Opinie o Oman Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Oman Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Oman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oman Sp. z o.o. w Racibórz

Jeszcze ze dwa lata temu cos tu pisali o tym, że głównie doświadczonych pracowników do siebie brali. Jak to na dzień dzisiejszy wygląda? opiszecie standardy dla ślusarza? Kiedyś wisiała oferta z umowa o prace na czas nieokreślony z wyznaczoną podstawą opierającą się o próg minimalnej krajowej. Czy dalej tak jest? nadrabia się premia czy jak?

Danka
@Wat

Czyli prosto ująć premia jest frekwencyjna. Dużo wspominacie o tej premii ale kwoty nikt na forum nie podał, możesz przedstawić ile ona rzeczywiście wychodzi?

Wat

Biorą chyba wszystkich, co chcą tu pracować, najniższa krajowa. Samej pracy ci nie opiszę ale pewnie masz zapychać i niczego nie chcieć w zamian. Premia jest marna, za przyjście do pracy brak chorobowego etc.

Sabina Nowy wpis
@Wat

Ale jak to brak chorobowego? Przecież jak ktoś jest na UoP no to ma kasę za czas na L4 zgodnie z prawem, co nie? Czy chodzi o brak chorobowego, znaczy brak premii frekwencyjnej? Możecie to wyjaśnić?

Wat Nowy wpis
@Sabina

Premia jest jedna, idziesz na chorobowe prawdopodobnie jej nie dostaniesz. Zależy wszystko od widzi mi się przełożonych. Za L4 itp. normalnie płacą

Danka Nowy wpis
@Wat

Czy w firmie Oman Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Elektryk, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

A jak firma to tłumaczy? Czyli ludzie zarabiają tylko czystą podstawę. A premie na święta czy jakieś upominki chociaż? Za nadgodziny dają wolne czy płacą jakąś stawkę?

HQ Nowy wpis

Nikt nie pytał bo się boi iść a będzie tu pisać. Podstawa na konto reszta o ile się złapiesz się domyśl. Premie na święta i upominki ma być tanio, nie ma nic. Nadgodziny stawka x ilość godzin.

Izabela

Czemu premie sa dawane do ręki a podstawa jest liczona na pasku, nic nie pasuje w tej firmie, ludzie boją sie upomnieć o swoje. (usunięte przez administratora) i cyganstwo nie polecam omijać bokiem lata stracone nic na emeryture nie dorobicie firma inwalidów

Henryk

Bardzo rzetelna Firma. Prosząc o przesłanie części Bardzo rzetelna Firma. Opisując mój problem Pani bardzo chętnie załatwiła mój problem bez dodatkowych kosztów. Realizacja przesyłki oraz samo podejście do tematu jest dla mnie bardzo pozytywne. Bardzo serdecznie dziękuję za poświecony czas oraz szybkie załatwienie mojego tematu. jestem ogromnie wdzięczny.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Oman Sp. z o.o. na stanowisko ELEKTRYK? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Oman Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik.

Pracownicy posiadają telefony służbowe i korzystają z nich również po godzinach pracy.

Miare zwijaną nożyk reszta zależy od stanowiska jakieś dłuto ewentualnie. Jak coś trzeba więcej to trzeba dluuugooo czekać to może dostaniesz.

No możesz liczyć, głównie na siebie i że nie będziesz chorować

Grzesiu

Witam. Czy przyjmujecie ludzi do pracy. Jeśli tak to w jakiej formie należy zgłosić swoją kandydaturę?

@Grzesiu

Cały czas biorą doświadczonych pracowników. Co do młodych zależy od rozmowy kwalifikacyjnej.

Grzesiu

:) nowi :) to podobno pod kontrolą jak starszym nie (usunięte przez administratora)!!!

@Grzesiu

Czuby wszędzie pracują zależy kto na kogo trafi.

Czwórka

To chyba złe jak komuś (usunięte przez administratora) ... !!

@Czwórka

Można zgłosić się do brygadzisty albo wyżej do dyrekcji, nie takie problemy rozwiązywali.

Jasiek

Jak się pracuje i czy teraz są w ogóle szanse na pracę dla kogoś nowego?

Magda

@Szczęśliwy_pracownik:) a syn szefa spowodował te straty?

PAWEŁ
@Magda

Magda Ty się nie wygłupiaj i wracaj do pracy, czekamy na Ciebie... Rodzina (usunięte przez administratora) na firmie a Ty w doma siedzisz :-)

@Magda

Magda Kiedy wracasz do pracy ?

Szczęśliwy_pracownik:)

Odradzam to miejsce.. składki na ZUS przepadły (trwały kilka lat sprawa sądowa zaległości). Wypłaty nie są fajne najniższa krajowa i jak postarasz do koperty dostaniesz.. graniczy to cudem. Brak paczek mikołajkowych, wigilijnych itd Błędem było zatrudniać syna straty milionowe .. łatwo zniszczyć a odbudować to długa męcząca droga.. Dziwię się że Ci co tam pracują nadal pracują...

Nie

miki - Haha zapomnij :)

miki

Hej, a powiedzcie mi czy oman zapewnia jakieś benefity typu multisport dla swoich pracowników?

admin

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Oman Sp.z o.o.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Oman Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Oman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oman Sp. z o.o.?

Oman Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zamkowa 11
    47-400 Racibórz