Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

kupaż

Po rozeznaniu się w strukturze firmy mogę z pewności opowiedzieć wam : Zaczynając oczywiście od zarobków to mogę firmie naprawdę pogratulować za jej kreatywność jak zwykły Janek dostaje 14zl na godzinę plus trzy premie po 15% to nie wychodzi nawet minimalna krajowa ale każdy z pracowników pracuje na swoją premię . Dziwie się niektórym pracownikom co wstają o 5 rano i jadą do OSM są to fachowcy wysoki stopień flexibility i potrafią rozwiązać każdy problem i są niedocenieni i jeszcze opr. Muszą wysłuchać Pracownik co ma fajny pomysł Kaizena na usprawnienie produkcji poprawę 5S na stanowisku czy BHP słyszy tekst żeby się nie wtrącał, lub sam kombinuje cos po cichu żeby usprawnić prace którą wykonuje zero podziękowania za super pomysły ale co się dziwić jak kierownik nie wie co to reguły Six Sigma

Serek homo
@kupaż

A jak kierownik ma wiedzieć jak tam większość po znajomości w większości bez fachowej wiedzy? Większość ludzi siedzi przez tak zwane zasiedzenie i z lenistwa nie szuka innej roboty wmawiając sobie, że gdzie szukać? Niestety takie są realia. Na temat zarobków, sprawa godna tv jak ludzie dali się robić w jakieś premie i premie premii????

Laurka

Może nie tyle mentalność. Bo jednak jest lub było tam pare osób które chciały coś więcej coś osiągnąć lecz przez chamstwo ze wsi tam zatrudnione niestety zostało sprowadzone do rynsztoku, zmieszane z reszta ludzi bez ambicji. Można przecież walczyć o swoje, ale jak walczyć jak na 10 osób 9 jest ze wsi z hektarami i przyszło zarobić na prąd, więc maja wywalone za ile beda pracować. A jak wspomina się o podwyżkach to każdy chętny ale gdy trzeba coś isc załatwić to ich nie ma - bo po co ryzykować. A o kierownictwie to tam już jak ktoś wspomniał ksiazki pisać można. Jak nie wyzywają ludzi to premie zabierają. A jak maja dobry dzień do raczej zaszkodzić może nie zaszkodzą ale wyciagnac rękę to jedyne złudne marzenie. Jak pracy dużo jest to będą się prosić przyjdź do Pracy przyjdź. A jak maja zwolnić to z minuty na minutę… ale co się spodziewać było po kierownikach: Magdzie, Szymonie, Monice - jak z żelem intymnym do prezesa się idzie.może kierownictwo ale to są dobiera ludzie bez ambicji i jakichkolwiek kompetencji

Serekchomo
@Laurka

To fakt, wieś w tej firmie niestety robi swoje. Ale niestety to temat nie do ruszenia jak ta wieś to praktycznie większość po znajomości. Tak jak piszesz. Dokładnie mam takie samo zdanie. Popatrz na UHT. Kierownik za pracownika to leń a dziś ludzi goni do roboty i jeszcze premie zabiera. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielenciem był ????

Laurka
@Serekchomo

Temat nie do ruszenia bo po 1: po znajomosci a po 2: opłaca im się mieć takich ludzi. Mniej kłopotu dla firmy. Ludzie nie będą się stawiać. A pan kierownik uht B. To już szczyt arogancji, chamstwa i głupoty. Nie chce mi się już o nim gadać. W sumie to gadać tylko zostało. Z krojonych kierownik tez po znajomosci,

Serekchomo
@Laurka

Wszystko dokładnie tak jak piszesz. Jeszcze chodzi i premie zabiera ????. A później pyta się czy nie mamy kogoś z rodziny lub znajomych do pracy w OSM. Niech zaprosi swoich do pracy na produkcji. Pewnie będą szczęśliwi ????

Elonisk

Jezeli ma to byc szczera opinia, to odradzam prace w tej zabrudzonej mleczarni , zjeby od dyra to tam nie rma, kieras to w ogole nie wie co jest grane a jak mozna to sam w (usunięte przez administratora) Leci, w razie co i tak zwali na Ciebie , a zarobki to jest tragedia , 14zl/h i niby jakies premie . Szvzerze odradzam bo to co oni tam pakuja na sprzedaz to jest tragedia, widzialem na wlasne oczy plesn dodawana do produktu a pozniej ludzie nieswiadomi to kupuja - szok

To, że w tej firmie panuje (usunięte przez administratora)i wyzysk to pomówienia czy może to, że produkty których zostało zrobionych na zapas maja przebijane daty po dłuższym leżeniu na magazynie?

Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowni Państwo, Apelujemy o rozważne wyrażanie opinii dotyczących działalności firmy oraz jej pracowników. Osoby pomawiające firmę OSM Łowicz oraz konkretne osoby przedstawione w komentarzach powinny liczyć się z możliwymi sankcjami prawnymi i konsekwencjami wynikającymi z naruszenia 212 Paragrafu Kodeksu Karnego, czyli zniesławiania. Przypominamy jednocześnie, że forum to służy wyrażaniu opinii o firmie jako pracodawcy, a nie do krytykowania konkretnych osób.

Edek
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Hmm to prawda. No ale kto byl tu krytykowany? No i czy pracownicy a szczegolnie spoldzielcy-wlasciciele spoldzielni nie mają prawa wyrazac swojej jednak krytycznej opinii w sytuacji kiedy firma chyli sie nieuchronnie ku upadkowi a ciala statutowe reagują opieszale? Czy spolecznosc chocby tylko zwiazana ze spoldzielnia nie ma prawa wyrazac krytycznych opinii , kiedy jest swiadoma ze sytuacja jest katastrofalna? Prawo nie moze kneblowac czy chocby cenzurowac wypowiedzi nawet jesli sabkrytyczne wobec ukladow rodzinno-biznesowych z jakimi rownie mamy do czynienia o czym wszyscy wiedza. Nie pozwolimy sie zastraszyc! Za pozno!

Jan Nowak
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowny "dziale prawny", a czy jak się zapytam: dlaczego cena płacona za mleko w skupie jest tak niska ( niższa sporo od średniej krajowej nawet!!!!) , to czy to jest pomówienie? A jak się zapytam czy zarząd wie dlaczego jest taka niska cena, czy zarząd jest świadomy PRZYCZYN , które skutkują taka niską ceną za mleko w skupie, to jest to pomówienie? A jesli zauważam , że PUBLICZNE wypowiedzi członków zarządu , świadczą , że zarzad nie zna tych przyczyn oraz nie wie jak naprawić tę sytuacje , to jest to pomówienie? itd itp z wyrazamy należnego szacunku Jan Nowak Ps. Od kilku dniu przeglądam to forum i musze nawet z pewnym zdziwieniem stwierdzić, że naprawde więcej , dużo więcej jest tu troski o wyprowadzenie firmy z fatalnej sytuacji niż osobistych ( jakże przecież naturalnych w zaistniałej sytuacji) przytyków czy obrażania.

Rolnik II
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowny "dziale" prawny, My tu na wsi mamy internet i telewizje oraz radio. Ale nie mamy pewności, czy jesli żona jest prezesem jakiejś firmy ( NIE-PRYWATNEJ!) a jej mąż jest prezesem spółki zależnej, to czy można mówić o układzie rodzinno-biznesowym czy nie można?

wiejski prawnik
@Rolnik II

Można! Oczywiście, że można!!!!

Duch

To są metody działania tego Zarządu. Zastraszanie. Tak robią też z pracownikami

Asia
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szanowny dziale prawny najpierw trzeba udowodnić że Ci co się wypowiadają mówią nieprawdę a tu po historii widać że to niestety prawdą a że dla kogoś niewygodna to już jego problem.

Rolnik III
@Duch

Cholera a może by tak pomysleć i przeczytać co napisali i zastanowić się ?

Psia kostka!
@Rolnik III

Prosze nie przeklinac, bo dzial prawny zadziala!

@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Zastraszanie? To już chyba nie pamiętacie jakie kiedyś tu były metody? w osm? to przy tamtych metodach to delikatna prośba

@Duch

ale bzdura. kto cię zastrasza?

Rolnik XIII
@mrówka

prosimy się nie zastraszać ! Aby nikt nikogo nie zastraszał! A szczególnie apelujemy, żeby ten mąż nie zastraszał tej żony! Niechaj ci co maja odejść niech odejdą i niech nikt nikogo nie zastrasza! Żeby nikt nie musiał mówić:" nie strasz nie strasz bo się ze.s.r.a.s.z!"

Artur
@mrówka

Takiego czegoś to tu nigdy nie było. Masowe zwolnienia ludzi, zastraszania, śledzenie groźby. Pracownicy i rolnicy od tej krainy bankowej odchodzą.

Stefan
@Artur

Szanowny "dziale prawny", prosimy o potwierdzenie lub zaprzeczenie tych zatrważających tez zawartych w wypowiedzi osoby o NIcku: Artur, ponieważ to brzmi wręcz strasznie! Wiele rzeczy jest niestety zakrytych przed naszymi oczami i uszami , np dlaczego zarząd podejmuje takie a nie inne decyzje, np. typu :" mlekiem uht" zawalczymy o udziały w rynku i wysoką marże". Dziła prawny sam sie chyba śmieje z takiego sposobu myslenia ( widze oczami wyobraźni te skrywane przed zarządem uśmieszki nawet w dziale prawnym;). Nie jesteśmy jako społeczność informowani o prawdziwych przyczynach słabej kondycji finansowej i drastycznie niskiej cenie mleka skupowegi ( znaczniej poniżej średniej krajowej!!!!:(((.Polityka propagandowa zarządu nie daje nam możliwości poznania prawdy bezpośrednio! Jesteśmy więc skazani na domysły! A skoro tak , to się domyślajmy , nie żałujmy sobie! Ja domyślam się , że jedną z przyczyn tej sytuacji jest konflikt interesów! Nawet jeśli taki "konflikt interesów" jest to wg prawa legalny, to jednak domyslam sie , że jest to jedna z przyczyn katastrofy. Czy 'dział prawny" może wyprowadzi nas z błędu?

@Artur

Pracownicy dlaczego odchodzą, co? bo wynosili informacje, sprzedawali komu trzeba i dzielili między siebie stanowiska w zarządzie. I co, nie udało się to się zwalniają, a należałoby dyscyplinarki co niektórym. Rolnicy odchodzą, bo jest niska cena i to jeszcze można zrozumieć. chociaż szkoda.

Średni Sąd
@mrówka

jakie jest podejście "działu prawnego" do kwestii związanej z taczkami i ch niestandardowym formom użytkowania? Czy taczki zdaniem działu prawnego mogą byc środkiem transportu dla cwaniaków i nieuczciwców? Czy mogą służyć tylko do wywozu gnoju? Czy "śmieci" też?

Bezrobotny
@mrówka

Ale checa. A jest jeszcze jakiś wolny wakat. U kogo można jeszcze aplikować

Rolnik666
@Bezrobotny

Przecież wyraźnie pisza że to jest forum dla pracodawców i pracowników a nie dla Rolników i działu skupu, no nie?

Chrzescijanin
@Rolnik666

Czy rolnik ktory produkuje mleko i dostarcza je do naszej nieszczesliwej spoldzielni pracuje? Czy ktos za niego to robi? Myslec myslec!!!!! Dlaczego cena w Piatnicy jest o 65 groszy wyzsza, co? I czy ten fakt dotyczy pracujacych, produkujacych mleko rolnikow czy nie? WSZYSCY SA SPOLDZIELCAMI I PRACOWNICY I ROLNICY! ŻADNI CWANIACY NAS NIE PODZIELĄ!

xXx
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

ekhm... może serio trochę zwolnimy na tym forum...

Król Carol
@xXx

Tak! Tym bardziej że sytuacja jest wspaniała! Rolnicy zadowoleni , ponieważ jako "patrioci" akceptują niską cenę za mleko skupowe ( o 50-65 groszy niższa niz w innych kiepskich spółdzielniach) poniewaz bardzo lubią zarząd i radę i chca aby atmosfera była wspaniała i nic jej nie zakłócało! Tak samo pracownicy sa już tak zadowloleni , że bardziej sie nie da£! Magazyny puste, sprzedaż idzie pełna para : Chiny, Amerikka POłudniowa i północna, globalna sprzedaz, mleko UHT bije na łeb na szyje mleko łaciate czy inne tam "wypasione". Pozycja rynkowa wspaniała i z każdym dniem wspanialsza! Sukces goni sukces i sukcesem pogania. Jest po prostu super. A ci krytykanci co im się cena za mleko nie podoba, to nie ludzie do wilcy som!!! Łubudubu łubudubu niech nam żyje prezeska naszego klubu łubudubu łubudubu! Jak mogę miec w ogóle pretensje! Przecież taka niska cena mleka skupowego to jest test lojalności dla sółdzielców! Im niższa cena tym wspanialszy test lojalności. Jak te rozmaite wilki mogą krytykować nasz ukochany zarząd? No jak? Przeciez sukcesy docenia nawet Polmek i inni co zazdrosnym okiem patrza na to jak się wspaniale rozwijamy! Kłamcy sa , co mówią , że dystrybucja numeryczna i nienumeryczna jest beznadziejna, że w wielu wielu sklepach nie ma naszych produktów! oszołomy to sa i ślepcy, że nie potrafia dostrzec produktów na półkach sklepowcyh. A ci co mówią że rolnicy wkurzeni, to się na żartach nie znają. Rolnicy sa mimo tragicznie niskiej ceny bardzo zadowoleni! Im niższa cena tym lepiej , tym zarząd ma większe poparcie!! Także krytykanci : na drzewo bananny prostować!

Pele
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Ludzie, pohamujcie sie troche. Wszyscy jesteśmy niezadowoleni z sytuacji ale tu się naprawdę pozwy zaraz posypią. Ja nie chce byc po sadach ciągany, jeszcze mi tego trzeba

Kokol
@Pele

święta racja

Merik
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

No dział prawny zamieścił wykładnię ,ale w przypadku pretensji w sprawach pracy i kodeksu pracy zawsze wskazuje się osobę jako reprezentanta Firmy .O czym nie napisał dział prawny .W przypadku sporów prawnych wskazanie samej Firmy nie jest wystarczające ,gdyż nieraz w przypadku naruszenia prawa pracy ,konsekwencją tego naruszenia są następujące po tym pretensje w prawie cywilnym jak przerwanie urlopu i koszty z tym związane .Jeszcze gorszym przypadkiem są sprawy mobbingu .To nie Firma mobbinguje ale konkretny człowiek .To tak gwoli przypomnienia .Oczywiście ,że konieczne jest posiadanie dowodów . Zasada jest prosta -w przypadku sporów prawnych zawsze wskazujemy osobę jako reprezentanta Firmy .Gdyż inaczej dalsze konsekwencje cywilne są bezzasadne .Trzeba o tym pamiętać .Pozdrawiam

Zibi
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

A ja się pytam gdzie był dział prawny jak pracownicy byli poniżani opluwani przez niektórych psedokierownikow i zmuszani do zwolnienia się z pracy poprzez zastraszanie

Były kierowca
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

A gdzie wolność słowa ???? jeżeli straszymy sankcjami karnymi to zapraszamy do oddziału kutnowskiego inspekcje transportu drogowego . Zacznę od początku wszystkie samochody Renault midlum mają nie sprawy układ adblue., Komunikaty typu możliwość blokady kół, skok pedału hamulca ,odcina wtedy z tylnej osi hamulce , pomaga zgaszenie i odpalenie na nowo oczywiście na chwilę, ! hamulce które biorą na jedno koło . Nie wspomnę o takich blachostkach że większość rzeczy trzyma się na trytki , usterki wtrysku, jak widzicie pędząca mleczarka z prędkością 30 km/h i za nią kupa dymu to jest reklama Łowicza ku ekologi więc zainteresowalbym się też diagnosta . Dział prawny może takimi rzeczami a nie straszy ludzi żeby się nie wydało bo osm Łowicz jest naj naj ????

@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

To ludzie tworzą tą firmę i to są właśnie opinie o tej firmie, czyli pracodawcy.

Klient
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Szkoda ze do kierownictwa nie zaapelujesz o przestrzeganie przepisów prawa pracy (odsyłanie ludzi do domu i zmuszanie do brania urlopów). Mycie hal produkcyjnych z wykorzystaniem euro palet jako drabiny też jest niezgodne, ale co tam? Nikt przecież jeszcze nie spadł, a jak coś to wszedł bo chciał. W tym zakładzie normy bhp to tylko fikcja.

Zofia
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Dziale prawny jakim prawem straszysz zwykłego pracownika! Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię chociażby wynikającą z Konstytucji RP! Każdy ma prawo spersonalizować osobę co do której lub instytucje co do której ma zastrzeżenia. Konstytucja RP Art. 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

OZYX
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Proszę nie straszyć ludzi dodających opinię tylko jechać i sprawdzić jakie są warunki płacowe w OSM Łowicz w Toruniu i dlaczego pracownicy są okradani z premii co miesiąc z byle pretekstu lub tak po prostu z polecenia kierownika i dyrektora. TU trzeba coś zmienić tak aby opinie były pozytywne a nie zastraszać ludzi aby nic nie pisali. Byliście w OSM Łowicz w Toruniu? Pracowaliście w OSM Łowicz w Toruniu? To proszę sprawdzić opinie. Chyba, że wielmożnym chrabiom nie chce się ruszyć z Łowicza do Torunia na kontrolę. NIE POZDRAWIAM

Speed
@Edek

BRAWO może teraz ktoś się ruszy. I sprawdzi a może nawet zmieni to bagno w Toruniu w normalną uczciwą firmę dla pracowników.

Edmund

Wreszcie ktos pisze prawdę o OSM w Toruniu

Gabi
@Duch

TAK to prawda pracownicy są zastraszani, ich zachowanie jest wymuszane krzykiem przez dyrektora i regularnie są zabierane tak zwane premie, których praktycznie nie ma. Szacunek do pracowników, także finansowy, równy zero. Pracownicy są tylko narzędziem w OSM w Toruniu i dla przełożonych nie mają cech ludzkich. Dlatego nikt nie chce tam pracować.

Wąsaty
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Może tak inspekcja pracy albo tvn

Ogrodnik
@mrówka

Kto? Poczynając od Dyrektora, poprzez Głównego kierownika Panią i zmianowych. Masakra jak tak można poniżać ludzi....

Uht
@Dział Prawny O.S.M. Łowicz

Dziale prawny, mam pytanie? Czy u Was wszystko jest zgodne z prawem pracy? Czy listy obecności pracowników się zgadzają? Czy czas pracy jest przestrzegany? Czy warunki BHP są zgodne z normami? No chyba nie do końca i dobrze o tym wiemy, my wszyscy pracownicy i wy też więc proszę nie straszyć.

XD

Rzadko zdarza się zakład, który daje takie super podstawy, że są niższe niż najniższa krajowa. Postawa plus premie wynoszą mniej niż 3490 brutto. Uciekać.

misiek
@XD

Ty masz za (usunięte przez administratora) robić. Elita ma się bogacić, pamiętaj ????????

Wanda
@XD

To jak mowa o premiach i pensjach, to ja dopytam o benefity. Poza finansami, co oferuje firma? Szczególnie interesuje mnie pakiet medyczny prywatny, dofinansowanie do wakacji lub inne socjalne świadczenia od firmy? Są tego typu dodatki?

Firma tragedia, Ukraińcy pracujący po 300 godzin za 3 tysiące masakra

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
Xxx

Jakie są zmiany w Toruniu na produkcji? Czy pracujecie w maseczkach jakimś kombinezonie ? Jak zarobki ? Czy praca od.pondz do piątku? Polecacie Czy nie iść Bo mam opcje zmiany pracy ale.czy warto ?

Były, oj były pracownik

Pamiętam jak kiedyś na magazynie studenciaki (na sezon letni się przyjmowali, nie wiem jak teraz) paletę mleka przerabiali na zdatne. Otóż chusteczkę maczali w rozpuszczalniku i ostrożnie zmazywali datę ( była ona malowana przez drukarkę na białej części kartonu po to, aby można było w razie potrzeby zmazać; karton bez nadruku jest biały cały, więc tylko data się zmazywała). Dalej puszczało się je przez linię i mlesio znów stawało się zdrowe i smaczne ;* O katakumbach nie wspomnę. Nadal są o nich legendy? Może ktoś za mnie się wypowie? :D

Moim zdaniem, nie jest w firmie tak źle. Do pozytywów możemy zaliczyć stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty (a to już coś). W pracy panuje ( do pewnego stopnia) koleżeńska (i specyficznie radosna) atmosfera. Zakres wykonywanych obowiązków jest raczej prosty przejrzysty jak 3 kg. sera Goudy w bloku. Kierownictwo stara się łączyć wymogi dyscypliny z pewną tolerancją i wyrozumiałością na błędy. Istnieje pole do wykazania się własną kreatywnością i tempem pracy. Organizowany był kurs na wózki widłowe, które (nowe prosto z taśmy produkcyjnej) technicznie nadążają wraz z ich eksploratorami za potrzebami obsługi klienta. Wydawane są raz w roku bony podarunkowe dla dzieci oraz zapomoga socjalna. O negatywach napisano już dużo. Pozdrawiam kolektyw firmy.

krzych

Witam. Chciałem podzielić się opinią o Waszym produkcie, którego już nigdy nie kupię. Otóż ser biały tłusty klinek z terminem 25 stycznia 2023r. po otwarciu dziś tj. 16 stycznia nie nadaje się do jedzenia. Kwaśny że wykręca. Jutro wrony będą jadły. Krzych z Chełma woj.lubelskie

@krzych

Nie ma co się dziwić skoro daty na produkcji są przebijane po tygodniu leżenia na magazynie.

Jadzia
@krzych

Ja tez juz któryś raz wyrzucam ser , data ważności długa a opakowanie mało nie pęknie, tak wypucza ....a ser do kosza . Niestety zepsuły się wasze wyroby , już się nie dam nabrać na kupno.

Serek homo
@krzych

A co Ty myślisz, że kogoś w OSM to interesuje? Tu się liczy posadka dla członka rodziny. Wybacz Panie, ale prezesa takie sprawy to na głęboko wiesz gdzie? Ważne, że co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy na koncie i rodzina ustawiona. Reszta to tło.

Do wszystkiego można dodać inwentaryzacje na magazynie przeprowadzane wg. widzimisię zarządu niezgodnie z umową o odpowiedzialności materialnej którą podpisuje wcześniej pracownik, a że w międzyczasie pracowało i przebywalo mnóstwo osób bez podpisanej odpowiedzialności to nikogo nie obchodzi i każdy o tym wie. Uczciwi magazynierzy muszą płacić za błędy wszystkich od góry do dołu nawet po kilka tysięcy. Warto zastanowić o tym pomyślec jeśli ktoś chce iść na magazyn....

Lusia

Moje doświadczenie z ta firma nie jest miłym wspomnieniem. Pracowałam w oddziale w Toruniu to co się tam dzieje to wielkie upokorzenie dla człowieka. W tym zakładzie panuje (usunięte przez administratora)pracownicy krzyczą nie wspomnę o dyrektorze a prezes samego wielkiego Łowicza szkoda gadać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z duża buzia i wielkim zasobem łaciny podwórkowej.

Mleko łowickie
@Lusia

Wierzę. Smutne jest to, że ludzie ludzią gotują taki los. W imię czego? Dla kariery dla podlizania się, dla pieniędzy. Na szczęście coraz mniej takich firm. Kto ma okazję ucieka, kto nie ma wyjścia musi się kisić w OSM Łowicz.

Łucja
@Mleko łowickie

Na wszystkich tak krzyczą? Chodzi o tempo pracy czy o błędy? Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić jak to może wyglądać. A między pracownikami niższego szczebla jaka atmosfera panuje?

Lowiczak
@Lusia

To dobrze że już nie pracujesz, przynajmniej jednego .... w Toruniu mniej. Łowicz nie będzie na was robił lenie śmierdzące.

redaktor
@Lowiczak

tacy ludzie co przerabiają spuchnięte produkty po dacie ważnosci powinni mieć zarzuty prokuratorskie a nie być na funkcjach prezesowskich jeszcze chwila w Toruńiu jest oddział tvn a dowody są w telefonach

Ogrodnik
@Lusia

Masz rację. Odradzam tą firmę o ile tak można nazwać,,to coś,,. Człowiek chciał podjąć dłuższą współpracę a tu kicha.(usunięte przez administratora) Brak słów. Ehhhh

Solownia

Wszystko zalezy od tego jak się kierownikom dziobie na krojonych jedynie SG jest spoko reszta tylko wyrzuca zale na ciebie mało i mało ptasinski cały czas kroki i ma w d......e wszystko czy źle czy dobrze i tak prześpi całą noc z poważaniem P.K

dział techniczny

w zakładzie znaleziono nowy sposób na poprawe , naprawe sprzętu produkcyjnego krzyki, obelgi i poniżanie

Codzienna Dwójka

Oprócz Generalnego Konserwatora Zabytków, zakład winien być objęty opieką Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Takiej egzotyki próżno szukać w najdalszych zakątkach świata! Jeżeli jesteś poszukiwaczem przygód - to miejsce jest dla Ciebie! (usunięte przez administratora)

Robert

Jak u was z pracą kierowcy jakie wyplaty dla początkujących?

Operator

Nie polecam tutaj pracować.

Witam, jak mniej więcej wygląda wynagrodzenie dla nowego pracownika produkcji? Czy obowiązuje system premiowy i w jakim wymiarze godzin się pracuje? Chciałbym się zatrudnić, ale lepiej zawsze spytać kogoś, kto wie :) Pozdrawiam serddcznie :)

@Zainteresowany

Sprawa wygląda następująco, masz (usunięte przez administratora) 300h w miesiącu najlepiej, a jak nie chcesz to to jesteś źle traktowany. Po 12 h w światek, piątek i niedzielę. Dyrektor z kierownikami dra mordę na Ciebie i uważają Cie za (usunięte przez administratora) To tak w skrócie;)

Krystyna

Ty serio tak piszesz? A nie da się z kierownictwem jakoś spokojniej porozmawiać jeśli im cos nie pasuje?

Robson

Czy ukraińców nie obowiązuje kodeks pracy że pracują 300godz w miesiącu.Kiedy w końcu ktoś z Inspekcji pracy odwiedzi tę firmę? Czy potrzebny jest jakiś smiertelny wypadek!. Zgodnie z KP pracownik może mieć 150 nadgodzin w roku a ukraincy w Łowiczu wyczerpują ten limit w miesiąc

@Robson

No, 300 godzin to niemało... A oni tu są przez jakąś agencję zatrudniani czy jak?

@Robson

Umowa zlecenie z pośrednictwem pracy. Według niej nie ma żadnych limitów godzin.

Kamila

A Polak też może się ewentualnie ugadać na zlecenie tak samo jak oni? Bo wtedy problemu by chyba nie było?

@Kamila

Jak chcesz pracować 300h w miesiącu to się spytaj jak się dodzwonić do ich pośrednika. I może miejsce na hotelu do spania jeszcze dostaniesz ;) serki z maszyny weźmiesz i życie jak w Madrycie ;)

Panie dyrektor JD kiedy przestaniesz pan zatruwać Strugę Toruńską?.Pracownicy wiedzą gdzie są spuszczane kwasy mlekowe z produkcji.Oczyszczalnia zakładowa tylko na pokaz

@Piotr

I co, tak publicznie to się nie dowiemy gdzie? To taki szantaż słowny w tym momencie?

@Kamila

Rzeczywiście strasznie trudno wpaść na to że jest to kanalizacja połączona ze Strugą.Mogłem się domyślać że przeczyta to osoba o opóźnieniu umysłowym.Przepraszam następnym razem bardziej się postaram

@Piotr

Rozumiem, a kiedy byłby ten następny raz?

New

A jakby tak zmienić z Zarząd łącznie z Dyrektorem Produkcji, czy przyniosłoby to dobry rezultat?

Były robol, teraz człowiek

Te, co tam słychać na łowickich krojonych? Ta sama ekipa zlamasów trzęsie działem, co 5 lat temu? Wypędzili z wikarego w końcu tego koksowego demona? Czy Wróbelek wypowiedział w końcu pierwsze słowo? Katakumby odmalowane? Pozdrawiam serdecznie i pysznej kawusi ;*

Mieczysław
@Były robol, teraz człowiek

Czemu dalej tu wchodzisz skoro od 5 lat nie pracujesz? Tak tęsknisz? Czemu odszedłeś?

Narkoman i alkoholik
@Były robol, teraz człowiek

Szymon dalej poleruje prezesowi razem ze szwagrem ?

@Narkoman i alkoholik

A czemu miałby?

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz