie nikt nie chce pracować zostaję się też na dniówkę. Starszy Sprzedawca odbiera towar przed otwarcie sklepu, za co mu też oczywiście nikt nie zapłaci bo przyjazd do pracy 40 min wcześniej to nic takiego. W wielu sklepach nie ma bramek, zabezpieczeń na towarze, więc ginie on masowo, a firma straszy, że przy inwentaryzacji będzie potrącać z pensji pracownikom. Już nawet Panie pracujące w TESCO mają lepiej bo przy 8h 4 są przy kasie a resztę na sklepie a tu robisz wszystko naraz za mniejsze pieniądze! Odradzam każdemu, kto choć trochę się ceni i nie chce pracować w syfie i w chorej atmosferze.

odwraca kota ogonem

fis i boy -przestań zmieniać wątek. Robisz to celowo aby zmienić temat wskaźników , które ktoś wymyślił , aby zabrać nam pieniądze. Szukasz pracy to wejdź na pracuj pl . Tutaj pisz na temat pracy ,metod ,narzędzi pracy , a nie na temat ogłoszeń. Skończ bo jesteś żałosny, wszyscy wiemy kim jesteś .

Starszy

Ja czekam na styczeń 2017. Jestem starszym . Pracuję od kilku lat, bez podwyżki :( Teraz będę ganiał z personelem za wskaźnikami. Ja czekam na podwyżkę !!!! Co mi da ocena 4,00 jak planu nie wykonam??

zapracowany
@Starszy

A ja takie pytanie mam czy te cyfry podane to wynik jakiejś analizy działu sprzedazy albo jakiegos?powiem szczerze że nie wydaje mi się aby ktokolwiek w centrali sie tym zajął wiec dlaczego my placimy za chore aspiracje kogoś??a zapłacimy obniżoną oceną za niezrealizowanie liczby wymyslone przy goleniu.poraszka

@Starszy

Jest już 2017 a podwyżek nadal nie ma, można teraz wsxystko zlewać na tym stanowisku bo nas traktują tak samo jak zwykłych sprzedawców,a więc nie warto się starać.

Kamil

Jak wrażenia po celach , które wysłał operacyjny?? Teraz mamy pracować na wskaźnikach. Kiedy tu znaleźć czas na obsługę klienta jak codziennie palety , zmiany aranżacyjne, zdjęcia ??

Julian
@Kamil

Na obsługę klienta?? U nas jest taki ..... że nie ma czasu śniadania zjeść ..rozumiem ze dział vm może poczekać na fotki ...bo my analizujemy ....a tak a propos to odgórny przekaz czy chory wymysł ??

do króla
@Julian

Po dzisiejszym mailu to cel mam jeden ....SPADAM i Wam tez radzę....

małami
@Kamil

No dopsze....jak zawsze jesteśmy na nie!!!podsumujmy zatem dzień w naszym salonie.. Jest sobie zwykła środa.koleżanka wbija mi do głowy jakieś cyferki....pracuje tu 2 tyg wiec tak naprawdę nic mnie one nie obchodzą bo za chwilę zderze sie z rzeczywistością...i zaczynamy srednia tam jakaś ....idę robic swoje ...1 klient 2 3 10 .....do zmiany pól sklepu ....hejnał ogłasza 12 ..koleżanka znika...szukam jej ..znalazłam całą w zadumie...niedopsze za niski paragon ...co robić co robić?? Tel do przyjaciela?? Robić stół i witrynę??? Niiieee bo trzeba poprawić wynik...bo przecież jak zrobimy więcej to i może 4 będzie!!! Koleżanka zmika jeszcze jak kur zapiał o 15 16 i 18.biegunkę ma???i tak znika codziennie a kurzu na łazience nie ma kto wytrzec.wiec w sławetnym matrixie znajdzie sie odpowiedni komentarz .ktos to w centrali weryfikuje czy juz totalna samowola??

AP

No wyobraź sobie że nie mam zapisu o zaniżaniu premii.......dziwne?

AM

Premie od zysku? To nie w tej firmie, nawet jak masz świetną sprzedaż to oceny tak zaniży operacyjny że premii weźmiesz od ho.... i ciut ciut

ABC..

@weroniq nie zrozumiałaś zupełnie sensu wypowiedzi,odpowieďź twoja zupełnie nie w temacie....

Zostaw merytoryczną opinię o Home&You (BBK S.A.) - Kowale

• Jak się pracuje w Home&You (BBK S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Home&You (BBK S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home&You (BBK S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home&You (BBK S.A.)?

Kandydaci do pracy w Home&You (BBK S.A.) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home&You (BBK S.A.)