Opinie o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

SzybkiTransfer

Ile realnie do ręki zarobi u was wozkowy bez żadnej nadgodziny?

Zbigniew
@SzybkiTransfer

Od razu zakładasz że są tu płatne nadgodziny? W ogłoszeniu nie widziałem żeby podali stawkę tylko że są trzy zmiany no i sporo benefitów. Będziesz szedł na rozmowę rekrutacyjną?

Hallo praca pod agencja ile czasu czeka się na przejście pod firmę? Taki pakowacz i operator jest zależność jakaś

@.

Nie wiem ale zastanawiam się czemu rodzaj stanowiska miałby mieć na to jakiś wpływ? oni po prostu lojalności nie testują pod tą całą agencją?

Miki

Czy praca jest 3 zmianowa czy tylko 4 brygadowka proszę o odp. bo jestem zainteresowana

Jolo

A ten warsztat to też jedna wielka porażka

@Jolo

A pracuje jeszcze ten pijak Elektryk co gębe ma jak rak i zawsze jest na bombie i jak mu się awarję zgłaszało to jakby w ryj liścia dostał. Wiecznie tylko(usunięte przez administratora) ja od tego nie jestem zgłoś to na następną zmianę. Pozdro Grzesiu jesteś zerem

Niewiadomokto

Tak pracuje nasz słynny Czosnek u nas taki sam jest Jaruś tylko by spał na nockach i z fochem na awarie przychodził jedyne co mu wychodzi to bezpiecznik zalaczyc

Normalny
@Niewiadomokto

Tych śpiących jest tam więcej na przykład ten gruby co w akwarium siedzi i gada sam do siebie albo śpi gdzie popadnie. A na nockach to zapomnij o zgłoszeniu awarii bo jeszcze (usunięte przez administratora)dostaniesz że przychodzisz

@Normalny

A kierownictwo jak reaguje na to co się dzieje na nockach?

Normalny

Nic nie robią z nimi

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier Części Zamiennych. Jaki był jej rezultat?

Jak często w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 5 lipca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Filozof

Mnie interesuje jedno czemu sa ciągle ogłoszenia o pracę ? Czy ta firma, to koszmar ,czy ludzie przychodzą na chwilę i znikają?

@Filozof

Skąd to negatywne nastawienie? Może po prostu tworzą nowe miejsca pracy?

@Filozof

Firma dużo inwestuje i dynamicznie się rozwija, w dodatku płacą lepiej niż na rynku, mają darmowe lunche i wiele benefitów oraz wydłużone przerwy

w firmie można dość szybko awansować jeśli ktoś się sprawdza, są stanowiska młodszych, starszych, liderów

Kozi

Hahahah dobre . Chciałbym to widzieć. Co za bzdury . Wykazać się ciekawe czym szorować ???????? podłogę z oleju na kolanach . Albo zamiatać. Pff

@Kozi

Cóż, zapewne jestes w gronie takich co im się nie chce na własne życzenie. Firma awansuje, wiem po sobie i kolegach, obecnie szykują się znowu jakieś awanse, a tyle co były jakies w czerwcu.

Halina

po jakim czasie dostałeś awans? składałes wniosek czy firma sama zaproponowała ?

andrzej

Witam. Widziałem ogłoszenie na operatora maszyn. Czy to tworzenie nowych miejsc pracy, czy nikt nie chce tam pracować? Jaki jest stan techniczny maszyn? Są robione regularne przeglądy i remonty, czy operator musi wszystko robić na szybko? Ile zarobi do ręki operator/mechanik z doświadczeniem? Pozdrawiam.

@andrzej

są to nowe miejsca pracy w związku ze inwestycjami, zarobki bardzo dobre, zdecydowanie wyższe niż na rynku i w konkurencji oraz wiele ciekawych benefitów jak np. darmowe gorące lub zimne posiłki, wydłużona przerwa pracownicza, premie, dodatki za pracę w 4b,

budyń

czy coś siem zmieniło po odejściu skutera, nie wierzem własnym oczom, zaropki bardzo dopre, zdecydowanie wyszsze nisz konkurencyja, to chyba nie ta firmą, którom snam

Skoro

Zarobki bardzo dobre to czemu ciągle szukają ludzi przez różne agencję? Z tego co wiem to im nie dają premi przez pierwsze trzy miesiące ,z jakiego powodu ? Ktoś ma zapierniczac bez premi ,no chyba ich pogięło ,a na rozmowie tłumaczą się tym że firma nie umie rozliczyć,.To po co ta agencja że obiecuje tyle skoro wychodzi co innego ,albo w jedną stronę albo w stronę obiecanek i kłamstwa

@Skoro

nie każdy chce pracować pod firmą, po drugie agencje szukają też na umowę tylko mają lepszy dostęp do kandydatów, zresztą jak ktoś się sprawdza to i tak bardzo szybko przejmują pod spółkę, zależy którą premie, bo mają ich kilka, jedna z premii jest ze względu na specyfikę obliczania wypłacana dwa miesiące później od miesiąca przepracowania, ale za miesiąc przepracowany, to tylko kwestia późniejszej wypłaty o czym informują na rozmowach, żeby nikt nie pomyślał, że nie płacą

Pedro

Witam serdecznie, może ktoś naświetli jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu, jakie wymagania, jak współpraca z kierownictwem? Czy w utrzymaniu ruchu jest podział obowiązków na elektryków, mechaników, automatyków? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Lider

Czy musi dojść do. Tragedi z, już ktoś w tym tygodniu zemdlał z gorącą, jak można kazać pracowac ludziom w temperaturze 40 stopni , musi dojść do tragedi żeby ktoś zaczął myśleć ,

@Lider

A macie tam chociaż jakąś wodę czy coś?

Lider
@Weronika

Woda jest ale dzisiaj np kazali wyłączyć maszyny żeby wystygly a ludziom kazali zostać i sprzątać na tej nagrzanej hali, czemu pip na to pozwala nie wiem

Ewelina
@Weronika

Mają bardzo fajne koszulki. Do tej pory niezniszczalne.

Ewelina
@Weronika

A i dużo kurzą. Robotne chłopaki są.

@Lider

Czyli brak chociaż jakichkolwiek wiatraków? Już nie wspomnę o klimatyzacji ...

@Lider

To nie mają tutaj serwisu sprzątającego tylko pracownicy muszą pracować?

Pravownik
@Wiktoria

Co to za bzdury? Jaki brak firmy sprzątającej. Sprzata po kilka razy dziennie. Nie mylić z 5S porządkiem na swoim miejscu pracy.

Kris

Podam same fakty. Na chwilę obecną firma dość słaby układ jeśli chodzi o kierowników zmianowych, rzekłbym ze ma 50%, jest ich 4 z czego dwóch nic nie robi, jedna Pani Anna.... ma wykształcenie, doświadczenie ale brak jej kompetencji dlatego ze nic nie robi, pracowników ma za nic, ogólnie olewka totalna natomiast Pani Renata.... zero wykształcenia, doświadczenie pomiata ludźmi jak szmatami.... choćby ostatnia sytuacja, zebranie z dyrekcja, ludzie byli kilka minut wcześniej w szatni to wlarowala na szatnie i każe wszystkim wypier***** na hale!!! Karygodne zachowanie !!! Po za tym wypłaty słabe, premii nie ma a praca ciezka i z chamskimi ludźmi,liderzy to jakieś nieporozumienie, jeden niemiec, a tak to same (usunięte przez administratora) co by do tylka kierownikom wchodzili, najgorsi chyba sa na zmiania c i b także tak wygląda ta firma

Yellow
@Kris

Jeśli osobą prześladującą jest przełożony lub współpracownik, można zgłosić to do samego zarządzającego firmą (pracodawcy). Jego obowiązkiem jest chronić pracowników przed mobbingiem, więc to on może dokonać pierwszych działań, które zażegnają problem. Pytanie, czy zgłosiliście problem wyżej? Sytuacja nie poprawi się do momentu, gdy nie zaczniecie poruszać takich tematów! Macie wiele możliwości zgłoszeń skarg. Przypominam, że to Wam ma się miło pracować w miłej atmosferze. Pozdrawiam

@Yellow

Czyli do kogo? Głównego dyrektora, czy bhpowca, czy do HR? Wszyscy starzy wyjadacze i (usunięte przez administratora) mają plecy. Kierownicy się trzymają razem. Nie ma po co do nich iść.

Kriss
@Kris

To miło że chwalisz się że opuszczasz miejsce pracy przed końcem swojej zmiany. Rozumiem że naganę podpisałeś bo takowa powinna być wystawiona gdyż jest to ciężkie naruszenie przepisów prawa pracy. Czy jest to 20 min czy nawet minuta. Obrażając kogoś najpierw podaj swoje wykrztalcenie. Bo robiąc za podrzędnego pracownika to chyba nie tobie oceniać kompetencje przełożonych bo jak widać takowych Ci brak. Czemu się nie wybijesz I nie będziesz kimś więcej niż szarym pracownikiem? Pamiętajmy że to są słowa przeciw słowom czy kierowniczka użyła słowa,, (usunięte przez administratora) "wątpię. Nie wywiązałeś się z obowiązków przykre ale to tylko twoja wina i powinienes/powinnaś ponieść konsekwecje.

Smieszek
@Kris

Jesli chodzi o p.Anie nie mialam okazji z nia pracowac a co do Renaty to wydaje mi sie ze sie grubo mylisz po pierwsze nie kazala wszystkim (usunięte przez administratora)Powiedziala aby wszyscy powrocili na hale wiec jak nie wiesz to nie pisz a racja byla po jej stronie poniewaz pracownicy powinni zostac na hali.Renata jest kierownikiem i wykonuje swoje obowiazki i wykonuje je dobrze moim zdaniem.Wyplaty nie sa slabe to bzdura chamski jestes ty piszac takie rzeczy.Widocznie nie miales doczynienia z wszystkimi.

Lolek
@Kriss

Ooooo widzę że i Pani Renata się odezwała. Jest Pani zerem

@Lolek

Skoro jest aż tak źle to dlaczego wciąż tu pracujesz?

Lolek
@anonymous

???

Kubek
@Kriss

Ok rozumiem, wyszli wcześniej z hali nie powinni ale tym bardziej Pani Renata nie powinna drzeć ryja( sory ale nie da sie tego inaczej nazwac) (usunięte przez administratora) I tak, wlasnie tak sie darla. Latala po wszsytkich szatniach i się darla. Nie wiem czy ktos to juz zgłosił, ale zostanie to napewno zgloszone. Jej zachowanie i zachiwajie Pani Anny w stosunku do pracowników jest naganne.

Kubeczek
@Kubek

Pania Renate bylo wtedy sluchac na calym zakladzie. Krzyczala okropnie. Ciekawe czy ktos sie odezwal zeby sie tak nie darla. Ja vym na to nie pozwolila

@Kris

Renata jest bardzo wykwalifikowaną osobą niestety nadaję się do zbierania mleczy na łące a nie do prowadzenia ludzi na produkcji .

Witam
@Kris

Zaczynam współprace z tą Firmą . Krótko mówiąc , dostałem stanowisko (MŁODSZY OPERATERO MASZYNY ) . Jesteś wstanie wypowiedzieć się , na temat tego stanowiska i otoczenia . Pozdrawiam

Raposo
@Kris

Macie wczasy pod gruszą? Ile wynosi świadczenie?

Delfin

Witam serdecznie. A więc co do kierownictwa to 2 łysych to jakieś nieporozumienie, jeden nowo przyjęty mobbing i kur..y to na dzień dobry, nic mu nie pasi,mózg mu wyprali. Zresztą brat kierowniczki R. Jest też 1lider (usunięte przez administratora) totalny M.D.zryty łeb i tyle. Dyrekcja nic sobie nie robi z tego co oni wyprawiają. Co do szkoleń zapomnijcie ,musicie się sami szkolić i uczyć.

Operator

Cześć, szukają u Was operatorów- napiszcie proszę coś więcej o tym stanowisku oraz jakie zarobki, socjal, atmosfera i o systemie 4b. Dzięki.

Oferta
@Operator

Poszukiwani operatorzy w bardzo dużej ilości, 1. Operator / Młodszy Operator – wydział formowania - obsługa maszyn do formowania kubów i słomek papierowych. - Szukamy osób z doświadczeniem na produkcji przy obsłudze maszyn (w tym wprowadzanie ustawień, usuwanie prostych usterek) i ogólnym pojęciem mechanicznym - docelowo lub obecnie praca w systemie 4b/ - 18% dodatku 2. Operator maszyn – wydział toreb papierowych – obsługa maszyn do produkcji toreb papierowych z uchwytem, formowanie i zadruk - Na tym stanowisku najlepiej sprawdzają się osoby z doświadczeniem na stanowisku technik/ustawiacz maszyn, osoby które samodzielnie obsługiwały maszynę i w pełni odpowiadały za proces. - przewidujemy długi proces szkolenia, istotna jest dla nas stabilność zatrudnienia tych osób, - stawka w zależności od doświadczenia - docelowo lub obecnie praca w systemie 4b/- 18% dodatku Premie, dodatki: - przy systemie 4 B – praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin, przy czym sobota i niedziela traktowane jak dni robocze, odbiór w inne wskazane w grafiku dni; święta wolne z grafiku; - za pracę w systemie 4 B dodatek 18% od podstawy wynagrodzenia; - premia 150 zł brutto m-c za brak wypadków w danym miesiącu (dla wszystkich pracowników); - premia produkcyjna do 380 zł brutto m-c (uwzględniana jest absencja i realizacja miesięcznych celów dla danego działu); - premia uznaniowa - finansowanie posiłków w pracy 13 zł/dziennie (program Smart Lunch) - dofinansowanie MultiSport - Medicover, ubezpieczenie na życie - dostępne Dodatkowo: - duża stabilność zatrudnienia - coroczne podwyżki negocjowane ze związkami oraz w trakcie roku - w zeszłym roku otrzymaliśmy tytuł „Pracodawca przyjazny pracownikom”

Operator
@Oferta

Wczasy pod gruszą też są i premie świąteczne?? A operator jest sam na linii czy ma też ludzi pod sobą??? Nadgodziny można robić i kiedy je wypłacaja ?

Michal

Witam jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu jaka jest atmosfera i praca pozdrawiam

Cześć, czy powie mi ktoś jak wygląda praca pracownika produkcji - pakowacza? Czy jest ciężko? Jak zarobki? z góry dziękuję za odpowiedź

Ona 92

Przyjdź to się dowiesz :) praca jest lekka, ale bywa ciężko, jeśli dojdzie oklejanie itd. ale nie ma co się zrażac pracować trzeba więc zapraszamy :). Zarobki około 3000zl brutto na start

Pan P

praca nie jest cieszka ale jest troche szybka ,jak dobrze pamietam to jest tan 3000 bruto

Sylwia
@Pan P

No to jak 3000 to znaczy że najniższa krajowa (teraz jest 3010). To czemu tu pisała Prawdziwa że na produkcji 3300-3400?

Kkk
@Sylwia

Potwierdzam 3400 - 3500 brutto jeżeli ma się doświadczenie na produkcji

@Sylwia

Bo były podwyżki

Jolanta
@Ona 92

3000 to całkiem sporo w sumie. A można liczyć na podwyżkę po jakimś czasie? Ile ona wynosi?

Ona 92
@Jolanta

Podwyżki są najszybciej po rocznej ocenie. Jak przepracujesz rok, to wtedy kierownik dają Ci ocenę i z tego są później podwyżki. Ale wcześniej mogą widełki skoczyć do góry i też coś można dostać

@Kkk

Ile trzeba mieć doświadczenia na produkcji żeby tyle zarobić? A jeśli się go nie ma to ile się dostaje?

Jj

Dojazd do firmy komunikacja miejską jest lepszy Dąbrowy czy z Będzina?

bartus

jakie zarobki dla wózkowych?

Ciekawa

Witam, proszę o opinię czy tak jest realnie czy tylko na zachętę:) "atrakcyjną stawkę: 3200 zł brutto podstawy+ premię frekwencyjną 150 zł brutto+ premię wydajnościową 230 zł brutto + premię za brak wypadków 150 zł brutto +dodatek za pracę w godzinach nocnych + dodatek za 4 brygady pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (docelowo praca w systemie 4 brygadowym)"

Ona 99
@Ciekawa

Z premia wydajnościowa to trochę ich poniosło bo bywa że nie ma jej wcale, a premia za brak wypadków jest jelsi tych wypadków nie ma :) a ostatnio mieliśmy ich sporo :). Ale ogólnie reszta to prawda

Ciekawa
@Ona 99

dzięki za odpowiedź, jestem umówiona na rozmowę dlatego dopytuję, a mogę prosić o wyjaśnienie o te wypadki? a ogólnie polecacie pracę?

Pracuje 6 lat , i jak w każdej firmie jest czasem gorzej a czasem lepiej. Ale nie planuje się zwalniać tylko pracować dalej. Firma rusza do przodu powoli wraca 4B . Od listopada podwyżki zakładowe . Chodzą słuchy że mają również dać stażowe . Dobrze mi się tu pracuje. Jak ktoś jest kumaty i pracowity to ma tu co szukać .

Potwierdzam, 4 lata

Prawdziwa

A więc od czego zacząć na produkcji max 3300/3400 brutto na start magazyn podobnie i to na 3 zmiany Gdzie do okola dużo większe stawki, brak gruszy już 2 lata firma tłumaczy się mała sprzedażą, a z magazynu auto za autem pełne tiry jadą, dodatkowo związki tak zwany rodzinny interes nic nie robią tylko prezentują się pięknie i tyle przytakują dyrektorowi nie polecam roboty od groma a płacą jak za nic... Brak ludzi bo nikt tu robić nie chce przychodzą a na drugi lub trzeci dzień odchodzą więc to samo mówi za siebie pozdrawiam

Olga
@Prawdziwa

to ze przychodzą i odchodzą na drugi dzień o niczym jeszcze nie świadczy, wszyscy wiemy jak się nam społeczeństwo rozleniwiło, szczególnie jeśli chodzi o młodych pracowników...

Hhh
@Prawdziwa

Masz rację stawki małe w porównaniu do innych zakładów . Inflacja poszła do góry więc i sprzedaż kubków będzie droższa a za tym powinno iść większe wynagrodzenie . Na innych zakładach ogłoszenia są około 4 tysiące brutto na dzień dobry

wiarus
@Hhh

owszem ceny rosna, ale i koszty tez.. ja nie bronie firmy, juz w niej nie pracuje od ponad 4 lat.. przepracowalem 11.. pelno milych wspomnien, ale tych ujemnych tez ;)

@Prawdziwa

Odchodzą bo robić się nie chce a ogrom maszyn i skala produkcji może przerażać. Wczasy zostały przywrócone

Ciekawski

Witam, chciałem się dowiedzieć jak wyglada praca czy pracuje się 7 dni w tygodniu czy 5 dni w tygodniu ? Czy da się zatrudnić na same nocki? Czy można jakis nr do pracodawcy, żeby moc zadzwonić i się zatrudnić?

wdzieczna

MAM PYTANIE PROSZE MI POWIEDZIEC FAJNE SA WYPLATY JACY SA LIDERZY I JAK DOJECHAC DO FIRMY Z CENTRUM SOSNOWCA

Ona 99
@wdzieczna

Liderzy są wporzadku, jest system 4b oraz 3zmiany. Z centrum Sosnowca masz np 35 na Czeladź, później idziesz kawałek za rondem i wsiadasz w 61/814 jeden przystanek i jesteś :). Myślę że z czasem możesz się z kimś dogadać i jeździć autem,dokładajac się do paliwa. Zarobki około 3100 brutto, na 4brygady dodatek 18%.

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.