Opinie o Presscom Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Presscom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Presscom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Presscom Sp. z o.o. w Wrocław

Presscom = plotki. Presscom = nie ufaj nikomu. Presscom = rój os.

Kii

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku solpecjalista ds szkoleń

pop

Witam Jak wygląda praca młodszego specjalisty ds aktualizacji informacji o klientach?

lj

Jakie warunki na stanowisku specjalisty ds aktualizacji crm? Pracowal ktos? Dlaczego to ogloszenie ciagle wisi u nih na stronie

jola
@lj

ktoś coś wie na temat tego stanowiska do sp aktualizacji informacji o klientach?

xxxxx

nie polecam, wysyłają zadania do zrobienia na drugi etap, które zajmują ok 50 min, po czym dzwoni Pani, która nie chce ujawnić żadnych informacji "wszystkiego dowie się Pani na rozmowie, ja się nie orientuje", ale wyciągnęłam informacje, że oferują umowę zlecenie w 99% przypadków - także jeśli szukasz czegoś poważnego, to nie tutaj...

ktos

Ciekawe... dodałam bardzo negatywny komentarz po 10 miesiącach pracy, teraz z ciekawości zaglądnęłam i widzę "komentarz usunięty przez administratora". :D

kuzi

nic prostszego...wystarczy wejść na ich stronkę i zaaplikować na jedną z podanych przez nich ofert. W tej chwili mają do zaproponowania stanowiska tj: Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Szkoleń i obsługi klienta Grafik Kreatywny Specjalista ds. Aktualizacji Informacji o Klientach - CRM Redaktor / Sekretarz Redakcji Pism Informatycznych Specjalista ds. Klientów Kluczowych Sekretarz Redakcji / Redaktor Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

princess

Eee.. Pracuję w firmie PRESSCOM już drugi rok i każdemu polecam. Wszyscy są wyrpzumiali, ludzie ptwarci, a co najważniejsze jak na studenta można zarobić. Są osoby, który na stanowisku młodszego spec ds szkolen dosają ponad 3 tysiące na rękę. Spóźnienia? Co to za założeni? Nie okrajają z pensji, ale chyba spóźnialstwo nie jest ogólnie przyjętą normą? Nie wiem co za Sylwia się wypowiada o okrajaniu pensji. To jest śmieszne. Praca owszem - na stan młodszego specj jest może monotonna, ale się nie napracujesz a zarabisz fajnie. Dodatkowo wspracie pracowników, fajna atmosferka i z chęcią się chodzi do pracy :D wiem, bo pracowałam na stoanowisku, awansowałam i wiem co mówie :) Ale wybór należy do was. :)

Julia

szkoda czasu, zdrowia I pieniedzy na autobusy do pracy. pozniej zawsze znajdzie sie powod zeby okroic Ci pensje

@Julia

co wy macie z tymi spoznieniami??? wstawajcie wczesniej to nie bedziecie sie spozniac i nie beda wam nic nigdzie ucinac :P

Krisi
@122

Ponoć kochanieńka z księgowości awansuje tak szybko bojest w ciozy z dyrektorem-golem. potwierdzi ktos?

AnnaMAria

Tak, Ty też? Co myślisz? Warto? Opinie różne

Pola

Na stanowisko młodszego specjalisty do sprzedaży szkoleń idziesz?

AnnaMaria

Miałam telefon i mam rozmowę o pracę w tej fimie? Czy warto iść?

Monia

Ze spóźnieniami to zależy - jak Cię lubie to w sumie nic. Zdarza się. Ale wiadomo że nie mozna przesadzac. :) Nie można mieć więcej niż dwa spóźnienia w miesiącu jakoś. Ale wiadomo że są sprawy losowe.

cep

od 7

Praca od 8:00 czy od 9:00?

ktoś

(usunięte przez administratora) . zgadzam się!

Paulina

W firmie pewnie za dużo mi nie powiedzą :) a nie wiesz nic więcej ana ?

ana

a był tam taki, ale najlepiej kontaktować się z firmą, bo może się coś zmieniło

nika

A czy ktoś mógłby napisać opinię na temat pracy redaktora w Presscomie? Teraz jest rekrutacja na to stanowisko i zastanawiam się, czy warto...

Kim

Tez chciałabym dowiedzieć się wiecej o tym stanowisku spec ds akt danych, napiszcie jak to wyglada

Zostaw merytoryczną opinię o Presscom Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Presscom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Presscom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Presscom Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Presscom Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Presscom Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Presscom Sp. z o.o.

Presscom Sp. z o.o.