Opinie o Presscom Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Presscom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Presscom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Presscom Sp. z o.o. w Wrocław

selena

Nie wiem nie mi oceniać ;] A jeśli by tak było, to coś w tym złego, że ktoś tak myśli o sobie? To źle, że ktoś nie ma kompleksów? Przecież nikt nikogo nie obraża - tylko stwierdza żenujące fakty odnośnie tego co się tam dzieje

sisi

Niestety jest to chore, że się pracuje między samymi dziewczynami i kadra zarządzająca czyli liderki to też ta sama płeć. Częste obgadywania są na porządku dziennym, wystarczy mieć coś nowego aby być na "językach". Szczególnie przerąbane ma ta ładniejsza część. Nie polecam.

ex

1. Presscom, to małe call center, w związku z czym koniecznym jest, aby pracować na pełen etat. Płaca jest natomiast niższa niż w innych, gdzie elastyczność jest znacznie bardziej \"studencka\". 2. Sprzedaje się szkolenia i prenumeraty, głównie urzędom. Najczęściej ludzie nie chcą rozmawiać, a nawet jeśli - mają cięcia i niczego nie kupują, dzięki czemu pracownik musi wyżyć za niecałe (usunięte przez administratora) 3. W firmie pracują niemal same dziewczyny, dlatego ciągle przechodzi się obok osób, które szeptają coś na temat tej, czy innej koleżanki z drugiego boxu. 4.(usunięte przez administratora) Dodatkowo w ogłoszeniach jest ciągle powtarzany błąd - pracę zaczyna się nie o godz. 7.30, a już o 7.00.

galimus anonimus

tak tak ciekawe kto to pisał, bo na pewno nie jeden szarych pracowników??? Firma totalnie nie rozwojowa - dla siebie może, ale nie dla szaraczków:) nie chcialam sie uzewnetrzniac, ale po prostu jak czytam te wypowiedzi to nie mogę wytrzymac. z całym szacunkiem- nie z zawiści, ale z czystej sympatii do kolejnych pracowników: dane nie kłamią, nikt nie chce przychodzi na rekrutacje. a jak tu juz ktoś zawita, a nie musi tu byc, to zmyka stąd po okolo miesiacu. szczerze bardzo odradzam tu prace, no chyba ze ktos strasznie chce sie przekonac ze ta firma juz obecnie niczym nie rozni sie od innych call center.

Oczywiście że rotacja jest duża nawet bardzo!!! Spowodowane jest to kiepską kasą i nieprofesjonalnymi liderkami! Osobiście odradzam, szukaj lepiej czegoś innego, szkoda marnować czasu!!!

JA NIE WIEM

CO CHWILE WIDZĘ ŻE W PRESSCOMIE PROWADZONA JEST REKRUTACJA NA JAKIEŚ STANOWISKO. CZY POWODEM TEGO JEST DUZA ROTACJA? LUDZIE SAMI ODCHODZĄ CZY ZRYWAJĄ Z NIMI UMOWĘ? ZAPROSILI MNIE NA ROZMOWE-SPECJALISTA DS OBSŁUGI SZKOLEŃ. WIE KTOŚ JAK GADAC Z TYCH GOSCIEM ZEBY DOSTAC SIE DO PRACY?

Mare

Ludzie, czytając to mam wrażenie, że te wszystkie negatywne komentarze piszą jakieś(usunięte przez administratora)którym nie podoba sie praca na słuchawce. Jeśli się nie podoba to wypad i szukac innej roboty

sadbuttrue

Po pierwsze - wina, tak samo jak odpowiedzialność za zaistniałą sytuację nigdy nie leży po jednej stronie - stara prawda, aczkolwiek wciąż aktualna. Z przełożonym trzeba rozmawiać - nie tylko o wynikach, (bo jak wnioskuję rozliczani jesteście właśnie z wyniku) ale również o tym co się nie podoba we współpracy. Brak komunikacji (czyt. rozmowy) prowadzi właśnie do takich przykrych niedomówień i frustracji. Każdy ma w firmie swoje obowiązki i trudno z tym dyskutować. Nie można natomiast tylko krytykować i oceniać bez odpowiedniej wiedzy. Jeśli z obu stron jest chęć poprawy sytuacji to z reguły to się udaje, ale trzeba ruszyć 4 litery.Samo nic się nie zadzieje.

jesli ktos chce poznac doglebniejsza charkterystyke niech poprosi przyblize bardziej ;p

mary

Witam, Presscom rekrutuje teraz na stanowisko menedżera ds. publikacji książkowych. czy ktoś mógłby więcej coś opowiedzieć o tym stanowisku (prócz tego co jest napisane w ogłoszeniu)? Ile może zarabiać osoba na takim stanowisku? z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam mary

Dzięki za odp., co dokładnie oznacza długi czas pracy faksów? Jaka jest średnia stawka netto na rękę? Czy jeśli to umowa zlecenie to jest możliwosc elastycznego uzupełniania grafiku, kiedy mi pasuje, ze względu na studia?

Obecnie pracuje na stanowisku pracownika biurowego. Twoje obowiązki to głównie praca na czterech faksach i wysyłka ofert rożnych szkoleń z zakresu administracji do instytucji publicznych. Chodzi o to żeby mieć długi czas pracy faksów, tyle w tym temacie. Praca monotonna i nudna, kasa bez rewelacji, dobrze że są różnego rodzaju dodatki do pensji bo inaczej byłoby kiepsko, ale nie narzekam tak bardzo, atmosfera w porządku.

Jakie są obowiązki na stanowisku pracownika biurowego? CZy takie jak wymienione w ogłoszeniu, czy to też sprzedaż, tak jak ktpś pisał w komentarzach?

nie

Kasa marna i o wiele mniejsza niż ta którą proponują podczas rozmów. Wszystko wychodzi już po pierwszym miesiącu pracy. Atmosfera też nie jest taka wspaniała, a o awansach(o których mówią)też nie ma mowy(no chyba że z wysyłki faksów na telefon). Powodzenia tym którzy się decydują na pracę osobiście odradzam!

a

nie przesadzaj..

seru

Zapewne tam ludzi traktuje się dobrze, gdyż w tej firmie jest podział na lepszych i gorszych. Call center to taki firmowy plebs z którym nikt się nie liczy.

a czy ktoś mógłby napisać jak pracuje się na innych stanowiskach? bo jak na razie wszyscy wypowiadają się na temat call center, a presscom oferuje jeszcze inne stanowiska, np. sekretarz redakcji/redaktor. Czy ktoś wie ile na takim stanowisku płacą, czy jest możliwa umowa o pracę itd?

talala

Niestety ale zgadzam się.

marne zarobki, jak ktoś chce zarabiać od (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora)zl to może śmiało wysyłać cv. Wcześniej można było zarobić o wiele więcej, ale jak wszystko co dobre szybko się kończy. I już nie jest płacone za przegadaną godzinę, ale wprowadzili system na, którym musisz przegadać ponad 5h w ciągu dnia, nie ma motywacji do pracy.

...

POPIERAM

Zostaw merytoryczną opinię o Presscom Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Presscom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Presscom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Presscom Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Presscom Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Presscom Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Presscom Sp. z o.o.

Presscom Sp. z o.o.