Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Kris

Po przeczytaniu nowego lowiczanina jestem zdumiony. Oni nadal idą w zaparte i mówią że jest dobrze gdzie Piszą że sytuacja że trudna haha piszą że rozmowy to plan B haha to który podmiot przy zdrowych zmysłach będzie chciał z nimi rozmawiać jak oni mówią takie rzeczy i generalnie to robią laske że w ogóle chcą rozmawiać haha skąd oni się wzięli co oni mają w głowach i chyba nic sobą nie reprezentują to jest dno i wodorosty i chyba prezes Sapiński zauważył że tam nie ma z kim siąść do stołu i dojść do porozumienia i dlatego machnął na nich ręką. Mam nadzieję że Mlekpol ani nikt tego nie weźmie. Po przeczytaniu tego artykułu jestem że tym aby OSM Łowicz upadła!!! Rolnicy odchodzcie od nich bo tylko pchacie im kieszenie oni się z was śmieją i bawią za waszą kasę!!!

kazik
@Kris

a co z toruniem podobno audyt wyszedl zle

Norman
@Kris

Klamstwo na kamstwie i klamstwem pogania . Oj bekną bekną. Taczki czekają! Rolnicy nie sa wbrew wyobrazeniom cwaniskow glupi!!!! Swoje wiedza i widza. A cierpliwosc tez juz sie konczy!!!!!!!

Llll

Twój Walery
@Llll

Ale jaja! Rozwalili wszystko co się da i dojrzeli do połączenia! Pewnie Mlekpol z Mlekowitą będzie walczył o nas na śmierć i zycie.

@Twój Walery

No mlekovita nie będzie tak jak w artykule wypowiada się prezes Sapiński. Także zostaje tylko Mlekpol. Choć z dwojga złego zdecydowanie wolę Mlekpol przynajmniej spółdzielnia z prawdziwego zdarzenia płacą lepiej od Mlekovity także tylko się łączyć.

Twój Walery
@Rolnik

Niestety mam dla ciebie złą wiadomość. Oni niczego nie potrafią porządnie zrobic. Połączyć, rozłączyć, kupić, sprzedać, przyjąć, zwolnić, rozmawiać i milczeć także.

Mleczarz
@Twój Walery

Im się wydaje że będą robić piękny PR w internetach jak to osm dobrze przedzie a Mlekpol głupi i uwierzy w te bajki. Żaden z prezesów nie szukalby konsolidacji jakby był na plusie a tu chyba grunt się pod nogami pali.

Hzuk
@Mleczarz

Te komunikaty w internetach to sa skierowane do „nowej” rady nadzorczej i maja za zadanie uratowanie tyłków . Natomiast tresc tych komunikatow jest wg expertów żenująca. Po prostu żenada

czytelnik
@Llll

Żenada i pośmiewisko na całą Polskę panie Jezierski.

Wielbiciel zarzadu
@czytelnik

Dlaczego?

BACA Z KOŁA

To jest ważna informacja dla Koła pisze Rolnik z Koła 28.06.2018 09:37 Dziś rada w Kole, te modlitwy powinny być skierowane do decyzyjnych, by nie zmarnować marki Koło i odciąć się od Konina.. z tymi ludźmi się nie da naprawdę się NIE DA bądzcie czujni

JA

SUPER !!! WIECIE JAKA MAMY REKLAMĘ OSM ŁOWICZ NA CAŁĄ POLSKĘ i to za darmo WIWAT GO WORK. PL

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Rolnik

Wy dalej te bzdury wałkujecie zamiast zająć się ważniejszymi tematami np rozmów z Mlekpolem nt konsolidacji.

:((((
@Rolnik

tak! zajmijmy się rozmowami z Mlekpolem albo i z Mlekowitą nt przejęcia nas! Cała załoga i wszyscy rolnicy- DO ROZMÓW O PRZEJĘCIE NAS !!! BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ( onej i jej mężowi oraz rodzinie tamtego) :((((

one dwie
@:((((

Jakiej "ONEJ i jej mężowi"? Czyżby chodziło o samą.....??? MAryjaJózefie! To niemożliwe! My tez chcemy takich pensji i dla siebie i dla naszych mężów!!

mrump
@Rolnik

a może by tak zająć się tym do czego jest to forum a nie jakieś bzdury o polityce, zarządach i ciągłe wyzwiska. to nie podwórko. zachowujecie się wszyscy jak małe dzieci.

Hdt
@mrump

Tak zajmijmy sie tym do czwgo jest to forum. Abysmy tylko zauwazyli ten momen jak juz firmy nie bedzie.

Patrzący inaczej
@Rolnik

Pytanie czy Mlekpol chce rozmawiać z Łowiczem na temat konsolidacji? Jeżeli Mlekowita już jasno powiedziała że Łowicz ją nie interesuje to Mlekpol też nie będzie chciał Łowicza bo z kim w tym Łowiczu gadać i o czym?

Czytelnik

W dzisiejszym pulsie biznesu prezes Mlekovity dał jezierskiemu pstryka w nos. Chce być sam. Nie chce już Łowicza w takiej postaci jak jest teraz.

Zenon S
@Czytelnik

A gdzie te Sapinski pasuje do p. Jezierskiego,co? ( hahahahahaha;))))

Rolnik

Zlikwidowali małe hurtownie i na terenie Gminy.Koźmin Wlkp. w sklepie nawet masła kaliskiego ani łowickiego nie kupisz

@Rolnik

a po co Ci masło, co? Margaryne jedz!;-))

pawel19

Podnieście tą cenę chociaż o 15 groszy. Nie mówię, żeby zrównywać się ceną z dobrymi mleczarniami, ale chociaż tyle. Z drugiej strony w wywiadzie chwalicie się, że produkcja jest na 3 miejscu w Polsce.

Robert
@pawel19

Więc na mleku im nie zależy dlatego nie podnoszą. Mają go dużo i nie będą płakać jak 200 tyś dziennie odejdzie.

senator Gabryś
@Robert

No! w końcu ktos tu napisał prawdę: IM NIE ZALEŻY NA MLEKU W OGÓLE! CZYLI NIE ZALEŻY IM NA INTERESIE/DOBRU WŁAŚCICIELI-SPÓŁDZIELCÓW! Mam nadzieje że to juz teraz wszyscy zobacza w końcu. Mam też nadzieje,że p. Uczciwek z Rady tez to zauważy . Ale czy chłop wyciagnie z tego wnioski prawidłowe? Raczej wątpie jak znam życie. Pani prezes z p. Jeziorkowskim robią kampanie informacyjną, że dla rolników jest kolorowo jak pasek łowicki...no , biorąc pod uwage cene płacona w skupie za mleko, to są szczyty hipokryzji!

@senator Gabryś

RADZĘ SIĘ WSTRZYMAĆ ....panie senatorze

senator Gabryś
@222

dlaczego? Czyżby kilka słów prawdy kąsało poczuciem winy duszę?

Qweit

Kuba
@Qweit

Hmm tzn ze może kiedyś cofną ostatnią obniżkę i będzie ponad złotówkę za litr?

Walery
@Qweit

Wybitni artyści! Najlepszy tekst tego artykułu to "jesteśmy na plusie"

Fffffff
@Walery

Sa plusy dodatnie i plusy ujemne. Tak żenujaco niska cena mleka w skupie to jest plus UJEMNY!

Vobel
@Walery

Tak ten tekst jest najlepszy i znany z historii innych spółdzielni które w niedługim czasie po takim tekście szukały przyłączenia. Czy takim bombardowaniem artykułami zarząd chce podnieść cenę zakładu? Oni chyba myślą że dziś ludzie jak kiedyś są ciemni i głupi a to oni rozumu nie mają. Tytułują się na 3 miejsce w kraju z inwestycjami 19mln zł gdzie liderzy rok w rok nie przeznaczają mniej jak 100mln zł i widać przepaść ? Widać skąd się bierze wyższa cena za mleko? Wydajność produkcji, jakość, wielkosc. Panie prezesie trzeba mieć w końcu honor i powiedzieć prawdę!!!! Taka jaka jest a nie myślicie oczy ludziom bo w tą scieme już nikt nie wierzy!!!! Chyba że pan sam. Rok 2017 był takim historycznym dobrobytem w osm Łowicz ? To dlaczego dostawcy dostawali i nadal dostają co najmniej 30gr za litr surowca mniej niż w dobrych spółdzielniach??? Szkoda słów. Dziwi mnie tylko dlaczego konferencja zrobiona w Warszawie a nie w Łowiczu? Dla kogo ona została zorganizowana? Dla warszawiaków? Porażka mam nadzieję że bardzo szybko zabraknie Wam kasy i przestaniecie oszukiwać ludzi.

Walery

A zysku tyle co w pysku

Daro

http://m.portalspozywczy.pl/mleko/wiadomosci/osm-lowicz-zmienia-polityke-sprzedazowa,160115.html Łowicz chyba naprawdę wychodzi na prosta.

prawdziwek
@Daro

wychodzi na prostą, wychodzi.

Bamber
@Daro

Wzrost przychodu a w skupie obniżki?

QWERTY
@Daro

Szkoda że nie spytali wybitnego fachowca ile Łowiczowi zysku dają te jego wzrosty.

Lena
@QWERTY

I ciekawe czy sprzedaż w cysternach mlekach to jest marka Łowicz?

Wojtek bez portek
@Daro

ASIU! Łowicz to może niekoniecznie ale dzięki swojej radosnej twórczości na prostą wyszedł z pewnością twój wujek czy tam kuzyn.

Ela
@Wojtek bez portek

Dokładnie kłamstwo kłamstwem napędzane. Jeżeli jest tak świetnie to czemu tych rewelacji nie podali do 500 rzeczpospolitej. Nie podali bo tam nie wystarczy sobie gadać tam trzeba pokazać dane finansowe.

Janek
@Ela

Podniecili się bo przez chwilę mleko przerzutowe było dużo droższe niż Łowicz płaci w skupię lecz przerzut znów zaczął tanieć a mimo wszystko na sprzedaży przerzutowego na tyle gęb nie starczy wykarmic.

Serek
@Lena

Pewnie że to zaliczył do markowej sprzedaż tylko ciekawe gdzie on tam logo umieścił. I sprzedaż eurobloków do Polmleku to też sprzedaż marki Łowicz. Żenada.

Zenon

My Polacy musimy dbać o polskie produkty i właśnie polskie kupować a nie beznadziejne z zachodu trzeba to robić aby dać nowe szanse polskiej gospodarce która została sprzedana przez PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ a nikt o tym nie pamięta więc przypomnijcie sobie kto sprzedawał POLSKIE fabryki,stocznie.

ddt
@Zenon

Boimy sie ze nas niemiecka firma przejmie. Ale ona i jej mąż beda zadowoleni, bo kasiora plynie non stop!

abc

cz ten nowy przewodniczący już wie co sie dzieje i dlaczego toniemy?

Nieuczciwek
@abc

Ten nowy przewodniczący wie że toniemy ale niestety nie rozumie dlaczego

on od niej?
@Nieuczciwek

no ale jeśli tak to znaczy że już jesteśmy totalnie przegrani! Czyżby on był od niej?

Hc

Wie , że toniemy?

Henryk
@abc

A skad ma wiedziec? Na podstawiesamej ceny w skupie to pomyśli , ze bedzie lepiej!;) jaha

Ed

Po co likwidować Toruń. Mam lepszy pomysł. Uwolnić Toruń, oddać im dostawców tych którzy pod niego podlegają(łowicz owi jak widać i tak nie są do niczego potrzebni). Utworzyć nową spółdzielnie na bazie tsm, u i (k..., sam nie wierzę że to mówię) Pana Wałachowskiego na prezesa. Wielu może zdziwi ta kandydatura ale facet jest bezwzględny, pozbędzie się każdego kto nie spełni swojej funkcji i oto właśnie chodzi. Poza tym ambicja nie pozwoliła by mu zaprzepaścić takiej szansy.

Rolnik II
@Ed

Wałachowski musi obronić CAŁĄ MLECZARNIE!

Stef
@Ed

Toruń też chca zlikwidować? O ja cie pier...cze! To co sie ostatnie? A gdzie rolnicy pójdą! Znowu na bruk???!?!?!?

Krzysztof R
@Stef

Wałąchowski na prezesa OSM TORUŃ!!!!!!!!

sen nocy letniej

my razem z moim zdolnym mężem będziemy likwidować to co nam nie jest potrzebne. jak sie komus nie podoba to won! rolnicy muszą sobie poszukac jakichś innych miejsc do oddawania swego mleka! zresztą jakośc tego mleka pozostawia wiele do życzenia a ja i mój maż lubimy tylko dobre mleko , dużą zawartośc białka i tłuszczu oraz bardzo wysokie pensje, premie i apanaże dla siebie. Tylko to ma dla nas sens !Reszta to propaganda dla maluczkich prostaczków!

pracownik III

My się już nie boimy zarządu! Wkrótce powiemy światu co i jak ! Niech nas nawet zwolnią, ale prawda i tak wyjdzie na jaw! Nie dajmy sie podzielić i zastraszyć!

Ktoś tam

Wszyscy krzyczą wymiana zarządu wymiana. Nie sztuka jest wymienić zarząd gdy jest słabo. Przyjdzie nowy sztab ludzi i będą się uczyć firmy przez pół roku albo dalej....znam tego nowego przewodniczącego i zaczyna chłop weszyc i wyczuwac kto z kim i gdzie lody kręci... A podobno statut mu gwarantuje wejście w każdy kat zakładu i zaglądania s każde papiery....tak mówią. Poczekamy zobaczymy bo podejmowanie nieprzemyslanych decyzji może tylko zaszkodzić...

qa
@Ktoś tam

Nie, nieprawda! Piszesz niestety głupstwa! Przyjdzie nowy zarząd i zacznie profesjonalnie zarządzać od pierwszego dnia. Przecieżzarząd nie musi poznawać osobiście wszystkich krów- że to tak w skrócie ujmę;-)).PO prostu. Tu nie ma jakiejś nadzwyczajnej filozofii. Firma jak firma , sa uwarunkowania i różne personalne układy itd. Ale co do zasady to zwykłe sensowne profersjonalne zarządzanie w 99% przypadków wystarcza.

Zyga Łowicz
@Ktoś tam

piszesz;"Nie sztuka jest wymienić zarząd gdy jest słabo". No właśnie! Co to za sztuka wymienić zarząd , który prowadzi mleczarnie do katastrofy i bankructwa! Pewnie że żadna to sztuka! Ale RAda i tego nie jest w stanie do konać. Pewnie mają lęki i sie boją. Bo gdyby zarząd dobrze zarządzał , aaaa to by się taki zarząd rozwaliło w dwa dni! ( horror panie horror!, ale mleczarenka upadnie i tak i tak przy takim mysleniu)

MLECZNIAK

Powiedzcie mi jaka jest kara w łowiczu gdy natychmiast zerwę umowe bez wypowiedzenia? W umowie niby jest że kara jest 25%, ale tu nie wiem teraz z czego te 25%

Były dostawca
@MLECZNIAK

W moim przypadku lepiej było przejść od razu a nie czekać do końca wypowiedzenia bo w ostatnim czasie pojechali mi tak po parametrach że cena wyszła tragiczną z gdybym z dnia na dzień odszedł to miałbym cenę wyższą od razu więc kolego znów tak z stamtąd gdzie pieprz rośnie. Jest podobno nowy przewodniczący ale czy ma jaja i pogoni to towarzystwo nie wiadomo różnie mówią.

rada za słaba na babe
@Były dostawca

nic z tego . Żaden przewodniczący nie ruszy obecnego "układu". Kobita jest kuta na cztery odnóża plus ...rodzina;(((. Przewodniczący jest za słaby ( tylko jeszcze o tym nie wie:(( Za późno!

hehehehe
@rada za słaba na babe

rada za słaba na babe:-))) hehehehehehehehehehehehe

niestety koniec bliski
@hehehehe

przeciez ta nowa rada jest wybrana przez delegatów na ostatnim walnym. A na walnym to pokryczeli pokrzyczeli i poszli. To samo będzie z radą. Se pokrzyczy pokrzyczy . Jedyne co może zrobić to zmienić ten słaby zarząd , ale wiadomo że nie będzie miała tyle siły i przede wszystkim odwagi aby zamienić zarząd na kompetentny! Czyli koniec bliższy niż sie nam wydaje. Ten zarząd= masakra

DO KOŃCA...
@niestety koniec bliski

MASAKRA TO Z TEGO , ŻE NIE DACIE LUDZIOM SPOKOJNIE PRACOWAĆ ! WEŻCIE SIĘ ZA SWOJE OBOWIĄZKI I NIE PRZESZKADZAJCIE ... A MÓWIĘ WAM , WYJDZIE TO WSZYSTKIM NA DOBRE....

Gdt
@DO KOŃCA...

Zarzad ten musi ustapic!

Heniek Ś
@Gdt

Zgadza sie! Potrzeba kompetentnego zarzadu i kierownictwa!!!!!

Rolnik III Sochaczew
@rada za słaba na babe

Nie zgadzam się. Nowy przewodniczący Rady jest 1000 x lepszy od p.Mariana! Jest młody, inteligentny i dynamiczny; szybko zorientuje sie że dalsze prowadzenie spółdzielni w tym kierunku to będzie katastrofa! On musi sie szybko zorientować co i jak i sobie uświadomić, że spółdzielnia nie może iść tą samą droga co 7 i 5 lat temu!!!!!! Potrzebna jest zmiana nie tylko zarządu i części kierownictwa , ale całego sposobu myslenia . Potrzebne sa radykalne zmiany! Nawet jeśli byśmy mieli być przejęci przez wiekszy podmiot , to przeca do teg tez sie trzeba wzmocnić, żeby nie było przejęcia "na kolanach"!!!!!!

Jcf
@Rolnik III Sochaczew

A ma on pojecie o zarzadzaniu, logistyce, marketingu, finansach? Jesli tak , to mozecie soac spokojnie. A jesli nie to niech Pan Bóg ma was w swej opiece. Czy p.Marian bedzie mial duzy wplyw na losy?

@Jcf

Jak Pan Marian wpływały na losy to powstała duża strata.

Karolcia
@Tomek

a czy są jakieś dowody na to że jak p.Maryjan wpływał na losy to los był ciężki?

Chwała Maryjanowi
@Karolcia

PAn MAryjan jest w porządku! zapisał sie złotymi zgłoskami w historii naszej mleczarni. POtomni będa go wspominać jako Wielkiego!. Byc może nawet największego w historii Najjasniejszej! A co w morde jeża. Nie będziem mu żałować! niech ma chwałę!

Henryk Ś
@Chwała Maryjanowi

nowy przewodniczący wygląda na inteligetnego człowieka. Więc jest cień szansy , że sie zorientuje dośc szybko z kim ma do czynienia i doprowadzi do zmiany całego zarządu. Wtedy będzie szansa na odbicie i pójście do przodu!!Tylko czy reszta rady sobie poradzi z takim wyzwaniem? No i co panem Marianem?

Xyz
@Henryk Ś

Niestety, po dzisiejszym dniu wiadomo że nowy przewodniczący to taki stary przewodniczący w gorszym wydaniu.

Gryf
@Xyz

Łomatko! Naprawde? A po czym to poznac?

zła rada
@MLECZNIAK

3 lata zawieszeniem na rok

Dobra Rada

PROPOZYCJA !!!! ZAMIAST WALCZYĆ Z TĄ KOBIETĄ , KTÓRA WEDŁUG NIEKTÓRYCH JEST "CWANA I KUTA NA CZTERY ŁAPY " TO ZRÓBMY WSZYSTKO ABY BYŁA PO NASZEJ STRONIE I UŻYŁA CAŁEJ SWEJ MOCY ABY CHRONIĆ NAS LEPIEJ SIĘ Z NIĄ Z A P R Z Y J A Ż N I Ć a powiem Wam , że to fajna i mądra babka TYLKO SKOŃCZCIE Z TĄ WALKĄ , BO NICZEMY DOBREMU TO NIE SŁUŻY

My
@Dobra Rada

Ja być likwidatorka. Ja killing wszystkie krowy! Ja closing wszystkie oddzialy. My z mezem nie potrzebować duża firma! My z mężem potrzebowac duże pensje.

Hahahaha
@My

Hahahahaahahahahaha

Stef
@Dobra Rada

Zarzad jako taki musi zostac wymieniony. Ludzie, nie dajcie sobą manipulowac!!!;-))

Oj tam oj tam
@Dobra Rada

Zarzad bezwzglednie ( po tych kilkunastu miesiacach juz!) powinien xostac wymieniony. Ale jako rolnicy nie umiemy wybrac takiej rady nadzorczej ktora by to przeprowadzila! Zarzad ma ZAWSZE przewage nad radą!! I tą przewage bezwzglednie i brutalnie wykorzystuje. To dotyczy nie tylko naszej spoldzielni ale wiekszosc spoldzielni w Polsce. Niestety dla bardzo wielu mleczarn to sie skonczy i juz konczy ( jak u nad) źle i bardzo źle. Przy takiej cenie mleka i stratach , hdyby to byla prywatna firma ( typy SA) zarzad nie ostal by sie nawet jefnego dnia! Zreszta w SPOLCE AKCYJNEJ Rada nadzorcza nie dopiscila by do tak dlugiego czasu rzadzenia przez taki zarzad. Juz katem zeszlego roku by ich nie bylo! Ale my rolnicy- spoldzielcy boimy sie pani prezes..;(( hahahahaha . I Maryjana;((

@Dobra Rada

Ja już 13 lat przyjaźnie się ze zdjęciami w gazetach byłego prezesa Dąbrowskiego a teraz pani prezes Karoliny.Nie było mi dane ich spotkać. Trudno tak się przyjaźnić, ale życzę im jak najlepiej. A skoro ten portal jest na temat pracy to praca jest ok, wypłata nie najlepsza ale zawsze na czas.

Maciuś
@Dobra Rada

A co może byłeś z nią blisko zaprzyjaźniony że tak mówisz?

zła rada
@Maciuś

fajna jest i miła! Mleczarnie wprawdzie źle prowadzi , ale jakie to ma znaczenie skoro ma fajnego męża;)

rf

Czemu likwidujecie? Nie likwidujta w mordejeża!

Dominika

Dużo piszecie o sytuacji w O.S.M. Łowicz. Czy ktoś z Was chciałby konkretnie napisać w kilku zdaniach, na jakich zasadach podejmuje się współpracę z O.S.M. Łowicz i w jakiej atmosferze ona przebiega? Będę wdzięczna za każdą merytoryczną, kulturalną opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz