Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Furious

Żeby nie wyrabiać z robotą bo jakas czarna pudernica z solary kolo tyłka non toper nawija to juz przesada. Ale co zrobić skoro takie za przeproszeniem ameby sa tu przyjmowane.

@Furious

Hmmm, widzę że jesteś dość poirytowany i wypisałeś negatywne aspekty pracy w ZF Group. Co z kolei uważasz za plus? I co sądzisz o pensji, jesteś zadowolony z wysokości wypłaty?

Wypłata
@Marcin

Tak, jestem zadowolony z wypłaty do ostatniego starcza:) a rada do Furiousa-jak się nie wyrabiasz to jej to powiedz aby nie gadała a nie pisz żale na opiniach. Potem osoby z biur mają radochę,że na produkcji są zgrzyty. Jakby to było najważniejsze. Najlepiej aby zajęli się większą weryfikacją łapek bo co nie którzy wypisują to przechodzi ludzkie pojęcie. A podobno zakład nie ma pieniędzy, jak tak dalej pójdzie tj. z łapkami to zbankrutuje. Za chwilę ktoś "mądry" wypisze łapkę na deszcz bo może zalać zakład i to będzie niebezpieczeństwo. A może lepiej napisać odrazu dwie przy okazji na kapoki, łodzie ratunkowe itd itp...

Haed
@Furious

Aaa wiem o kogo chodzi, to ta z pierwszej zmiany z 7 do 15?

???

Czy to prawda że Orzełek ze zmiany "C" wyleciał z gniazda?

?!
@???

O co chodzi? Ktoś wie?

EL capo

Witam, Dawno temu pracowałem w Waszej firmie. Chciałem pozdrowić cała linie listwy (o ile jeszcze istnieje - zmianę lidera Binka) czy pracuje jeszcze u Was chłopak o imieniu Bartosz? Dawniej pracował na listwie, potem przeszedł na montaż. Bartosz o kwiecistym nazwisku ????kojarzy ktoś?

L
@EL capo

Tak, pracował na montażu i ponownie przenieśli go na listwę.

Trw
@EL capo

Jak narazie to listwa istnieje. A kolega o kwiecistym imieniu nadal pracuje na listwie.

@Trw

Widzę że się orientujesz w tym co się dzieje w firmie :) Powiedz mi proszę jaka atmosfera panuje w ZF Group? Pracownicy dobrze ze sobą współpracują? Czy zdarzają się jakieś zgrzyty?

Nod
@Marcin

Wiesz, zawsze mogą się zdarzyć zgrzyty. Ale jest dobrze.

C

Wątpię Taka psadka i trzyma się pazurami

???

Czy to prawda ze orzełek WYLECIAŁ z gniazda?

logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Robol

Postój zakładu początek sierpnia?

joo

CW 31 - pierwszy tydzień sierpnia

@joo

Dzięki byniu

dlugoletmi

Witam. W tej chwili robi sie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) To nad czym pracowli, bo mili fajne pomysły i to działało, teraz jest olewane. Liderzy nie maja jaj rzeby sie sprzeciwić, żeby cos powiedzieć. Długie lata miałem to miejsce za zagraniczną organizacje działajacą w polsce, teraz tylko oorganizacja w polsce. Chcesz sie piąc to sie nie odzywaj i wykonuj polecenia i tyle. A kasy zadnej z tego. Cóż migracja pracowników jest nieunikniona.

Dddd

Moja koleżanka z 7 rano jest robakiem i czarna jak robak

Zm. C

Co się dzieje? Pracownicy są przenoszeni na inne linie i stanowiska... Kara za L4 roszady, mieszanie między ludźmi. Szkoda gadać

@Zm. C

Nie płacz, nauczysz sie pracy na innej lini

Maria
@Zm. C

Jak to pracownicy przenoszeni są na inne linie i stanowiska? Jak wtedy zmienia się zakres obowiązków i jak to wygląda skoro pracownik nie jest przeszkolony do innych zadań? I jak wygląda ta kara za L4 w ZF Groupie?

Ona

Mmmmmhhhh Wydaje mi się, że nie po to się składa, żeby coś zjeść. Na pewno jeszcze spróbujecie ciasta.

@Ona

Tradycją jest Kołacz weselny, nie licząc na kopertę, tak to wygląda u osób rzetelnych i uczciwych... Częstuje kołaczem ten kto chce, bynajmniej mam takie zdanie.

Do zmiana c

Nie przyniosła bo zjadła. Zrezta widać że lubi se pojeść

Wystarczy że kierownik coś dostał hehe

Joo

Tak dostał ciekawe co? Hehe. .....

Wtf?!

Naprawdę nic a nic nie przyniosła??

Xd
@Joo

Dostanie zw

Buuuu

Robie z rana z taka czarną i nie da się wytrzymać, skąd to się bierze to nie wiem, ani ładne ani madre

Ludzie

Będzie dziś kasa?

Maria
@Ludzie

Cześć, a czemu pytasz czy będzie danego dnia kasa? Nie ma stałego ustalonego terminu wpływu wynagrodzenia na konto w ZF Groupie? Jak to wygląda? Zdarza się, że jest wcześniej/później niż wcześniej ustalano?

Joo
@Maria

Jest stały termin na 7-go. I kasa się nie spóźnia. Ale że 7 wypadł w poniedziałek, więc była duża szansa na to, że kasa będzie już w piątek i tak też zresztą było.

Gosc5

Co słychać u światowego ?

Znajomy znajomego
@Gosc5

Napisz albo zadzwon. Albo zapytaj kogos kto z nim trzymal a nie na forum gosciu xD

Rozbawiona

Śmiać mi się chce jak czytam te wasze komentarze. Zamiast uprzykrać sobie nawzajem czas w pracy, proponuję żeby każdy zajął się sobą i patrzył swojej roboty i swojej (usunięte przez administratora) a wtedy napewno nie będziecie mieć takich problemów.

Dj

Jak tam liderka C? Dalej szkoda gadac?

Do dj
@Dj

Szkoda gadać i szkoda patrzec

No hehe

Kazda ....... znajdzie swego amatora xD

johny bravo

może mi ktoś wyjaśnić po co pracownikom daje się rotacje w soboty, skoro nie ma produkcji!!!? posprzątać to wole sobie dom a nie zakład, od tego jest chyba firma sprzątajaca scarlett? operatorowi przypisuje się każda prace jaka jest do wykonania to jest chore!

JP

Proszę powiedzcie jak praca na magazynie jaka atmosfera panuje między pracownikami . .

@JP

jeśli masz nowe uprawnienia UDT , przyjmą Cię , magazyn to zgrany zespół , robimy co swoje , leserów nie potrzeba , szybko sprawnie , bezpiecznie ,na czas

Pp
@harry

Jedyny minus to taki ze jeżeli chcesz etat w ZF na magazyniw to musi się ktoś zwolnic z osób co mają umowę w ZF, więc może być tak że po 18 miesiącach powiedzą Ci papa

@harry

No wy na czas (usunięte przez administratora)dzwonić za wami bo się wam (usunięte przez administratora)ruszyć nie chce nieroby (usunięte przez administratora)

@harry

Największe lesery to właśnie wy na magazynie, dzwonić za wami nieroby bo się nawet dupy na wózek nie chce załadować.(usunięte przez administratora)

Ktos
@Robol

Nie moja wina że jesteś na tyle mało inteligentny ze tylko na produkcji dajesz sobie radę,jest miejsce na magazynie to zapraszam, a zapomniałem do tego potrzeba umiejętności myślenia

Nowak
@Ktos

Ale wspomniane było o nieróbstwie nie inteligencji.

@Nowak

Dokładnie,jaka tam inteligencja potrzebna? nie rozśmieszaj mnie bo znam temat magazynu, ogólnie mój staż to ponad 10lat

@Robol

OJ ROBOLKU ! Widać ,że jesteś zatem frajerem , 10 letni staż ? ha ha , pewno leżałeś w regale i Cię przyłapano . Teraz zamiast spokojnie pracować na magazynie musisz machać łapkami . Niestety Machanie na linii a praca na magazynie to dwa różne równoległe światy, czego nie jest w stanie pojąć Twoj Wielki Mózg , zatem pręż bicepsy ,żadna praca nie hańbi . pozdrawiam i uważaj na wózki

@harry

Wezmą się za was nieroby (usunięte przez administratora)

Yas

Wez sie juz uspokoj bo mi iq spada jak widze twoj placz i bol czterech liter

harry

nie chcę się spierać kto do czego jest stworzony .sam nick świadczy o Tobie ,nawet mi Ciebie nie żal , żal mi Kobiet pracujących na liniach , charują jak facet , zastanów się , ludzie sa różni , fajni . (usunięte przez administratora) .to gdzie jestem zawdzięczam podnoszonym kompetencjom swoim . tutaj anonimowo zgrywasz hojraka , a tak na produkcji nic nie znaczysz

@harry

Jeśli chcesz nie anonimowo to możemy się spotkać za bramą 1v1 i pogadamy jak faceci ,jak masz do mnie problem,co ty na to?

@Robol

Nauczcie się zamawiać tak jak trzeba i to co trzeba w odpowiednim czasie to nie będzie problemu, nie raz macie tyłek uratowany.

Zabkomam
@Ktos

Przepraszam. Na magazynie pracują same profesory od nic nie robienia więc faktycznie daleko mi do was.

Do zabkoman
@Zabkomam

Bo trzeba tak robić zeby się nie narobic

Ludzie

Co to za ploty ze liderka kierownikowi robiła dobrze? Podobno się chwalil

Stary byk

Pan (usunięte przez administratora)Miejmy nadzieję że wygryzie dyrektora. To chyba jedyna osoba reprezentatywna z klasą. Powodzenia życzę.

Belok
@Stary byk

Oj tak Naprawdę gość z klasą. Inteligentny, wykrztalcony i przede wszystkim normalny dla zwykłych pracowników. Każdy z nas wiedział na czym stoi, co i jak

Gość 1

Czy ktoś wie kiedy wraca była liderka (usunięte przez administratora)

Gosc

?

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 158, z czego 6 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group