Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Uuuuu

Czemu ja musze od 7 do 15 znosić ten smród, może zaczniecie koleżanki nosić maseczki bo inaczej będę musiał na odkażanie iść

ZZP WABCO

Szanowni Pracownicy TRW. Jestem przedstawicielem jednego ze związków zawodowych działających w byłym WABCO, aktualnie ZF we Wrocławiu. Właśnie zakończyliśmy po krótkim sporze zbiorowym negocjacje podwyżek na rok 2022. Poza podwyżkami ustaliliśmy ograniczenie ilości pracowników agencji pracy czasowej, oraz gwarancje zatrudnienia dla naszych pracowników. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam na stronę związku, jest tam więcej infprmacji: https://www.facebook.com/Zwi%C4%85zek-Zawodowy-Pracownik%C3%B3w-WABCO-Polska-510066229146931 . Jako, że nasze zakłady należą do jednego właścicela, widzimy potrzebę stworzenia jednego, wspólnego międzyzakładowego związku zawodowego obejmującego swoim zasięgiem wszystkie zakłady ZF w Polsce. Dało by to znacznie większe możliwości ustalenia dla pracowników naszych firm korzystnych warunków pracy, lepszych zarobków i „zdrowszej” atmosfery w pracy. Zapewniam, jesteśmy poważną organizacją związkową. Związki zawodowe w byłym WABCO zrzeszają około 50% pracowników naszych zakładów. Dlatego proszę o kontakt osoby, które podjęły by się wspólnie z nami zadania utworzenia takiego związku zawodowego. Szczegóły przekażę zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem strony związku na fb, lub tel 668 691 560

Heh

Robi tam jedna taka stupidka która nie rozroznia drog

No chyba Ci odpowiedział frustracie.

logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.

Pracownik musi pracować na kilku liniach Tylko dlaczego są tylko wybrane osoby które się uczą na innych liniach? Za te same pieniądze jak operatorzy którzy mają jedno stanowisko pracy i są nie do ruszenia. Rozumiem cięcia, zwolnienia itd. Listwa zm c nie do ruszenia, pracownicy się uczą na listwie ale nie odwrotnie. Każdy ma "podobno" mieć trzy obszary na których będzie pracować. Ja pracuje na 5 liniach gdzie norma w kosmos. Już nie daje rady po prostu. Wiem wiem teraz będzie hejt żeby zmienić pracę,ale nie o to chodzi bo chce pracować.

@Zainteresowany

Ciesz się że jeszcze pracujesz, niedługo wszyscy pójdziemy na bruk

Ejnaldestroj

Kurczę, szkoda ze zf to jedyny zakład w promieniu 30 km i nie ma żadnej alternatywy ;)

pracownik zm.c
@Ejnaldestroj

Roboty jest full. Pada tylko automotiv. Dzięki temu, że nie muszę świadczyć pracy na wypowiedzeniu, do stycznia będę miał podwójne pensje. Od złożenia CV [dwie firmy]odpowiedź i zaproszenie do pracy miałem dosłownie w ciągu kilku godzin.

Joo
@pracownik zm.c

No widzisz Andrzeju, a tak się bałeś jak Cię zwalniali... Powodzenia!

Hehe

Od 7 pracuja same tępe i brzydkie łaski, fuuuuj To już sprzątaczka z watsaoa jest lepsza

Haha
@Hehe

Panie hehe a Pan jak wygląda???? Pewnie jest Pan mega przystojny i mega inteligentny. Tylko na której zmianie Pan pracuje????? Bo nie mogę takiego dostrzec chyba, że Pana uroda tak oślepia.

Brain

Zamiast obgadywać ludzi dookoła to weźcie sie za robotę, i tyczy się to tych pracownic o radiowej urodzie i umiejętnościach żabojada

Ciekawa

Witam Proszę o info. Jaka atmosfera w pracy, jacy ludzie? Szukam pracy ale teraz ciężko. Czytałam opinie i są różne. Podobno sensor linia nie jest ciężka

@Ciekawa

Praca dość lekka, ale nie masz wpływu na to gdzie trafisz

Zdziwiony
@Ciekawa

No właśnie od czego to zależy? Że młode dziewczyny robią na sensorze a starsze na przekladniach. Przykre.

@Ciekawa

Przyjmij się na listwe. Może będzie na co popatrzeć. Bo reszta pan pominę milczeniem .

Co
@Zabkomam

Drogi Zabkomanie wiem kim jesteś. Tylko się uaktywniasz na forum. Twierdzisz, że na listwie nie ma fajnych dziewczyn to dlaczego co chwilę chcesz się z jakąś umówić. Oczywiście przez Facebooka bo osobiście nie jesteś w stanie. Taki z Ciebie chojrak.

Co
@Zabkomam

Panie Żabkomanie, to czemu pan co chwilę chce się z jakąś umówić? Tylko oczywiście przez Facebooka bo tak to Pan się... wstydzi?? ????

@Zabkomam

Zgadzam się z moim przedmówcą. Milczenie jest złotem.

@Co

Z kim na ten przykład miałbym się umówić przez fb. Bo takiej jeszcze nie spotkałem

Zabkomanka
@Zabkomam

Panowie, na Was też nie ma na czym oka zawiesić.

Brawo

Brawa dla firmy. Wspaniałe dzisiaj potraktowali długoletnich pracowników. Zwolnienia w połowie zmiany. A najlepszy był orszak pożegnalny. Zostali odprowadzeni pod sama bramę. Brawo. Zero szacunku. Mam taką nadzieję, że to ruszy pełną parą i nie będą mieli rąk do pracy. Tego życzę.

Tom

W Czechowicach to samo. Zwolnienia

Bis
@Brawo

Dobrze wiedzieli, że będą zwolnienia i jeszcze będą kolejne, ale do końca dobrze udawali. Dobra mina do złej gry. W poniedziałek jeszcze zabawa na całego na "wielkiej rocznicy łapek" w środę zwolnienia. Rozumiem, że jest kryzys, ale inaczej traktuje się ludzi. Wystarczyłoby z nami porozmawiać, przygotować do zwolnień.

Zeer
@Brawo

Masz rację. Pracownicy z długoletnim stażem za bramę jak nie wiem co. Gdzie szacunek do pracowników? Tyle lat na produkcji i co? (usunięte przez administratora) Zero szacunku. Życzę ... Jak tylko będzie produkcja i ruszy,zeby nie było rąk do pracy jak napisałeś. Jeśli zadzwonia do ludzi których zwolnili żeby wrócili... Niech tego nie robią ????

Dooo
@Zeer

Masz rację. Zero szacunku dla pracownika. Jak można potraktować tak ludzi którzy pracowali dla tego zakładu i wypracowywali ciężkie pieniądze dla niemieckiej firmy która zarabia ciężkie euro i wypłaty Niemcy też mają w euro.... A my za niewielkie wypłaty w złotówkach gdzie inflacja idzie w górę i wszystko drożeje na potęgę ???? Az się łza w oku kręci ???? Po tylu latach i co? Jak już pisaliście, niech to ruszy pełną parą, niech nie będą mieli rąk do pracy. Znowu będą przyjęcia z "ulicy"

@Bis

Ludzie co wyście tacy zdziwieni? Chyba pracujecie tu zbyt krótko. Ten zakład nigdy dobrze nie traktował pracowników, dobrze było jak tyrałeś dla nich jak produkcja chulała a teraz jest źle to mają ludzi w tyle, przeżuli ludzi i wypluli jak zgniłą cytrynę.

Wiecie coś

Dalej zwalniają?

Już się zgubiłem. Czy to jest portal o pracy w ZF czy kulinarno randkoowo plotkarski. Admin powinien usuwać takie durne komentarze nic nie wynoszące.

piotr szewczyk czestochowa

w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow

Pracownik wc

Nowa sprzątaczka może by lepiej kible czyściła bo ostatnio pozostałości zostały i jedynie rów pokazuje jak.sie schyla

Wnerwiony

Niech admin usunie tego trola Szewczyka bo zaśmieca wątkek

Zdziwiona

PIOTRZE, pracuje w ZF i jestem "nie wygadana" - tylko dlatego, że rzeczywiście nie ma tam z kim pogadać. Ale to mi nie przeszkadza, czuję się z tym lepiej. Po co zawracać sobie głowę nie potrzebnym gadaniem. Jak to można nazwać rozmową bo przeważnie słychać przeklinanie-troglodyci.Najwazniejsze to się nie przejmować.

@Zdziwiona

ta firma mnie tak skrzywdziła ze będę miał traumę do końca życia ja porostu boje się iść do innej pracy że mię spotka to samo ( obecnie nie pracuje tam już od pół roku ) niewygadanych tam sie dosłownie traktuje jak (usunięte przez administratora) mo..bbing dyskry..min..acja

XYZ

gościu, jak masz jakiś problem to zgłoś to na policję albo te opinie pisz sobie na częstochowie to są czechowice i nikogo nie interesują twoje problemy

Mając doświadczenie w branży automotive na jakie wynagrodzenie netto można liczyć w Centrum Inżynieryjnym w Częstochowie (np. w Dziale Mechaniki)? Ewentualnie jakie są mniej więcej widełki płacowe? Jak wygląda atmosfera pracy? Proszę o realne odpowiedzi ;)

Zawsze warto zmienić pracę, ja nie żałuję!

Robol

Dokładnie, ja już niedługo opuszczam to bagno.

Zniesmaczona

Dziewczyny opamiętajcie się, z podlizywania liderom będziecie miały lepiej to fakt, ale gdzie godność. Kawy, herbatki, ciasteczka.... przykre.

Zf
@Zniesmaczona

Robię na montażu, raz na jakiś czas mam zaszczyt odwiedzić obróbkę. To co tam się odwala to przechodzi ludzkie pojęcie . Na jednej zmianie jest pani która zajmuje się robieniem kawek i herbatek liderom. Schodzi przed przerwą po to aby przygotować gorące napoje. A my na przekładniach rozliczani jesteśmy z każdej sekundy. Pani owa ma wielka torbę z całym arsenalem potrzebnym do przygotowania wyśmienitej kawy czy herbaty. Jeśli macie ochotę na wyśmienita kawkę czy herbatkę pani zrobi,jest przygotowana na maksa... Kubki jednorazowe, kawusia różnego rodzaju, herbata z cytryną. Zapraszam na obróbkę.

@Zf

Tylko ta Pani robiąc napoje zawsze jest rotowana Maszyna nie stoi! I dobrze wiedzieć że obróbki odwiedza taka fałszywa (usunięte przez administratora) jak ty Pozdrawiam

On
@Zf

No i co z tego? Musisz być bardzo samotna skoro masz czas na takie żale Ja robię akurat na montażu i też jedna osoba robi kawy i co w tym złego? Chyba lepiej że jedna osoba ogarnia dla wszystkich niż każdy sam sobie Haha masakra problem. Miesiąca Rozumiem że tobie kawy nie zaproponowano i stąd te żale

@Zf

A co przykro Ci bo Tobie nikt nie chce zrobić?? Wcale się nie dziwię... Czas zluzować majty bo w pracy spędzamy pół życia a lepiej ten czas spędzić w takiej atmosferze niż z taką zawistna osoba jak TY!!! A na montażach też robi kawę jedna osoba ???? także zastanów się czemu ty sobie na nią nie zasługujesz. Pozdrawiam.

Zirytowana ????
@Zf

Jeśli przychodzisz gościnnie to chyba nie zdążyłaś zauważyć że "owa" pani robi kawę nie tylko liderowi. Nie rozumiem gdzie tu brak godności ???? poprostu jest koleżeńska. Żal Ci to poproś, napewno też Ci zrobi.

Bleee
@Zf

A ja osobiście jestem zniesmaczona tym że przychodzisz na obróbkę gościnnie z pustymi rękoma! I chyc się roboty bo z norma u Ciebie ciężko

Muuu
@Zf

Dziewczyny wiecie co? Herbata kawa? Gości się wita chlebem. I solą ????

Zf
@Muuu

Sól to na Was czeka dziewczyny z obróbki na montażach. Szykują się duże zmiany, ale dacie radę, idzie się przyzwyczaić Dozobaczenia.

Grupa
@Zf

A ja się cieszę że pójdę z obrobek (usunięte przez administratora) kila i mogiła Tylko ciekawe jak ty księżniczko z sensora dasz radę hahaha

on
@Zf

A chłopów nie? bylem na obrobkacj i w brew temu co mówi sam kierownik to jest ciężko niestety też myślałem że luz

Ludzie
@Zf

Zapraszamy tylko nie stękaj jak inni że uczulenia itd Weź sobie koszulki na zmianę w lecie a i nie rób hybrydy bo będziesz płakać

Sensor lady
@Zf

Kup sól bo z Wieliczki nie przywiozą

Bob
@Zf

Czy wy kobiety nie macie wiekszych problemów? Ależ Wy jesteście zawistne. Pracowałem na montażach i nie przesadzajcie z tym wyliczaniem sekund, bo jakoś na papieroski między przerwami zawsze miałyście czas. Widze że pod tym względem nic sie tam nie zmieniło, dalej panuje niezdrowa atmosfera. Ciesze sie że nie musze tam już pracować i nie polecam.

Operator
@Zf

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki jest(usunięte przez administratora)a obróbkach . Zapraszam na 3 fordy albo na mqb to po 8 godzinach się (usunięte przez administratora).... Jestem operatorem z montaży z długim doświadczeniem a na obróbce jestem już 4 lata i powiem tyle że montaże to pikuś przy obudowie zwłaszcza w lato. Pozdrawiam nie miłą panią której żal (usunięte przez administratora) ściska.

On
@Sensor lady

To zajedziesz

Sensor
@On

Gdzie??

TRW

(usunięte przez administratora) się od listwy. Bo gdyby komponent nie od nas to montaże mają (usunięte przez administratora) do roboty. Jedynie sprzątać maszyny i cierpliwie czekać

Za dużo (usunięte przez administratora) za mało naboi

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 158, z czego 6 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group