Opinie o K2 Internet S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie K2 Internet S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w K2 Internet S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K2 Internet S.A. w Warszawa

ktoś

Ogólnie jest ok. Jak pewnie w każdej agencji pracy bywa sporo (czasem bardzo sporo) i terminy bywają krótkie (czasem zbyt) ale krzywdy człowiekowi nie robią, szczególnie jak poważnie podchodzi się do swojej pracy. Atmosfera sympatyczna. Pracowici i ambitni powinni się odnaleźć...

pablo

Ile można dostać w kreacji na stanowisku copywritera?

laponia

anonim - 2013-07-02 11:22:09 tk, a dokładnie jakie zadanie Ci zlecili w K2 Internet jako rekrutacyjne? Zapytali od razu o kwotę jaką chcesz zarabiać?A ile tam można zarobić w kreacji?

tk

Dziwne wrażenie miałem z rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas rozmowy wyraźnie spytałem, czy w umowie jest klauzula o zakazie konkurencji, jeśli tak - jakie są szczegóły. Pani z HR nie potrafiła odpowiedzieć, ok, nie musi wszystkiego pamiętać. Miałem dostać zadanie rekrutacyjne. Od razu po spotkaniu napisałem maila z pytaniem o tą klauzulę, aby nie umknęła. Zadanie dostałem dopiero po 3 dniach, na temat klauzuli - cisza. Miałem wątpliwości co do zadania (niejednoznaczne polecenie co trzeba zrobić) - napisałem maila - cisza przez dłuższy czas (prawie 2 tygodnie), okazało się, że pani zachorowała - rozumiem, bywa. Wreszcie odpisała, że klauzula jest "standardowa" i jest zgodna z prawem polskim. No i tu mi się uśmiech na twarzy pojawił - bardzo ładnie, że jest zgodna z prawem, bardzo się to chwali firmie. No i "standardowy" zapis - to już nie wzbudza zaufania, bo jak ktoś gra fair, to pisze prosto z mostu jakie są reguły, a nie daje tak mętne odpowiedzi. Odpisałem, że kwestia zakazu konkurencji jest dla mnie szczególnie ważna i dlatego tak w tej sprawie dociekam i że będę wdzięczny za dokładniejsze informacje. Odpowiedzi nigdy nie dostałem. Gdybym otrzymał wiadomość, że "szczegóły umowy nie są ujawniane na tak wczesnym etapie rekrutacji" - ok, firma ma do tego prawo, ale przynajmniej sprawa byłaby postawiona jasno. Mogę przypuszczać, że nieujawnianie informacji na temat zakazu konkurencji w umowie jest dla pracownika sformułowane niekorzystnie, że pracodawca liczy na "łatwy łup" i że jeśli potencjalny pracownik jest na tym punkcie wyczulony to lepiej od razu go olać, brzydko mówiąc, bo i tak nie podpisze beznadziejnej da niego umowy. Były oczywiście pozytywne elementy rozmowy rekrutacyjnej, w sumie cała rozmowa była ok. Ale potem było bardzo słabo.

Social Media Manager

O ile sama rozmowa wydała się interesująca i w miarę rzeczowa, o tyle to, co działo się (a w właściwie nie działo) po niej, budzi moje wątpliwości. To pierwsza od wielu lat firma, która na stanowisko menadżerskie nie tylko nie podziękowała za rekrutację, ale po prostu się w ogóle nie odezwała, mimo zapowiedzi, że zrobi to w przeciągu 1-2 tygodni. To moja pierwsza i raczej ostatnia rekrutacja w K2...

Pytania dosyć standardowe: o doświadczenie, ciekawe projekty etc. Niewiele można było się dowiedzieć o samej firmie ani kliencie etc.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
jacek

Marysiu, którego stanowiska dotyczy Twoja opinia?

marysia

widze ze kolejna firma ktora inwestuje w staze zamiast miejsca pracy... szkoda mialam nadzieje, ze to firma zatrudniajaca na normalne umowy

hurimaki

Pracownicy chwalili, byli pracownicy chwalili, ale od pewnego czasu dziwne zmiany w zarządzie..przez to rekrutacja trwa 1,5 miesiąca a jej zasady uległy zmianie w trakcie jej trwania..szkoda, że nie szanuje się czasu aplikanta..Niestety firma nadal woli przyjmować studentów niż programistów z doświadczeniem..

Zostaw merytoryczną opinię o K2 Internet S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w K2 Internet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy K2 Internet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K2 Internet S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy K2 Internet S.A.?

Kandydaci do pracy w K2 Internet S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

K2 Internet S.A.
2.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Domaniewska 44A
    02-672 Warszawa