Opinie o Presscom Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Presscom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Presscom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Presscom Sp. z o.o. w Wrocław

yyyyy

Dobrze niech beda warunki:D a raczej ich brak :D zeby zarobic(usunięte przez administratora) netto ( to bardzo wazna informacja) trzeba wygadac 5 godzin :D good luck :D

abcde

LUDZIE PISZCIE O FIRMIE, O WARUNKACH PRACY, A NIE O TYM KTO JAKI JEST I JAK WYGL

azscvcgv

To będzie płacone też za godzinę wydzwonioną ;]

?

swkbb - 2010-03-26 21:39:07 8.5 brutto, ale za ta godzine wydzwoniona czy tyle ile godzin pracuje sie?

pf

Do roboty!!! Każdy mówi daj nie dając nic od siebie. Ludzie śmiać mi się chce jak czytam te bzdury. Zawsze jest coś co chcieli byśmy zmienić, zawsze chcieli byśmy zarabiać więcej, a są i tacy, którym nie dogodzi się w żaden sposób bo mają charakter narzekaczy; te osoby zapraszam na rozmowę do mojej babci ( Ponarzekacie sobie razem). Firma jest ok, a ta opinia nie jest wyssana z palca, gdyż miałem przyjemność poznać ją prawie z każdej strony. Młodzi ludzie, dobra organizacja pracy itd. Owszem pracując w tele-centrum zarobki nie są zbyt wielkie, ale sama praca jak sami zobaczycie jest adekwatna do zarobków (Porównajcie je z inną pracą w telemarketingu ) Ja osobiście polecam choć i mi czasami nerwy puszczały, ale to przecież praca a nie dirty dancing :)

pf

man

Ludzie jak czytam te bzdury to mi się słabo robi. Wszyscy chcieli by odrazu "kokosy" Ruszczcie swoje (usunięte przez administratora) i zabierzcie się za siebie bo narzekać każdy potrafi. Firma się rozwija i jest wiele opcji awansu. Wystarczy sie wykazac (nie znaczy to; miec dobry wynik sprzedaży w jednym miesiącu) Z liderkami faktycznie róznie jest, ale może zamiast na nie patrzec skupcie sie na sobie, a nie na wiecznym narzekaniu. Mentalnosc jest czasami osłabiająca. Co za nick-i np. wykorzystana:D no nie.....ludzie!!!

głos prawdy

Jak patrzę na niektóre opinie, to nie mogę wyjść ze zdumienia. Nie wiem gdzie wcześniej pracowali Państwo, którzy tak negatywnie się wypowiadają. Osoba, która zawita na ten portal w celu przejrzenia opinii o firmie, dojdzie do wniosku, że panują tam jakieś mordercze praktyki, pensja nie starczy nawet na suchary, a przełożeni to banda imbecyli... a jest to obraz NIEPRAWDZIWY. Firma jest naprawdę przyjazna( nie wiem jakie panowały tutaj praktyki wcześniej, piszę o sytuacji obecnej), w porównaniu do innych call center, praca jest bezstresowa. Nie ma ludzi stojących nad głową i ciągłej presji. Jasne, ze aby zarobić trzeba włożyć w to trochę pracy, ale przecież to nie jest organizacja charytatywna. Przy średnim zaangażowaniu można zarobić spokojnie 1500 zł, może nie jest to Ameryka, ale biorąc pod uwagę, że niektóre pielęgniarki i nauczyciele zarabiają jeszcze mniej, to chyba nie jest najgorzej. Oczywiście jeśli ktoś ma wieksza sprzedaż to może zarobić więcej, wystarczy przysiąść i dzwonić... tyle, w końcu to tele centrum i tutaj się telefonuje. A jakieś śmieszne opinie o słabym zaopatrzeniu kuchni pominę milczeniem. Polecam Presscom, szczególnie osobom, którę lubią pracę w tele, ale nie odpowiadał im stress i presja panująca w innych tego typu firmach. (usunięte przez administratora)nie mogę negatywnym opiniom również na ich temat, no chyba ze przeszły teraz jakaś mega metamorfozę, a wcześniej były jędzami i dlatego tak piszecie, bo obecnie są naprawdę zaangażowanie w prace i pomocne), ani nie piszę na zamówienie, ani nie porwali mnie kosmici. Zwyczajnie w porównaniu do innych call cener, to wypada w zdecydowanie lepszym świetle.

członek zarządu

Czy to prawda, że Presscom jest bliski bankructwa? Bo byłem na urlopie i jestem trochę niezorientowany...

blabla

jak już nie pracujecie, to nagle macie odwage narzekac?? wcześniej nic nie próbowaliście zmienić, poprawić w firmie! ja pracowalam w tej firmie naprawde dlugo i nie moge zlego slowa powiedziec - ani na liderow, ani na wspolpracownikow. liderki zawsze stanowily nieziemska inspiracje, potrafily motywowac do pracy, wesprzec dobrym slowem (i to nie tylko w kwestiach zawodowych, ale takze gdy prosilo sie o porade w zyciu osobistym czy w sprawach mody i urody). Zarobki - jesli oczywiscie ktos nie jest ostatnim leniem - tez nie sa zle, ale trzeba sobie na wszystko zasluzyc. NIGDZIE NIE DOSTANIECIE NIC ZA DARMO (usunięte przez administratora)

xyz

mial okazje pracowac w dziale szkolen. Pieniadze zawsze byly w terminie, premie tez. Duzo awansowanych, m.in. dziewczyny na recepcji, liderzy, osoby ds.prenumeraty, czy jezdzacy na szkolenia. Zmienilam prace ze wzgledu na to, ze dostalam inna w zwiazku ze swoim kierunkiem studiow. Nie narzekam. Pewne rzeczy oczywiscie mi nie pasowaly, ale po co o tym mowic tutaj i ujawniac swoje niskie ego?!

xyz

@xyz

Właśnie po to, zeby inni mogli poznać zdanie nt. realiów pracy w danej firmie. Po to jest ten portal a tacy chwalący jedynie (a nieujawniający minusów) to zazwyczaj osoby z zarządów/kadra zarządzająca. Zawsze są plusy i minusy więc proszę je przedstawiać i to konkretnie, a nie pie*lić bzdury.

neutralny

Ja dostałe(a)m awans i wiem, ze dziewczyny też udało się wyciągnać na inne stanowiska. z tego co słyszałe(a)m najpierw szukają wśród swoich potem robią rekrutacje. A liderów zawsze się obgaduje, w końcu nie mamy i nie mieliśmy do czynienia bezpośrednio z Zarządem, więc wszystkie negatywy spadają na nie, ale zapewne krytyka działa w obie str. Zawsze jets wina tych co są na innych czy wyzszych stanowiskach. skoro sie zdecydowaly na to miejsce powinny być na to przygotowane,ze beda po nich jechali, nie zawsze sluszine. ja nie mam nic do zarzucenia, każdy zna swoje miejsce i lepiej niech sie zajmuje swoją robotą. Nie ma nic za darmo, a pracy brakuje. Lepiej zacisnąć pasa i trzymać się tego co jest. jasne, że wiele rzeczy mozna by bylo zmienic ale skoro są sygnaly moze i tak bedzie.

neutralny

someone - 2009-09-26 22:13:40 Witam wszystkich, pracy w tej firmie absolutnie nie polecam, no chyba, że ktoś jest masochistą. ;) Albo lubi kiepskie poczucie humoru liderów, którzy chcą, aby odrabiać 3 minuty spóźnienia, a sami przerwy śniadaniowe mają po 40 minut! Płace, naturalnie kiepskie. Ogólnie atmosfera niezbyt przyjazna. Generalnie da się wyczuć, że firma mimo zaprzeczeń, przechodzi przez kryzys. Oszczędzają nawet na cukrze do herbaty! w innych firmach niczego nie dają!

w innych firmach niczego nie dają.

JA

Witam! Każdy kij ma dwa końce! Ja myślę, że słuszne jest płacenie za tyle ile sie wydzwoni a nie za godzinę, zwłaszcza że stawka jest wyższa! Tymbardziej, że tyle osób się momentami obija mając "złote strzały". Praca to praca, tak samo szefostwo, tzw. liderzy mają swoja robote do wykonania! Fakt kokosów nie ma, ale na pewno dramatu też nie.

JA

artystka

Atmosfera w pracy ok, tylko jesli chodzi o zarobki to szczerze mówiąc powinno być lepiej, chociażby dlatego, ze firma zatrudnia studentów, dzieki czemu nie placi za nas roznych skladek. Nawet w kfc placa wiecej.... Plus jest taki,ze stale godziny pracy i z wolnym nikt nie robi problemow. Prowizja od sprzedazy mozna sobie nadrobic, ale wiadomo ze duzo tez zalezy od szczescia. Jednak wynagrodzenie te podstawowe POWINNO być wyższe. Mam nadzieję, że ktoś z zarządu weźmie to sobie do serca, ze student tez ma potrzeby i ma wydatki, a przede wszyskim chce byc samodzielny, biorac pod uwage ze pracuje jak kazdy inny 40 h/ tyg...

Bardzo przyjazna firma, z miłą atmosferą nastawiona na rozwój swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Presscom Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Presscom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Presscom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Presscom Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Presscom Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Presscom Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Presscom Sp. z o.o.

Presscom Sp. z o.o.