Opinie o Rollmex Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rollmex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rollmex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rollmex Sp. z o.o. w Gdynia

Co jaki czas w Rollmex Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

No a jaka jest argumentacja osób decyzyjnych, że nie dają podwyżek? I ile teraz zarabiacie, jeśli to nie tajemnica? Bo warto wiedzieć, jaka motywację finansową miałbym, by tu dłużej robić.

Koll Nowy wpis

Mamy grosze i na raty ja i mój brat tu spawany więc uwierz na słowo

@Koll

Ale na jakiej zasadzie na raty, że każdy po trochu wykonuje te same obowiązki? Tak jest z każdym etatem, bo ja akurat się czaję na stare ogłoszenie dla montera i ciężko wyczuć temat? Ta praca jest głównie na delegacjach czy jak to wygląda?

Wiola

Monter to w końcu jaką ma aktualnie umowę? W tym ogłoszeniu co było 3 miesiące temu wstawione podawali umowę o pracę i zlecenie. Tu ktoś pisał, że tylko na własnej działalności zatrudniają. Szukam pracy dla taty, w ogóle da radę jeszcze się przyjąć? Wiadomo cokolwiek?

Olek
@Wiola

Niech tata lepiej tam nie idzie bo ta firma nie płaci tyle co mówi i trzeba się upominać i dochodzi do tego że kasy niema wogóle

Zatrudniają tylko na własnej działalności

Jagna
@Gdynia

Na prawdę? Na wszystkich stanowiskach tak jest czy piszesz o jakimś konkretnym? Nawet okres próbny jest na b2b? Nie ma możliwości żeby sprawdzić czy się pracownik nadaje zanim założy działaność?

Kkiiu
@Jagna

Drugi miesiąc niemal już kasy oto jaka firma

Grzegorz
@Kkiiu

Kkiiu to nie wiem gdzie Ty pracujesz, bo chyba nie w tym Rollmexie, tutaj kasa jest zawsze na czas, więc nie pisz bzdur bo to nieprawda !!!

Julita
@Grzegorz

Właśnie widzę że róznie tu ludzie piszą. Albo że nie ma kasy, albo że jest, albo na raty. To co w koncu jest prawdą? I w ogóle to chętnie bym jakieś widełki poznała. Podasz tak mniej wiecej?

Olga

Czyli rozumiem, że jednak zdarzają im się obsuwy w wypłacie wynagrodzenia? Jak często? Czy rzeczywiście można czekać na pieniądze nawet dwa miesiące, jak ktoś tutaj pisał?

Cezary

Praca jak i płaca tak jak wszędzie zawsze może być lepiej, najważniejsze że kasa zawsze na czas :)

Renata
@Cezary

Fajnie, że tu płacą. Dałbyś znać jeszcze ile konkretnie? Można liczyć na 4000? Ile na start dla nowego pracownika byłoby? Ty jaki masz staż?

@Cezary

Bzdura ja tam pracowałem nie dawno kasa nie na czas i w ratach ci co piszą że jest ok to podszywa że nipolecam tej firmy mało tego są tam sami emeryci i prawo ręki przydu za których trzeba orać

Bożena
@Siwy

A jakie opóźnienie było? I ile razy miałeś takie sytuacje. Pytam, bo chcę wiedzieć, czy to kwestia jakiegoś szerszego problemu czy pojedynczego nieporozumienia. Sytuacja firmy jest stabilna ogółem na dzień dzisiejszy?

Agnieszka
@Bożena

Nie warto mało płacą i nie na czas

@Agnieszka

A duże te opóźnienia? Ile trzeba czekać na wypłatę? W jaki sposób firma to argumentuje? Czemu są te opóźnienia?

Weronika

Właśnie każdy pisze, że nie płacą na czas a nikt nie chce napisać ile wynoszą te opóźnienia. Jesteś w stanie odpowiedzieć mi ile wynoszą opóźnienia i jak często się zdarzają?

@Anna

Ta firma nie placi

Janek
@Siwy

Chyba piszesz o innej firmie i coś Ci się miesza, ja pracuję tu parę ładnych lat i nigdy ale to nigdy nie było problemów z wypłatami, zawsze na czas i bez żadnych kombinacji jak w innych firmach, co do samej kasy zawsze może być lepiej, ale na plus wypłacają premie :)

@Cezary

Kasa jest na raty i nie cala

Grzesio
@Adam

Wszyscy tu zatrudnieni mają tak, jak piszesz? Bo skąd w takim razie biorą się tu słowa o tym, że nie ma problemów z wypłatami? No i z czego wynikają te niby kłopoty z płaceniem, z sytuacji firmy?

Aplikowałeś do Rollmex Sp. z o.o. na stanowisko Monter - Mechanik urządzeń? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
admin

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

@admin

Same nieroby takie jak np Jarki emeryci poty wylewaja a oni siedza w telefonach prezes prawdy niewidzi a kierownik się ich boi

@Bandziorek

Firma płaci grosze odradzam tam pracowac

Renata
@Siwy

A grosze, to ile konkretnie? Najniższa czy jednak więcej?

@Renata

Tyle co i nic praca ta sama jak wszędzie a stawka nawet dwieście procent mniejsza(usunięte przez administratora) czyli masz 22 zł i zapłać z tego ZUS i podatek

@Siwy

To w końcu są bez umowy w sensie, że na czarno czy na działalności?

Dzialalnosc

Magdalena

Tak uważasz? A rozwiniesz to jakoś szerzej?

@Magdalena

Będziesz się czuł i zarabiał jak żur takie tam szerokosci

@Bandziorek

No takiego określenia, że jak żur to jeszcze nigdy nie widziałam... To co tak w sumie na tej działalności się tutaj robi, że tak mało płacą?

@Magdalena

Z daleka od tej firmy!!!!!!

@Bandziorek

ok, ok. :( Ale weź jakoś normalnie uzasadnij może. Tylko o stawki głównie chodzi? Nie rekompensują ich jakoś czym dodatkowym?

@Magdalena

Prawda omijać ich to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rollmex Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Rollmex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rollmex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rollmex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Hutnicza 20 lok. B
    81-061 Gdynia