Pofar

Sopot

Opinie o Pofar

były pracownik 2012-04-25 12:47
Panowie nie polecam tej firmy oszukują we wszystkim i na wszystkim,brak słów a Prezesowie szkoda gadać wczasy i rozrywka a ludzi maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ... Dobrze że ich (usunięte przez administratora) podał podał do PIP
pracownik 2012-09-14 10:37
z dala od nich panowie lawina idzie w dół a to znaczy ze z takiej zaspy sie czlowiek nie podniesie ,w końcu znalazł sie ktoś z jajami i robi porządek ,mam nadzieje ze to poczatek końca
były pracownik 2012-10-01 10:32
pracownik - 2012-09-14 10:37:04

masz racje ,cały czas kłamią ale to są cwaniaki ,przez duże C
byly pracownik 2014-06-11 17:56
(usunięte przez administratora). nie radze was ! odradzam ! i dodatkowo zjezdzasz na wlasny koszt do polski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poczekam
anonims 2014-06-11 18:03
w dodatku jebiesz jak murzyn i zostajesz bez siana ,umowa ta jest ,placisz w biurze rachunkowym za rozliczenie ,,a potem doplacasz do pitu uchu i to ile wyyyyy pedały !!!!!!!!!!!!
private 2014-06-11 18:10
(firma zajebista)1 placisz w biurze zeby cie rozliczyli w biurze rachunkowym 2.a potem wychodzi na to ze doplacasz po 2 msce pracy jak wytrzymacie?h okolo 4 tys zl i dlugi!!!!a zarobobki nic pedaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bkx 2016-05-21 12:32
marcin, zawsze możesz do nich próbować aplikować chociaż szczerze nie wiem czy to coś Ci pomoże. W tym momencie oni raczej nie potrzebują nikogo
CUK 2016-12-15 05:11
Masz umowe na 3/4 etatu a zasuwasz jak na pelnym etacie i sostajesz z niczym a jak chodzi od sciaganie oesji na komornika to ci sciagaja 50% ze nawwt nie wiesz kiedy .A pracownik wogule sie nie liczy
Zostaw swoją opinię o Pofar - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pofar