O.S.M. Łowicz

Łowicz

Opinie o O.S.M. Łowicz

Serek 2017-04-13 08:56
Jak w pracy jest dobra kasa i fajna atmosfera to jest ok .A tu ni ma ani jednego,,ani drugiego......
Ric 2017-04-13 21:40
Pani prezes niech Pani tak trzyma będzie dobrze. Trzymamy za Panią kciuki. POWODZENIA
krys 2017-04-13 23:37
Ciekawe kto tak trzyma? istne pośmiewisko. Gdzie te długie serie, gdzie produkcja tylko opłacalnych produktów. Nic tylko bełkot wyborczy osoby, która z produkcją związana jest przez męża, a ten mąż to słaba rekomendacja wiedzy produkcyjnej.
swiełana 2017-04-19 14:50
a co tam na krojonych?
Krysia 2017-04-24 09:29
co może być dobrego dla ludzi na krojonych? MP szaro się gęsi. Jak teraz Strzelecka jest Prezesem to już w ogóle obrosła w piórka bo ma za sobą mężusia Prezesowej. Zrobiła się "rodzinna" firma. nic na dobre się nie zmieniło. Codziennie inne decyzje nikt nad tym nie panuje. przyjście Jezierskiego tylko o tym świadczy. Już kiedyś pracowaliśmy jak on sprzedawał. On się nie nadaje do stałej ciągłej sprzedaży. U niego są tylko dile. podobno ma nie być Ukraińców. Ciekawe dlaczego? Chyba po to, że to ich Dąbrowski wprowadził na zakład, bo Strzelecka to co zrobił Dąbrowski wszystko robi na odwrót. Nie wszyscy byli ekstra, ale duża część była ok. Przecież nikogo nie zwolniono i nie wstawiono na ich miejsce Ukraińców, tylko wchodzili na wolne miejsca i my też mieliśmy lżej, bo było z kim pracować.Trzeba jak najszybciej uciekać.
Ha dwa O 2017-04-24 22:01
Ukraińcy niedługo na zachód będą jeździć do roboty. Telewizji nie oglądacie? A co do zwolnień w osm,to tutaj nikogo nie zwalniają. Tylko tak robią, żeby ludzie sami odeszli.Ale idą takie czasy,że niedługo pracownika będą po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ch całować.
Sery 2017-04-25 07:50
A czy ktos ci kaze na dopisane przychodzic
swietłana 2017-04-25 12:55
to że Pani MP traktuje ludzi jak ostatnie ściery to już słyszałam io przekonałam sie
Jola 2017-04-27 07:47
Jakoś nie widać tych lepszych czasów dla pracowników w osmie. Ani większych pieniędzy nie ma, a masło w naszym sklepie to ile droższe niż w Biedronce. Do Biedronki sprzedają nisko, to muszą sobie nadrobić ceną u pracowników. Nawet te w innych opakowaniach droższe. Podobnie z serem.
Ha dwa O 2017-04-27 10:56
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.....
Jola 2017-04-27 22:43
Co tu jeszcze raz czytać i rozumować? Każdego rozum zaczyna się i kończy na portfelu, rolnika jak i pracownika.
Ha dwa O 2017-04-28 09:20
No tak. Mają gdzieś rolnika i pracownika,a my możemy się pożalić między sobą. Ale obserwując to wszystko,to na chłopski rozum -nic dobrego z tego nie będzie.
xyz 2017-04-29 20:51
Jak wyrzucali Wysocką to mówili, że za dużo sprzedawała do Biedronki. Mija 100 dni nowych rządów, a nie widać żebyśmy do Biedronki mniej produkowali, a miesiąc rządów Jezierskiego. I po co było takie banialuki gadać? Co do ceny masła to kto masło łowickie kupuje w naszym sklepie? Przecież w "dziupli" na rynku można kupić masło łowickie po 2,50 taka cena jest przy zakupie od razu 10 kostek, a ser po 20 zł za cały bochenek 3 kg. Handel w OSM kwitnie, a nawet się rozwija.
Ha dwa O 2017-04-30 13:52
To daj namiary na tą "dziuple"- po co przepłacać?
Anonim 2017-05-02 15:26
Same dobre produkty, dostawy tez okej
serek 2017-05-03 21:42
A to prawda że podwyżki poszły w OSM-e.
Jola 2017-05-06 19:31
Ha dwa o Ty chyba jesteś z kierownictwa mleczarni. Bo większość wie gdzie kupić, a ci co chcą kupić to wiedzą kogo się zapytać. Myślisz, że na ogólnym forum podam Ci namiar?
Ha dwa O 2017-05-08 08:41
Przecież żartuję z tym namiarem. Jakby solidnie płacili, to by nikt nie kombinował.Proste.
XXX 2017-05-08 12:22
Ja tylko chcę doczekać jak Wróci Jan Dąbrowski.
Ale byłoby pieknie jakby się wszyscy "przyjaciele" pakowali. Co by nie mówić furiat był ale trzymał to w garści.
abc 2017-05-08 19:01
To Jan ma również imię Wróci ?
Ola 2017-05-09 09:54
Ja też chcę tego doczekać. Uważam, że w ciągu dwóch lat to pewne. Oprócz pozornych decyzji nic się ku dobremu nie dzieje. Audyt wymyślili ciekawe ile za to zapłacili? Na pewno pomogę Prezesowi wrócić. Chociażby po to żeby zobaczyć miny niektórych.
abc 2017-05-09 10:23
Oj Łowiczaki jesteście wszyscy siebie warci a co niedziela w kościele i biskupa w rękę całujecie , hipokryci.
Ania 2017-05-09 10:40
Zobaczymy czy też zaudytują skup z czasów prowadzenia go przez Strzelecką, a będą mieli tam co robić...
Marek 2017-05-10 10:43
Co Wy z tymi biskupami? Co boskie Bogu, a co ma do tego OSM? Chociaż w sobotę w kościele na pogrzebie oprócz PAŃ PREZES pojawił się też Dąbrowski. No i "Miłe Panie Prezesowe" większość patrzyła jednak na niego, a nie na obecny Zarząd OSM więc coś z tymi biskupami jest.
on 2017-05-10 18:41
A przekazali sobie znak pokoju?
Marek 2017-05-11 18:19
Panie bardzo unikały JD.
on 2017-05-12 11:46
Nawet była jego pupilka? Ale czego nie robi się dla władzy ?
Marek 2017-05-12 22:24
A była, nawet od człowieka się odwraca dla przypodobania.
UE 2017-05-15 21:25
Tak, wróci, chyba przy balkoniku.
Starzy ludzie niech odchodzą na emeryturę i jeżdżą do sanatorium, tam jest ich miejsce.
rz 2017-05-16 12:07
Myślę ,że nie chodzi o wiek człowieka ale to jak postępuje i jakie ma predyspozycje do pracy z innymi a On ich nie posiadał i jeszcze dał sobą manipulować
Asia 2017-05-17 16:47
To prawda, Jan i Małgorzata rządzili, wedle własnych wymyślonych zasad bo skąd mieli wiedzieć co to zarządzanie. Przykre, niestety prawdziwe.
Antek 2017-05-17 17:02
Ta trzecia osoba też nie ma cienia zieloności o zarządzaniu i produkcji a nadal pełni obowiązki
Kola 2017-05-18 20:15
A Strzelecka czy Jezierski mają? Pani od krów kieruje firmą, jakie ona ma pojęcie o rządzeniu? Krowami nie potrafiła rządzić chociaż te również nie rozumiały co ona gada. Po śmierci poprzedniej Prezes od skupu, zaczęła się degradacja OSM w skupie. Największą robotę zrobiła śp. Gajdowa wprowadziła rolników do Unii, a ta nie potrafiła nawet tego utrzymać. A Jezierski to gdzie tego rządzenia się uczył? Ściąga swoich ludzi, takich samych cwaniaczków i pseudo pracowników, którzy tylko zajmują się plotkami i brukowymi sensacjami. Dąbrowski taki "nieudolny" a z Łowicza potęgę zrobił, ciekawe czy takie tempo rozwoju ci nowi menagerowie utrzymają?
Rezolutny 2017-05-18 21:12
Ty skończony idioto!!!! Nie masz pojęcia a piszesz. Naucz się wysławiać to dopiero podyskutujemy. Pal...
Antek 2017-05-18 21:28
Czyżby odezwał się jeden z byłych decydentów , co skończyła się władza i profity ?
Ewa 2017-05-18 22:31
No no, wracają synowie marnotrawni, których nigdzie nie doceniali, tylko potrafią "pracować" pod Jezierskim. Jak za komuny. Pani z eksportu teraz kadrową będzie, bo miejsce dla "kierownicze" dla drugiej połowy szybko trzeba było znaleźć. To jest dopiero nowa władza. A gdzie są Ci co pisali, że Dąbrowski swoich zatrudniał?
Obiektywna 2017-05-19 06:22
Oj zazdrośnica, bo nie "pracowała" pod Januszkiem. He he he. Chyba że inna orientacja.
x 2017-05-19 08:50
Jak to gdzie są? Tutaj na forum. Jak swoi swoich zatrudniają to ok, jak inni to nie ok. Teraz wspomagają żywicieli.
Asia 2017-05-19 08:57
Na to wygląda, że to właśnie jedno z byłych .... ;-) Nadal nie wiedzą, że w firmie się zarządza, nie rządzi.
I raczej to nimi rządziły i emocje i prywata.
Nikt tu niczego nie ujmuje byłemu prezesowi, ale "potęgą" to my może byliśmy, ale dawno. Już dawno zostaliśmy daleko za czołówką firm mleczarskich, którzy potrafili nawet w trudnych czasach iść do przodu i rozwijać się.
x 2017-05-19 19:08
Oczywiście do Kalisza jak go orzejmowaliśmy to my się nie "umywaliśmy" , a takie właśnie było zarządzanie, a nie rządzenie przez Pana Strzeleckiego. Oby los nie doprowadził OS M Łowicz przy takim zarządzaniu też Strzeleckiej do takiego stanu.
Asia 2017-05-19 20:19
Gorzej niż za "rządów " Jana i Małgorzaty na pewno nie będzie. Dno zostało już osiągnięte.
Antek 2017-05-19 21:38
Czy Ty rozumiesz o czym piszesz ? Myślę, że nie , więc daj sobie spokój
Mirek 2017-05-21 10:47
A kiedy będzie odbicie z tego dna? Cztery miesiące "zarządzania" i nadal na dnie, a mleczarstwo w Polsce idzie do góry i nie tylko w Polsce łącznie z płacami i taką samą różnicą w średniej cenie mleka w stosunku do GUS, a tu cały czas dno i zacięła się płyta i cały czas usprawiedliwianie się ze swoich nieudolności schedą po poprzednikach.
Asia 2017-05-22 15:06
Od 31 stycznia to już nie Twoj ból głowy.
KLIENT 2017-05-23 23:19
TAK Z INNEJ BECZKI
ŚMIETANA Z ŁOWICZA MA KONSYSTENCJĘ KASZKI MANNEJ
KUPIŁEM KILKA RAZY W OSTATNIM CZASIE I UWAŻAM ŻE NIE POWINNO SIĘ TAK OSZUKIWAĆ
KLIENTÓW ILE MOŻNA WALIĆ DO TEGO MĄCZKI ŚWIĘTOJAŃSKIEJ ?
TO SIĘ NAZYWA JAKOŚĆ?
Basia 2017-05-24 10:53
Napisz konkretnie numer IW ,aby wiadomo w którym zakładzie OSM Lowicz wyprodukowali reklamowany przez Ciebie wyrób a ponadto zgłoś oficjalnie tą reklamację
Bleeeee 2017-05-24 16:21
A co tu da reklamacja? Tak się teraz produkuje nabiał: mamy gumę guar,
skrobię modyfikowaną,karagen,źelatynę,mączkę chleba świętojańskiego itd,itd.....A już Osm Łowicz to tego nie żaluje-walą te świństwa chyba zamiast mleka i jednostek tłuszczu.
Basia 2017-05-24 17:54
Skąd masz takie informacje bo chyba nie z opisów na opakowaniach ?
Teresa 2017-05-24 19:49
Widocznie mają kiepskiego technologa
Bleeeee 2017-05-24 20:05
No z opakowań właśnie. Weź do ręki pierwszą lepszą śmietanę, serki długoterminowe do smarowania chlebka,deserki typu Ryzia,owsianki itd,itd...I poczytaj skład.
Zostaw swoją opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.S.M. Łowicz