Opinie o Karmar S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karmar S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Karmar S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karmar S.A w Warszawa

Jonasz

Czytając te wpisy cieszę się bardzo, że w naszym kraju jest tyle osób którym zależy na prawdzie a nie na kłamstwie i wiecznym oszukiwaniu siebie i innych. Wszystko o czym tu piszecie (negatywne opinie) zgadza się w stu procentach z rzeczywistością. Cierpią tylko ci którzy ulegną pokusie, złudnej pokusie, że jest tak jak jest a okazuje się że cukierek nie jest słodki, ma raczej smak cierpki wręcz doprowadza do konwulsji. A zostają tylko na pokładzie "najlepsi" bo pozostałych tych "super" trzeba utopić, żeby samemu móc dalej trwać i być.

Inzynier budowy

Nie polecam !!!. Ciągła nerwowa atmosfera stworzona przez PM na projekcie(jedna z budów w warszawie), bardzo ciężka współpraca, ciągłe pretensje i zrzucanie winy na nadzór. Niby 9h pracy dziennie, krzywo patrzenie jak wychodzisz punktualnie z pracy. Są osoby w nadzorze które pracują co dzień po 11-12(nie odbierają nadgodzin i są ulubieńcami). Dyżur(od godz 6 raz, dwa w tygodniu aż skończy się betonowanie lub wschodni pracownicy łaskawie zejdą z placu budowy(a siedzą standardowo do 20-21). Jedna sobota w mce pracująca( menager twierdzi, ze skoro odbiera się cały dzień wolnego to trzeba robić tak jak normalny dzień do 16-17 :-) ) Co do nadgodzin to są wpisywane w tabele i odbierane(niby trzeba odebrać następnego dnia) lecz bywa to czasami niemożliwe. Wszelkie urlopy, pojedyncze dni wolne, zwolnienia czy to choroba czy L4 na chorobę dziecka bardzo NIEMILE widziane.

Kolega z pracy
@Inzynier budowy

Michal, proponuje zmienić prace

Inzynier budowy
@Kolega z pracy

Macie j lub kami l proponuję to zmienić podejście do szeregowych inżynierów czy kierowników robót.

Jakie są warunki zatrudnienia w Karmar S.A?

milek

Umowa o pracę na okres próbny (zwykle 3mce) potem umowa na czas określny (zwykle 2 lata) i 3 umowa na czas nieokreślony. W pakiecie jest Medicover, multisport, bony przedpłacone na święta, pakiet szkoleń.

Czesław dalszy podwykonawca

Jako były podwykonawca mam jak najgorsze wspomnienia dotyczące współpracy z firmą KARMAR, słyszeliśmy złe opinie o Karmar ale naiwnie wydawało nam się że jako wykonawca mający doświadczenie z wiodącymi firmami na rynku budowlanym nic nas nie zaskoczy. I tu info do ludzi którzy nadzorują tą firmę.... - LUDZIE !!!!!!! z taką kadrą to wy kurnika nie wybudujecie na czas i bez wad - Kadra w większości niekompetentna, nie znająca się na robocie, albo zupełnie młodzi ludzie bez doświadczenia którzy po pracy z takimi ,,wzorcami " w innej firmie nie zagrzeją miejsca. Kierownik który nie potrafi skoordynować pracy budowy i ma wiedzę książkową, błędne decyzje, albo brak decyzji przez kilka tygodni a później nerwówka, szukanie dziury w całym i zrzucanie całej odpowiedzialności na podwykonawcę aby ukryć przed zarządem własną nieudolność. Z żadną firmą nie pracowało się tak żle i żadna nie oszukiwała jak Karmar. Przestrzegam , szkoda zdrowia i pieniędzy. Założyliśmy stowarzyszenie i zapraszamy poszkodowanych poszkodowani.karmar@gmail.com

Tadzio
@Czesław dalszy podwykonawca

Tak budowy Karmar to nieustające pasmo sukcesów a zwłaszcza słynna Galeria Andrychów, tylko trzy miesiące po terminie i z marnym widokiem na zakończenie w 2021r. Parodia budowy, sami amatorzy po politologii albo bibliotekarze nie ma z kim rozmawiać, no może (usunięte przez administratora)kierownik z uprawnieniami i doświadczeniem- można porozmawiać o budowie, ale od maja bez siły przebicia kiedy przyszedł gwiazdor od bicia piany i zapewniania że będzie zajefajnie i skończy w terminie. Odradzam dla młodych inżynierów, nie ma się od kogo nauczyć.

Firma Karmar S.A w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Projektu Budowlanego / Project Manager. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Podwykonawca

Budowa w Krakowie akademiki, ciśnienie na wejście w teren jak najszybciej przed podpisaniem umowy a po wykonanej pracy piętrzenie trudności z podpisaniem zlecenia. Odpuściłem, nie warto się szarpać ale firma na KARMAR na czarnej liście.

Wujek sam

No więc nigdy nie podpisujcie z nimi umowy czepiają się ludzi człowiek ma rację wiedzą o tym dobrze więc żeby zmyć z siebie odpowiedzialność wyrzywaja sie na ludziach Leszek i ten jego krasnal pan inżynier to najgorsze (usunięte przez administratora) nie ma co się z pajacami klucic na początku jest fajnie miło ale to pozory naprawdę bd tego ludzie żałować jak z nimi wejdziecie w układ omijać pajacy niestety są jeszcze (usunięte przez administratora) na tym świecie i to jest właśnie karmar życzę wszystkim oby ich nie spotkali na swojej drodze trzymaj się Leszek i pajacu szanuj ludzi

wykonawca
@Wujek sam

Mam pytanie dotyczy płatnośći na rzecz podwykonawców , czy regulują w terminie płatnosći? Na co trzeba zwrócić szczegolna uwagę jesli chce sie nawiązac wspólpracę na inwestycji. bede wdzieczna za odpowiedz.

Wujeksam
@wykonawca

No więc najlepiej wogule z nimi nie wiązać przyszłości a jak już wiązać to wszystkie nawet najmniejsze szczegóły lepiej mieć na piśmie bo rolują ludzi strasznie

Czy pracodawca Karmar S.A motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kazik

nie motywuja Pani z HR mowi że albo płyniesz albo toniesz i że ona nie wierzy w szkolenia

@Kazik

Firma szkoli z tego co potrzebne. Ceni fachowców i kompetentnych ludzi. Jeśli się angażujesz, masz wyniki pracy i jak to mówią "dowozisz tematy" to jest ok.

Daniel
@były pracownik

Ta wypowiedź to chyba żart , ta firma nie inwestuje kompletnej w pracowników . Ciągle zmieniają pracowników. Szukają taniej a najlepiej darmowej siły roboczej .Dobra Pensja i "rekompensata" za nadgodziny to żart. Nie istnieją w tej firmie .

greg

Ta firma jest "tragedią" na każdej płaszczyźnie. Nie do pomyślenia , że takie firmy funkcjonują - powinny być zdmuchnięte z planszy już dawno...i jeszcze jak słyszę w TOK-FM panią prezes , która mądruje się na tematy ekonomiczne u Głogowskiego to zawsze przełączam. Od 27 lat funkcjonuję na rynku budowlanym i radzę wszystkim omijać tę firmę szerokim łukiem.

Projektant

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Omijać z daleka. Tak to jest jak ludzie bez pojęcia biorą się za budowanie. Odradzam współpracę.

doProjektant
@Projektant

Która budowa?

Ewelina
@doProjektant

@doProjektant Twierdzisz, że Karmar ma niewykwalifikowanych podwykonawców? Czy firma jest również wykonawcą robót?

Projektant
@doProjektant

Jaguar

iwa

FIRMA (usunięte przez administratora) ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ. CHYBA ŻE CHCESZ BYĆ OKRADZINONY!!!!!!!!!!!!!!!!

Montażysta

"Nadzór" czyli białe kaski rzeczywiście robią ale łaski. Pląta się toto tylko po budowie i patrzy jak tu dowalić pracującym. Swoją niekompetencję i brak wiedzy rekompensują sobie czepianiem się o bzdury podczas gdy istotne sprawy leżą i kwiczą takie jak pilnowanie projektu i kolejność wykonywanych prac. W firmie KARMAR S.A. nie ma nawet prostych przyrządów pomiarowych więc o czym my mówimy. W sumie to się nie dziwię bo jak zarabiają tak pracują. Nie polecam współpracy ze względu na stresy z tym związane. Wina i tak zawsze wykonawcy będzie.

doMontażysta
@Montażysta

Która budowa?

Hamlet

Odradzam, firma nie inwestuje w pracowników, ludzie sie ze.soba kłócą i podgryzaja, dzial techniczny czyli wycen to banda niewykwalifikowanych ludzi przez ktorych projekry sa zle wycenione..zarzad.to pomylka prezes tylko wymienia ludzi zeby sie wybielic przed francuskimi szefami. Pani z hr z mezem.ktory pracuje w innym dziale rekrutuja ludzi pod siebie... no etyka na wysokkm.poziomie nie ma co.

@Hamlet

Wspominając o braku inwestycji masz na myśli brak szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe? Taki bałagan organizacyjny, o którym piszesz nie wpływa motywująco. Może można poprawić atmosferę poprzez spokojną rozmowę i lepsze zgranie się zespołu. Pomyśl o tym. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/karmar-s-a,8184 jest sporo interesujących ofert zatrudnienia. Warto tam zajrzeć i znaleźć pracę dla siebie.

TREX
@Hamlet

Witam Inżynier Poznań 05.10.2017 08:57 napisał: " Dyrektor Kontraktu wydał polecenie na naradzie aby pracować minimum codziennie od 7 do 17, plus dyżury ( często do 19-20 które rzekomo twierdził, że można odbierać ). Niestety w praktyce nikogo nie chciał zwalniać następnego dnia z pracy wcześniej. Pani z HR, gdy ktoś odchodził na karcie obiegowej wpisywała zapis : "oświadczam, że wszystkie należności otrzymałem i nie będę dochodził żadnych dodatkowych " Widocznie już mieli sprawy w Sądzie o niewypłacone nadgodziny ..." Pracowałem u tych k..sów i polecam szczerze : 1. Podpisywać się pod kartami pracy pracowników, to potem jest dowód w sądzie 2. Nie podpisywać tego zobowiązania pani z HR bo i tak to nic nie znaczy, niech ona ci podpisze zdanie laptopa i samochodu 3. Wynagrodzenie należy ci się jak psu kość, to oni muszą udowodnić w sądzie że coś zrobiłeś nie tak 4. Wiem co mówię bo wygrałem z nimi w sądzie Pracy, skulili ogonek i zapłacili wszystko bez szemrania 5. Tak z ciekawostek był kiedyś taki Pan którego Wizerunek bezprawnie wykorzystali na swoich plakatach ..... hmm jak to się dla nich skończyło :) zapłacili i to dużo.

Roman
@Hamlet

Zgadzam się z tą opinią. Nie ma sensu brać udział w rekrutacji.

Inżynier Poznań
@TREX

Tak dokładnie Hamlet. Konkretnie w Karmar Oszukiwał wieloletni Dyrektor Kontraktu. Zwolnili go za nieróbstwo, teraz pracuje w kolejnej firmie w Jasinie pod Poznaniem. Pewnie (usunięte przez administratora) kolejnych wykonawców.

Gabriela
@Inżynier Poznań

Czy po tym zwolnieniu Dyrektora nastąpiły jakieś zmiany? Jest w Karmar lepsza atmosfera? I jak to jest aktualnie z tymi godzinami pracy?

Dod
@Hamlet

najciekawsze jest że ojciec tej pani z hr wygrał z nimi sprawę o nadgodziny ~150 tys. pani nadal w hr ?

Gabriela
@Dod

W dalszym ciągu nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie, które zdałam poprzednio. Jak to jest z atmosferą Karmar po zwolnieniu Dyrektora? Jest ona nieco lepsza? Nie ukrywam, iż liczę na Wasze odpowiedzi.

Franek
@TREX

Popieram w 100% .(usunięte przez administratora) . Nie wypłacają nadgodzin .Jak się o nie pracownik upomni to , nagle zdziwione miny wypierają się wszystkiego ..

Odpowiedź
@Gabriela

W dalszym ciągu darmowe nadgodziny (usunięte przez administratora)

siqy

pracowalem 3 tygdnie, umowilem sie z szefen na piatek po wyplate a okazalo sie ze go nie ma , nikt nie odbiera tel, same problemy z ta firma ,

TOM

Najlepszy był Projekt Menager z MG3 w Poznaniu :) Mistrz świata w nic nie robieniu, wymachiwał tylko palcem i wydawał polecenia. W końcu wszyscy odeszli, a jemu Karmar podziękował na końcu. Tak Bywa Panie Dyrektorze !

Budny
@TOM

slaby był kierownik budowy i wszystko

HR

po co pisać o poznaniu skoro tam od lat nic się nie dzieje, wspomnianego dyrektora tez nie ma, a sytuacja jest jak była, Gabriela za hr czy co ?

Mała firma podwykonawcza

Wszyscy mali bez prawników i znajomości. Omijajcie z daleka. Pożrą Was bez sentymentów. Przed podpisaniem umowy nieba przychylą. Później jest już tylko gorzej. Biorą budowę po zaniżonych cenach a potem szukają sposobu jak nie zapłacić. Zaskakujące że w dzisiejszych czasach kiedy nie ma kto pracować dalej tak można. Nie mają pojęcia o budowaniu ale jak nie płacić to opanowali doskonale.

Mikołaj
@Mała firma podwykonawcza

Miałeś sytuację, że firma Karmar nie zapłaciła Ci za wykonaną pracę? Będę wdzięczny za przedstawienie tej sytuacji w sposób bardziej zrozumiały.

Mateusz

Jestem świeżo upieczonym inżynierem i szukam czegoś na start? Sądzicie że Karmar to dobre miejsce? Jak wygląda temat benefitów? Jaka jest szansa zostania w Warszawie? Czy raczej trzeba się nastawić na delegacje?

@Mateusz

Jakiś czas temu byłeś zainteresowany pracą w firmie Karmar. Ciekawi mnie, czy finalnie mimo braku odpowiedzi na forum zdecydowałeś się wysłać tam swoje CV? Może brałeś udział w procesie rekrutacyjnym i mógłbyś napisać, jak on przebiegał? Napisz, proszę, jak potoczyło się dalej Twoje zainteresowanie tym pracodawcą.

Inżynier Poznań

Pracując jako inżynier w Poznaniu stawki wahały się od 2000 PLN do 4000 PLN Netto. Pani z HR na rozmowie kwalifikacyjnej twierdziła, że nadgodzin nie ma w f. Karmar. Dyrektor Kontraktu wydał polecenie na naradzie aby pracować minimum codziennie od 7 do 17, plus dyżury ( często do 19-20 które rzekomo twierdził, że można odbierać ). Niestety w praktyce nikogo nie chciał zwalniać następnego dnia z pracy wcześniej. Pani z HR, gdy ktoś odchodził na karcie obiegowej wpisywała zapis : "oświadczam, że wszystkie należności otrzymałem i nie będę dochodził żadnych dodatkowych " Widocznie już mieli sprawy w Sądzie o niewypłacone nadgodziny ... Sami Państwo oceńcie, kto jest oszustem.

Wojtek K
@Inżynier Poznań

Musisz zmienić zawód bo tak jest w każdej firmie budowlanej ,moze ginekologia itp

Szczery Walery
@Wojtek K

Wojtek K Najlepiej Proktologia, często spotykana w korporacjach.

Kamillo
@Wojtek K

Nie każdy chce być tanią dz@#$ ;) Nie znam firmy KARMAR, ale np. SKANSKA płaci nadgodziny, Miastoprojekt Wrocław płaci nadgodziny... :)

Pokrzywdzony

(usunięte przez administratora) nie odbierają relefonow.omijajcie szerokim łukiem.faktura wystawiona .po terminie dzwonie nuw odbiera .kaza sobie wysylac wiadomosci droga elektroniczną.zgroza totalna.

Lidia

Owszem, na portalu służącym do poszukiwania pracy, znalazłam kilka aktualnych ofert zamieszczonych przez Karmar. Obecnie firma rekrutuje na następujące stanowiska w Warszawie: Kierownik robót elektrycznych Kierownik Budowy Inżynier Budowy Kierownik Robót Kierownik Projektu Czy któreś z nich Cię interesuje? Jeśli odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, opisz nam proszę jak przebiegła. Będzie to cenna wskazówka dla innych użytkowników forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Karmar S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Karmar S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Karmar S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karmar S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karmar S.A
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Grójecka 208
    02-390 Warszawa