stacja paliw BP

Szczecin

Opinie o stacja paliw BP

anonim 2011-08-13 14:24
[usunięte przez moderatora] uwazajcie na niego,na poczatku jest mily potem to.....
ss 2011-08-13 14:26
BP NA MIESZKA TO NAJGORSZA STACJA [usunięte przez moderatora] UWAZAJCIE ODRADZAM PRACE U NIEGO WSZYSTKIE INNE BP TO RAJ:)
samiec 2014-05-15 03:05
Za każdym razem jak szef zwolni z pracy złodzieja lub zwykłego lesera to frustrat taki pluje na forach. czy wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szacunku do siebie nie macie?
Sebson 2015-03-12 20:02
Fatalna praca. Nie polecam. Ciągle zmieniają grafik - czasem bez uprzedzania. Bardzo duża rotacja pracowników - sami się zwalniają - to chyba mówi samo za siebie. Umowy-zlecenia, o ile się doprosisz, w związku z czym nocki płatne tak samo jak dniówki. Kierownictwo niezorganizowane i olewające pracowników.
issman 2015-12-01 01:33
zgadzam sie w 100% z kolega ... Wieczne majstrowanie przy grafiku nic nie mozna zaplanowac ! Kierownictwo gburowate i ordynarne do tego 24h ciagly młyn przy 3-4 czynnych kasach nie konczaca sie kolejka ludzi! A tacy co stoja w kolejce do kasy kilka minut dostaja malpiego rozumu a ty badz czlowieku mily dla takich burakow! Szkoda nerwow naprawde
Ar 2016-05-20 23:10
Mi się tam wydaje, że firma raczej jest okej, zarabia się te wspomniane 2000 złotych i jest fajnie, niczego więcej nie trzeba od życia tak mi się wydaje, w każdym razie ja tego w ogóle nie widzę inaczej, polecam te oferty do Łodzi i Niedaszów wpiszcie w google
Zostaw swoją opinię o stacja paliw BP - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stacja paliw BP