Pofar Sp. z o.o.

Opinie o Pofar Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Pofar Sp. z o.o.?

Stefan Nowy wpis

Zmizmy jak zmiany ,marne zmiamy ale wytrzymamy . (usunięte przez administratora) nie się zmieni

Witold Nowy wpis
@Stefan

Nie bardzo rozumiem. Chodzi ci o zmiany w pracy czy raczej o to ze jakieś nastąpiły w firmie. Coś widzę nie jesteś zadowolony. Powiesz co ci nie pasuje?

Pedro Nowy wpis
@Witold

A tobie wszytko pasuje?

Czy w Pofar Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Hirsz

Nie polecam pracy w tej firmie . Stawki glodowe ,diety nie placa a kwity podpisujesz ,

Inna budowa

Dajcie tego (usunięte przez administratora) na inną budowę to zaraz to wyprostujemy gbura rolnika, jest to niedopuszczalne aby to tak długo tolerować. Prezes daj go do nas , taki ogier zaraz pojedzie do domu sam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pofar Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Mirek

Proszę o info ,dlaczego usuwane są wpisy ? Dlatego że prawda w oczy kole? Proszę odpowiedzieć

@Mirek

Szanowny Panie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i skargi jakie kierowane są do konkretnych osób. Proszę się zwrócić bezpośrednio do firmy w tej sprawie. Pozdrawiam

Zbyszek
@Pofar Sp. z o.o.

Dlaczego?

Ziomek

@Pracownicy, dlaczego oczernia sie swoją firme na tym forum " ? nie sra sie w swoje gniazdo, ja jako byly wieloletni pracownik musze powiedziec nie podoba ci sie pakuj " mandżur" i wypad z budowy. Pofar wspominam pozytywnie.

@ziomal
@Ziomek

Ty kurdiplu z metra cięty która to już twoja firma 5 Czy 7 ? Przestań się udzielać, rób tam gdzie robisz A jak Ci tam źle to wracaj do Pofaru Tu nie chodzi o Pofar tylko o ludzi typu(usunięte przez administratora)oszust i manopulant. Takich ludzi się zatrudnia ? Pi co ? Aby atmosfera była do dupy !!!! Wond z nim

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Pofar Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 20 kwietnia kilka ogłoszeń.

Witam, rekrutacja odbywa się zdalnie lub osobiście. Kontaktować można się na wskazany w ogłoszeniu nr telefonu, lub należy przysłać swoje CV do nas na maila pofar@pofar.pl, wtedy oddzwonimy.

Jak się pracuje z ludźmi z Pofar Sp. z o.o.?

PRACOWNIK

zalezy na kogo trafisz.. ludzie roznie jak wszedzie ale nie narzekam..

R.

Problem jest w ludziach, którzy prowadzą pracę ..Zwykle kalaafiory . Że wsi

Jak pracuje się w Marll? Czy tam też są (usunięte przez administratora) na budowie

Snopek

Pytanko jak się pracuje na evonik

Szanowny Panie. Proszę o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia sprawy i wszelkich niejasnosści. Chętnie opdpowiem na Pana pytania. Pozdrawiam Pana

B.R
@Pofar Sp. z o.o.

Szanowny Panie skoro nie chce Pan tego tutaj wyjaśnić to ja to wyjaśnię w Geście i w Zoll

Zszokowany
@B.R

@B.R szanowna osobo, piszac takie tutaj rzeczy, pogrozki w internecie trzeba sie zastanowic dlaczego nie poszukasz sobie Pan innej pracy jak w tej firmie jest tak zle? Inne osoby pracuja tam nawet po 15 lat. Gdzie jest problem?

A więc odpowiadając ci Witold na pytanie o finansach to nie za bardzo do mnie bo to bardziej sprawa między prezesem a Tobą wszytko zależy od kwalifikacji które posiadasz każdy pracownik ma inne argumenty za sobą które podnosza jego wynagrodzenie jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie to i ciekawią Cię stawki to zapraszam do kontaktu z osobami kompetentnimi w siedzibie firmy a na pewno udzielą ci konkretnych odpowiedzi po okazaniu twoich kompetencji

Wobec tego co piszą różni ludzie ja osobiście polecam pracę w tej firmie. Pracuje już w firmie dlugi czas kadra kierownicza i chlopaki z zespołu są zgrani i zyczliwi dla osób nie bojacych się ciężkiej i zetelnej pracy polecam pracę w firmie

Witold

Widzę że jesteś zadowolony z pracy w Pofar. Nie wspomniałeś jednak nic o poziomie wynagrodzenia, może w kolejnym wpisie napiszesz nieco więcej na ten temat? Czekam na to co mi powiesz.

Zbyszek

Witam . Dzisiaj odebrałem wezwanie do Sądu. A jednak prawda .

Robert

Bardzo zróżnicowane opinie. Prosze pracowników o informacje na temat pracy i płacy w firmie.

rekrut
@Robert

Rozmawiałem wiele razy na temat pracy w tej firmie i z tego co mi powiedziano to jest pięknie ale zastanawia mnie ta rotacja ludzi. Czyżby było coś na rzeczy? Pracownicy niech się wypowiedzą.

Alicja
@rekrut

@rekrut, też jestem za tym, żeby wyjeżdżający z Pofarem dali znać, jak tam jest. Prawda to, że stawki to 10 euro netto w górę? I że Pofar pomaga w wyrobieniu certyfikatów SCC/VCA?

Pozytywny
@rekrut

Tam chcą ludzi z językiem i prawo jazdy na wyzszą grupe.ale to kierownik selekcjonuje interesantów,kto się nadaje czy nie

Ciekawski
@Pozytywny

A kierownik się nadaje? Bo moim zdaniem do leader i tyle

BYLY
@Pozytywny

Kierownik się nadaje do łopaty jak może ktoś kogoś oceniać jak nie posiada do tego kompetencji . NIECH się lepiej weźmie do pracy a nie świruje pawiana .

Byly

Prawda jest taka że gdyby nie Rafał I jego zachowanie wielu chłopaków nadal by tam pracowało

Byly
@Byly

Dziś pojawiło się ogłoszenie że prezes szuka do pracy ciekawe czy i na jak długo znajdzie

Pozytywny

Jestem ciekaw co tam się dzieje na evoniku jesli coś nie gra to trzeba bez ustanku zgłaszać tam gdzie trzeba.!!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Zajc

Warunki takie se atmosfera beznadziejna (usunięte przez administratora) Kasa marna Stawki glodowe. Nie polecam

Baran
@Zajc

A co masz na myśli "znęcanie " Możesz mi przybliżyć temat Bo jestem zainteresowany pracą w Pofar Proszę więcej szczegółów

Jonah

@Pytanie warunki jak dla mnie sa dobre. Nie z@*&#$asz za miske ryzu jak u innych. Zapewniaja mieszkanie, godziny i kasa jest na czas. @Zajc jak nie polecasz to nie robota dla ciebie.

Kolega
@Jonah

No to dla Ciebie w biurze a nie na rurach Wielki szu

A na jakiej budowie byleś?

W temacie

Tutaj jednak musze zaprzeczyc temu co tutaj Pani pisze, kazdy mogl wyjechac do kraju ale najpierw musial sie dobrze zastanowic czy i kiedy bedzie mogl powrocic do pracy. Jak wiadomo od 10.04 wjezdzajacy do Niemiec musza 2 tygodniowa kwarantanne przebyc= nie Maja wjazdu do Niemiec, na jaki czas jest nie wiadome. Ten stan moze trwac miesiace a z czegos trzeba zyc, czx nie?!

kobi

Jestem tu juz 7 rok i z firma zyje dobrze. kase i warunki mam dobre w porownaniu do innych firm. Pofar zafundowal mi SCC i kurs montera. Z rudym pracowalem na werku i bylo lepiej niz z tymi fryzjerami co przyjada i poudaja fachowcow i wyjada po tygodniu bo sie rusztowan przestraszyli

Pinoczet
@kobi

Piłeś czy pijesz co? Pofar ok jasna sprawa pracuje juz parę latek i nie ma problemu z niczym ake jest niedobuszczalne aby tacy jak on kierowali ludzmi . Zloty do domu

Witold

Nie wyrażasz się zbyt pozytywnie o warunkach zatrudnienia, a ja znalazłem ofertę rekrutacyjną do pracy w Niemczech na stanowisko montera rusztowań. Chciałbym się dowiedzieć, czy faktycznie stawki są niewysokie, bo w ogłoszeniu oferują atrakcyjne wynagrodzenie i kontrakt na minimum trzy lata. Podpowiedz jak przygotować się do rozmowy.

Eska

Tak sobie czytam i nie wierzę że piszecie o tej samej firmie w której pracuję od wielu lat! I ją z czystym sumieniem innym polecam. A jak ktoś o komornikach pisze za swoje długi-to musi sobie sam pomóc.

Zostaw merytoryczną opinię o Pofar Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Pofar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pofar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pofar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pofar Sp. z o.o.